halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań V Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

 


15.02.2015 - XXII KOLEJKA



HABIBI 3-3 UNIA RASZOWA

HABIBI - PATRYK KOKOT-RAFAL WOŹNICA-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

UNIA RASZOWA - DAMIAN BARON-MARCIN PASOŃ-KRZYSZTOF PASSON-MATEUSZ FILA-PAWEŁ KORAB-ŁUKASZ JAROSZ-WALDEMAR ŚWIENTEK-GRZEGORZ STRÓŻYK-TOMASZ PASSON

BRAMKI: MATEUSZ SKUT x1, RAFAŁ SZOPA x2, MARCIN PASOŃ x2, MATEUSZ FILA x1


HABIBI 4-5 AMAKS OTMICE

HABIBI - PATRYK KOKOT-RAFAŁ WOŹNICA-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID LAMICH

AMAKS OTMICE - ŁUKASZ GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-ADRIAN KOROL-MAREK GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-PIOTR JOSZKO-KRZYSZTOF KIKLAISZ-MARIUSZ DURKA-MARCIN KWIOTEK

BRAMKI: PATRYK OKOT x2, RAFAŁ SZOPA x2, HANRYK OLSOK x1, PIOTR JOSZKO x2, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, MARCIN KWIOTEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ SKUT x1, RAFAŁ SZOPA x1, MARCIN KWIOTEK x1


KKS MALIK PRZYWORY 6- 4 TOMI MARKT

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK HRUZIK-PIOTR ZOGLOWEK-MICHAŁ CIASTO-PATRYK MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MATUSZ PATOLA-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ

BRAMKI: DARIUSZ MATUSZEK x1, PATRYK HRUZIK x1, PIOTR ZOGLOWEK x1, PATRYK MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, MATEUSZ PATOLA x1


ZIP SKŁAD 3-0 PICKUP TEAM

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ZBIGNIEW KALINOWSKI-JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-ROBERT NOWAKOWSKI-DAWID PIETRUNIAK

PICKUP TEAM - TOMASZ MAMZER-MICHAŁ DEC-MARCIN ROBAK-TOMASZ STEPUCH-RADOSŁAW MIERZWIAK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x2, MARCIN PIECHÓWKA x1

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN PIECHÓWKA x1


EKO-PACZE 2-6 POWER RANGERS

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-BŁAŻEJ PACIOREK-KRYSTIAN POLOK-WOJCIECH JAWORSKI-JAKUB WACŁAWCZYK

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-MAREK PORADA-MAREK KALLA-MATEUSZ GATNER-TOMASZ OLEWICZ-DENIS GORDZIELIK-PAWEŁ LEJŻAK

BRAMKI: BŁAŻEJ PACIOREK x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, MARTIN WITEK x2, MAREK PORADA x1, MAREK KALLA x1, TOMASZ OLEWICZ x1, DENIS GORDZIELIK x1



DĘBSKA KUŹNIA 0-5 UNIA RASZOWA v.o.


KAMIEŃ ŚLĄSKI 5-0 KOPALEĆ v.o.
 


14.02.2015 - XXI KOLEJKA



POWER RANGERS 8-4 DĘBSKA KUŹNIA

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK PORADA-TOMASZ OLEWICZ-TOMASZ KALLA-MAREK KALLA-DENIS GORDZIELIK-MATEUSZ GATNERMARTIN WITEK

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃSKI-MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-DAWID STASCH-DAWID CZECH

BRAMKI: PAWEŁ LEJŻAK x1, MAREK PORADA x2, TOMASZ KALLA x2, DENIS GORDZIELIK x2, MARTIN WITEK x1, MATEUSZ WOSZKO x1, ROBERT TYCHLIKOWSKI x2, DAWID CZECH x1

ŻÓŁTE KARTKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1

CZERWONE KARTKI: KLAUDIUSZ ORLIK


AMAKS OTMICE 2-1 UNIA RASZOWA

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-BARTŁOEMIJ KIEBZAK-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-MARCIN KWIOTEK-MARIUSZ BURKA-KRZYSZTO KIKLAISZ

UNIA RASZOWA - ŁUKASZ JAROSZ-DAMIAN BARON-WALDEMAR ŚWIENTEK-TOMASZ PASOŃ-GRZEGORZ STRŻYK-KRZYSZTOF PASSON-TOMASZ FILLA-FABIAN GOLSCH-PAWEŁ KORAB-MATEUSZ FILA

BRAMKI: MARCIN KWIOTEK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, ŁUKASZ JAROSZ x1

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN KWIOTEK x1


TOMI MARKT 5-2 ZIP SKŁAD

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-TOMASZ DRAPACZ-MATEUSZ PATOLA-PIOTR POPIOŁEK-KAMIL SKÓRA-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MATEUSZ ZALEWSKI

ZIP SKŁAD - ROBERTNOWAKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-ZBIGIEW KALINOWSKI-PIOTR PLOCH-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, MATEUSZ ZALEWSKI x1, PIOTR PLOCH x1, MARCIN PIECHÓWKA x1

ŻÓŁTE KARTKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1


KOPALEĆ 0-5 KKS MALIK PRZYWORY v.o.

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-KAMIL GAŁAN-DOMINIK KOPREK-MICHAŁ PĄCZKO

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-KRZYSZTOF MALIK-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRK MATUSZEK-DAMIAN MALIK-OLIWER MATUSZEK


HABIBI 4-3 KAMIEŃ ŚLĄSKI

HABIBI - RAFAŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-PAWEŁ WOŹNICA-MATEUSZ SKUT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-MATEUSZ SWOBODA-ADAM SZPAK-BARTŁOEMIJ KACZMAREK-DENIS HOWAN-PATRYK HERRMANN

BRAMKI:  GRZEGORZ JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x3, TOBIASZ SWOBODA x1, BARTŁOMIEJ KACZMAREK x2,


ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ SKUT x1


PICKUP TEAM 5-4 EKO-PACZE

PICKUP TEAM - TOMASZ MAMZER-MARCIN ROBAK-MICHAŁ DEC-RAFAL JAGIELA-RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ STEPUCH

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MATEUSZ DAWID-KUBA WACŁAWCZYK-ADAM CHWASTYK-WOJCIECH JAWORSKI-KRYSTIAN POLOK-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: KUBA WACŁAWCZYK x2, WOJCIECH JAWORSKI x1, DANIEL KRUPOP x1, MICHAŁ DEC x2, MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, MICHAŁ SAWKO x2

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH JAWORSKI x1, RAFAŁ JAGIELA x1

 


08.02.2015 - XX KOLEJKA



KKS MALIK PRZYWORY 2-4 HABIBI

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-MICHAŁ CIASTO-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-DAMIAN MALIK-OLIWER MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-KRZYSZTOF MALIK

HABIBI - PATRYK KOKOT-MICHAŁ DUK-MATEUSZ SKUT-PAWEŁ WOŹNICA-GRRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x1, PATRYK KOKOT x1, PAWEŁ WOŹNICA x1, RAFAŁ SZOPA x2

