halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań IV Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 


26.01.2014 XVIII KOLEJKA


MAŁOLATY 2-6 BEZ NAZWY

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK-MACIEJ ZAWADZKI-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-MATEUSZ DAWID

BEZ NAZWY - KAMIL ROSKOSZ-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-MICHAŁ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-TOMASZ REINERT-ADAM SZPAK

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, KAMIL KOWALCZYK x1, PATRYK HERRMANN x2, MICHAŁ SWOBODA x2, BARTOSZ KACZMAREK x2


MŁODE WILKI 6-5 DĘBSKA KUŹNIA

MŁODE WILKI - MATEUSZ GABRYŚ-BENIAMIN GLINKA-PAWEŁ DOMBEK-STANISŁAW LITWIN-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

DĘBSKA KUŹNIA - ROBERT RYCHLIKOWSKI-DAWID CZECH-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ SAWLIK-ARTUR MARGOS-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ DUDA

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, BENIAMIN GLINKA x3, PAWEŁ DOMBEK x1, STANISŁAW LITWIN x1, ARTUR MARGOS x3, KLAUDIUSZ ORLIK x2


DE PUTA MADRE 5-3 KOPALEĆ

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-DAWID JANOSZKA-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA

KOPALEĆ - PIOTR MAZUREK-DANIEL STUPAK-DAWID KOWALCZYK-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: MARTIN WITEK x1, DAWID JANOSZKA x2, PATRYK KOKOT x2, DAWID KOWALCZYK x1, ROBERT MAZUREK x2


TOMI MARKT 3-5 BURZA KOSOROWICE

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-DAMIAN ZAREK-PIOTR RUZIK-DANIEL HARTMAN-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-GRZEGORZ WYRWICH

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-TOBIAS SWOBODA-JERZY JOŃCZYK-PIOTR RINERT-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-MAREK MORAJKO

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x1, KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1 , TOBIASZ SWOBODA x2, PIOTR REINERT x2, PATRYK HRUZIK x1


ZIP SKŁAD 3-2 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARCIN MROWIEC-WOJCIECH PUDELKO-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR PLOCH-PIOTR BATÓG

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-TOMASZ PATOLA-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-ROMAN MIŚ

BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, PATRYK MATUSZEK x1, OLIWER MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR BATÓG x1


25.01.2014 XVII KOLEJKA


DĘBSKA KUŹNIA 8-1 MAŁOLATY

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ SAWLIK-JACEK WIESNER-DAWID CZECH-ARTUR MARGOS-KAROL JAKUCZEK-PAWEŁ DUDA-JACEK BASZCZU

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-MATEUSZ DAWID

BRAMKI: MATEUSZ SAWLIK x1, JACEK WIESNER x1, DAWID CZECH x2, ARTUR MARGOS x3, PAWEŁ DUDA x1, DANIEL KRUPOP x1

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL KOWALCZYK x1


BURZA KOSOROWICE 3-4 ZIP SKŁAD


BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-MAREK MORAJKO-PATRYK HRUZIK-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-PIOTR BATÓG-PAWEŁ KACZMAREK-GRZEGORZ ZMUDA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN MROWIEC

BRAMKI: JERZY JOŃCZYK x2, TOBIASZ SWOBODA x1, DAWID PIETRUNIAK x1, MARCIN PIECHÓWKA x1, MARCIN MROWIEC x2

ŻÓŁTE KARTKI:
KRZYSZTOF HRUZIK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, PAWEŁ PLOCH x1, GRZEGORZ ZMUDA x1


BEZ NAZWY 4-9 TOMI MARKT

BEZ NAZWY - TOMASZ REINERT-CZESŁAW KAPICA-PATRYK HERRMANN-ADAM SZPAK-JAKUB FESSER-MATEUSZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-PIOTR SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PIOTR RUZIK-TOMASZ KESSLER-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ

BRAMKI: PATRYK HERRMANN x2, JAKUB FESSER x1, MATEUSZ SWOBODA x1, PIOTR RUZIK x2, TOMASZ KESSLER x1, KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x4, TOMASZ DRAPACZ x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ REINERT x2, CZESŁAW KAPICA x1, KAMIL SKÓRA x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 1-1 DE PUTA MADRE

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-ROMAN MIŚ-WOJCIECH JAWORSKI-DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-MICHAŁ SPARWASSER-TOMASZ PATOLA-BŁAŻEJ PACIOREK-KRZYSZTOF MALIK

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID JANOSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: OLIWER MATUSZEK x1, RAFAŁ SZOPA x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK MATUSZEK x1


KOPALEĆ 5-0 v.o. MŁODE WILKI

KOPALEĆ - ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-DAWID KOWALCZYK-DANIEL STUPAK



19.01.2014 XVI KOLEJKA


MAŁOLATY 2-8 KOPALEĆ

MAŁOLATY - SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-ADAM CHWASTYK-JAKUB WACŁAWCZYK-MACIEJ ZAWADZKI

KOPALEĆ - DAWID KOWALCZYK-ROBERTMAZUREK-MATEUSZ WEIDLER-SEBASTIAN WOLLNIK-DANIEL STUPAK-MATEUSZ GOLOMB

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, JAKUB WACŁAWCZYK x1, DAWID KOWALCZYK x3, ROBERT MAZUREK x4, DANIEL STUPAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: SEBASTIAN TYMCZYSZYN x1


DE PUTA MADRE 4-3 MŁODE WILKI

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-DENIS CHLUBA-MAREK KACZMARCZYK-JACEK BŁACHUT-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID JANOSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

MŁODE WILKI - BENIAMIN GLINKA-PAWEŁ DOMBEK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MATEUSZ GABRYS-MICHAŁ KUCZMA-DOMINIK LITWIN-DOMINIK BECELLA

BRAMKI: DENIS CHLUBA x1, DAWID JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x1, BENIAMIN GLINKA x2, PAWEŁ DOMBEK x1, MICHAŁ KUCZMA x1


TOMI MARKT 5-2 DĘBSKA KUŹNIA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-PAWEŁ FESSER-PIOTR POPIOŁEK-DAMIAN ZAREK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ KESSLER-PIOTR RUZIK

DĘBSKA KUŹNIA - PAWEŁ JUSZCZYK-DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK-KLAUDIUSZ ORLIK- PAWEŁ DUDA - ARTUR MARGOS

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, TOMASZ KESSLER x1, PIOTR RUZIK x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, ARTUR MARGOS x1


ZIP SKŁAD 3-0 BEZ NAZWY

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PAWEŁ KACZMAREK

BEZ NAZWY - KAMIL ROSKOSZ-PATRYK HERRMANN-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK-JAKUB FESSER-ADAM SZPAK-MATEUSZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-TOMASZ REINERT

