halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań VI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 


07.02.2016 - XVI KOLEJKA


EKO-PACZE 5-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-SZYMON LEWANDOWSKI-KAMIL KOWALCZYK-SEBASSTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL STUPAK-MACIEJ ZAWADZKI

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - DENIS ZAJDEL-DENIS HOWAN-JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN-DAWID NIEDWOROK-MATIAS SWOBODA-PIOTR LINDER

BRAMKI: KAMIL KOWALCZYK x2, DANIEL STUPAK x1, MACIEJ ZAWADZKI x2, JAKUB FESSER x1, PATRYK HERRMANN x1, DAWID NIEDWOROK x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x1



POWER RANGERS 9-2 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK KALLA-MICHŁA MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - DENIS HOWAN-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER-DAWID NIEDWOROK-PIOTR LINDER-MATEUSZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL

BRAMKI: MATEUSZ GATNER x1, MICHAŁ MRÓZ x2, RAFAŁ MRÓZ x6, JAKUB FESSER x1, PIOTR LINDER x1


HABIBI 1-1 MALIK PRZYWORY

HABIBI - MATEUSZ WEISS-ARMIN KARWOT-MATEUSZ SKUT-PIOTR STRZELECKI-RAFAŁ SZOPA

MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-DENIS SOBEK-WOJCIECH JAWORSKI-PIOTR ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: MATEUSZ WEISS x1, DARIUSZ MATUSZEK x1



DREWNIAKI 0-5 V.o. POWER RANGERS


POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK KALLA-MICHŁA MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ



ZIP SKŁAD 1-7 CIESIELSTWO WOŹNY


ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR BATÓG-JAKUB LABISZ-MARIUSZ PODWYSOCKI-MICHAŁ SMAROŃ-DAWID PIETRUNIAK-SEBASIAN SENISZYN

CIESIELSTWO WOŹNY - ROMAN WODARZ-MATEUSZ PĘCHRA-RADOSŁAW PĘCHRA-IGOR BABAŃSKI-MARCIN WAJS-MANFRED KOZIOL-OLIWER STUDENNY-PAWEŁ JUSZCZYK-ADAM SOKOLSKI

BRAMKI: JAKUB LABISZ x1, ROMAN WODARZx1, MATEUSZ PĘCHRA x1, IGOR BABŃSKI x2, OLIWER STUDENNY x2, PAWEŁ JUSZCZYK x1



BROWARIACI 2-4 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

BROWARIACI - ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-DARIUSZ KILISZ-DAMIAN ZAJĄC-JAROSŁAW PYDYCH

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-IRENEUSZ LIKOS-JACEK FIGURA-DAMIAN ZMUDA-MATEUSZ ŚWIERCZEK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ SAWLIK-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x1, JAROSŁAW PYDYCH x1, IRENEUSZ LIKOS x1, DAMIAN ZMUDA x2, WOJCIECH KRÓL x1



BURZA KOSOROWICE 1-9 TOMI MARKT

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-PATRYK PRUSIK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-DARIUSZ KOCHANEK-MATEUSZ ZALEWSKI-PIOTR POPIOŁEK

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x1, DANIEL HARTMAN x2, PATRYK PRUSIK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, MATEUSZ ZALEWSKI x3, PIOTR POPIOŁEK x2

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ FESSER x1



BROWARIACI 5-4 BURZA KOSOROWICE

BROWARIACI - ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-DARIUSZ KILISZ-DAMIAN ZAJĄC-JAROSŁAW PYDYCH


BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK

BRAMKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1, DARIUSZ KILISZ x3, JAROSŁAW PYDYCH x1, BARTOSZ KACZMAREK x2, TOBIASZ SWOBODA x2

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1


06.02.2016 - XV KOLEJKA


EKO-PACZE 2-8 MALIK PRZYWORY

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-DANIEL STUPAK-SZYMON LEWANDOWSKI

MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-KRZYSZTOF MALIK-PIOTR ZOGLOWEK-DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-WOJCIECH JAWORSKI-TOMASZ KESSLER-DENIS SOBEK-DAMIAN MALIK

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, MAREK ANIOŁ x1, PIOTR ZOGLOWEK x1, OLIWER MATUSZEK x2, TOBIASZ PIETRUSZKA x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, TOMASZ KESSLER x2, DAMIAN MALIK x1



DREWNIAKI 6-14 HABIBI

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-ADAM MATUSZEK-MATEUSZ WEIDLER-DENIS MECHNIK

HABIBI - PIOTR WAWRZYNIAK-MICHAŁ DUK-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: PAWEŁ KORAB x2, ADAM MATUSZEK x2, MATEUSZ WEIDLER x2, MICHAŁ DUK x3, MATEUSZ SKUT x6, RAFAŁ SZOPA x5



TOMI MARKT 4-2 ZIP SKŁAD 

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MICHOŃ-MATEUSZ PATOLA-PAWEŁ FESSER-ŁUKASZ MAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI-PATRYK PRUSIK

ZIP SKŁAD - DAWID PIETRUNIAK-SEBASTIAN SENISZYN-MICHAŁ SMAROŃ-JAKUB LABISZ-PIOTR BATÓG-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MARCIN MICHELUS-PIOTR PLOCH

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, MATEUSZ PATOLA x1, ŁUKASZ MAŁEK x2, JAKUB LABISZ x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1

ŻÓŁTE KARTKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 6-1 CIESIELSTWO WOŹNY

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-MARIUSZ MULARCZYK-PIOTR MULARCZYK-MATEUSZ ŚWIERCZEK-ROBERT RYCHLIKOWKSI-JACEK FIGURA-DAMIAN ZMUDA-IRENEUSZ LIKOS-WOJCIECH KRÓL

CIESIELSTWO WOŹNY  - ROMAN WODARZ-MANFRED KOZIOL-RADOSŁAW PĘCHRA-ADAM SOKOLSKI-MARCIN WAJS-JACEK BŁACHUT-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: MARIUSZ MULARZYK x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x2, DAMIAN ZMUDA x2, IRENEUSZ LIKOS x1, ROMAN WODARZ x1



31.01.2016 - XIV KOLEJKA


DREWNIAKI 5-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-DAMIAN BARON-KRZYSZTOF PASSON-MATEUSZ WEIDLER-TOMASZ PASOŃ-GRZEGORZ STRÓŻYK-WOJCIECH SKOLIK

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - JAKUB FESSER-MATEUSZ SWOBODA-DENIS HOWAN-PATRYK HERRMANN-TOMASZ REINERT-DENIS ZAJDEL

BRAMKI: KRZYSZTOF PASSON x3, MATEUSZ WEIDLER x2, PIOTR WLOKA x3

ŻÓŁTE KARKTI: WOJCIECH SKOLIK x1, DENIS HOWAN x2



HABIBI 13-3 EKO-PACZE

HABIBI - MATEUSZ WEISS-MATEUSZ KRUPPA-MATEUSZ SKUT-PIOTR WAWRZYNIAK-ARMIN KARWOT-RAFAŁ SZOPA

EKO-PACZE  - ŁUKASZ CZECH-KUBA WACŁAWCZYK-DANIEL STUPAK-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-SZYMON LEWANDOWSKI-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: MATEUSZ WEISS x5, MATEUSZ SKUT x5, ARMIN KARWOT x1, RAFAŁ SZOPA x2, KUBA WACŁAWCZYK x2, DANIEL KRUPOP x1