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK KOKOT x1



ZIP SKŁAD 9-0 KOPALEĆ

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ZBIGNIEW KALINOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-JAKUB LABISZ

KOPALEĆ - DENIS MECHNIK-KRZYSZTOF LISEK-MATEUSZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-DANIEL STUPAK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x2, DAWID PIETRUNIAK x6, JAKUB LABISZ x1

ŻÓŁTE KARTKI: DENIS MECHNIK x1



EKO-PACZE 1-6 TOMI MARKT

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-KAMIL KOWALCZYK-KUBA WACŁAWCZYK-KRYSTIAN POLOK-ADAM CHWASTYK-ŁAŻEJ PACIOREK

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-MATEUSZ PATOLA-MARCIN KOCHANEK

BRAMKI: ADAM CHWASTYK x1, PAWEŁ FESSER x1, KAMIL SKÓRA x1, MATEUSZ PATOLA x3, MARCIN KOCHANEK x1



DĘBSKA KUŹNIA 6-4 PICKUP TEAM

DĘBSKA KUŹNIA - KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-GRZEGORZ REISIG

PICKUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC-RAFAŁ JAGIELA-RADOSŁAW MIERZWIAK-TOMASZ STEPUCH-WOJCIECH KOCOŃ-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-PIOTR LACH-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-MICHAŁ SAWKO

BRAMKI: ROBERT RYCHLIKOWSKI x4, MATEUSZ WOSZKO x1, GRZEGORZ REISIG x1, RAFAŁ JAGIELA x1, RADOSŁAW MIERZWIAK x1, MICHAŁ SAWKO x2

ŻÓŁTE KARTKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1



UNIA RASZOWA 1-8 POWER RANGERS

UNIA RASZOWA - TOMASZ FILA-FABIAN GOLSCH-MARTIN GOLSCH-MARCIN PASOŃ-WALDEMAR ŚWIĘNTEK-GRZEGORZ STRÓŻYK

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MAREK KALLA-TOMASZ OLEWICZ-MARTIN WITEK-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA

BRAMKI: MARTIN GOLSCH x1, MAREK KACZMARCZYK x2, TOMASZ OLEWICZ x5, MARTIN WITEK x1

CZERWONE KARTKI: MAREK KACZMARCZYK



KAMIEŃ ŚLĄSKI 2-5 AMAKS OTMICE

KAMIEŃ ŚLĄSKI - MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-JAKUB FESSER-KAMIL ROSKOSZ-MATEUSZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN

AMAKS OTMICE - PIOTR JOSZKO-KRZYSZTOF KIKLAISZ-MARCIN KWIOTEK-HENRYK OLSOK-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-TOBIASZ WOLNY-BENIAMIN GLINKA-MARIUSZ DURKA-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-ARKADIUSZ DUDEK

BRAMKI: KAMIL ROSKOSZ x1, PATRYK HERRMANN x1, PIOTR JOSZKO x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x3, MARCIN KWIOTEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: DENIS ZAJDEL x1, MARCIN KWIOTEK x1

CZERWONE KARTKI: JAKUB FESSER


TOMI MARKT 5-4 DĘBSKA KUŹNIA

TOMI MARKT - DAMIAN ZAREK-ŁUKASZMAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI-KAMIL SKÓRA-PIOTR POPIOŁEK-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-ŁUKASZ DOLIŃSKI

DĘBSKA KUŹNIA - KLAUDIUSZ ORLIK-GRZEGORZ REISIG-ARTUR MARGOS-WOJCIECH KRÓL-PAWEŁ DUDA-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ WOSZKO

BRAMKI: ŁUKASZ MAŁEK x1, MATEUSZ ZALEWSKI x1, KAMIL SKÓRA x1, PIOTR POPIOŁEK x2, ARTUR MARGOS x3, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1

 


07.02.2015 - XIX KOLEJKA



PICKUP TEAM 8-0 UNIA RASZOWA

PICKUP TEAM - MICHAŁ DEC-GRZEGORZ WYRWICH-RAFAL JAGIRELA-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-WOJCIECH KOCOŃ-DANIEL SMERECZYŃSKI-MICHAŁ SAWKO-RADOSŁAW MIERZWIAK

UNIA RASZOWA - TOMASZ FILA-MARCIN PASOŃ-DAMIAN BARON-ŁUKASZ JAROSZ-MATEUSZ FILA-GRZEGORZ STRÓŻYK-ARTUR CIECIOR

BRAMKI: RAFAŁ JAGIELAx1, DAMIAN BUSZKOx1, WOJCIECH KOCOŃ x2, DANIEL SMERECZYŃSKI x2, RADOSŁAW MIERZWIAK x2


HABIBI 4-2 ZIP SKŁAD

HABIBI - PAWEŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-MATEUSZ SKUT-PATRYK KOKOT-RAFAL SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR PLOCH-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: PAWEŁ WOŹNICA x1, MATEUSZ SKUT x1, PATRYK KOKOT x1, RAFAŁ SZOPA x1, PIOTR PLOCH x2


AMAKS OTMICE 4-4 POWER RANGERS

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-PIOTR JOSZKO-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-MARIUSZ DURKA-MARCIN KWIOTEK-BENIAMIN GLINKA

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-ADAM SZOPA-MAREK KACZMARCZYK-MAREK KALLA-MAREK PORADA-DENIS GORDZIELIK-MARTIN WITEK-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-TOMASZ OLEWICZ

BRAMKI: PIOTR JOSZKO x3, BENIAMIN GLINKA x1, MAREK KACZMARCZYKx1, DENIS GORDZIELIK x1, PAWEŁ LEJŻAK x1, TOMASZ OLEWICZ x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR JOSZKO x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 4-8 KKS MALIK PRZYWORY

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-MATEUSZ SWOBODA-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK-MICHAŁ CIASTO-PIOTR ZOLGOWEK

BRAMKI: PATRYK HRUZIK x1, PATRYK MATUSZEK x2, KRZYSZTOF MALIK x3, DAMIAN MALIK x1, PIOTR ZOGLOWEK x1, TOBIASZ SWOBODA x1, MICHAŁ SWOBODA x1, ADAM SZPAK x1, PIOTR REINERT x1

ŻÓŁTE KARTKI: ADAM SZPAK x1


FC KOPALEĆ 1-2 EKO-PACZE

FC KOPALEĆ - DENIS MECHNIK-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK-JACEK BŁACHUT-MATEUSZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-DANIEL STUPAK-ROBERT MAZUREK

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-ADAM CHWASTYK-KRYSTIAN POLOK-PAWEŁ PACZUŁA-KUBA WACŁAWCZYK-BŁAŻEJ PACIOREK-KAMIL KOWALCZYK

BRAMKI: KRYSTIAN POLOK x1, PAWEŁ PACZUŁA x1, ROBERT MAZUREK x1

 