BRAMKI: RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x2

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ PLOCH x1, PIOTR SZPAK x1, aDAM SZPAK x1


CENTRO-MIS-MALIK PRZYWORY 4-8 BURZA KOSOROWICE

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-MATEUSZ SOMMER-WOJCIECH JAWORSKI-MICHAŁ SPARWASSER-TOMASZ PATOLA-OLIWER MATUSZEK-KAMIL NIEŚWIEC-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-JERZY JOŃCZYK

BRAMKI: WOJCIECH JAWORSKI x1, KAMIL NIEŚWIEC x1, KRZYSZTOF MALIK x1,DAMIAN MALIK x1, PIOTR REINERT x3, TOBIASZ SWOBODA x5


18.01.2014 XV KOLEJKA


MŁODE WILKI 8-1 MAŁOLATY

MŁODE WILKI - KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ KUCZMA-BENIAMIN GLINKA-PAWEŁ DOMBEK-MARTIN KLAMA-DOMINIK BECELLA-STANISŁAW LITWIN

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-SEBATIAN TYMCZYSZYN-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-JAKUB WACŁAWCZYK-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, MICHAŁ KUCZMA x3, BENIAMIN GLINKA x1, MARTIN KLAMA x1, DOMINIK BECELLA x2, ADAM CHWASTYK x1


BEZ NAZWY 1-2 CENRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-MATEUSZ SWOBODA-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-TOMASZ PATOLA-WOJCIECH JAWORSKI-OLIWER MATUSZEK-PATRYK MAUSZEK-DAMIAN MALIK

BRAMKI: MICHAŁ SWOBODA x1, TOMASZ PATOLA x1, DAMIAN MALIK x1


DĘBSKA KUŹNIA 1-2 ZIP SKŁAD

DĘBSKA KUŹNIA - KAROL JAKUCZEK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-KLAUDIUSZ ORLIK-KRZYSZTOF BUL-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-PAWEŁ JUSZCZYK

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ KACZMAREK-JAKUB LABISZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1, MARCIN PIECHÓWKA x2

ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ x1

CZERWONE KARTKI: JAKUB LABISZ


KOPALEĆ 2-3 TOMI MARKT

KOPALEĆ - ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-GRACJAN HABDAS-MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK

TOMI MARKT - PIOTR RUZIK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-TOMASZ KESSLER-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-DOMINIK ZUGAJ

BRAMKI: ROBERT MAZUREK x1, GRACJAN HABDAS x1, PIOTR RUZIK x1, TOMASZ DRAPACZ x1, TOMASZ KESSLER x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1


BURZA KOSOROWICE 2-7 DE PUTA MADRE

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-MAREK MORAJKO-PATRYK HRUZIK-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-JACEK BŁACHUT-DENIS CHLUBA-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID JANOSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA-MAREK KACZMARCZYK

BRAMKI: PATRYK HRUZIK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, DENIS CHLUBA x1, PATRYK KOKOT x4, RAFAŁ SZOPA x2


12.01.2014 XIV KOLEJKA


BURZA KOSOROWICE 4-3 BEZ NAZWY

BURZA KOSOROWICE - ŁUKASZ JAGIELLA-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK-PIOTR WLOKA-PIOTR REINERT-MAREK MORAJKO-KRZYSZTOF HRUZIK

BEZ NAZWY - KAMIL ROSKOSZDENIS ZAJDEL-TOMASZ REINERT-MICHAŁ SWOBODA-MATEUSZ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-CZESŁAW KAPICA-BARTOSZ KAPICA

BRAMKI: JERZY JOŃCZYK x2, TOBIASZ SWOBODA x2,KAMIL ROSKOSZ x1, MICHAŁ SWOBODA x1, MATEUSZ SWOBODA x1

ŻÓŁTE KARTKI: JERZY JOŃCZYK x1


TOMI MARKT 8-4 MŁODE WILKI

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-PIOTR POPIOŁEK-KAMIL SKÓRA-MARCIN RĘKAWEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR RUZIK-TOMASZ KESSLER

MŁODE WILKI - KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MICHAŁ KUCZMA-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-PAWEŁ DOMBEK-MATEUSZ GABRYŚ-STANISŁAW LITWIN

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x3, KAMIL SKÓRA x1, MARCIN RĘKAWEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR RUZIK x1, TOMASZ KESSLER x1, MICHAŁ KUCZMA x1, BENIAMIN GLINKA x2, DOMINIK LITWIN x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR RUZIK x1, BENIAMIN GLINKA x1


ZIP SKŁAD 2-1 KOPALEĆ

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN MROWIEC-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-PAWEŁ KACZMAREK-MARCIN PIECHÓWKA

KOPALEĆ - MATEUSZ WEIDLER-ROBERT MAZUREK-DAWID KOWALCZYK-GRACJAN HABDAS-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLNIK

BRAMKI: JAKUB LABISZ x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, GRACJAN HABDAS x1

ŻÓŁTE KARTKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, MARCIN MROWIEC x1, DAWID KOWALCZYK x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 3-3 DĘBSKA KUŹNIA

CENTRO-MIS-MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK-OLIWER MATUSZEK-PATRYK MATUSZEK-DARIUSZ MATUSZEK-RUDOLF MALIK-MICHAŁ SPARWASSER-KAMIL NIEŚWIEC

DĘBSKA KUŹNIA - KAROL JAKUCZEK-ANDRZEJ BRZEZINA-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ JUSZCZYK-KRZYSZTOF BUHL

BRAMKI: KRZYSZTOF MALIK x1, DAMIAN MALIK x1, PATRYK MATUSZEK x1, ANDRZEJ BRZEZINA x1, ARTUR MARGOS x2

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ DUDA x1


DE PUTA MADRE 12-0 MAŁOLATY

DE PUTA MADRE - PATRYK KOKOT-MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-DAWID LAMICH-JACEK BŁACHUT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK NAIOŁ-JAKUB WACŁAWCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: PATRYK KOKOT x2, MARTIN WITEK x3, MAREK KACZMARCZYK x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x5



11.01.2014 XIII KOLEJKA


KOPALEĆ 2-6 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

KOPALEĆ - ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-DAWID KOWALCZYK-PAWEŁ PATOLA-DANIEL STUPAK

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK-TOMASZ PATOLA-MICHAŁ SPARWASSER-PATRYK MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-OLIWER MATUSZEK-KAMIL PIETRUSZKA

BRAMKI: ROBERT MAZUREK x2, KRZYSZTOF MALIK x2, DAMIAN MALIK x1, PATRYK MATUSZEK x1, OLIWER MATUSZEK x1, KAMIL PIETRUSZKA x1