MALIK PRZYWORY 4-7 POWER RANGERS 

MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-DENIS SOBEK-TOMASZ KESSLER

POWER RANGERS - DAWID MIKA-DENIS GORDZIELIK-TOMASZ OLEWICZ-MARTIN WITEK-DAWID MIKA-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ

BRAMKI: DARIUSZ MATUSZEK x3, PAWEŁ MATUSZEK x1, DAWID MIKA x1, DENIS GORDZIELIK x2, TOMASZ OLEWICZ x1, MARTIN WITEK x1, RAFAŁ MRÓZ x2

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1


BROWARIACI 0-5 CIESIELSTWO WOŹNY

BROWARIACI - DAMIAN ZAJĄC-MICHAŁ PATOLA-KAMIL PIETRUSZKA-ŁUKASZ GODLEWSKI-TOMASZ PATOLA-JAROSŁAW PYDYCH

CIESIELSTWO WOŹNY - MANFRED KOZIOŁ-ROMAN WODARZ-MATEUSZ PĘCHRA-MARCIN WAJS-ADAM SOKOLSKI-RADOSŁAW PĘCHRA-JACEK BŁACHUT-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: ROMAN WODARZ x2, RADOSŁAW PĘCHRA x1, JACEK BŁACHUT x2


BURZA KOSOROWICE 1-5 ZIP SKŁAD

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-MARIUSZ SPARWASSER

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-PIOTR BATÓG-PIOTR PLOCH-SEBASTIAN SENISZYN-DAWID PIETRUNIAK-JAKUB LABISZ-GRZEGORZ ZMUDA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x1, PIOTR BATÓG x1, DAWID PIETRUNIAK x3, MICHAŁ SMAROŃ x1


TOMI MARKT 1-3 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-PATRYK PRUSIK-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK-DARIUSZ KOCHANEK-ŁUKASZ MAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-IREK LIKOS-MATEUSZ WOSZKO-MARIUSZ MULARCZYK-PIOTR MULARCZYK-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI:
PIOTR RUZIK x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x2, MARIUSZ MULARCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: ROBERT RYCHLIKOWSKI x1




30.01.2016 - XIII KOLEJKA


MALIK PRZYWORY 6-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

MALIK PRZYWORY - RUDOL MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DENIS SOBEK-WOJCIECH JAWORSKI-PIOTR ZOGLOWEK

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - DENIS HOWAN-PATRYK HERRMANN-MICHAŁ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-TOMASZ REINERT-MAREK MORAJKO

BRAMKI: DARIUSZ MATUSZEK x3, KRZYSZTOF MALIK x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, PIOTR ZOGLOWEK x1, MICHAŁ SWOOBODA x2, MAREK MORAJKO x1


POWER RANGERS 6-2 HABIBI

POWER RANGERS - MAREK KACZMARCZYK-TOMASZ KALLA-MAREK KALLA-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-RAFAL MRÓZ-MICHAŁ MRÓZ

HABIBI - RAFAŁ WOŹNICA-PIOTR WAWRZYNIAK-PATRYK KOKOT-MATEUSZ SKUT-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: TOMASZ KALLA x1, MATEUSZ GATNER x1, ADAM SZOPA x4, MATEUSZ SKUT x1, MATEUSZ KRUPPA x1


EKO-PACZE 7-5 DREWNIAKI

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-KUBA WACŁAWCZYK-ZYMON LEWANDOWSKI-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL STUPAK-MACIEJ ZAWADZKI

DREWNIAKI - DENIS MECHNIK-PAWEŁ KORAB-GRZEGORZ STRÓŻYK-KRZYSZTOF LISEK-MATEUSZ WEIDLER-TOMASZ PAOSŃ

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x2, MAREK ANIOŁ x1, KUBA WACŁAWCZYK x2, SZYMON LEWANDOWSKI x1, MACIEJ ZAWADZKI x1, PAWEŁ KORAB x1, KRZYSZTOF LISEK x1, MATEUSZ WEIDLER x3


TOMI MARKT 5-1 CIESIELSTWO WOŹNY

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-PIOTR RUZIK-DANIEL HARTMAN-ŁUAKSZ MAŁEK-PATRYK PRUSIK-DARIUSZ KOCHANEK-MATEUSZ ZALEWSKI

CIESIELSTWO WOŹNY  - MANFRED KOZIOŁ-ROMAN WODARZ-MATEUSZ PĘCHRA-ADAM SOKOLSKI-RADOSŁAW PĘCHRA-OLIWER STUDENNY-JACEK BŁACHUT-MARCIN WAJS

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, PIOTR RUZIK x2, DANIEL HARTMAN x1, MATEUSZ ZALEWSKI x1, RADOSŁAW PĘCHRA x1

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x1, OLIWER STUDENNY x1



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 3-3 BURZA KOSOROWICE 

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-DAMIAN ZMUDA-JACEK FIGURA-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ ŚWIERCZEK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-IRENEUSZ LIKOS

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-PIOTR REINERT-ADAM SZPAK-PATRYK HRUZIK-MARKUS KOWALIK-ANDRZEJ GOŁAŚ-MARIUSZ SPARWASSER

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x2, PIOTR REINERT x1, ADAM SZPAK x1, PATRYK HRUZIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF HRUZIK x1


ZIP SKŁAD 3-3 BROWARIACI

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK-SEBASTIAN SENISZYN-MICHAŁ SMAROŃ

BROWARIACI - MICHAŁ PATOLA-KAMIL NIEŚWIEC-TOMASZ PATOLA-ŁUKASZ GODLEWSKI-DAMIAN KOTWICA

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x3, TOMAS PATOLA x1, DAMIAN KOTWICA x2





24.01.2016 - XII KOLEJKA



HABIBI 8-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

HABIBI - PIOTR WAWRZYNIAK-ARMIN KARWOT-MATEUSZ SKUT-BARTOSZ WOJDAK-JACEK MNICH-MATEUSZ KRUPPA

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - JAKUB FESSER-JACEK FRIEDRICH-TOMASZ REINERT-MAREK MORAJKO-PATRYK HERRMANN-PIOTR LINDER

BRAMKI: ARMIN KARWOT-MATEUSZ SKUT-BARTOSZ WOJDAK-JACEK MNICH-MATEUSZ KRUPPA, JAKUB FESSER x1, TOMASZ REINERT x1, PATRYK HERRMANN x1


MALIK PRZYWORY 8-4 DREWNIAKI

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK-OLIWER MATUSZEK-PAWEŁ MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-SEBASTIAN PATOŁA

DREWNIAKI - MARCIN PASOŃ-PAWEŁ PASSON-DAMIAN BARON-KRZYZTOF PASSON-PAWEŁ KORAB-WOJCIECH SKOLIK-MATEUSZ FILA-TOMASZ PASOŃ

BRAMKI: DAMIAN MALIKx1, KRZYSZTOF MALIK x2, OLIWER MATUSZEK x1, PAWEŁ MATUSZEK x1, TOMASZ KESSLER x3, MARCIN PASOŃ x1, PAWEŁ KORAB x2, WOJCIECH SKOLIK x1