01.02.2015 - XVIII KOLEJKA



ZIP SKŁAD 2-6 KAMIEŃ ŚLĄSKI

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-JAKUB LABISZ-WOJCIEHC PUDELKO-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR REINERT-DENIS ZAJDEL-ADAM SZPAK-MATEUSZ SWOBODA-KAMIL ROSKOSZ-PATRYK HERRMANN-JAKUB FESSER-BARTOSZ KACZMAREK

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, PIOTR BATÓG x1, TOBIASZ SWOBODA x2, ADAM SZPAK x1, MATEUSZ SWOBODA x1, BARTOSZ KACZMAREK x2

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ SWOBODA x1


EKO-PACZE 0-10 HABIBI

EKO-PACZE - ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-KUBA WACŁAWCZYK-KAMIL KOWALCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-PAWEŁ PACZUŁA-BŁAŻEJ PACIOREK-MACIEJ ZAWADZKI

HABIBI - PATRYK KOKOT-GRZEGORZ PIETRUSZKA-PAWEŁ WOŹNICA-MATEUSZ SKUT-MICHAŁ DUK-DAWID JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

BRAMKI: PATRYK KOKOT x3, PAWEŁ WOŹNICA x1, MATEUSZ SKUT x1, DAWID JANOSZKA x3, RAFAŁ SZOPA x2


DĘBSKA KUŹNIA 7-2 KOPALEĆ

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃSKI-KLAUDIUSZ ORLIK-ARTUR MARGOS-PAWEŁ DUDA-MATEUSZ SAWLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-MATEUSZ WOSZKO

KOPALEĆ - DANIEL SZCZEŚNIOK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-MICHAŁ SMARON-DENIS MECHNIK-DANIEL STUPAK

BRAMKI: MATEUSZ WEIDLER x1, DANIEL STUPAK x1, MATEUSZ SAWLIK x1, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1, MATEUSZ WOSZKO x5


KKS MALIK PRZYWORY 1-3 AMAKS OTMICE

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIS-DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-DAMIAN MALIK-OLIWER MATUSZEK

AMAKS OTMICE - MAREK SPRANCEL-TOBIASZ WOLNY-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-HENRYK OLSOK-SZYMON RÓŻANSKI-BENIAMIN GLINKA-MAREK GWÓŹDŹ-MARIUSZ DURKA-MARCIN KWIOTEK-PIOTR JOSZKO-ADRIAN KOROL

BRAMKI: DAMIAN MALIK x1, BENIAMIN GLINKA x2, PIOTR JOSZKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: BARŁOEMIJ KIEBZAK x1


PICKUP TEAM 6-3 POWER RANGERS

PIKCUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-DANIEL SMERECZYŃSKI-MICHAŁ DEC-GRZEGORZ WYRWICH-RADOSŁAW MIERZWIAK-TOMASZ STEPUCH-MARCIN ROBAK

POWER RANGERS - MAREK KACZMARCZYK-MAREK KALLA-ADAM SZOPA-PAWEŁ LEJŻAK-DENIS GORDZIELIK-MATEUSZ GATNER-TOMASZ OLEWICZ

BRAMKI: MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x3, MICHAŁ DEC x1, TOMASZ STEPUCH x1, DENIS GORDZIELIK x2, MATEUSZ GATNER x1

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ DEC x1, DENIS GORDZIELIK x1




UNIA RASZOWA 0-7 TOMI MARKT v.o.

UNIA RASZOWA - TOMASZ PASOŃ-MARCIN PASOŃ-FABIAN GOLSCH-MARTIN GOLSCH-DAMIAN PIETRUSZKA-MATEUSZ FILA-TOMASZ FILA-DAMIAN BARON

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PAWEŁ FESSER-MATEUSZ PATOLA-ŁUKASZ MAŁEK

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, PIOTR POPIOŁEK x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, PAWEŁ FESSER x1, ŁUKASZ MAŁEK x1
TOMASZ PASOŃ BRAK ODBYTEJ PAUZY 1 KOLEJKI ZA CZERWONĄ KARTKĘ


PICKUP TEAM 5-3 KAMIEŃ ŚLĄSKI

PICKUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-DANIEL SMERECZYŃSKI-MICHAŁ DEC-GRZEGORZ WYRWICH-RADOSŁAW MIERZWIAK-TOMASZ STEPUCH-MARCIN ROBAK

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-MATEUSZ SWOBODA-PARYK HERRMANN-BARTŁOMIEJ KACZMAREK-DENIS ZAJDEL-JAKUB FESSER

BRAMKI: MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, MICHAŁ DEC x3, GRZEGORZ WYRWICH x1, ADAM SZPAK x1, BARTŁOMIEJ KACZMAREK x2

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR SZPAK x1, ADAM SZPAK x1


31.01.2015 - XVII KOLEJKA




TOMI MARKT 6-3 POWER RANGERS

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK

POWER RANGERS - MAREK KACZMARCZYK-MAREK KALLA-MAREK PORADA-MARTIN WITEK-DENIS GORDZIELIK-PAWEŁ LEJŻAK-MATEUSZ GATNER-MATEUSZ WOJS

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR POPIOŁEK x3, MAREK KACZMARCZYK x1. MARTIN WITEK x1, DENIS GORDZIELIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR RUZIK x1, PAWEŁ LEJŻAK x1


KOPALEĆ 5-0 UNIA RASZOWA    v.o.

KOPALEĆ - ROBERT MAZUREK-SEBASTINA WOLLNIK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-DENIS MECHNIK

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-TOMASZ PASOŃ-ŁUKASZ JAROSZ-PAWEŁ KORAB-MATEUSZ FILA-DAMIAN BARON

BRAMKI: ROBERT MAZUREK x2
MARCIN PASOŃ - BRAK 1 KOLEJKI PAUZY ZA CZERWONĄ KARTKĘ



HABIBI 7-6 LZS DĘBSKA KUŹNIA

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ KANDZIORA-SEBASTIAN WOJDAK-MATEUSZ SKUT-PAWEŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃKSI-MATEUSZ WOSZKO-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-ROBERT RYCHLIKOWSKI-GRZEGORZ REISIG-MATEUSZ SAWLIK


BRAMKI: MATEUSZ SKUT x1, MICHAŁ DUK x1, PATRYK KOKOT x2, RAFAŁ SZOPA x3, ARTUR MARGOS x2, ROBERT RYCHLIKOWSKI x1, GRZEGORZ REISIG x3


KAMIEŃ ŚLĄSKI 2-3 EKO-PACZE

KAMIEŃ ŚLĄSKI - MAREK MORAJKO-PIOTR WLOKA-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK-TOBIASZ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR REINERT

EKO-PACZE - MACIEJ ZAWADZKI-ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-PAWEŁ PACZUŁA-MAREK ANIOŁ-KRYSTIAN POLOK-KUBA WACŁAWCZYK-KAMIL KOWALCZYK