DĘBSKA KUŹNIA 5-1 BURZA KOSOROWICE


DĘBSKA KUŹNIA - ROBERT RYGLIKOWSKI-DAWID CZECH-ARTUR MARGOS-ANDRZEJ BRZEZINA-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ SAWLIK-ROBERT ŻURAD-PAWEŁ DUDA

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PIOTR WLOKA-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-DAWID MATUSZEK

BRAMKI: ARTUR MARGOS x1, ANDRZEJ BRZEZINA x3, MATEUSZ SAWLIK x1, TOBIASZ SWOBODA x1


BEZ NAZWY 1-13 DE PUTA MADRE

BEZ NAZWY - DENIS ZAJDEL-TMASZ REINERT-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK-MATEUSZ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER-KAMIL ROSKOSZ

DE PUTA MADRE - MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-DENIS CHLUBA-WOJCIECH PLUCIK-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: PATRYK HERRMANN x1, DENIS CHLUBA x2, WOJCIECH PLUCIK x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1, PATRYK KOKOT x6, RAFAŁ SZOPA x3


MŁODE WILKI 2-1 ZIP SKŁAD

MŁODE WILKI - DAWID KULPOK-PAWEØ DOMBEK-MARTIN KLAMA-MICHAØ KUCZMA-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-STANISØAW LITWIN-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-DOMINIK BECELLA-ARTUR KUKUCZKA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-GRZEGORZ ZMUDA-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN MROWIEC-WOJCIECH PUDELKO-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PAWEŁ KACZMAREK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

BRAMKI: KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2, JAKUB LABISZ x1


MAŁOLATY 1-9 TOMI MARKT

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK-MATEUSZ DAWID-KAMIL GAŁAN-JAKUB WACŁAWCZYK

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR RUZIK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-DANIEL HARTMAN-MARCIN RĘKAWEK

BRAMKI: MAREK ANIOŁ x1, KAMIL SKÓRA x1, TOMASZ DRAPACZ x1, PIOTR RUZIK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x4, PIOTR POPIOŁEK x2




05.01.2014 XII KOLEJKA


BEZ NAZWY 1-15 DĘBSKA KUŹNIA

BEZ NAZWY - PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-TOMASZ REINERT-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-MATEUSZ SWOBODA

DĘBSKA KUŹNIA - KAROL JAKUCZEK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-ARTUR MARGOS-PAWEŁ JUSZCZYK-ANDRZEJ BRZEZINA-PAWEŁ DUDA-KRZYSZTOF BUHL

BRAMKI: ADAM SZPAK x1, MATEUSZ SAWLIK x1, DAWID CZECH x3, ARTUR MARGOS x7, ANDRZEJ BRZEZINA x4


ZIP SKŁAD 5-0 MAŁOLATY

ZIP SKŁAD - WOJCIECH PUDELKO-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN MROWIEC-PAWEŁ KACZMAREK-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-ZBIGNIEW KALINOWSKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-JAKUB WACŁAWCZYK-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, MARCIN MROWIEC x2, PAWEŁ PLOCH x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR PLOCH x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 6-3 MŁODE WILKI

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-KAMIL NIEŚWIEC-MICHAŁ SPARWASSER-TOMASZ PATOLA-KAMIL PIETRUSZKA-PATRYK MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

MŁODE WILKI - MATEUSZ GABRYŚ-KRYSTIAN GARBAS-BENIAMIN GLINKA-MARTIN KLAMA-MICHAŁ KUCZMA-PAWEŁ DOMBEK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-STANISŁAW LITWIN

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x2, PATRYK MATUSZEK x1, OLIWER MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x2, BENIAMIN GLINKA x1, PAWEŁ DOMBEK x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1


BURZA KOSOROWICE 2-5 KOPALEĆ

BURZA KOSOROWICE - PIOTR WLOKA-ŁUKASZ JAGIELLA-MAREK MORAJKO-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK

KOPALEĆ - DAWID KOWALCZYK-DANIEL STUPAK-ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-GRACJAN HABDAS-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK

BRAMKI: MAREK MORAJKO x1, PATRYK HRUZIK x1, DANIEL STUPAK x3, ROBERT MAZUREK x1, GRACJAN HABDAS x1


DE PUTA MADRE 3-3 TOMI MARKT

DE PUTA MADRE - MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-JACEK BŁACHUT-GRZEGORZ JANOSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-DOMINIK ZUGAJ-PIOTR POPIOŁEK-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-TOMASZ DRAPACZ-MARCIN RĘKAWEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ KESSLER

BRAMKI: MARTIN WITEK x1, PATRYK KOKOT x1, RAFAŁ SZOPA x1KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2

ŻÓŁTE KARTKI: RAFAŁ SZOPA x1




04.01.2014 XI KOLEJKA


MAŁOLATY 1-3 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-JAKUB WACŁAWCZYK-KAMIL KOWALCZYK-ADAM CHWASTYK-MATEUSZ DAWID-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL PIETRUSZKA-ROMAN MIŚ-KRZYSZTOF MALIK-TOMASZ PATOLA-KAMIL NIEŚWIEC

BRAMKI: JAKUB WACŁAWCZYK x1, PATRYK MATUSZEK x1, OLIWER MATUSZEK x1, KAMIL NIEŚWIEC x1

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK ANIOŁ x1


KOPALEĆ 4-1 BEZ NAZWY

KOPALEĆ - PIOTR MAZUREK-DANIEL STUPAK-DAWID KOWALCZYK-MATEUSZ WEIDLER-PATRYK PRUSIK-GRACJAN HABDAS-GRZEGORZ KELLEMAN-SEBASTIAN WOLLNIK

BEZ NAZWY - KAMIL ROSKOSZ-TOMASZ REINERT-PATRYK HERRMANN-CZESŁAW KAPICA-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-MICHAŁ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-ADAM SZPAK-PIOTR SZPAK-PAWEŁ GAWLIK-MATEUSZ SWOBODA

BRAMKI: PIOTR MAZUREK x1, DAWID KOWALCZYK x2, PATRYK PRUSIK x1 , DENIS ZAJDEL

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ KELLEMAN x1


CZERWONE KARTKI: KAMIL ROSKOSZ


MŁODE WILKI 5-3 BURZA KOSOROWICE

MŁODE WILKI - PAWEŁ DOMBEK-MARTIN KLAMA-BENIAMIN GLINKA-MICHAŁ KUCZMA-DOMINIK LITWIN-STANISŁAW LITWIN-DOMINIK BECELLA-ARTUR KUKUCZKA-ADAM JAREMKO-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-MAREK MORAJKO-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-KRZYSZTOF HRUZIK-JERZY JOŃCZYK