POWER RANGERS 4-2 EKO-PACZE

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK-TOMASZ OLEWICZ-TOMASZ KALLA-RAFAŁ MRÓZ-MICHAŁ MRÓZ

EKO-PACZE - SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL STUPAK-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-DAWID KOWALCZYK-SZYMON LEWANDOWSKI

BRAMKI: PAWEŁ LEJŻAK x1, TOMASZ OLEWICZ x1, TOMASZ KALLA x1, MICHAŁ MRÓZ x1, DANIEL STUPAK x1, KAMIL KWOALCZYK x1



BURZA KOSOROWICE 3-4 CIESIELSTWO WOŹNY


BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-ANDRZEJ GOŁAŚ-BARTOSZ KACZMAREK-ADAM SZPAK-MARCIN MUC

CIESIELSTWO WOŹNY - MANFRED KOZIOŁ-OLIWER STUDENNY-RADOSŁAW PĘCHRA-ROMAN WODARZ-ADAM SOKOLSKI-MARCIN WAJS-IGOR BABAŃSKI-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: PIOTR REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, ADAM SZPAK x1, OLIWER STUDENNY x2, IGOR BABAŃSKI x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1



TOMI MARKT 5-0 v.o. BROWARIACI



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 4-0 ZIP SKŁAD

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-MATEUSZ WOSZKO-DAMIAN ZMUDA-IRENEUSZ LIKOS-DARIUSZ PIETRUSZKA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ SAWLIK

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR BATÓG-SEBASTIAN SENISZYN-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PIOTR PLOCH-MICHAŁ SMAROŃ-MARIUSZ PODWYSOCKI

BRAMKI: DAMIAN ZMUDA x2, DARIUSZ PIETRUSZKA x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1



23.01.2016 - XI KOLEJKA


POWER RANGERS 10-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK PORADA-ADAM SZOPA-TOMASZ OLEWICZ-PAWEŁ LEJŻAK-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ-MARTIN WITEK-TOMASZ KALLA

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI -
TOMASZ REINERT-PATRYK HERRMANN-PIOTR WLOKA-JACEK FREIDRICH-MICHAŁ SWOBODA-JAKUB FESSER

BRAMKI: MAREK PORADA x1, ADAM SZOPA x3, MICHAŁ MRÓZ x2, RAFAŁ MRÓZ x2, MARTIN WITEK x1, TOMASZ KALLA x1, PATRYK HERRRMANN x2, MICHAŁ SWOBODA x1



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 19-2 EKO-PACZE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-IRENEUSZ LIKOS-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ WALECKO-DAMIAN ZMUDA

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DAWID KOWALCZYK-ROBERT MAZUREK-JAKUB WACŁAWCZYK

BRAMKI: ROBERT RYCHLIKOWSKI x8, MATEUSZ SAWLIK x2, MATEUSZ WOSZKO x2, MATEUSZ WALECKO x4, DAMIAN ZMUDA x3, ROBERT MAZUREK x2


BROWARIACI 3-8 MALIK PRZYWORY


BROWARIACI - DAMIAN KŁEK-KACPER NIEDZIELSKI-DAMIAN KOTWICA-BARTOSZ DŁUBIK-DARIUSZ KILISZ

MALIK PRZYWORY - SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-KRZYSZTOF MALIK-TOMASZ KESSLER-TOBIASZ PIETRUSZKA-DARIUSZ MATUSZEK

BRAMKI: KACPER NIEDZIELSKI x1, DAMIAN KOTWICA x1, PIOTR ZOGLOWEK x1, KRZYSZTOF MALIK x2, TOMASZ KESSLER x3, DARIUSZ MATUSZEK x2


DREWNIAKI 0-7 TOMI MARKT

DREWNIAKI - ŁUKASZ JAROSZ-PAWEŁ KORAB-DAMIAN BARON-PAWEŁ PASON-KRZYSZTOF PASSON-WOJCIECH SKOLIK-GRZEGORZ STRÓŻYK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PATRYK PRUSIK-DARIUSZ KOCHANEK-DANIEL HARTMAN-DAMIAN ZAREK

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x3, PATRYK PRUSIK x2, DANIEL HARTMAN x2

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL HARTMAN x1

CZERWONE KARTKI: DOMINIK ZUGAJ 


BURZA KOSOROWICE 3-1 HABIBI

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ADAM SZPAK-MARCIN MUC-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-MARIUSZ SPARWASER-MARKUS KOWALIK

HABIBI - JACEK MNICH-BARTOSZ WOJDAK-MATEUSZ SKUT-ARMIN KARWOT-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA-DAWID JANOSZKA

BRAMKI: ADAM SZPAK x1, JERZY JOŃCZYK x1, MARKUS KOWALIK x1, RAFAŁ SZOPA x1


CIESIELSTWO WOŹNY 4-2 ZIP SKŁAD

CIESIELSTWO WOŹNY - OLIWER STUDENNY-RADOSŁAW PĘCHRA-MANFRED KOZIOŁ-MARCIN WAJS-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ PĘCHRA-IGOR BABAŃSKI

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-SEBASTIAN SENISZYN-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-PIOTR BATÓG-MARIUSZ PODWYSOCKI-JAKUB LABISZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-DAWID PIETRUNIAK

BRAMKI: OLIWER STUDENNY x2, RADOSŁAW PĘCHRA x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1, JAKUB LABISZ x1, DAWID PIETRUNIAK x1


HABIBI 5-6 CIESIELSTWO WOŹNY

HABIBI - JACEK MNICH-BARTOSZ WOJDAK-MATEUSZ SKUT-ARMIN KARWOT-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA-DAWID JANOSZKA

CIESIELSTWO WOŹNY - OLIWER STUDENNY-RADOSŁAW PĘCHRA-MANFRED KOZIOŁ-MARCIN WAJS-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ PĘCHRA-IGOR BABAŃSKI

BRAMKI: MATEUSZ SKUT x1, RAFAŁ SZOPA x2, DAWID JANOSZKA x2, OLIWER STUDENNY x2, RADOSŁAW PĘCHRA x2, PAWEŁ JUSZCZYK x1, IGOR BABAŃSKI x1



17.01.2016 - X KOLEJKA




HABIBI 7-1 DREWNIAKI

HABIBI - RAFAŁ SZOPA-RAFAŁ WOŹNICA-BARTEK WOJDAK-MATEUSZ KRUPPA-MICHAŁ DUK-JACEK MNICH-MATEUSZ SKUT-DAWID JANOSZKA

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-GRZEGORZ STRÓŻYK-PAWEŁ PASOŃ-KRZYSZTOF PASOŃ-ADAM MATUSZEK-WOJCIECH SKOLIK-TOMASZ PASOŃ

BRAMKI: RAFAŁ SZOPA x2, MATEUSZ KRUPPA x2, DAWID JANOSZKA x3, PAWEŁ KORAB x1

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH SKOLIK x1

CZERWONE KARTKI: TOMASZ PASOŃ



STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 0-5 ZIP SKŁAD


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - DENIS HOWAN-DENIS ZAJDEL-PIOTR WLOKA-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-MICHAŁ SMAROŃ-JAKUB LABISZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR BATÓG-DAWID PIETRUNIAK-MARIUSZ PODWYSOCKI-PIOTR PLOCH-SEBASTIAN SENISZYN

