halatarnowopolski
  Lista zawodników zgłoszonych do IV Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 
Bez Nazwy

1. Jakub Fesser
2. Bartosz Kaczmarek
3. Patryk Herrmann
4. Adam Szpak
5. Denis Zajdel
6. Mateusz Swoboda
7. Tomasz Reinert
8. Kamil Roskosz
9. Czesław Kapica
10. Michał Swoboda
11. Lukas Pyka
12. Adam Nogai
13. Piotr Nogai
14.
15.
---------------------
II Runda

1. Jakub Fesser
2. Bartosz Kaczmarek
3. Patryk Herrmann
4. Adam Szpak
5. Denis Zajdel
6. Mateusz Swoboda
7. Tomasz Reinert
8. Kamil Roskosz
9. Czesław Kapica
10. Michał Swoboda
11. Piotr Szpak
12. Paweł Gawlik
13. Bartosz Kapica
14.
15.

Burza Kosorowice

1. Tobiasz Swoboda
2. Piotr Wloka
3. Krzysztof Hruzik
4. Patryk Hruzik
5. Piotr Reinert
6. Marek Morajko
7. Łukasz Jagiella
8. Jerzy Jończyk
9. Marcin Muc
10.
11.
12.
13.
14.
15.
---------------------
II Runda

1. Tobiasz Swoboda
2. Piotr Wloka
3. Krzysztof Hruzik
4. Patryk Hruzik
5. Piotr Reinert
6. Marek Morajko
7. Łukasz Jagiella
8. Jerzy Jończyk
9. Dawid Matuszek
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Centro-Miś-Malik Przywory

1. Dariusz Matuszek
2. Oliwer Matuszek
3. Patryk Matuszek
4. Błażej Paciorek
5. Mateusz Somer
6. Mateusz Jambor
7. Wojciech Jaworski
8. Rudolf Malik
9. Roman Miś
10. Michał Sparwasser
11 Tomasz Patola
12. Wojciech Poznański
13. Krzysztof Malik
14. Damian Malik
15. Mateusz Lisek
-----------------------
II Runda

1. Dariusz Matuszek
2. Oliwer Matuszek
3. Patryk Matuszek
4. Krzysztof Malik
5. Mateusz Somer
6. Damian Malik
7. Wojciech Jaworski
8. Rudolf Malik
9. Roman Miś
10. Michał Sparwasser
11 Tomasz Patola
12. Wojciech Poznański
13. Błażej Paciorek
14. Kamil Nieświec

15. Kamil Pietruszka

De Puta Madre

1. Rafał Szopa
2. Patryk Kokot
3. Wojciech Plucik
4. Krzysztof Loch
5. Mariusz Ozimek
6. Denis Chluba
7. Rafał Woźnica
8. Jacek Błachut
9. Martin Witek
10. Dawid Lamich
11. Grzegorz Janoszka
12. Marek Kaczmarczyk
13. Roman Mainka
14. Dawid Janoszka
15.
---------------------------
II Runda

1. Rafał Szopa
2. Patryk Kokot
3. Wojciech Plucik
4. Krzysztof Loch
5. Dawid Janoszka
6. Denis Chluba
7. Rafał Woźnica
8. Jacek Błachut
9. Martin Witek
10. Dawid Lamich
11. Grzegorz Janoszka
12. Marek Kaczmarczyk
13. 
14. 
15.

Dębska Kuźnia

1. Robert Żurad
2. Mateusz Woszko
3. Klaudiusz Orlik
4. Paweł Juszczyk
5. Karol Jakuczek
6. Mateusz Sawlik
7. Dawid Czech
8. Robert Ryglikowski
9. Ola Zyla
10. Paweł Duda
11. Artur Margos
12. Jacek Wiesner
13.
14.
15.
-----------------------
II Runda

1. Robert Żurad
2. Mateusz Woszko
3. Klaudiusz Orlik
4. Paweł Juszczyk
5. Karol Jakuczek
6. Mateusz Sawlik
7. Dawid Czech
8. Robert Ryglikowski
9. Jacek Wiesner
10. Paweł Duda
11. Artur Margos
12. Mateusz Maliński
13. Andrzej Brzezina
14. Krzysztof Buhl

