halatarnowopolski
  Terminarz III Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

TERMINARZ  III EDYCJI HALOWEJ  LIGI  PIŁKI  NOŻNEJ

SEZON  2012/13

24.11.2012 – I KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -    GOŚCIE

    WYNIK

15.00

TOMI MARKT-FEL BUD STB

7:1

15.40

TRANSPORT MATEJA- SKALNIK J

7:1

16.20

LHOIST -MALIK PRZYWORY

2:5

17.00

HURAGAN-ZIP SKŁAD

1:1

17.40

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-DĘBSKA KUŹNIA

3:3

18.20

DE PUTA MADRE-GWIZDKI  OPOLE

przełożony

 

01.12.2012 – II KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

16.00

TRANSPORT  MATEJA-DĘBSKA KUŻNIA

5:3

16.40

TOMI MARKT-SKALNIK J

 7:1

17.20

HURAGAN-LHOIST

 7:0

18.00

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-MALIK PRZYWORY

 2:0

18.40

DE PUTA MADRE-ZIP  SKŁAD

 8:3

19.20

FEL BUD STB-GWIZDKI OPOLE

 1:3

                                                            

 

02.12.2012 – III KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MALIK PRZYWORY-HURAGAN

 4:2

15.40

DĘBSKA KUŹNIA-DE PUTA MADRE

 3:5

16.20

LHOIST-TOMI MARKT

 1:1

17.00

ZIP SKŁAD-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 10:1

17.40

GWIZDKI OPOLE-TRANSPORT  MATEJA

 2:6

18.20

 SKALNIK JUNIORZY-FEL BUD STB

 1:3

 

 

 

08.12.2012 – IV KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

16.00

TOMI MARKT-HURAGAN

   6:1

16.40

LHOIST-SKALNIK J

   4:1

17.20

ZIP  SKŁAD-TRANSPORT  MATEJA     

   2:5

18.00

MALIK PRZYWORY-FEL BUD STB 

    6:1

18.40

DĘBSKA KUŻNIA-GWIZDKI OPOLE  

   7:2

19.20

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-DE PUTA MADRE

  0:13

                                                         

09.12.2012 – V KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MALIK PRZYWORY-TOMI MARKT

 4:7

15.40

ZIP SKŁAD-LHOIST

 3:2

16.20

DĘBSKA KUŹNIA-HURAGAN

 5:4

17.00

GWIZDKI OPOLE-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 6:3

17.40

SKALNIK J-DE PUTA MADRE

 0:10

18.20

FEL BUD STB-TRANSPORT MATEJA

 1:9

 

15.12.2012 – VI KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.30

TOMI MARKT-TRANSPORT MATEJA

 4:2

16.40

DE PUTA MADRE-FEL BUD STB

 14:1

17.20

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-SKALNIK J

 4:1

18.00

LHOIST- DĘBSKA KUŹNIA

 4:6

18.40

MALIK PRZYWORY-  ZIP SKŁAD

 3:1

19.20

HURAGAN- GWIZDKI OPOLE

 2:6

 

16.12.2012 – VII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

ZIP SKŁAD- TOMI MARKT

 3:9

15.40

DĘBSKA KUŹNIA-MALIK PRZYWORY

 5:3

16.20

SKALNIK J-HURAGAN               

 1:10

17.00

FEL BUD STB- BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 7:4

17.40

TRANSPORT MATEJA-DE PUTA MADRE

 3:4

18.20

GWIZDKI OPOLE- LHOIST

 4:2

22.12.2012 – VIII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

HURAGAN-TRANSPORT MATEJA

 6:6

15.40

TOMI MARKT-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 4:2

16.20

DĘBSKA KUŹNIA-FEL BUD STB

 11:10

17.00

LHOIST-DE PUTA MADRE

 0:5 v.o.

17.40

ZIP SKŁAD-SKALNIK J

 4:3

18.20

MALIK PRZYWORY-   GWIZDKI OPOLE

 6:5

 

23.12.2012 – IX KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

GWIZDKI OPOLE-TOMI MARKT

 0:3

15.40

DE PUTA MADRE-MALIK PRZYWORY

 7:0

16.20

FEL BUD STB-ZIP SKŁAD

 1:6

17.00

TRANSPORT MATEJA-LHOIST

 9:2

17.40

HURAGAN- BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 4:3

18.20

SKALNIK J-DĘBSKA KUŹNIA

 1:7

 

29.12.2012 – X KOLEJKA

     GODZINA              

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

LHOIST-FEL BUD STB

 5:3

15.40

TOMI MARKT-DĘBSKA KUŹNIA

 2:4

16.20

HURAGAN-DE PUTA MADRE

 1:12

17.00

MALIK PRZYWORY-SKALNIK J

 8:1

17.40

ZIP SKŁAD-GWIZDKI OPOLE

 1:2

18.20

TRANSPORT MATEJA-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 16:0

 

30.12.2012 – XI KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-LHOIST

 5:3

15.40

DE PUTA MADRE-TOMI MARKT

 7:0

16.20

TRANSPORT MATEJA- MALIK PRZYWORY

 6:4

17.00

FEL BUD STB-HURAGAN

 0:14

17.40

SKALNIK J-GWIZDKI OPOLE

 1:5

18.20

DĘBSKA KUŹNIA-ZIP SKŁAD

 4:4

 



 