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x4, MARIUSZ PODWYSOCKI x1



TOMI MARKT 11-1 BROWARIACI

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR RUZIK-PATRYK PRUSIK

BROWARIACI - KAMIL NIEŚWIEC-BARTOSZ DŁUBIK-DENIS SPRANCEL-DAMIAN KOTWICA-JAROSŁAW PYDYCH

BRAMKI: KAMIL SKÓR X4, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, PIOTR RUZIK x2, PATRYK PRUSIK x2, KAMIL NIEŚWIEC x1

CZERWONE KARTKI: DENIS SPRANCEL



MALIK PRZYWORY 6-10 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DAMIAN MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-WOJCIECH JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - MARIUSZ MULARCZYK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ WALECKO-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN ZMUDA-JACEK FIGURA-DARIUSZ PIETRUSZKA-FABIAN GOLSCH

BRAMKI: DAMIAN MALIK x1, DARIUSZ MATUSZEK x1, TOMASZ KESSLER x1, TOBIASZ PIETRUSZKA x1, KRZYSZTOF MALIK x2, ROBERT RYCHLIKOWSKI x4, MATEUSZ WALECKO x5, DAMIAN ZMUDA x1

ŻÓŁTE KARTKI: OLIWER MATUSZEK x1



EKO-PACZE 2-2 POWER RANGERS

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-DAWID KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL STUPAK-KUBA WACŁAWCZYK-MACIEJ ZAWADZKI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ-TOMASZ OLEWICZ-DENIS GORDZIELIK-MAREK PORADA-MTEUSZ GATNER-MAREK KACZMARCZYK

BRAMKI: DAWID KOWALCZYK x1, JAKUB WACŁAWCZYK x1,  MICHAŁ MRÓZ x1, DENIS GORDZIELIK x1


BURZA KOSOROWICE 5-3 CIESIELSTWO WOŹNY

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA-MARIUSZ SPARWASSER

CIESIELSTWO WOŹNY -
MANFRED KOZIOŁ-RADOSŁAW PĘCHRA-ADAM SOKOLSKI-PAWEŁ JUSZCZYK-MARCIN WAJS-JACEK BŁACHUT-MATEUSZ PĘCHRA-OLIWER STUDENNY-TOMASZ MORZDŻEŃ

BRAMKI: PIOTR REINERT x1, PATRYK HRUZIK x1, BARTOSZ KACZMAREK x2, MARIUSZ SPARWAPAWEŁ JUSZCZYK x1, OLIWER STUDENNY x2


ŻÓŁTE KARTKI: MARIUSZ SPARWASSER x1


POWER RANGERS 4-4 CIESIELSTWO WOŹNY

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-DENIS GORDZIELIK-TOMASZ OLEWICZ-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ-MAREK PORADA-PAWEŁ LEJŻAK-ADAM SZOPA

CIESIELSTWO WOŹNY - MANFRED KOZIOŁ - RADOSŁAW PĘCHRA-ADAM SOKOLSKI-PAWEŁ JUSZCZYK-MARCIN WAJS-JACEK BŁACHUT-MATEUSZ PĘCHRA-OLIWER STUDENNY-TOMASZ MORZDŻEŃ

BRAMKI: DENIS GORDZIELIK x2, TOMASZ OLEWICZ x1, PAWEŁ LEJŻAK x1, RADOSŁAW PĘCHRA x2, JACEK BŁACHUT x1, OLIWER STUDENNY x1



16.01.2016 - IX KOLEJKA



ZIP SKŁAD 4-1 EKO-PACZE

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR BATÓG-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MICHAŁ SMAROŃ-JAKUB LABISZ

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MARCIN KOLIBABA-FILIP LERCH-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: JAKUB LABISZ x3, MICHAŁ SMAROŃ x1, DANIEL KRUPOP x1


POWER RANGERS 10-3 MALIK PRZYWORY

POWER RANGERS - DAWID MIKA-ADAM SZOPA-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ-TOMASZ KALLA-DENIS GORDZIELIK-PAWEŁ LEJŻAK-TOMASZ OLEWICZ

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-OLIWER MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-KRZYSZTOF MALIK-WOJCIECH CIASTKO

BRAMKI: ADAM SZOPA x1, MICHAŁ MRÓZ x1, RAFAŁ MRÓZ x1, TOMASZ KALLA x4, DENIS GORDZIELIK x3, WOJCIECH JAWORSKI x1, OLIWER MATUSZEK x2


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 5-10 TOMI MARKT

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-DAMIAN ZMUDA-DARIUSZ PIETRUSZKA-FABIAN GOLSCH-WOJCIECH KRÓL

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-DANIEL HARTMAN-ŁUKASZ DOLIŃSKI-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x2, ROBERT RYCHLIKOWKSKI x2, DAMIAN ZMUDA x1, DANIEL HARTMAN x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, PIOTR RUZIK x2, PIOTR POPIOŁEK x3

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL HARTMAN x1

CZERWONE KARTKI: PIOTR POLEDNIA


BROWARIACI 1-2 HABIBI

BROWARIACI - DAMIAN ZAJĄC-KAMIL NIEŚWIEC-DARIUSZ KILISZ-TOMASZ PATOLA-ŁUKASZ GODLEWSKI-MICHAŁ PATOLA-JAROSŁAW PYDYCH-DENIS SPRANCEL-DAMIAN KOTWICA-KAMIL PIETRUSZKA

HABIBI - RAFAŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-MATEUSZ SKUT-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ KANDZIORA-BARTOSZ WOJDAK-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: TOMASZ PATOLA x1, MATEUSZ SKUT x1, RAFAŁ SZOPA x1

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1, KAMIL PIETRUSZKA x1

CZERWONE KARTKI: ŁUKASZ GODLEWSKI 


DREWNIAKI 2-5 BURZA KOSOROWICE

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-MATEUSZ WEIDLER-ŁUKASZ JAROSZ-PAWEŁ PASOŃ-ADAM MATUSZEK-TOMASZ PASOŃ

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ADAM SZPAK-JERZY JOŃCZYK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK-MARIUSZ SPARWASSER-PIOTR REINERT-MARCIN MUC

BRAMKI: MATEUSZ WEIDLER x1, ŁUKASZ JAROSZ x1, JERZY JOŃCZYK x2, TOBIASZ SWOBODA x1, PIOTR REINERT x2


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 1-5 CIESIELSTWO WOŹNY

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - MICHAŁ SWOBODA-MATIAS SWOBODA-PIOTR WLOKA-TOMASZ REINERT-PATRYK HERMANN-DENIS HOWAN-KAROL CZECH

CIESIELSTWO WOŹNY - MANFRED KOZIOŁ-MARCIN WAJS-ADAM SOKOLSKI-RADOSŁAW PĘCHRA-MATEUSZ PĘCHRA-OLIWER STUDENNY-JACEK BŁACHUT-IGOR BABANSKI

BRAMKI: DENIS HOWAN x1, MARCIN WAJS x1, ADAM SOKOLSKI x1, RADOSŁAW PĘCHRA x1, MATEUSZ PĘCHRA x1, OLIWER STUDENNY x1

ŻÓŁTE KARTKI: OLIWER STUDENNY x1


CZERWONE KARTKI: MATIAS SWOBODA




10.01.2016 - VIII KOLEJKA


BURZA KOSOROWICE 2-1 BROWARIACI

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ANDRZEJ GOŁAŚ-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK-BARTOSZ KACZMAREK-MARIUSZ SPARWASSER