BRAMKI: BARTOSZ KACZMAREK x2, DANIEL KRUPOP x1, MAREK ANIOŁ x1, KUBA WACŁAWCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA x1, BARTOSZ KACZMAREK x1

CZERWONE KARTKI: PIOTR SZPAK 


KKS MALIK PRZYWORY 2-3 ZIP SKŁAD

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-DARIUSZ MATUSZEK-MICHAŁ CIASTO-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK HRUZIK-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-WOJCIECH PUDELKO-PIOTR BATÓG-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-ZBIGNIEW KALINOWSKI

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x1, DAWID PIETRUNIAK x1, PIOTR BATÓG x2

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH PUDELKO x1




AMAKS OTMICE 2-0 PICKUP TEAM

AMAKS OTMICE - BARTŁOMIEJ KIEBZAK-MARIUSZ DURKA-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-TOBIASZ WOLNY-MAREK GWÓŹDŹ-BENIAMIN GLINKA-MAREK SPRANCEL-MARCIN KWIOTEK-TOMASZ KACZMARCZYK

PICKUP TEAM - RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ DEC-GRZEGORZ WYRWICH-WOJCIECH KOCOŃ-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-TOMASZ STEPUCH-MARCIN ROBAK-TOMASZ NOWAKOWSKI

BRAMKI: BENIAMIN GLINKA x1, TOMASZ KACZMARCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ WOLNY x1

 


25.01.2015 - XVI KOLEJKA




EKO-PACZE 4-6 KKS MALIK PRZYWORY

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-PAWEŁ PACZUŁ-BŁAŻEJ PACIOREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MACIEJ ZAWADZKI-KUBA WACŁAWCZYK

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1, SEBASTIAN TYMCZYSYZN x1, KUBA WACŁAWCZYK x1, PATRYK MATUSZEK x2, SEBASTIAN PATOŁA x1, DAMIAN MALIK x1, KRZYSZTOF MALIK x2

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL KOWALCZYK x1


DĘBSKA KUŹNIA 5-1 KAMIEŃ ŚLĄSKI

DĘBSKA KUŹNIA - KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ MALIŃSKI-DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-GRZEGORZ REISIG-DAMIAN ŁACIAK

KAMIEŃ ŚLĄSKI - JAKUB FESSER-MICHAŁ SWOBODA-MATEUSZ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN-PIOTR REINERT

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x2, ARTUR MARGOS x3, KAMIL ROSKOSZ x1


ZIP SKŁAD 2-7 AMAKS OTMICE

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-JAKUB LABISZ-ROBERT NOWAKOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-WOJCIECH PUDELKO-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-PIOTR JOSZKO-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-MARIUSZ DURKA-KRZYSZTOF KIKLAISZ-TOBIASZ WOLNY-AREK DUDEK

BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA x1, DAWID PIETRUNIAK x1, PIOTR JOSZKO x6, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1,

ŻÓŁTE KARTKI: ADRIAN KOROL x1

CZERWONE KARTKI: JAKUB LABISZ 




POWER RANGERS 5-1 KOPALEĆ

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-TOMASZ OLEWICZ-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-ADAM SZOPA-MAREK KALLA-MAREK KACZMARCZYK

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-MATEUSZ WEIDLER-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: PAWEŁ LEJŻAK x1, ADAM SZOPA x2, MAREK KALLA x1, MAREK KACZMARCZYK x1, MICHAŁ SMAROŃ x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x2


PICKUP TEAM 3-5 TOMI MARKT

PICKUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHŁ DUC-RADOSŁAW MIERZWIAK-WOJCIECH KOCOŃ-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-DANIEL SMERECZYŃSKI-TOMASZ STEPUCH

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MARCIN KOCHANEK

BRAMKI: MICHAŁ DEC x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x2, KAMIL SKÓRA x2, PIOTR RUZIK x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1


TOMI MARKT 7-0 EKO-PACZE

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MARCIN KOCHANEK

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWLACYZK-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSYZN-MACIEJ ZAWADZKI-KUBA WACŁAWCZYK-PAWEŁ PACZUŁA-BŁAŻEJ PACIOREK

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x4, MARCIN KOCHANEK x3



24.01.2015 - XV KOLEJKA




FC KOPALEĆ 1-4 PICKUP TEAM

FC KOPALEĆ - PATRYK PRUSIK-ROBER MAZUREK-DANIEL STUPAK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-MICHAŁ SMAROŃ-SEBASTIAN WOLLNIK-ŁUKASZ LIS

PICKUP TEAM - MARCIN ROBAK-DANIEL SMERECZYŃSKI-DAMIAN BUSZKO-WOJCIECH KOCOŃ-PIOTR WACH-RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ DEC-RAFAŁ JAGIELA-TOMASZ MAZER

BRAMKI: MATEUSZ WEIDLER x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x1, RADOSŁAW MIERZWIAK x1, MICHAŁ DEC x2

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x1, MARCIN ROBAK x1


HABIBI 2-2 POWER RANGERS

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-DAWID LAMICH-MICHAŁ DUK-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ WOŹNICA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-ADAM SZOPA-DENIS GORDZIELIK-MAREK KALLA-TOMASZ OLEWICZ-MAREK PORADA-PAWEŁ LEJŻAK

BRAMKI: MICHAŁ DUK x2, MAREK KACZMARCZYK x1, MAREK PORADA x1


AMAKS OTMICE 4-7 TOMI MARKT

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-BARŁOMIEJ KIEBZAK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-MARIUSZ DURKA-ARKADIUSZ DUDEK-BENIAMIN GLINKA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: BARTŁOMIEJ KIEBZAK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x3, PAWEŁ FESSER x1, ŁUKASZ MAŁEK x3, PIOTR POPIOŁEK x1, PIOTR RUZIK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 2-2 UNIA RASZOWA

KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR SZPAK-DENIS HOWAN-MICHAŁ SWOBODA-JAKUB FESSER-ADAM SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-PATRYK HERMAN-TOBIASZ SWOBODA

UNIA RASZOWA - DAMIAN BARON-KRZYSZTOF PASSON-FABIAN GOLSCH-PAWEL KORAB-MATEUSZ FILA-TOMASZ PASOŃ

BRAMKI: ADAM SZPAK x1, KAMIL ROSKOSZ x1, PAWEŁ KORAB x2

CZERWONE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA, TOMASZ PASOŃ


KKS MALIK PRZYWORY 12-3 AMAKS OTMICE

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-MICHAŁ CIASTO-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-MARIUSZ DURKA-AREK DUDEK-MARCIN KWIOTEK

BRAMKI: SEBASTIAN PATOŁA x1, PATRYK MATUSZEK x5, OLIWER MATUSZEK x1, DAMIAN MALIK x2, KRZYSZTOF MALIK x3, BARTŁOMIEJ KIEBZAK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, MARCIN KWIOTEK x1


ZIP SKŁAD 1-4 EKO-PACZE


ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-PIOTR BATÓG-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-GRZEGORZ ZMUDA-WOJCIECH PUDELKO-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF RZADKOWSKI