15. Jacek Baszczu

Kopaleć

1. Dawid Kowalczyk
2. Patryk Prusik
3. Piotr Mazurek
4. Robert Mazurek
5. Gracjan Habdas
6. Sebastian Wolnik
7. Daniel Stupak
8. Grzegorz Kleemann
9. Arkadiusz Zaliński
10.
11.
12.
13.
14.
15.
---------------------
II Runda

1. Dawid Kowalczyk
2. Patryk Prusik
3. Piotr Mazurek
4. Robert Mazurek
5. Gracjan Habdas
6. Sebastian Wolnik
7. Daniel Stupak
8. Grzegorz Kleemann
9. Arkadiusz Zaliński
10. Mateusz Golomb
11. Mateusz Weidler


Małolaty

1. Łukasz Czech
2. Maciej Zawadzki
3. Jakub Wacławczyk
4. Sebastian Tymczyszyn
5. Daniel Krupop
6. Marek Anioł
7. Adam Chwastyk
8. Kamil Kowlaczyk
9. Mateusz Dawid
10. Kamil Gałan
11. Adam Matuszek
12.
13.
14.
15.
------------------
II Runda
.
1. Łukasz Czech
2. Maciej Zawadzki
3. Jakub Wacławczyk
4. Sebastian Tymczyszyn
5. Daniel Krupop
6. Marek Anioł
7. Adam Chwastyk
8. Kamil Kowlaczyk
9. Mateusz Dawid
10. Kamil Gałan
11. Adam Matuszek


Młode Wilki

1. Michał Ciasto
2. Sebastian Patoła
3. Stanisław Litwin
4. Dominik Litwin
5. Michał Kuczma
6. Beniamin Glinka
7. Mateusz Gabryś
8. Krystian Gabryś
9. Dawid Kulpok
10. Martin Klama
11. Krzysztof Piotrowicz
12. Mateusz Grabelus
13. Paweł Dombek
14. Krystian Garbas
15.
-------------------------
II Runda

1. Krystian Garbas
2. Paweł Dombek
3. Stanisław Litwin
4. Dominik Litwin
5. Michał Kuczma
6. Beniamin Glinka
7. Mateusz Gabryś
8. Krzysztof Piotrowicz
9. Dawid Kulpok
10. Martin Klama
11. Dominik Becella
12. Artur Kukuczka
13.  Adam Jaremko

14. 
15.

Tomi Markt

1. Damian Zarek
2. Paweł Fesser
3. Piotr Michoń
4. Kamil Skóra
5. Łukasz Doliński
6. Dominik Zugaj
7. Tomasz Drapacz
8. Piotr Popiołek
9. Daniel Hartman
10. Michał Smaroń
11. Marcin Rękawek
12. Grzegorz Wyrwich
13. Mateusz Patola
14. Piotr Ruzik
15.
--------------------
II Runda

1. Damian Zarek
2. Paweł Fesser
3. Grzegorz Wyrwich
4. Kamil Skóra
5. Łukasz Doliński
6. Dominik Zugaj
7. Tomasz Drapacz
8. Piotr Popiołek
9. Daniel Hartman
10. Piotr Ruzik
11. Marcin Rękawek
12. Tomasz Kessler
13. 
14. 
15.

Zip Skład

1. Dominik Sroka
2. Radosław Chojnowski
3. Marcin Michelus
4. Dawid Pietruniak
5. Piotr Ploch
6. Marcin Mrowiec
7. Paweł Kaczmarek
8. Piotr Batóg
9. Jakub Labisz
10. Marcin Piechówka
11. Wojciech Pudelko
12. Paweł Ploch
13. Grzegorz Zmuda
14. Zbigniew Kalinowski
15.
--------------------
II Runda

1. Dominik Sroka
2. Radosław Chojnowski
3. Marcin Michelus
4. Dawid Pietruniak
5. Piotr Ploch
6. Marcin Mrowiec
7. Paweł Kaczmarek
8. Piotr Batóg
9. Jakub Labisz
10. Marcin Piechówka
11. Wojciech Pudelko
12. Paweł Ploch
13. Grzegorz Zmuda
14. Zbigniew Kalinowski
15.








Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=