BROWARIACI - DAMIAN KOTWICA-BARTOSZ DUBIK-TOMASZ PATOLA-KAMIL NIEŚWIEC-DENIS SPRANCEL-DARIUSZ KILISZ-ŁUKASZ GODLEWSKI-KACPER NIEDZIELSKI

BRAMKI: ADAM SZPAK x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, KAMIL NIEŚWIEC x1

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1


HABIBI 1-6 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

HABIBI - RAFAŁ WOŹNICA-ADAM KAŁA-JACEK MNICH-ARMIN KARWOT-BARTEK WOJDAK-MICHAŁ DUK-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

FUTSL TEAM CHRZĄSTOWICE - JACEK FIGURA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-FABIAN GOLSCH-DARIUSZ PIETRUSZKA-IRENEUSZ LIKOS-DAMIAN ZMUDA-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI: MICHAŁ DUK x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1, FABIAN GOLSCH x1, IRENEUSZ LIKOS x2, DAMIAN ZMUDA x2


TOMI MARKT 8-4 POWER RANGERS


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-PATRYK PRUSIK-DANIEL HARTMAN-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ MAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK PORADA-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA-DENIS GORDZIELIK-ADAM SZOPA-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR POPIOŁEK x3, PATRYK PRUSIK x1, DANIEL HARTMAN x2, ŁUKASZ MAŁEK x1,TOMASZ KALLA x1, DENIS GORDZIELIK x1, ADAM SZOPA x1, MICHAŁ MRÓZ x1



MALIK PRZYWORY 1-1 ZIP SKŁAD

MALIK PRZYWORY - DAMIAN MALIK-KRZYSTOF MALIK-TOMASZ KESSLER-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-PIOTR ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-ROMAN MIŚ

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-SEBASTIAN SENISZYN-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR BATÓG-MARIUSZ PODWYSOCKI-JAKUB LABISZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: TOBIASZ PIETRUSZKA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1


EKO-PACZE 4-5 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-MACIEJ ZAWADZKI-DANIEL KRUPOP-KUBA WACŁAWCZYK-ADAM CHWASTYK

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - DENIS ZAJDEL-DENIS HOWAN-TOMASZ REINERT-MATEUSZ SWOBODA-JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN

BRAMKI: MACIEJ ZAWADZKI x1, DANIEL KRUPOP x1, KUBA WACŁAWCZYK x1, ADAM CHWASTYK x1, DENIS HOWAN x1, TOMASZ REINERT x2, MICHAŁ SWOBODA x1, PATRYK HERRMANN x1


DREWNIAKI 2-2 CIESIELSTWO WOŹNY

DREWNIAKI - GRZEGORZ STRÓŻYK-TOMASZ PASOŃ-PAWEŁ PASSON-WOJCIECH SKOLIK-PAWEŁ KORAB-MATEUSZ WEIDLER-DAMIAN BARON

CIESIELSTWO WOŹNY - MATEUSZ PĘCHRA-RADOSŁAW PĘCHRA-PAWEŁ JUSZCZYK-MANFRED KOZIOŁ-OLIWER STUDENNY-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: WOJCIECH SKOLIK x1, DAMIAN BARON x1, RADOSŁAW PĘCHRA x1, OLIWER STUDENNY x1

ŻÓŁTE KARTKI: JACEK BŁACHUT x1

CZERWONE KARTKI: WOJCIECH SKOLIK




09.01.2016 - VII KOLEJKA


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 3-4 MALIK PRZYWORY

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-JAUB FESSER-DENIS HOWAN-DENIS ZAJDEL-MATEUSZ SWOBODA-TOMASZ REINERT-PIOTR WLOKA

MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-WOJCIECH JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-PIOTR ZOGLOWEK-MICHAŁ CIASTO-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: MICHAŁ SWOBODA x2, DENIS HOWAN x1, TOMASZ KESSLER x2, WOJCIECH JAWORSKI x1, KRZYSZTOF MALIK x1


ZIP SKŁAD 4-2 TOMI MARKT

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR BATÓG-DAWID PIETRUNIAK-MARIUSZ PODWYSOCKI-SEBASTIAN SENISZYN-MICHAŁ SMAROŃ-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MARCIN PIECHÓWKA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MATEUSZ ZALEWSKI-DANIEL HARTMAN-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK-PATRYK PRUSIK

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, MARIUSZ PODWYSOCKI x1, MICHAŁ SMAROŃ x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1, DANIEL HARTMAN x2


POWER RANGERS 4-2 HABIBI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MAREK PORADA-ADAM SZOPA-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-DENIS GORDZIELIK-MICHAŁ MRÓZ-TOMASZ KALLA

HABIBI - MICHAŁ DUK-ARMIN KARWOT-ADAM KAŁA-RAFAŁ WOŹNICA-BARTOSZ WOJDAK-MATEUSZ SKUT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA-DAWID JANOSZKA-PATRYK KOKOT-MATEUSZ KRUPA

BRAMKI: MAREK PORADA x1, ADAM SZOPA x1, DENIS GORDZIELIK x1, MICHAŁ MRÓZ x1, ARMIN KARWOT x1, PATRYK KOKOT x1

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ MRÓZ x1


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 2-4 BURZA KOSOROWICE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTWOWICE - PIOTR POLEDNIA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ WOSZKO-FABIAN GOLSCH-PAWEŁ DUDA-WOJCIECH KRÓL-IRENEUSZ LIKOS-DARIUSZ PIETRUSZKA-JACEK FIGURA

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ADAM SZPAK-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT-PATRYK HRUZIK-BARTOSZ KACZMAREK-MARIUSZ SPARWASSER-ANDRZEJ GOŁAŚ

BRAMKI: ROBERT RYCHLIKOWSKI x1, WOJCIECH KRÓL x1, PIOTR REINERT x1, PATRYK HRUZIK x2, BARTOSZ KACZMAREK x1


BROWARIACI 7-2 DREWNIAKI

BROWARIACI - ŁUKASZ GODLEWSKI-DARIUSZ KILISZ-DAMIAN KOTWICA-BARTOSZ DUBIK-KAMIL NIEŚWIEC-DENIS SPRANCEL

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-PAWEŁ PASSON-KRZYSZTOF PASSON-DAMIAN BARON-PIOTR ZIENC-WALDEMAR ŚWIENTEK-MATEUSZ WEIDLER

BRAMKI: DAMIAN KOTWICA x4, BARTOSZ DŁUBIK x1, KAMIL NIEŚWIEC x2, PAWEŁ KORAB x1, MATEUSZ WEIDLER x1


CIESIELSTWO WOŹNY 5-1 EKO-PACZE

CIESIELSTWO WOŹNY - OLIWER STUDENNY-RADOSŁAW PĘCHRA-MATEUSZ PĘCHRA-ROMAN WODARZ-PAWEŁ JUSZCZYK-JACEK BŁACHUT-MANFRED KOZIOŁ-MARCIN WOJS

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-DANIEL STUPAK-ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-JAKUB WACŁAWCZYK-MATEUSZ DAWID-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: OLIWER STUDENNY x2, ROMAN WODARZ x2, JACEK BŁACHUT x1, ADAM CHWASTYK x1





