halatarnowopolski
  Strzlecy IV Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 
STRZELCY IV EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

PO 18 KOLEJKACH


40 GOLI

TOBIASZ SWOBODA (Burza Kosorowice)


33 GOLE

RAFAŁ SZOPA (De Puta Madre)


32 GOLE

PATRYK KOKOT (De Puta Madre)


27 GOLI

ARTUR MARGOS (LZS Dębska Kuźnia)


26 GOLI

ŁUKASZ DOLIŃSKI (Tomi Markt)


24 GOLE

BENIAMIN GLINKA (Młode Wilki)


22 GOLE

PATRYK MATUSZEK (Centro-Miś-Malik Przywory)


19 GOLI

DAWID PIETRUNIAK (ZiP Skład)
PIOTR REINERT (Burza Kosorowice)


17 GOLI

PIOTR POPIOŁEK (Tomi Markt)


16 GOLI

ROBERT MAZUREK (Kopaleć)


14 GOLI

MATEUSZ GABRYŚ (Młode Wilki)


13 GOLI

MARCIN RĘKAWEK (Tomi Markt)


12 GOLI

MATEUSZ WOSZKO (LZS Dębska Kuźnia)
PATRYK HERRMANN ( Bez Nazwy)
PATRYK HRUZIK (Burza Kosorowice)
OLIWER MATUSZEK ( Centro-Miś-Malik Przywory)


11 GOLI

DANIEL STUPAK (Kopaleć)
DAWID KOWALCZYK (Kopaleć)
JERZY JOŃCZYK (Burza Kosorowice)


10 GOLI

PIOTR MAZUREK (Kopaleć)
WOJCIECH PLUCIK (De Puta Madre)
MARCIN MROWIEC (Zip Skład)
MARTIN WITEK (De Puta Madre)
DANIEL HARTMAN (Tomi Markt)


9 GOLI

DAWID CZECH (LZS Dębska Kuźnia)
BARTOSZ KACZMAREK (Bez Nazwy)
ZBIGNIEW KALINOWSKI (Zip Skład)


8 GOLI

KRZYSZTOF LOCH (De Puta Madre)
MAREK KACZMARCZYK (De Puta Madre)
PAWEŁ FESSER (Tomi Markt)
PIOTR RUZIK (Tomi Markt)
ANDRZEJ BRZEZINA (LZS Dębska Kuźnia)
KLAUDIUSZ ORLIK (LZS Dębska Kuźnia)


7 GOLI

MICHAŁ KUCZMA (Młode Wilki)
GRACJAN HABDAS (Kopaleć)
ROBERT ŻURAD (LZS Dębska Kuźnia)
MATEUSZ SAWLIK (LZS Dębska Kuźnia)
WOJCIECH JAWORSKI ( Centro-Miś-Malik Przywory)  
KRZYSZTOF MALIK (Centro-Miś-Malik Przywory)
TOMASZ DRAPACZ (Tomi Markt)
KAMIL SKÓRA (Tomi Markt)


6 GOLI

MATEUSZ JAMBOR ( Centro-Miś-Malik Przywory)
DAMIAN MALIK (Centro-Miś-Malik Przywory)
OLAF ZYLA (LZS Dębska Kuźnia)
RADOSŁAW CHOJNOWSKI (ZiP Skład)
KRZYSZTOF PIOTROWICZ (Młode Wilki)
JAKUB LABISZ (ZiP Skład)
JAKUB WACŁAWCZYK (Małolaty)
MATEUSZ SWOBODA (Bez Nazwy)


5 GOLI

MAREK MORAJKO (Burza Kosorowice)
DENIS CHLUBA (De Puta Madre)
TOMASZ KESSLER (Tomi Markt)
PAWEŁ DOMBEK (Młode Wilki)


4 GOLE

MICHAŁ SMAROŃ(Tomi Markt)
DAWID KULPOK (Młode Wilki)
DOMINIK LITWIN (Młode Wilki)
PIOTR WLOKA (Burza Kosorowice)
ADAM SZPAK (Bez Nazwy)
MICHAŁ SWOBODA (Bez Nazwy)
TOMASZ PATOLA ( Centro-Miś-Malik Przywory)
KAMIL NIEŚWIEC (Centro-Miś-Malik Przywory)
MARCIN PIECHÓWKA (ZiP Skład)
DANIEL KRUPOP (Małolaty)
DAWID JANOSZKA ( De Puta Madre)


3 GOLE

ARKADIUSZ ZALIŃSKI (Kopaleć)
PATRYK PRUSIK (Kopaleć)
ROMAN MAINKA (De Puta Madre)

DOMINIK BECELLA (Młode Wilki)
PAWEŁ DUDA (LZS Dębska Kuźnia)
JAKUB FESSER (Bez Nazwy)

2 GOLE

PIOTR PLOCH (ZiP Skład)
DOMINIK SROKA (ZiP Skład)
PIOTR MICHOŃ (Tomi Markt)
MATEUSZ SOMER ( Centro-Miś-Malik Przywory)
DENIS ZAJDEL (Bez Nazwy)
KAMIL ROSKOSZ (Bez Nazwy)
ŁUKASZ JAGIELLA (Burza Kosorowice)

MAREK ANIOŁ (Małolaty)
ADAM CHWASTYK (Małolaty)
KAMIL KOWALCZYK (Małolaty)
GRZEGORZ JANOSZKA ( De Puta Madre)
MARTIN KLAMA (Młode Wilki)
JACEK WIESNER (LZS Dębska Kuźnia)

1 GOL

BŁAŻEJ PACIOREK (Centro-Miś-Malik Przywory)

KAMIL PIETRUSZKA
(Centro-Miś-Malik Przywory)
ŁUKASZ JAGIELLA (Burza Kosorowice)
KAMIL GAŁAN (Małolaty)
MATEUSZ DAWID (Małolaty)
ADAM MATUSZEK (Małolaty)

MACIEJ ZAWADZKI
(Małolaty)
RAFAŁ SZMUL (Bez Nazwy)
CZESŁAW KAPICA (Bez Nazwy)
ADAM NOAGAI (
Bez Nazwy)
TOMASZ REINERT (Bez Nazwy)

PAWEŁ JUSZCZYK 
(LZS Dębska Kuźnia)
SEBASTIAN WOLNIK (Kopaleć)
MATEUSZ PATOLA (Tomi Markt)
PIOTR BATÓG (ZiP Skład)
PAWEŁ PLOCH (ZiP Skład)
GRZEGORZ ZMUDA (ZiP Skład)
DAWID LAMICH (De Puta Madre)
 
STANISŁAW LITWIN (MŁODE WILKI)






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=