BRAMKI: PAWEŁ DOMBEK x1, MICHAŁ KUCZMA x1, DOMINIK BECELA x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2, TOBIASZ SWOBODA x2, JERZY JOŃCZYK x1


ŻÓŁTE KARTKI: ARTUR KUKUCZKA x1


DĘBSKA KUŹNIA 5 -3 DE PUTA MADRE

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-PAWEŁ JUSZCZYK-ARTUR MARGOS-JACEK WIESNER-MATEUSZ MALIŃSKI-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

DE PUTA MADRE - MAREK KACZMARCZYK-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF LOCH-WOJCIECH PLUCIK-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x2, ROBERT ŻURAD x2, ARTUR MARGOS x1, PATRYK KOKOT x3


TOMI MARKT 5-3 ZIP SKŁAD

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-DAMIAN ZAREK-PIOTR POPIOŁEK-DANIEL HARTMAN-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-TOMASZ DRAPACZ-MARCIN RĘKAWEK-PIOTR RUZIK-TOMASZ KESSLER-GRZEGORZ WYRWICH

ZIP SKŁAD - GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-WOJCIECH PUDELKO-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARCIN MROWIEC-PAWEŁ KACZMAREK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PIOTR BATÓB-MARCIN PIECHÓWKA

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x2, PAWEŁ FESSER x1, TOMASZ KESSLER x1, MARCIN RĘKAWEK, DAWID PIETRUNIAK x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, MARCIN MROWIEC x1

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL SKÓRA x1



29.12.2013 X KOLEJKA


DE PUTA MADRE 3-0 ZIP SKŁAD

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-RAFAŁ WOŹNICA-DAWID JANOSZKA-JACEK BŁACHUT-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR BATÓG-WOJCIECH PUDELKO-DOMINIK SROKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: WOJCIECH PLUCIK x1, DAWID JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 2-12 TOMI MARKT

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH POZNAŃSKI-WOJCIECH JAWORSKI-TOMASZ PATOLA-KAMIL PIETRUSZKA-KRZYSZTOF MALIK-PATRYK MATUSZEK

TOMI MARKT -
DOMINIK ZUGAJ-PIOTR POPIOŁEK-MARCIN RĘKAWEK-TOMASZ DRAPACZ-TOMASZ KESSLER-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PAWEŁ FESSER

BRAMKI: WOJCIECH JAWORSKI x1, PATRYK MATUSZEK x1, PIOTR POPIOŁEK x1, MARCIN RĘKAWEK x3, TOMASZ DRAPACZ x2, KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, PAWEŁ FESSER x2

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1


BURZA KOSOROWICE 14-3 MAŁOLATY

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-MAREK MORAJKO

MAŁOLATY - JAKUB WACŁAWCZYK-ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-ADAM CHWASTYK-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-KAMIL GAŁAN

BRAMKI: ŁUKASZ JAGIELLA x2, PIOTR REINERT x5, PATRYK HRUZIK x1, TOBIASZ SWOBODA x6, JAKUB WACŁAWCZYK x1, KAMIL KOWALCZYK x1, MACIEJ ZAWADZKI x1


BEZ NAZWY 4-8 MŁODE WILKI


BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-KAMIL ROSKOSZ-JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN-DENIS ZAJDEL-MATEUSZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK

MŁODE WILKI -
KRYSTIAN GARBAS-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ KUCZMA-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-STANISŁAW LITWIN-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: PATRYK HERRMANN x2, DENIS ZAJDEL x1, MATEUSZ SWOBODA x1, MATEUSZ GABRYŚ x4, BENIAMIN GLINKA x4

ŻÓŁTE KARTKI:
BARTOSZ KACZMAREK x1


LZS DĘBSKA KUŹNIA 3-3 KOPALEĆ

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-ARTUR MARGOS-MATEUSZ MALIŃSKI-PAWEŁ JUSZCZYK-DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK

KOPALEĆ - PATRYK PRUSIK-GRZEGORZ KLEEMANN-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-MATEUSZ WEIDLER-GRACJAN HABDAS-SEBASTIAN  WOLLNIK

BRAMKI: ROBERT ŻURAD x1, ARTUR MARGOS x2, PATRYK PRUSIK x1, ROBERT MAZUREK x1, GRACJAN HABDAS x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ WOSZKO x1, PIOTR MAZUREK x1, ROBERT MAZUREK x1, GRACJAN HABDAS x1


28.12.2013 IX KOLEJKA


KOPALEĆ 2-0 DE PUTA MADRE

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-PATRYK PRUSIK-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-GRACJAN HABDAS-MATEUSZ WEIDLER-SEBASTIAN WOLLNIK

DE PUTA MADRE - WOJCIECH PLUCIK-MAREK KACZMARCZYK-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF LOCH-MARTIN WITEK-GRZEGORZ JANOSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, PIOTR MAZUREK x1

CZERWONE KARTKI: DANIEL STUPAK


LZS DĘBSKA KUŹNIA 4-6 MŁODE WILKI

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-PAWEŁ JUSZCZYK-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-KAROL JAKUCZEK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

MŁODE WILKI - KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ KUCZMA-DOMINIK LITWIN-BENIAMIN GLINKA-STANISŁAW LITWIN

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, PAWEŁ DUDA x1, ARTUR MARGOS x2, MATEUSZ GABRYŚ x2, DOMINIK LITWIN x1, BEANIMIN GLINKA x3


BEZ NAZWY 5-1 MAŁOLATY

BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-MATEUSZ SWOBODA-TOMASZ REINERT-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR NOGAJ-ADAM NOGAJ-DENIS ZAJDEL

MAŁOLATY - KAMIL KOWALCZYK-ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-MATEUSZ DAWID-ADAM CHWASTYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-JAKUB WACŁAWCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-ADAM MATUSZEK

BRAMKI: PATRYK HERRMANN x1, JAKUB FESSER x2, TOMASZ REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, ADAM MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI : MATEUSZ SWOBODA x1, KAMIL KOWALCZYK x1, ŁUKASZ CZECH x1


TOMI MARKT 3-5 BURZA KOSOROWICE

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-DAMIAN ZAREK-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-PAWEŁFESSER-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MARCIN RĘKAWEK-MICHAŁ SMAROŃ

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-PIOTR WLOKA-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PIOTR REINERT-KRZYSZTOF HRUZIK-JERZY JOŃCZYK

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x1, PAWEŁ FESSER x1, MARCIN RĘKAWEK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, PIOTR WLOKA x1, PATRYK HRUZIK x1, JERZY JOŃCZYK x2


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 1-6 ZIP SKŁAD

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-BŁAŻEJ PACIOREK-TOMASZ PATOLA-WOJCIECH JAWORSKI-WOJCIECH POZNAŃSKI-ROMAN MIŚ-PATRYK MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK