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSYZN-MACIEJ ZAWADZKI-KUBA WACŁAWCZYK-PAWEŁ PACZUŁA-KRYSTINA POLOK-BŁAŻEJ PACIOREK

BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x1, MAREK ANIOŁ x1, SEBASTIAN TYMCZYSZYN x1, KUBA WACŁAWCZYK x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1



KKS MALIK PRZYWORY 3-2 LZS DĘBSKA KUŹNIA

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTINA PATOŁA-PATRYK MATUSZEK-MICHAŁ CIASTO-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK-OLIWER MATUSZEK

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MARCIN MALIŃSKI-PAWEŁ JUSZCZYK-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-DAWID CZECH-PAWEŁ DUDA-ARTUR MARGOS-DAMIAN ŁACIAK-MATEUSZ SAWLIK-GRZEGORZ REISIG

BRAMKI: PIOTR ZOGLOWEK x1, OLIWER MATUSZEK x2, PAWEŁ JUSZCZYK x1, ARTUR MARGOS x1

CZERWONE KARTKI: MATEUSZ WOSZKO 

 



18.01.2015 - XIV KOLEJKA



EKO-PACZE 0-5 AMAKS - OTMICE

EKO-PACZE - MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-BŁAŻEJ PACIOREK-MACIEJ ZAWADZKI-JAKUB WACŁAWCZYK-ŁUKASZ CZECH

AMAKS - OTMICE - ADRIAN KOROL-ŁUAKSZ GWÓŹDŹ-MARIUSZ DURKA-BENIAMIN GLINKA-PIOTR JOSKZO-HENRYK OLSOK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-RAFAŁ PLECH-SZYMON RÓŻALSKI-MARCIN KWIOTEK

BRAMKI: PIOTR JOSZKO x1, HENRYK OLSOK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, MARCIN KWIOTEK x2


POWER RANGERS 8-1 KAMIEŃ ŚLĄSKI

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MATEUSZ GATNER-MAREK KACZMARCZYK-MAREK PORADA-MAREK KALLA-TOMASZ OLEWICZ-ADAM SZOPA-PAWEŁ LEJŻAK-MARTIN WITEK-DENIS GORDZIELIK

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERMAN-JAKUB FESER-PIOTR SZPAK-DENIS HOWAN

BRAMKI: MAREK KALLA x2, ADAM SZOPA x3, PAWEŁ LEJŻAK x2, MARTIN WITEK x1, PIOTR REINERT x1


AMAKS OTMICE 2-2 PICKUP TEAM

AMAKS OTMICE - ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-BENIAMIN GLINKA-PIOTR JOSZKO-HENRYK OLSOK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-RAFAŁ PLECH-SZYMON RÓŻALSKI-MARIUSZ DURKA-TOBIASZ WOLNY

PICKUP TEAM - WOJCIECH KOCOŃ-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-MICHAŁ DEC-MARCIN DZIKOWSKI-RADOSŁAW MIERZWIAK-PIOTR TASKIN-TOMASZ NOWAKOWSKI-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ STEPUCH-PRZEMYSŁAW BELA

BRAMKI: PIOTR JOSZO x1, HENRYK OLSOK x1, WOCJIECH KOCOŃ x1, PRZEMYSŁAW BELA x1


TOMI MARKT 3-1 KOPALEĆ

TOMI MARKT - DOMINIK ZUAGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-MATEUSZ PATOLA-ŁUKASZ DOLIŃSKI

KOPALEĆ - PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-MATEUSZ WEIDLER-JACEK BŁACHUT-DANIEL STUPAK-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, MATEUSZ WEIDLER x1


PICKUP TEAM 1-4 HABIBI

PICKUP TEAM - WOJCIECH KOCOŃ-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-MICHAŁ DEC-MARCIN DZIKOWSKI-RADOSŁAW MIERZWIAK-PIOTR TASKIN-TOMASZ NOWAKOWSKI-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ STEPUCH-PRZEMYSŁAW BELA

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAL WOŹNICA-PAWEŁ WOŹNICA-DAWID LAMICH-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI: RADOSŁAW MIERZWIAK x1, MATEUSZ KRUPPA x1, RAFAŁ SZOPA x1, PATRYK KOKOT x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1


UNIA RASZOWA 4-6 KKS MALIK PRZYWORY

UNIA RASZOWA - DAMIAN BARON-KRZYSZTOF PASSON-TOMASZ PASOŃ-FABIAN GOLSCH-JANUSZ LYRA-GRZEGORZ STRÓŻYK-MATEUSZ FILA-DAMIAN PIETRUSZKA

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-SEBATIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK HRUZIK-OLIWER MATUSZEK-ŁUKASZ SKÓRA-DAMIAN MALIK-PATRYK MATUSZEK-MICHAŁ CIASTO-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: DAMIAN BARON x3, MATEUSZ FILA x1, SEBASTIAN PATOŁA x1, PATRYK HRUZIK x1, DAMIAN MALIK x1, PATRYK MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x2





DĘBSKA KUŹNIA 1-2 ZIP SKŁAD



DĘBSKA KUŹNIA - DAWID STASCH-KLAUDIUSZ OLRIK-ARTUR MARGOS-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ WOSZKO-DAMIAN ŁACIAK-DAWID CZECH-GRZEGORZ REISIG

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUBLABISZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-WOJCIECH PUDELKO

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, PIOTR BATÓG x1

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF RZADKOWSKI x1, WOJCIECH PUDELKO x1

 


17.01.2015 - XIII KOLEJKA



HABIBI 2-5 TOMI MARKT

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-MICHAŁ DUK-BARTOSZ SMARZYCH-PAWEŁ WOŹNICA-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ SKUT-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA

TOMI MARKT - KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-MATEUSZ PATOLA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR RUZIK-DOMINIK ZUGAJ

BRAMKI: PAWEŁ WOŹNICA x1, RAFAŁ SZOPA x1, KAMIL SKÓRA x1, PAWEŁ FESSER x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, PIOTR RUZIK x2

ŻÓŁTE KARTKI: BARTOSZ SMARZYCH

CZERWONE KARTKI: MATEUSZ SKUT


AMAKS OTMICE 5-3 KOPALEĆ

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-BARTOSZ KIEBZAK-MARIUSZ DURKA-MARCIN KWIOTEK-BENIAMIN GLINKA-SZYMON RÓŻALSKI-TOBIASZ WOLNY

KOPALEĆ - JACEK BŁACHUT-MATEUSZ WEIDLER-PAWEŁ PATOLA-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLLNIK-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: HENRYK OLSOK x2, MARCIN KWIOTEK x1, BENIAMIN GLINKA x1, TOBIASZ WOLNY x1, MATEUSZ WEIDLER x1, ROBERT MAZUREK x2