20.12.2015 - VI KOLEJKA


DREWNIAKI 2-3 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE


DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-MATEUSZ WEIDLER-TOMASZ PASOŃ-DAMIAN BARON-ŁUKASZ JAROSZ-PIOTR ZIENC-WOJCIECH SKOLIK-WALDEMAR ŚWIENTEK-GRZEGORZ STRÓŻYK

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-IRENEUSZ LIKOS-MATEUSZ SAWLIK-JACEK FIGURA-PAWEŁ DUDA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-PIOTR MULARCZYK-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI: PAWEŁ KORAB x1, TOMASZ PASOŃ x1, MATEUSZ SAWLIK x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x2


BURZA KOSOROWICE 4-0 POWER RANGERS

BURZA KOSOROWICE -
KRZYSZTOF HRUZIK-JERZY JOŃCZYK-ADAM SZPAK-PATRYK HRUZIK-ANDRZEJ GOŁAŚ-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT-BARTOSZ KACZMAREK

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-DENIS GORDZIELIK-TOMASZ KALLA-MAREK KALLA-MICHAŁ MRÓZ-RAFAŁ MRÓZ-MARTIN WITEK-ADAM SZOPA

BRAMKI: JERZY JOŃCZYK x1, ADAM SZPAK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, PIOTR REINERT x1


HABIBI 6-0 ZIP SKŁAD

HABIBI - ARMIN KARWOT-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-ADAM KAŁA-BARTOSZ WOJDAK-JACEK MNICH-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ SZOPA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-MARIUSZ PODWYSOCKI-DAWID PIETRUNIAK-MICHAŁ SMAROŃ-SEBASTIAN SENISZYN-ZBIGNIEW KALINOWSKI

BRAMKI: ARMIN KARWOT x2, BARTOSZ WOJDAK x1, JACEK MNICH x1, MATEUSZ SKUT x2


TOMI MARKT - 8-2 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PATRYK PRUSIK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-ŁUKASZ MAŁEK-DANIEL HARTMAN-KAMIL SKÓRA-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK-DARIUSZ KOCHANEK

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR WLOKA-PATRYK HERRMAN-KAMIL ROSKOSZ-DENIS ZAJDEL-JAKUB FESSER-KAROL CZECH

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, DANIEL HARTMAN x2, PIOTR POPIOŁEK x2, PIOTR RUZIK x1, KAMIL ROSKOSZ x2


MALIK PRZYWORY 3-0 EKO-PACZE

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-DAMIAN MALIK-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-WOJCIECH JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-OLIWER MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-KRZYSZTOF MALIK-TOMASZ KESSLER

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL STUPAK-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-ADAM CHWASTYK-ROBERT MAZUREK-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: TOBIASZ PIETRUSZKA x1, OLIWER MATUSZEK x1, DAWID ZOGLOWEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1


CIESIELSTWO WOŹNY 1-3 BROWARIACI

CIESIELSTWO WOŹNY - ROMAN WODARZ-OLIWER STUDENNY-MANFRED KOZIOŁ-RADOSŁAW PĘCHRA-MATEUSZ PĘCHRA-PAWEŁ JUSZCZYK

BROWARIACI - MICHAŁ PATOLA-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-TOMASZ PATOLA-KAMIL PIETRUSZKA-BARTOSZ DŁUBIK-DENIS SPRANCEL-BARTŁOMIEJ CIACH-DAMIAN KOTWICA

BRAMKI: OLIWER STUDENNY x1, KAMIL NIEŚWIEC x1, ŁUKASZ GODLEWSKI x1, DAMIAN KOTWICA x1





19.12.2015 - V KOLEJKA



STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 1-11 HABIBI

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN-MATEUSZ SWOBODA-PIOTR WLOKA-MAREK MORAJKO-KAROL CZECH

HABIBI - MATEUSZ KRUPA-ARMIN KARWOT-BARTOSZ WOJDAK-JACEK MNICH-ADAM KAŁA-RAFAŁ WOŹNICA-PIOTR WAWRZYNIAK

BRAMKI: PIOTR WLOKA x1, MATEUSZ KRUPA x2, ARMIN KARWOT x3, BARTOSZ WOJDAK x2, ADAM KAŁA x3, PIOTR WAWRZYNIAK x1



EKO-PACZE 2-6 TOMI MARKT

EKO-APCZE - ŁUAKSZ CZECH-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL STUPAK-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-DARIUSZ KOCHANEK-KAMIL SKÓRA-TOMASZ MICHOŃ-PATRYK PRUSIK-ŁUKASZ MAŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK

BRAMKI: ADAM CHWASTYK x1, MACIEJ ZAWADZKI x1,KAMIL SKÓRA x1, ŁUKAS DOLIŃSKI x1, PIOTR POPIOŁEK x2, DANIEL HARTMAN x1



ZIP SKŁAD 1-3 BURZA KOSOROWICE


ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-MARIUSZ PODWYSOCKI-PIOTR BATÓG-SEBASTIAN SENISZYN

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-ANDRZEJ GOŁAŚ-PATRYK HRUZIK-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, PATRYK HRUZIK x1, ADAM SZPAK x2

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR BATÓG x1


POWER RANGERS 2-1 DREWNIAKI


POWER RANGERS - MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-ADAM SZOPA-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA-MAREK PORADA-DAWID MIKA-MICHAŁ MRÓZ

DREWNIAKI - PAWEŁ KORAB-MATEUSZ WEIDLER-GRZEGORZ STRÓŻYK-TOMASZ PASOŃ-KRZYSZTOF PASSON-PIOTR ZIEMC-DAMIAN BARON-WOJCIECH SKOLIK

BRAMKI: TOMASZ KALLA x1, MICHAŁ MRÓZ x1,KRZYSZTOF PASSON x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ LEJŻAK x1, PAWEŁ KORAB x1, TOMASZ PASOŃ x1



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 2-1 BROWARIACI

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-IRENEUSZ LIKOS-MARIUSZ MULARCZYK-DAMIAN ZMUDA-MATEUSZ SAWLIK-PIOTR MULARCZYK-WOJCIECH KRÓL-PAWEŁ DUDA

BROWARIACI - DARIUSZ KILISZ-KAMIL PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-TOMASZ PATOLA-ŁUKASZ GODLEWSKI-DAMIAN KOTWICA-BARTOSZ DŁUBIK

BRAMKI: MATEUSZ SAWLIK x1, PIOTR MULARCZYK x1, TOMASZ PATOLA x1



CIESIELSTWO WOŹNY 3-5 MALIK PRZYWORY


CIESIELSTWO WOŹNY - STANISAŁ PIECHA-RADOSŁAW PĘCHRA-MATEUSZ PĘCHRA-OLIWER STUDENNY-ROMAN WODARZ-PAWEŁ JUSZCZYK-JACEK BŁACHUT

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-PAWEŁ PACZULA-TOBIASZ PIETRUSZKA-MICHAŁ CIASTO-PIOTR ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-DAWID ZOGLOWEK

BRAMKI:
RADOSŁAW PĘCHRA x1, OLIWER STUDENNY x1, ROMAN WODARZ x1, WOJTEK JAWORSKI x1, TOBIASZ PIETRUSZKA x2, PIOTR ZOGLOWEK x1, DAWID ZOGLOWEK x1