ZIP SKŁAD - GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-MARCIN MROWIEC-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-WOJCIECH PUDELKO-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR BATÓG-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-DOMINIK SROKA

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x1, MARCIN MROWIEC x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x2, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, DOMINIK SROKA x1





22.12.2013 VIII KOLEJKA


DE PUTA MADRE 3-3 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

DE PUTA MADRE - MAREK KACZMARCZYK-WOJCIECH PLUCIK-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID LAMICH-DAWID JANOSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH POZNAŃSKI-MICHAŁ SPARWASSER-PATRYK MATUSZEK

BRAMKI: WOJCIECH PLUCIK x1, RAFAŁ SZOPA x2, DAMIAN MALIK x1, KRZYSZTOF MALIK x1, PATRYK MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: JACEK BŁACHUT x1


ZIP SKŁAD 4-2 BURZA KOSOROWICE

ZIP SKŁAD - DAWID PIETRUNIAK-MARCIN MROWIEC-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-WOJCIECH PUDELKO-PIOTR BATÓG-PAWEŁ KACZMAREK-MARCIN PIECHÓWKA-ZBIGNIEW KALINOWSKI-JAKUB LABISZ-MARCIN MICHELUS

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-KRZYSZTOF HRUZIK-PIOTR REINERT

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x4, TOBIASZ SWOBODA x2


TOMI MARKT 8-3 BEZ NAZWY

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-MARCIN RĘKAWEK-KAMIL SKÓRA-MICHAŁ SMAROŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-PATRYK HERRMANN-MICHAŁ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-ADAM SZPAK-PIOTR SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-MATIAS SWOBODA-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-TOMASZ REINERT-LUKAS PYKA-ADAM NOGAI-PEITER NOGAI

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x1, TOMASZ DRAPACZ x1, MARCIN RĘKAWEK x3, MICHAŁ SMAROŃ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, PATRYK HERRMANN x1, MICHAŁ SWOBODA x1, ADAM NOGAI x1


MAŁOLATY 2-5 DĘBSKA KUŹNIA

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-KUBA WACŁAWCZYK-DANIEL KRUPOP-MATEUSZ DAWID-ADAM CHWASTYK-ADAM MATUSZEK-KAMIL KOWALCZYK

DĘBSKA KUŹNIA - PAWEŁ JUSZCZYK-DAWID CZECH-KLAUDIUSZ ORLIK-KAROL JAKUCZEK-PAWEŁ DUDA-JACEK WIESNER-MATEUSZ SAWLIK

BRAMKI: KUBA WACŁAWCZYK x2, DAWID CZECH x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, PAWEŁ DUDA x1, MATEUSZ SAWLIK x1


MŁODE WILKI 3-11 KOPALEĆ

MŁODE WILKI - MATEUSZ GABRYŚ-PAWEŁ DOMBEK-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-DAWID KULPOK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MARTIN KLAMA-KRYSTIAN GARBAS-MICHAŁ KUCZMA

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-DAWID KOWALCZYK-PATRYK PRUSIK-PIOTR MAZUREK-ROBER MAZUREK-ARKADIUSZ ZALIŃSKI

BRAMKI: BENIAMIN GLINKA x1, DOMINIK LITWIN x1, DAWID KULPOK x1, DANIEL STUPAK x1, DAWID KOWALCZYK x1, PATRYK PRUSIK x1, PIOTR MAZUREK x4, ROBERT MAZUREK x1, ARKADIUSZ ZALIŃSKI x3

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK PRUSIK x1, ROBERT MAZUREK x1


21.12.2013 VII KOLEJKA


MŁODE WILKI 2-9 DE PUTA MADRE

MŁODE WILKI - DOMINIK LITWIN-KRYSTIAN GARBAS-DAWID KULPOK-BENIAMIN GLINKA-MICHAŁ KUCZMA-MATEUSZ GARBYŚ-MARTIN KLAMA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-STANISŁAW LITWIN

DE PUTA MADRE - PATRYK KOKOT-DENIS CHLUBA-WOJCIECH PLUCIK-MAREK KACZMARCZYK-KRZYSZTOF LOCH-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: BENIAMIN GLINKA x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, PATRYK KOKOT x2, WOJCIECH PLUCIK x2, KRZYSZTOF LOCH x1, RAFAŁ SZOPA x4


KOPALEĆ 2-1 MAŁOLATY

KOPALEĆ - ROBERT MAZUREK-DAWID KOWALCZYK-DANIEL STUPAK-PIOTR MAZUREK-PATRYK PRUSIK-ARKADIUSZ ZALIŃSKI

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-ADAM CHWASTYK-KUBA WACŁAWCZYK-KAMIL GAŁAN-MACIEJ ZAWADZKI-ADAM MATUSZEK-MATEUSZ DAWID

BRAMKI: DAWID KOWALCZYK x1, DANIEL STUPAK x1, DANIEL KRUPOP x1


LZS DĘBSKA KUŹNIA 4-3 TOMI MARKT

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-KLAUDIUSZ ORLIK-OLAF ZYLA-PAWEŁ DYDA-ARTUR MARGOS-KAROL JAKUCZEK-JACEK WIESNER-MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ JUSZCZYK-DAWID CZECH

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR RUZIK-KAMIL SKÓRA-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-MARCIN RĘKAWEK-PAWEŁ FESSER

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, OLAF ZYLA x2, JACEK WIESNER x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, KAMIL SKÓRA x1, PAWEŁ FESSER x1

ŻÓŁTE KARTKI: KAROL JAKUCZEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1

CZERWONE KARTKI: DOMINIK ZUGAJ



BEZ NAZWY 1-12 ZIP

BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-MICHAŁ SWOBODA-MATEUSZ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-TOMASZ REINERT-KAMIL ROSKOSZ-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL

ZIP - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ KACMAREK-PIOTR BATÓG-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-DOMINIK SROKA-ZBIGNIEW KALINOWSKI

BRAMKI: PATRYK HERRMANN x1, JAKUB LABISZ x1, MARCIN MROWIEC x1, DAWID PIETRUNIAK x7, DOMINIK SROKA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x2


BURZA KOSOROWICE 7-2 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-PIOT WLOKA-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-JERZY JOŃCZYK-PIOTR REINERT-KRZYSZTOF HRUZIK

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-PATRYK MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-MATEUSZ SOMMER-TOMASZ PATOLA-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x4, PATRYK HRUZIK x1, JERZY JOŃCZYK x1, PIOTR REINERT x1, PATRYK MATUSZEK x1, MATEUSZ SOMMER x1


15.12.2013 VI KOLEJKA


DE PUTA MADRE 8-3 BURZA KOSOROWICE

DE PUTA MADRE - PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID LAMICH-MAREK KACZMARCZYK-RAFAŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF LOCH-RAFAŁ SZOPA-DENIS CHLUBA