EKO-PACZE 4-2 DĘBSKA KUŹNIA

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-WOJCIECH JAWORSKI-MACIEJ ZAWADZKI-BŁAŻEJ PACIOREK-JAKUB WACŁAWCZYK-KAMIL KOWALCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ SAWLIK-ARTUR MARGOS-DAWID CZECH-KLAUDIUSZ ORLIK-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, WOJCIECH JAWORSKI X1, MACIEJ ZAWADZKI x2, BŁAŻEJ PACIOREK x1, DAWID CZECH x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1


ZIP SKŁAD 2-0 AMAKS OTMICE

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-DAWID PIETRUNIAK-JAKUB LABISZ-PIOTR BATÓG-PAWEŁ PLOCH-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-WOJCIECH PUDELKO-MARCIN PIECHÓWKA

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-BARTOSZ KIEBZAK-MARIUSZ DURKA-SZYMON RÓŻECKI-MARCIN KWIOTEK-BENIAMIN GLINKA-TOBIASZ WOLNY-PIOTR JOSZKO

BRAMKI: WOJCIEHC PUDELKO x2

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID PIETRUNIAK x1


KKS MALIK PRZYWORY 5-4 POWER RANGERS

KKS MALIK PRZYWORY - ROMAN MIŚ-PATRYK HRUZIK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTIAN PATOŁA-DAMIAN MALIK

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-TOMASZ OLEWICZ-MAREK KALLA-MARTIN WITEK-ADAM SZOPA-MAREK KACZMARCZYK-MATEUSZ GATNER-MAREK PORADA

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x1, PIOTR ZOGLOWEK x3, DAMIAN MALIK x1, TOMASZ OLEWICZ x1, MARTIN WITEK x2, ADAM SZOPA x1


ZIP SKŁAD 4-1 UNIA RASZOWA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-JAKUB LABISZ-PIOTR BATÓG-PAWEŁ PLOCH-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-WOJCIECH PUDELKO-MARCIN PIECHÓWKA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

UNIA RASZOWA - KRZYSZTOF PASSON-TOMASZ PASOŃ-ŁUKASZ JAROSZ-PAWEŁ KORAB-DAMIAN BARON-MATEUSZ FILA

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1, WOJCIECH PUDELKO x1, MARCIN PIECHÓWKA x1, MATEUSZ FILA x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ PASOŃ x1

 


11.01.2015 - XII KOLEJKA



UNIA RASZOWA 1-3 EKO-PACZE

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-KRZYSZTOF PASSON-TOMASZ PASOŃ-GRZEGORZ STRÓŻYK-JANUSZ LYRA-DAMIAN BARON

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-JAKUB WACŁAWCZYK-ADAM CHWASTYK-BŁAŻEJ PACIOREK-KAMIL KOWALCZYK-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: DAMIAN BARON x1, BŁAŻEJ PACIOREK x2, DANIEL KRUPOP x1

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ STRÓŻYK x1


POWER RANGERS 3-2 ZIP SKŁAD

POWER RANGERS - WOJCIECH STRASZEWSKI-MAREK KACZMARCZYK-MAREK PORADA-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-ADAM SZOPA-DENIS GORDZIELIK-MAREK KALLA

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ZBIGNIEW KALINOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-JAKUB LABISZ-PIOTR BATÓG-MARCIN PIECHÓWKA-PAWEŁ PLOCH

BRAMKI: PAWEŁ LEJŻAK x1, ADAM SZOPA x1, MAREK KALLA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, KRZYSZTOF RZADKOWSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ x1


AMAKS OTMICE 2-7 LZS DĘBSKA KUŹNIA

AMAKS OTMICE - TOBIASZ WOLNY-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-MAREK GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-ADRIAN KOROL-HENRYK OLSOK-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-RAFAŁ PLECH-MARIUSZ DURKA-PIOTR JOSZKO

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃSKI-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ JUSZCZYK-PAWEŁ DUDA-KLAUDIUSZ ORLIK-GRZEGORZ REISIG-DAMIAN ŁACIAK-DAWID CZECH

BRAMKI: KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, PIOTR JOSZKO x1, MATEUSZ WOSZKO x3, PAWEŁ JUSZCZYK x1, GRZEGORZ REISIG x2, DAWID CZECH x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ WOLNY x1, HENRYK OLSOK x1

CZERWONE KARTKI: HENRYK OLSOK


KOPALEĆ 1-6 HABIBI

KOPALEĆ - DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK-MATEUSZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-MICHAŁ SMAROŃ

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-PAWEŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-BARTOSZ SMARZYCH-MATEUSZ SKUT-DAWID LAMICH-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA-PATRYK KOKOT

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, MICHAŁ DUK x1, MATEUSZ SKUT x1, RAFAŁ SZOPA x2, GRZEGORZ JANOSZKA x1


AMAKS OTMICE 3-7 TOMI MARKT

AMAKS OTMICE - TOBIASZ WOLNY-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-MAREK GWÓŹDŹ-BARTŁOMIEJ KIEBZAK-ADRIAN KOROL-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-RAFAŁ PLECH-MARIUSZ DURKA-PIOTR JOSZKO

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-MATEUSZ PATOLA-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-ŁUKASZ MAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI-PIOTR POPIOŁEK

BRAMKI: BARTŁOEMIEJ KIEBZAK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, PIOTR JOSZKO x1, PAWEŁ FESSER x2, MATEUSZ PATOLA x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, ŁUKASZ MAŁEK x1, PIOTR POPIOŁEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR JOSZKO x1

CZERWONE KARTKI: PIOTR JOSZKO


TOMI MARKT 3-8 KAMIEŃ ŚLĄSKI

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-MATEUSZ PATOLA-ŁUKASZ MAŁEK-MATEUSZ ZALEWSKI-ŁUKASZ DOLIŃSKI

KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR REINERT-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERRMANN-DENIS ZAJDEL-PIOTR SZPAK-PIOTR WLOKA-BARTOSZ KACZMAREK-DENIS HOWAN-JAKUB FESSER

BRAMKI: PAWEŁ FESSER x2, MATEUSZ ZALEWSKI x1, PIOTR REINERT x2, KAMIL ROSKOSZ x1, MICHAŁ SWOBDA x2, DENIS HOWAN x3


PICKUP TEAM 3-2 KKS MALIK PRZYWORY

PICKUP TEAM - TOMASZ STEPUCH-MARCIN DZIKOWKSI-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-TOMASZ NOWAKOWSKI-RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ DEC

KKS MALI KPRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-ROMAN MIS-ŁUKASZ SKÓRA-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-OLIWER MATUSZEK

BRAMKI: TOMASZ NOWAKOWSKI x1, RADOSŁAW MIERZWIAK x1, MICHAŁ DEC x1, PATRYK MATUSZEK x2


10.01.2015 - XI KOLEJKA



POWER RANGERS 6-3 EKO-PACZE

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-MARTIN WITEK-DENIS GORDZIELIK-MAREK PORADA-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK KALLA

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH JAWORSKI-MAREK ANIOŁ-MACIEJ ZAWADZKI-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-KAMIL KOWALCZYK-ADAM CHWASTYK-DANIEL KRUPOP-JAKUB WACŁAWCZYK