CZERWONE KARTKI: JACEK BŁACHUT, PAWEŁ PACZULA





13.12.2015 - IV KOLEJKA


BROWARIACI 3-1 POWER RANGERS

BROWARIACI - DENIS SPRANCEL-DAMIAN KOTWICA-KAMIL NIEŚWIEC-DARIUSZ KILISZ-TOMASZ PATOLA-ŁUKASZ GODLEWSKI-KACPER NIEDZIELSKI-BARTOSZ DUBIK

POWER RANGERS - DAWID MIKA-MAREK PORADA-MICHAŁ MRÓZ-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-ILONA SŁADEK-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x2, ŁUKASZ GODLEWSKI x1, MAREK PORADA x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ PATOLA x1



DREWNIAKI 1-3 ZIP SKŁAD

DREWNIAKI - DAMIAN BARON-MARCIN PASOŃ-PAWEŁ PASSON-KRZYSZTOF PASSON-GRZEGORZ STRÓŻYK-MAREK MIKOLAS-PIOTR ZIEMC-WOJCIECH SKOLIK

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-MARIUSZ PODWYSOCKI-PIOTR PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-SEBASTIAN SENISZYN-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: TOMASZ PASOŃ x1, DAWID PIETRUNIAK x2, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1



BURZA KOSOROWICE 6-3 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

BURZA KOSOROWICE - JERZY JOŃCZYK-KRZYSZTOF HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HRUZIK-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR REINERT

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - KAMIL ROSKOSZ-DENIS HOWAN-JAKUB FESSER-MTIJAS SWOBODA-JACEK FREIDRICH-PATRYK HERRMANN-PIOTR WLOKA-TOMASZ KUREK-TOMASZ REINERT-KAROL CZECH

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x1, ADAM SZPAK x2, PIOTR REINERT x3, PATRYK HERRMANNx1. PIOTR WLOKA x1, KAROL CZECH x1



HABIBI 2-2 EKO-PACZE

HABIBI - GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-BARTOSZ WOJDAK-ADAM KAŁA-MICHAŁ DUK-ARMIN KARWOT-MATEUSZ SKUT-RAFAŁSZOPA-DAWID JANOSZKA

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL STUPAK-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN

BRAMKI: RAFAŁ SZOPA x2, DANIEL KRUPOP x1, SEBASTIAN TYMCZYSZYN x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID JANOSZKA x1

CZERWONE KARTKI: MATEUSZ SKUT


TOMI MARKT 4-3 MALIK PRZYWORY

TOMI MARKT - DOMINIK ZUAGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-DARIUSZ KOCHANEK-MATEUSZ PATOLA-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR POPIOŁEK-DANIEL HARTMAN-PATRYK PRUSIK

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-TOBIASZ PIETRUSZKA-OLIWER MATUSZEK-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-PIOTR ZOGLOWEK-MICHAŁ CIASTO-TOMASZ KESSLER-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, ŁUKASZ MAŁEK x1, DANIEL HARTMAN x1, PIOTR POPIOŁEK x1, DARIUSZ MATUSZEK x1, TOMASZ KESSLER x1, KRZYSZTOF MALIK x1



FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 0-3 BAJABONGO

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - DAMIAN ZMUDA-PAWEŁ DUDA-JACEK FIGURA-MARIUSZ MULARCZYK-PIOTR MULARCZYK-ROBERT RYCHLIKOWKSI-FABIAN GOLSCH-PIOTR POLEDNIA

BAJABONGO - OLIWER STUDENNY-DANIEL KOCHMAN-STANISŁAW PIECHA-ADAM SOKOLSKI-ROMAN WODARZ-MATEUSZ PĘCHRA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: OLIWER STUDENNY x1, DANIEL KOCHMANx1, ROMAN WODARZ x1


12.12.2015 - III KOLEJKA


MALIK PRZYWORY 2-4 HABIBI

MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DAREK MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-TOMASZ KESSLER-WOJCIECH JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-KRZYSZTOF MALIK

HABIBI- BARTOSZ WOJDAK-RAFAŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-GRZEGORZ JANOSZKA-ADAM KAŁA-ARMIN KARWOT-DAWID JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA-MATEUSZ SKUT

BRAMKI: PIOTR ZOGLOWEK x1, TOBIASZ PIETRUSZKA x1, MICHAŁ DUK x1, DAWIDJANOSZKA x2, RAFAŁ SZOPA x1

ŻÓŁTE KARTKI:
MATEUSZ SKUT x1


EKO-PACZE 5-1 BURZA KOSOROWICE

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MACIEJ ZAWADZKI-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-DANIEL STUPAK-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK

BURZA KOSOROWICE - KRZYSZTOF HRUZIK-ADAM SZPAK-ANDRZEJ GOŁAŚ-PATRYK HRUZIK-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT

BRAMKI:
KAMIL KOWALCZYK x1, MACIEJ ZAWADZKI x1, DANIEL KRUPOP x2, ROBERT MAZUREK x1. TOBIASZ SWOBODA x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x1, MACIEJ ZAWADZKI x1


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 3-9 DREWNIAKI

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - JAKUB FESSER-TOMASZ REINERT-MATIAS SWOBODA-PATRYK HERRMANN-JACEK FREIDRICH-DENIS HOWAN-TOMASZ KUREK-MAREK MORAJKO

DREWNIAKI - PAWEŁ PASSON-KRZYSTOF PASSON-WOJCIECH SKOLIK-GRZEGORZ STRÓŻYK-PAWEŁ KORAB-TOMASZ PASOŃ-DAMIAN BARON

BRAMKI: TOMASZ REINERT x2, MAREK MORAJKO x1, KRZYSTOF PASSON x1, PAWEŁ KORAB x6, TOMASZ PASOŃ x1, DAMIAN BARON x1


ZIP SKŁAD 1-5 BROWARIACI


ZIP SKŁAD -
ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-MARIUSZ PODWYSOCKI-MICHAŁ SMAROŃ-JAKUB LABISZ

BROWARIACI - DENIS SPRANCEL-PRZEMYSŁAW KORCHUT-DAMIAN KOTWICA-ŁUKASZ GODLEWSKI-DARIUSZ KILISZ-KAMIL NIEŚWIEC-DAMIAN ZAJĄC-BARTOSZ DŁUBIK

BRAMKI: MARIUSZ PODWYSOCKI x1, DARIUSZ KILISZ x1, KAMIL NIEŚWIEC x3, BARTOSZ DŁUBIK x1


POWER RANGERS 3-7 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK PORADA-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-PAWEŁ LEJŻAK

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - JACEK FIGURA-PIOTR POLEDNIA-PAWEŁ DUDA-FABIAN GOLSCH-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN ZMUDA-MARIUSZ MULARCZYK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-PIOTR MULARCZYK

BRAMKI: MAREK PORADA x1, MATEUSZ GATNER x1, PAWEŁ LEJŻAK x1, PAWEŁ DUDA x1, MATEUSZ SAWLIK x1, DAMIAN ZMUDA x1, MARIUSZ MULARCZYK x2, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1, PIOTR MULARCZYK x1


TOMI MARKT - 4-3 BAJABONGO

TOMI MARKT -
PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-DARIUSZ KOCHANEK-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ MAŁEK