05.01.2013 – XII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -    GOŚCIE

    WYNIK

15.00

TOMI MARKT-FEL BUD STB

 4:1

15.40

TRANSPORT MATEJA- SKALNIK J

 16:1

16.20

LHOIST -MALIK PRZYWORY

 3:5

17.00

HURAGAN-ZIP SKŁAD

 6:7

17.40

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-DĘBSKA KUŹNIA

 3:5

18.20

DE PUTA MADRE-GWIZDKI  OPOLE

 9:1

 

12.01.2013 – XIII KOLEJKA

 

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

HURAGAN-TRANSPORT MATEJA

 2:6

15.40

TOMI MARKT-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 12:1

16.20

DĘBSKA KUŹNIA-FEL BUD STB

 2:3

17.00

LHOIST-DE PUTA MADRE

 2:10

17.40

ZIP SKŁAD-SKALNIK J

 4:0

18.20

MALIK PRZYWORY-   GWIZDKI OPOLE

 2:3

 

13.01.2013 – XIV KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MALIK PRZYWORY-HURAGAN

3:6

19.00

DĘBSKA KUŹNIA-DE PUTA MADRE

 3:2

16.20

LHOIST-TOMI MARKT

 4:8

17.00

ZIP SKŁAD-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 3:2

17.40

GWIZDKI OPOLE-TRANSPORT  MATEJA

 2:7

18.20

 SKALNIK J – FEL BUD STB

2:4

 

19.01.2013 – XV KOLEJKA

   GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

TOMI MARKT-HURAGAN

 6:1

15.40

LHOIST-SKALNIK J

 6:4

16.20

ZIP  SKŁAD-TRANSPORT  MATEJA     

 1:3

17.00

MALIK PRZYWORY-FEL BUD STB 

6:4    

17.40

DĘBSKA KUŻNIA-GWIZDKI OPOLE  

przełożony   

18.20

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-DE PUTA MADRE

0:10  

                                                         

20.01.2013 – XVI KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MALIK PRZYWORY-TOMI MARKT

 2:3

15.40

ZIP SKŁAD-LHOIST

 2:4

16.20

DĘBSKA KUŹNIA-HURAGAN

 5:3

17.00

GWIZDKI OPOLE-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 3:7

17.40

SKALNIK J-DE PUTA MADRE

 3:2

18.20

FEL BUD STB-TRANSPORT MATEJA

2:14

19.00

DE PUTA MADRE - GWIZDKI OPOLE

 5:3

 

26.01.2013 – XVII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

TOMI MARKT-TRANSPORT MATEJA

 2:7

15.40

DE PUTA MADRE-FEL BUD STB

 5:0 v.o.

16.20

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-SKALNIK J

 2:3

17.00

MALIK PRZYWORY-  ZIP SKŁAD

 7:7

17.40

LHOIST- DĘBSKA KUŹNIA

 2:3

18.20

HURAGAN- GWIZDKI OPOLE

 0:5 v.o.

 19.00

DĘBSKA KUŻNIA- GWIZDKI OPOLE 

 4:8

 

 

 

 

27.01.2013 – XVIII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

ZIP SKŁAD- TOMI MARKT

 5:0 v.o.

15.40

DĘBSKA KUŹNIA-MALIK PRZYWORY

 2:11

16.20

SKALNIK J-HURAGAN               

 2:3

17.00

FEL BUD STB- BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 2:5

17.40

TRANSPORT MATEJA-DE PUTA MADRE

 5:8

18.20

GWIZDKI OPOLE- LHOIST

 2:1

02.02.2013 – XIX KOLEJKA 

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.40

TOMI MARKT-SKALNIK J

4:7

16.20

HURAGAN-LHOIST

 4:3

17.00

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-MALIK PRZYWORY

 0:9

17.40

DE PUTA MADRE-ZIP  SKŁAD

10:4

18.20

FEL BUD STB-GWIZDKI OPOLE

 3:5

19.00

TRANSPORT  MATEJA-DĘBSKA KUŻNIA

 5:3

         

                                                            

 

03.02.2013 – XX KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

GWIZDKI OPOLE-TOMI MARKT

 2:5

15.40

DE PUTA MADRE-MALIK PRZYWORY

 6:0

16.20

FEL BUD STB-ZIP SKŁAD

 3:8

17.00

TRANSPORT MATEJA-LHOIST

 8:1

17.40

HURAGAN- BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 3:2

18.20

SKALNIK J-DĘBSKA KUŹNIA

 3:0

 

09.02.2013 – XXI KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

LHOIST-FEL BUD STB

 7:4

15.40

TOMI MARKT-DĘBSKA KUŹNIA

 8:4

16.20

HURAGAN-DE PUTA MADRE

 5:5

17.00

MALIK PRZYWORY-SKALNIK J

 2:2

17.40

ZIP SKŁAD-GWIZDKI OPOLE

 4:1

18.20

TRANSPORT MATEJA-BLIŹNIACY I SPÓŁKA

 14:1

 

10.02.2013 – XXII KOLEJKA

     GODZINA             

GOSPODARZE   -   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

BLIŹNIACY I SPÓŁKA-LHOIST

 2:6

15.40

DE PUTA MADRE-TOMI MARKT

 8:4

16.20

TRANSPORT MATEJA- MALIK PRZYWORY

 4:7

17.00

FEL BUD STB-HURAGAN

2:10

17.40

SKALNIK J-GWIZDKI OPOLE

 2:1

18.20

DĘBSKA KUŹNIA-ZIP SKŁAD

 5:0  v.o.

 

 

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=