BRAMKI: MATEUSZ WOJS x1, MATEUSZ GATNER x1, ADAM SZOPA x1, MARTIN WITEK x1, DENIS GORDZIELIK x1, MAREK KALLA x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, MAREK ANIOŁ x1


TOMI MARKT 3-2 KKS MALIK PRZYWORY

TOMI MARKT - KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR RUZIK-DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-MATEUSZ ZALEWSKI

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-ROMAN MIŚ-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK HRUZIK-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK

BRAMKI: ŁUKASZ MAŁEK x1, PIOTR RUZIK x1, MATEUSZ ZALEWSKI x1, PATRYK HRUZIK x1, PATRYK MATUSZEK x1


EKO-PACZE 5-8 AMAKS OTMICE

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-KUBA WACŁAWCZYK-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-ADAM CHWASTYK-MAREK ZAWADZKI-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH JAWORSKI

AMAKS-OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-BARTOSZ KIEBZAK-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-ADRIAN KOROL-KRZYSZTOF KIKLAISZ-TOBIASZ WOLNY-SZYMON RÓŻALSKI-RAFAŁ PLECH-HENRYK OLSOK-PIOTR JOSZKO-TOMASZ SKLORZ-MARIUSZ DURKA

BRAMKI: MAREK ANIOŁ x1, KUBA WACŁAWCZYKx1, DANIEL KRUPOP x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x3, RAFAŁ PLECH x1, PIOTR JOSZKO x4


UNIA RASZOWA 1-4 LZS DĘBSKA KUŹNIA

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-KRZYSZTOF PASSON-TOMASZ PASOŃ-PAWEŁ KORAB-GRZEGORZ STRÓŻYK-FABIAN GOLSCH-DAMIAN BARON-MATEUSZ FILA-JANUSZ LYRA

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃSKI-MATEUS WOSZKO-KLAUDIUSZ OLRIK-ARTUR MARGOS-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN ŁACIAK-PAWEŁ JUSZCZYK

BRAMKI: MATEUSZ FILA x1, MATEUSZ WOSZKO x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, DAMIAN ŁACIAK x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ MALIŃSKI x1


AMAKAS-OTMICE 4-7 HABIBI

AMAKS-OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-BARTOSZ KIEBZAK-ADRIAN KOROL-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-KRZYSZTOF KIKLAISZ-TOBIASZ WOLNY-SZYMON RÓŻALSKI-RAFAŁ PLECH-HENRYK OLSOK-PIOTR JOSZKO-TOMASZ SKLORZ-MARIUSZ DURKA

HABIBI - MICHAŁ DUK-DAWID LAMICH-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ WOŹNICA-PAWEŁ WOŹNICA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI: BARTOSZ KIEBZAK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, TOBIASZ WOLNY x1, PIOTR JOSZKO x1, DAWID LAMICH x1, PATRYK KOKOT x2, RAFAŁ SZOPA x2, GRZEGORZ JANOSZKA x2

ŻÓŁTE KARTKI: HENRYK OLSOK x1, MATEUSZ SKUT x1


PICKUP TEAM 1-3 ZIP SKŁAD

PICKUP TEAM - MICHAŁ DEC-RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-DAMIAN BUSZKO-PIOTR TASKIN-TOMASZ MAMZER-MARCIN ROBAK-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ STEPUCH

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-JAKUB LABISZ-ROBERT NOWAKOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: MICHAŁ DEC x1, KRZYSZTOF RZADKOWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ DEC x1


FC KOPALEĆ 1-1 KAMIEŃ ŚLĄSKI

FC KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-DOMINIK KOPREK-ROBERT MAZUREK-DANIEL STUPAK-MATEUSZ WEIDLER-MICHAŁ SMAROŃ

KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR REINERT-JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN-DENIS ZAJDEL-MICHAŁ SWOBODA-TOBIASZ SWOBODA-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-KAMIL ROSKOSZ

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, TOBIASZ SWOBODA x1


 


04.01.2015 - X KOLEJKA



DĘBSKA KUŹNIA 2-3 POWER RANGERS

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUS MALIŃSKI-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ WOSZKO-PAWEŁ JUSZCZYK-PAWEŁ DUDA-KLAUDIUSZ ORLIK-DAMIAN ŁACIAK-DAWID CZECH

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KALLA-ADAM SZOPA-DENIS GORDZIELIK-MARTIN WITEK-MAREK KACZMARCZYK-MAREK PORADA-TOMASZ OLEWICZ

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1, MAREK KALLA x1, DENIS GORDZIELIK x1, MAREK KACZMARCZYK x1


EKO-PACZE 7-3 PICKUP TEAM

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MAREK ANIOŁ-WOJCIECH JAWORSKI-BŁAŻEJ PACIOREK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MACIEJ ZAWADZKI-KAMIL KOWALCZYK

PICKUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC-RAFAŁ JAGIELA-RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-DAMIAN BUSZKO-TOMASZ STEPUCH-MARCIN ROBAK-PIOTR TASKIN-TOMASZ NOWAKOWSKI

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, MAREK ANIOŁ x1, WOJCIECH JAWORSKI x1, BŁAŻEJ PACIOREK x4, MICHAŁ DEC x1, PIOTR TASKIN x1, TOMASZ NOWAKOWSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL KOWALCZYK x1


MALIK PRZYWORY 2-4 FC KOPALEĆ

MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK HRUZIK-PATRYK MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK

FC KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL SZCZESNIOK

BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK x1, DAMIAN MALIK x1, ROBERT MAZUREK x2, MICHAŁ SMAROŃ x1, DANIEL SZCZEŚNIOK x1

ZÓŁTE KARTKI: MATEUSZ WEIDLER x1


ZIP SKŁAD 2-2 TOMI MARKT

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-ZBIGNIEW KALINOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-WOJCIECH PUDELKO-PIOTR BATÓG-GRZEGORZ ZMUDA

TOMI MARKT - KAMIL SKÓRA-PIOTR POPIOŁEK-DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-PIOTR RUZIK-TOMASZ MICHOŃ

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, WOJCIECH PUDELKO x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2

ŻÓŁTE KARTKI: ROBERT NOWAKOWSKI x1

CZERWONE KARTKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI


KOPALEĆ 2-2 AMAKS-OTMICE

KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL SZCZEŚNIOK

AMAKS-OTMICE - ADRIAN KOROL-MAREK GWÓŹDŹ-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-MARIUSZ DURKA-PIOTR JOSZKO-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-BARTOSZ KIEBZIAK-SEBASTIAN WOCKA-RAFAŁ PLECH-TOMASZ SKLORZ

BRAMKI: HENRYK OLSOK x1, BARTOSZ KIEBZIAK x1, DANIEL STUPAK x1, GRACJAN HABDAS x1, 

ŻÓŁTE KARTKI: ROBERT MAZUREK x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 4-2 HABIBI