BAJABONGO - MATEUSZ PĘCHRA-RADOSŁAW PĘCHRA-DANIEL KOCHMAN-STANISŁAW PIECHA-OLIWER STUDENY-ROMAN WODARZ-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ MAŁEK x1, RADOSŁAW PĘCHRA x1, OLIWER STUDENY x1, JACEK BŁACHUT x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR POPIOŁEK x1, OLIWER STUDENY x1

CZERWONE KARTKI: RADOSŁAW PĘCHRA





06.12.2015 - II KOLEJKA


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE 2-3 ZIP SKŁAD

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE - PIOTR POLEDNIA-PIOTR MULARCZYK-IRENEUSZ LIKOS-FABIAN GOLSCH-PAWEŁ DUDA-JACEK FIGURA-ROBERT RYCHLIKOWSKI

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARIUSZ PODWYSOCKI-DAWID PIETRUNIAK

BRAMKI: FABIAN GOLSCH x1, JACEK FIGURA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x2

ŻÓŁTE KARTKI: IRENEUSZ LIKOS x1



BROWARIACI 2-1 STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

BROWARIACI - DAREK KILISZ-JAREK PYDYCH-TOMEK PATOLA-KAMIL PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-DAMIAN KOTWICA-KACPER NIEDZIELSKI

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR WLOKA - JAKUB FESSER-KAMIL ROSKOSZ-JACEK FRIEDRICH-MATIJAS SWOBODA-KAROL CZECH-TOMASZ KUREK-TOMASZ REINERT-DENIS HOWAN-PATRYK HERRMANN

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x1, DAMIAN KOTWICA x1, KAROL CZECH x1



DREWNIAKI 0-7 EKO-PACZE

DREWNIAKI - ŁUKASZ JAROSZ-MIREK DEMCZENKO-GRZEGORZ STRÓŻYK-DAMIAN BARON-MARCIN PASOŃ-WOJTEK SKOLIK-KRZYSZTOF PASOŃ-MATEUSZ WEIDLER-MAREK MIKOLAS

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-ROBERT MAZUREK-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, MAREK ANIOŁ x1, ROBERT MAZUREK x2, SEBASTIAN TYMCZYSZYN x3

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN PASOŃ x1



BURZA KOSOROWICE 5-3 MALIK PRZYWORY

BURZA KOSOROWICE - PIOTR REINERT-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA-ANDRZEJ GOŁAŚ-PATRYK HRUZIK-KRZYSZTOF HRUZIK

MALIK PRZYWORY - RUDOLF MALIK-DAREK MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-OLIWER MATUSZEK-WOJTEK JAWORSKI-DAMIAN MALIK

BRAMKI: PIOTR REINERT x1, ADAM SZPAK x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, ANDRZEJ GOŁAŚ, TOBIASZ PIETRUSZKA x1, OLIWER MATUSZEK x1, DAMIAN MALIK x1



HABIBI 0-3 TOMI MARKT

HABIBI - BARTEK WOJDAK-ADAM KAŁA-ARMIN KARWOT-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-MATEUSZ SKUT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-DANIEL HARTMAN-PIOTR RUZIK-ŁUKASZ MAŁEK-KAMIL SKÓRA-TOMASZ MICHOŃ-PATRYK PRUSIK-PIOTR POPIOŁEK

BRAMKI: TOMASZ MICHOŃ x1, PIOTR POPIOŁEK x2

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL SKÓRA x1





05.12.2015 - I KOLEJKA


TOMI MARKT 4-5 BURZA KOSOROWICE


TOMI MARKT : DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR POPIOŁEK-PATRYK PRUSIK-ŁUKASZ MAŁEK

BURZA KOSOROWICE : KRZYSZTOF HRUZIK-MARCIN MUC-ANDRZEJ GOŁAŚ-ADAM SZPAK-PATRYK HRUZIK-MARIUSZ SPARWASSER-BARTOSZ KACZMAREK-MARKUS KOWALIK

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, ŁUKASZ MAŁEK x3, ANDRZEJ GOŁAŚ x1, ADAM SZPAK x1, PATRYK HRUZIK x1, BARTOSZ KACZMAREK x2

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ MICHOŃ x1


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI 4-9 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI: PIOTR WLOKA-DENIS CHOWAN-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN-MATIJAS SWOBODA-TOMEK REINERT-TOMEK KUREK-JACEK FREIDRICH-KAROL CZECH-JAKUB FESSER-CZESŁAW KAPICA-MAREK MORAJKO-KAMIL ROSKOSZ

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE : PIOTR MULARCZYK-FABIAN GOLSCH-PAWEŁ DUDA-DAMIAN ZMUDA-IRENEUSZ LIKOS-ROBERT RYCHLIKOWSKI-JACEK FIGURA

BRAMKI: MAREK MORAJKO x1, KAMIL ROSKOSZ x3, PIOTR MULARCZYK x1, FABIAN GOLSCH x1, PAWEŁ DUDA x1, DAMIAN ZMUDA x2, IRENEUSZ LIKOS x2, ROBERT RYCHLIKOWSKI x2



EKO-PACZE 2-3 BROWARIACI

EKO-PACZE : ŁUKASZ CZECH-DANIEL STUPAK-DANIEL KRUPOP-KAMIL KOWALCZYK-ROBERT MAZUREK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK

BROWARIACI : DARIUSZ KILISZ-KAMIL PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-TOMASZ PATOLA-JAROSŁAW PYDYCH-DENIS SPRANCEL-ŁUKASZ GODLEWSKI-DAMIAN KOTWICA

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, DANIEL KRUPOP x1, KAMIL PIETRUSZKA x1, KAMIL NIEŚWIEC x2

ŻÓŁTE KARTKI: JAROSŁAW PYDYCH x1


MALIK PRZYWORY 5-3 DREWNIAKI

MALIK PRZYWORY : RUDOLF MALIK-DAREK MATUSZEK-WOJTEK JAWORSKI-TOBIASZ PIETRUSZKA-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZGOLOWEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK

DREWNIAKI : ŁUKASZ JAROSZ-KRZYSZTOF PASSON-PAWEŁ PASSON-MARIUSZ PASOŃ-DAMIAN BARON-PAWEŁ KORAB-WOJTEK SKOLIK-PIOTR ZIEMC-MAREK MIKOLAS-MIREK DEMCZENKO-MAREK STANOSZEK-GRZEGORZ STRÓŻYK

BRAMKI: WOJTEK JAWORSKI x4, PIOTR ZOGLOWEK x1, KRZYSZTOF PASSON x1, PAWEŁ KORAB x1, MIREK DEMCZENKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ PIETRUSZKA x1


ZIP SKŁAD 6-1 POWER RANGERS


ZIP SKŁAD : MARCIN MICHELUS-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-ROBERT NOWAKOWSKI-MARIUSZ PODWYSOCKI-PIOTR BATÓG-PIOTR PLOCH-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MICHAŁ SMAROŃ

POWER RANGERS : TOMASZ MICHAŁKÓW-ADAM SZOPA-MAREK PORADA-DAWID MIKA-TOMASZ KALLA-MAREK KALLA-PAWEŁ LEJŻAK-DENIS GORDZIELIK

BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x1, DAWID PIETRUNIAK x3, MARIUSZ PODWYSOCKI x1, PIOTR PLOCH x1, MAREK KALLA x1






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=