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-MAREK MORAJKO-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK

BRAMKI:  PATRYK KOKOT x2, DAWID LAMICH x1, MAREK KACZMARCZYK x1, KRZYSZTOF LOCH x1, RAFAŁ SZOPA x3, JERZY JOŃĆZYK x1, PIOTR REINERT x1, PATRYK HRUZIK x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 8-0 BEZ NAZWY

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI-ROMAN MIŚ-PATRYK MATUSZEK-MATEUSZ LISEK-MATEUSZ JAMBOR-MATEUSZ SOMMER-OLIWER MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-DARIUSZ MATUSZEK-BŁAŻEJ PACIOREK

BEZ NAZWY - ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-CZESŁAW KAPICA-JAKUB FESSER-KAMIL ROSKOSZ-PATRYK HERRMANN-MATEUSZ SWOBODA-RAFAŁ SZMUL-DENIS ZAJDEL

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x3, MATEUSZ JAMBOR x4, OLIWER MATUSZEK x1


ZIP SKŁAD 3-4 LZS DĘBSKA KUŹNIA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-PIOTR BATÓG-ZBIGNIEW KALINOWSKI-JAKUB LABISZ-MARCIN MROWIEC-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-PAWEŁ KACZMAREK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ DUDA-KRZYSZTOF BUL-ARTUR MARGOS-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, JAKUB LABISZ x2, MATEUSZ WOSZKO x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, ARTUR MARGOS x2

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF BUL x2

CZERWONE KARTKI: PIOTR PLOCH


TOMI MARKT 7-2 KOPALEĆ

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-DOMINIK ZUGAJ-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK-PAWEŁ FESSER-MARCIN RĘKAWEK-DANIEL HARTMAN-TOMASZ DRAPACZ-MICHAŁ SMAROŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

KOPALEĆ - DAWID KOWALCZYK-DANIEL STUPAK-PATRYK PRUSIK-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLNIK-GRACJAN HABDAS

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x2, PIOTR RUZIK x2, PAWEŁ FESSER x1, DANIEL HARTMAN x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, DAWID KOWALCZYK x1, DANIEL STUPAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID KOWALCZYK x1, DANIEL STUPAK x1


MAŁOLATY 2-7 MŁODE WILKI

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-MATEUSZ DAWID-ADAM CHWASTYK-JAKUB WACŁAWCZYK

MŁODE WILKI - KRYSTIAN GARBAS-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-DAWID KULPOK-BENIAMIN GLINKA-MATEUSZ GABRYŚ-PAWEŁ DOMBEK-MICHAŁ KUCZMA-MARTIN KLAMA-DOMINIK LITWIN-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO

BRAMKI: MATEUSZ DAWID x1, JAKUB WACŁAWCZYK x1, DAWID KULPOK x2, BENIAMIN GLINKA x1, MATEUSZ GABRYŚ x2, PAWEŁ DOMBEK x1, MICHAŁ KUCZMA x1

ŻÓŁTE KARTKI: DOMINIK LITWIN x1




14.12.2013 - V KOLEJKA


MAŁOLATY 0-20 DE PUTA MADRE

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-KAMIL GAŁAN-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-ADAM CHWASTYK-KAMIL KOWALCZYK-MATEUSZ DAWID

DE PUTA MADRE - KRZYSZTOF LOCH-MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-PATRYK KOKOT-RAFAŁ WOŹNICA-WOJCIECH PLUCIK-DENIS CHLUBA-ROMAN MAINKA-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: KRZYSZTOF LOCH x2, MARTIN WITEK x1, MAREK KACZMARCZYK x5, WOJCIECH PLUCIK x2, DENIS CHLUBA x1, ROMAN MAINKA x1, RAFAŁ SZOPA x6


MŁODE WILKI 1-9 TOMI MARKT

MŁODE WILKI - KRYSTIAN GARBAS-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-DAWID KULPOK-DOMINIK LITWIN-MATEUSZ GABRYŚ-MARTIN KLAMA-PAWEŁ DOMBEK-MICHAŁ KUCZMA-BENIAMIN GLINKA-MICHAŁ CIASTO

TOMI MARKT - PIOTR RUZIK-MATEUSZ PATOLA-DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-DANIEL HARTMAN-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, MATEUSZ PATOLA x1, DANIEL HARTMAN x3, PIOTR POPIOŁEK x3, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, MICHAŁ SMAROŃ x1

ŻÓŁTE KARTKI : MATEUSZ GABRYŚ x2, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1


KOPALEĆ 1-3 ZIP SKŁAD


KOPALEĆ
- DANIEL STUPAK-DAWID KOWALCZYK-PATRYK PRUSIK-ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-SEBASTIAN WOLNIK-GRACJAN HABDAS-ARKADIUSZ ZALIŃSKI

ZIP SKŁAD -
JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-WOJCIECH PUDELKO-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN MICHELUS-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR PLOCH-MARCIN MROWIEC

BRAMKI: PIOTR MAZUREK x1, DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, MARCIN MROWIEC x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID KOWALCZYK x1, PIOTR PLOCH x1

CZERWONE KARTKI: MARCIN PIECHÓWKA x1


LZS DĘBSKA KUŹNIA 4-6 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-KLAUDIUSZ ORLIK-OLAF ZYLA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-JACEK WIESNER-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-ARTUR MARGOS

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZWORY -
TOMASZ PATOLA-PATRYK MATUSZEK-RUDOLF MALIK-OLIWER MATUSZEK-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH JAWORSKI-DARIUSZ MATUSZEK

BRAMKI: ROBERT ŻURAD x1, OLAF ZYLA x1, MATEUSZ SAWLIK x1, PATRYK MATUSZEK x3, WOJCIECH JAWORSKI x2, BŁAŻEJ PACIOREK x1, BŁAŻEJ PACIOREK - sam.


BEZ NAZWY 8-7 BURZA KOSOROWICE


BEZ NAZWY - ADAM SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN-RAFAŁ SZMUL-MATEUSZ SWOBODA-TOMASZ REINERT-CZESŁAW KAPICA-BARTOSZ KACZMAREK

BURZA KOSOROWICE - PIOTR WLOKA-TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-JERZY JOŃCZYK-KRZYSZTOF HRUZIK-PATRYK HRUZIK-ŁAKASZ JAGIELLA-PIOTR REINERT

BRAMKI: ADAM SZPAK x2, RAFAŁ SZMUL x1, MATEUSZ SWOBODA x1, BARTOSZ KACZMAREK x4, TOBIASZ SWOBODA x2, MAREK MORAJKO x1, JERZY JOŃCZYK x1, PATRYK HRUZIK x1, PIOTR REINERT x2
 



08.12.2013 - IV KOLEJKA


DE PUTA MADRE 11-1 BEZ NAZWY


DE PUTA MADRE - RAFAŁ WOŹNICA-GRZEGORZ JANOSZKA-WOJCIECH PLUCIK-ROMAN MAINKA-KRZYSZTOF LOCH-PATRYK KOKOT-MAREK KACZMARCZYK-RAFAŁ SZOPA-JACEK BŁACHUT

BEZ NAZWY - CZESŁAW KAPICA-PATRYK HERRMANN-KAMIL ROSKOSZ-TOMASZ REINERT-JAKUB FESSER-MATEUSZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-BARTOSZ KACZMAREK

BRAMKI: WOJCIECH PLUCIK x2, ROMAN MAINKA x2, KRZYSZTOF LOCH x2, PATRYK KOKOT x2, MAREK KACZMARCZYK x2, RAFAŁ SZOPA x1, CZESŁAW KAPICA x1


BURZA KOSOROWICE 4-7 DĘBSKA KUŹNIA

BURZA KOSOROWICE -
KRZYSZTOF HRUZIK-PATRYK HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-MAREK MORAJKO-PIOTR WLOKA-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT

DĘBSKA KUŹNIA - ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ JUSZCZYK-PAWEŁ DUDA-OLAF ZYLA-DAWID CZECH-KAROL JAKUCZEK

BRAMKI: PATRYK HRUZIK x1, MAREK MORAJKO x1, PIOTR WLOKA x1, TOBIASZ SWOBODA x1, ROBERT ŻURAD x1, MATEUSZ WOSZKO x3, KLAUDIUSZ ORLIK x2, PAWEŁ JUSZCZYK x1,

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA x1


CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 5-3 KOPALEĆ

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-MATEUSZ LISEK-TOMASZ PATOLA-WOJCIECH JAWORSKI-KRZYSZTOF MALIK-RUDOLF MALIK-PATRYK MATUSZEK

KOPALEĆ - DAWID KOWALCZYK-SEBASTIAN WOLNIK-PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-GRZEGORZ KLEEMANN-ARKADIUSZ ZALIŃSKI-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: OLIWER MATUSZEK x2, WOJCIECH JAWORSKI x11, PATRYK MATUSZEK x2, DANIEL STUPAK x1, GRACJAN HABDAS x1, ROBERT MAZUREK x1

ŻÓŁTE KARTKI: OLIWER MATUSZEK x1, PATRYK PRUSIK x1


ZIP SKŁAD 0-1 MŁODE WILKI

ZIP SKŁAD - GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN MICHELUS-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-PIOTR BATÓG-JAKUB LABISZ-WOJCIECH PUDELKO-MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-DOMINIK SROKA-PAWEŁ KACZMAREK

MŁODE WILKI - KRYSTIAN GARBAS-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ KUCZMA-DAWID KULPOK-MARTIN KLAMA-STANISŁAW LITWIN-PAWEŁ DOMBEK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: BENIAMIN GLINKA x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ PLOCH x1


TOMI MARKT 11-0 MAŁOLATY

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PAWEŁ FESSER-MARCIN RĘKAWEK-DANIEL HARTMAN-PIOTR POPIOŁEK-MICHAŁ SMAROŃ

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-KAMIL GAŁAN-KUBA WACŁAWCZYK-ADAM CHWASTYK-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, PAWEŁ FESSER x1, MARCIN RĘKAWEK x2, DANIEL HARTMAN x2, PIOTR POPIOŁEK x2, MICHAŁ SMAROŃ x2



07.12.2013 - III KOLEJKA



TOMI MARKT 2-10 DE PUTA MADRE

TOMI MARKT - KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-DOMINIK ZUGAJ-PIOTR POPIOŁEK-MARCIN RĘAKWEK-GRZEGORZ WYRWICH-ŁUKASZ DOLIŃSKI

DE PUTA MADRE - MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-RAFAŁ WOŹNICA-PATRYK KOKOT-JACEK BŁACHUT-ROMAN MAINKA-KRZYSTOF LOCH-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA


BRAMKI:
PIOTR POPIOŁEK x1, MARCIN RĘKAWEK x1, MAREK KACZMARCZYK x2, MARTIN WITEKx3, PATRYK KOKOT x1, KRZYSZTOF LOCH x2, RAFAŁ SZOPA x2


MAŁOLATY 0-6 ZIP SKŁAD

MAŁOLATY -
ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-JAKUB WACŁAWCZYK-DANIEL KRUPOP-ADAM CHWASTYK-KAMIL KOWALCZYK

ZIP SKŁAD -
MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-DOMINIK SROKA-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-MARCIN MICHELUS-PIOTR BATÓG-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: MARCIN MROWIECx2, PIOTR PLOCH x1, PIOTR BATÓG x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, MARCIN PIECHÓWKA x1


MŁODE WILKI 2-6 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY


MŁODE WILKI - KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MARTIN KLAMA-DAWID KULPOK-BENIAMIN GLINKA-KRYSTIAN GARBAS-MICHAŁ KUCZMA-DOMINIK LITWIN-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ CIASTO-SEBASTIAN PATOŁA

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-RUDOLF MALIK-ROMAN MIŚ-BŁAŻEJ PACIOREK-MATEUSZ LISEK-TOMASZ PATOLA-PATRYK MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER

BRAMKI: DAWID KULPOK x1, OLIWER MATUSZEK x1, TOMASZ PATOLA x2, PATRYK MATUSZEK x3

ŻÓŁTE KARTKI: DOMINIK LITWIN x1


KOPALEĆ 2-3 BURZA KOSOROWICE

KOPALEĆ - PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK-DAWID KOWALCZYK-ROBERT MAZUREK-GRACJAN HABDAS-ARKADIUSZ ZALIŃSKI-GRZEGORZ KLEEMAN-SEBASTIAN WOLNIK

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PATRYK HRUZIK-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT-MAREK MORAJKO-MARCIN MUC

BRAMKI: DAWID KOWALCZYK x1, GRACJAN HABDAS x1, PATRYK HRUZIK x1, JERZY JOŃCZYK x1, TOBIASZ SWOBODA x1


DĘBSKA KUŹNIA 9-1 BEZ NAZWY

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-ROBERT ŻURAD-KLAUDIUSZ ORLIK-OLAF ZYLA-PAWEŁ JUSZCZYK-DAWID CZECH-ARTUR MARGOS

BEZ NAZWY - KAMIL ROSKOSZ-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-ADAM SZPAK-MATEUSZ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-PIOTR SZPAK-CZESŁAW KAPICA

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x3, OLAF ZYLA x1, DAWID CZECH x2, ARTUR MARGOS x3, PATRYK HERMANN x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID CZECH x1, JAKUB FESSER x1



01.12.2013 - II Kolejka




De Puta Madre 4-2 Dębska Kuźnia

De Puta Madre - Martin Witek-Patryk Kokot-Dawid Lamich-Grzegorz Janoszka-Wojciech Plucik-Marek Kaczmarczyk-Jacek Błachut-Rafał Szopa-Rafał Woźnica

Dębska Kuźnia - Mateusz Woszko-Klaudiusz Orlik-Robert Żurad-Robert Rychlikowski-Paweł Juszczyk-Mateusz Sawlik-Dawid Czech-Olaf Zyla-Paweł Duda

Bramki: Martin Witek x1, Patryk Kokot x1, Wojciech Plucik x1, Rafał Szopa x1, Olaf Zyla x2



BEZ NAZWY 2-8 KOPALEĆ

BEZ NAZWY - ADAM SZPAK-CZESŁAW KAPICA-BARTOSZ KACZMAREK-JAKUB FESSER-TOMASZ REINERT-PATRYK HERRMANN-KAMIL ROSKOSZ-MATEUSZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-PATRYK PRUSIK-DAWID KOWALCZYK-ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-SEBASTIAN WOLNIK-GRACJAN HABDAS

BRAMKI: KAMIL ROSKOSZ x1, MATEUSZ SWOBODA x1, DANIEL STUPAK x2, DAWID KOWALCZYK x1, ROBERT MAZUREK x3, PIOTR MAZUREK x2



BURZA KOSOROWICE 6-3 MŁODE WILKI

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-KRZYSZTOF HRUZIK-PATRYK HRUZIK-PIOTR REINERT-MAREK MORAJKO-ŁUKASZ JAGIELLA

MŁODE WILKI - DAWID KULPOK-MICHAŁ CIASTO-DOMINIK LITWIN-BENIAMIN GLINKA-MATEUSZ GABRYS-MICHAŁ KUCZMA-MARTIN KLAMA-STANISŁAW LITWIN-SEBASTIAN PATOŁA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x3, PIOTR WLOKA x2, MAREK MORAJKO x1, BENIAMIN GLINKA x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, MARTIN KLAMA x1




CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY 7-2 MAŁOLATY

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-TOMASZ PATOLA-RUDOLF MALIK-WOJCIECH JAWORSKI-WOJCIECH POZNAŃSKI-PATRYK MATUSZEK-MICHAŁ SPARWASSER-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-KAMIL GAŁAN-MACIEJ ZAWADZKI-ADAM CHWASTYK

BRAMKI: OLIWER MATUSZEK x1, TOMASZ PATOLA x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, PATRYK MATUSZEK x2, DAMIAN MALIK x1, KAMIL GAŁAN x1, ADAM CHWASTYK x1



ZIP SKŁAD 2-1 TOMI MARKT

ZIP SKŁAD - MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-MARCIN MICHELUS-WOJCIECH PUDELKO-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-GRZEGORZ ZMUDA-DOMINIK SROKA-PIOTR BATÓG-PAWEŁ KACZMAREK-MARCIN MROWIEC

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: JAKUB LABISZ x1, PIOTR PLOCH x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ ZMUDA x1



30.11.2013 - I KOLEJKA




ZIP SKŁAD 2-1 DE PUTA MADRE

ZIP SKŁAD - DOMINIK SROKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN MICHELUS-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR PLOCH-MARCIN MROWIEC-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR BATÓG-JAKUB LABISZ

DE PUTA MADRE - RAFAŁ SZOPA-PATRYK KOKOT-WOJCIECH PLUCIK-KRZYSZTOF LOCH-MARIUSZ OZIMEK-DENIS CHLUBA-RAFAŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x2, PATRYK KOKOT x1



TOMI MARKT 6-6 CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-PAWEŁ FESSER-PIOTR MICHOŃ-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-DOMINIK ZUGAJ-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR POPIOŁEK-DANIEL HARTMAN-MICHAŁ SMAROŃ

CENTRO-MIŚ-MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-BŁAŻEJ PACIOREK-MATEUSZ SOMER-MATEUSZ JAMBOR-WOJCIECH JAWORSKI-RUDOLF MALIK-ROMAN MIŚ-MICHAŁ SPARWASSER-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ PATOLA

BRAMKI: PAWEŁ FESSER x1, PIOTR MICHOŃ x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, TOMASZ DRAPACZ x1, PIOTR POPIOŁEK x1, OLIWER MATUSZEK x1, MATEUSZ SOMER x1, MATEUSZ JAMBOR x2, WOJCIECH JAWORSKI x1, TOMASZ PATOLA x1



MAŁOALTY 1-15 BURZA KOSOROWICE

MAŁOLATY - ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-KUBA WACŁAWCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-ADAM CHWASTYK-KAMIL KOWALCZYK-MATEUSZ DAWID

BURZA KOSOROWICE - TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-KRZYSZTOF HRUZIK-ŁUKASZ JAGIELLA-PIOTR WLOKA

BRAMKI: MAREK ANIOŁ x1, TOBIASZ SWOBODA x6, MAREK MORAJKO x1, PIOTR MORAJKO x5, PATRYK HRUZIK x2, ŁUKASZ JAGIELLA x1


MŁODE WILKI 5-4 BEZ NAZWY

MŁODE WILKI - KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYS-BENIAMIN GLINKA-DOMINIK LITWIN-MICHAŁ KUCZMA-STANISŁAW LITWIN-SEBASTIAN PATOŁA

BEZ NAZWY - JAKUB FESSER-BARTOSZ KACZMAREK-PATRYK HERRMANN-ADAM SZPAK-DENIS ZAJDEL-MATEUSZ SWOBODA-TOMASZ REINERT-KAMIL ROSKOSZ

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, BENIAMIN GLINKA x3, DOMINIK LITWIN x1, BARTOSZ KACZMAREK x2, PATRYK HERRMANN x1, ADAM SZPAK x1


KOPALEĆ 3-5 DĘBSKA KUŹNIA

KOPALEĆ - DAWID KOWALCZYK-PATRYK PRUSIK-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-GRACJAN HABDAS-SEBASTIAN WOLNIK-DANIEL STUPAK

DĘBSKA KUŹNIA - ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ JUSZCZYK-KAROL JAKUCZEK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: PIOTR MAZUREK x1, GRACJAN HABDAS x1, SEBASTIAN WOLNIK x1, ROBERT ŻURAD x2, MATEUSZ WOSZKO x1, MATEUSZ SAWLIK x1, DAWID CZECH x1

ŻÓŁTE KARTKI : ROBERT MAZUREK x1, DANIEL STUPAK x1





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=