KAMIEŃ ŚLĄSKI - KAMIL ROSKOSZ-JAKUB FESSER-DENIS ZAJDEL-MICHAŁ SWOBDA-PIOTR SZPAKOWSKI-ADAM SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-PATRYK KOKOT-MICHAŁ DUK-DAWID LAMICH-RAFAŁ SZOPA-MATEUSZ KRUPPA

BRAMKI: MICHAŁ SWOBODA x1, ADAM SZPAK x1, TOBIASZ SWOBODA x2, MICHAŁ DUK x1, PATRYK KOKOT x1


UNIA RASZOWA 1-3 AMAKS OTMICE

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-TOMASZ PASOŃ-KRZYSZTOF PASOŃ-DAMIAN BARON-MAREK STANOSZEK-ŁUKASZ JAROSZ-MATEUSZ FILA-MAREK MIENTUS

AMAKS-OTMICE - ADRIAN KOROL-MAREK GWÓŹDŹ-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-MARIUSZ DURKA-PIOTR JOSZKO-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-BARTOSZ KIEBZAK-SEBASTIAN WOCKA-RAFAŁ PLECH-TOMASZ SKLORZ

BRAMKI: MATEUSZ FILA x1, ARKADIUSZ DUDEK x1, KRZYSZTOF KIKLAISZ x2

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK STANOSZEK x2

 


03.01.2015 - IX KOLEJKA



POWER RANGERS 5-2 UNIA RASZOWA

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-ADAM SZOPA-MAREK KALLA-MICHAŁ MRÓZ-DENIS GORDZIELIK-MARTIN WITEK-MAREK PORADA

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-MAREK STANOSZEK-ŁUKASZ JAROSZ-MATEUSZ FILA-FABIAN GOLSCH-GRZEGORZ STRÓŻYK-TOMASZ PASOŃ-PAWEŁ KORAB-DAMIAN BARON

BRAMKI: MAREK KALLA x1, DENIS GORDZIELIK x3, MARTIN WITEK x1, MATEUSZ FILA x1, TOMASZ PASSOŃ x1


HABIBI 8-6 MALIK PRZYWORY

HABIBI - PAWEŁ WOŹNICA-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-DAWID ZOGLOWEK-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK HRUZIK-ROBERT PASSOŃ-DAMIAN MALIK

BRAMKI: PATRYK KOKOT x2, GRZEGORZ JANOSZKA x3, RAFAŁ SZOPA x3, DAWID ZOGLOWEK x4, PIOTR ZOGLOWEK x1, DAMIAN MALIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK KOKOT x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 6-5 AMAKS OTMICE


KAMIEŃ ŚLĄSKI - KAMIL ROSKOSZ-DENIS HOWAN-PIOTR REINERT-PIOTR SZPAK-PIOTR NOGAJ-PIOTR WLOKA-JAKUB FESSER-PATRYK HERRMANN-MICHAŁ SWOBODA-ANDRZEJ PUDELKO-TOBIASZ SWOBODA

AMAKS OTMICE - DAWID BARTECZKO-BARTOSZ KUBZIAK-TOBIASZ WOLNY-ŁUKASZ GWÓŹDZ-MAREK GWÓŹDZ-ADRIAN KOROL-PIOTR JOSZKO-MARIUSZ DURKA-SEBASTIAN WOCKA-RAFAŁ PLECH-SZYMON RÓŻANSKI-HENRYK OLSOK-TOMASZ SKLORZ-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ

 BRAMKI: KAMIL ROSKOSZ x1, DENIS HOWAN x1, PIOTR REINERT x2, TOBIASZ SWOBODA x2, BARTOSZ KUBZIAK x2, PIOTR JOSZKO x1, HENRYK OLSOK x1, KRZYSZOF KIKLAISZ x1


PICKUP TEAM 3-4 DĘBSKA KUŹNIA

PICKUP TEAM - MARCIN ROBAK-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-RADOSŁAW MIERZWIAK-DANIEL SMERECZYŃSKI-PIOTR TASKIN-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ NOWAKOWSKI-MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ SAWLIK-PAWEŁ DUDA-MATEUSZ WOSZKO-GRZEGORZ REISIG-KLAUDIUSZ OLRIK-PAWEŁ JUSZCZYK-DAMIAN ŁACIAK-MATEUSZ MALIŃSKI-ROBERT ŻURAD

BRAMKI: RADOSŁAW MIERZWIAK x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x1, PIOTR TASKIN x1, MATEUSZ WOSZKO x2, KLAUDIUSZ ORLIK x1, DAMIAN ŁACIAK x1


FC KOPALEĆ 1-7 ZIP SKŁAD

FC KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-PATRYK PRUSIK-DOMINIK KOPREK-GRACJAN HABDAS-MICHAŁ SMAROŃ-MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK-ROBERT MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-PAWEŁ PLOCH-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, GRZEGORZ ZMUDA x1, MARCIN PIECHÓWKA x1, DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1


AMAKS OTMICE 3-3 DĘBSKA KUŹNIA

AMAKS OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-BARTOSZ KIEBZIAK-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-HENRYK OLSOK-MARIUSZ DURKA-PIOTR JOSZKO-TOBIASZ WOLNY-ADRIAN KOROL-TOMASZ SKLORZ-DAWID BARTECZKO-ARKADIUSZ DUDEK-KRZYSZTOF KIKLAISZ-RAFAŁ PIECH-SEBASTIAN WOCKA-SZYMON RÓŻALSKI

DĘBSKA KUŹNIA - DAMIAN ŁACIAK-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ MALIŃSKI-MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-PAWEŁ JUSZCZYK-PAWEŁ DUDA-KLAUDIUSZ ORLIK

BRAMKI: PIOTR JOSZKO x2, KRZYSZTOF KIKLAISZ x1, MATEUSZ SAWLIK x1, ROBERT ŻURAD x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK GWÓŹDŹ x1, HENRYK OLSOK x1

 


28.12.2014 - VIII KOLEJKA



UNIA RASZOWA 2-2 PICKUP TEAM

UNIA RASZOWA - ŁUKASZ JAROSZ-MARCIN PASOŃ-MAREK STANOSZEK-DAMIAN BARON-KRZYSZTOF PASON-PAWEŁ KORAB-FABIAN GOLSCH-TOMASZ PASOŃ-GRZEGORZ STRÓŻYK-MATEUSZ FILA

PICKUP TEAM - MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC-DAMIAN BUSZKO-TOMASZ NOWAKOWSKI-PIOTR TASKIN-TOMASZ STEPUCH-DANIEL SMERECZYŃSKI

BRAMKI: MAREK STANOSZEK x1, DAMIAN BARON x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x2


DĘBSKA KUŹNIA 3-4 TOMI MARKT

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ MALIŃSKI-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-DAWID CZECH-PAWEŁ DUDA-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN ŁACIAK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-MATEUSZ PATOLA-KAMIL SKÓRA-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MARCIN KOCHANEK

BRAMKI: ROBERT ŻURAD x1, MATEUSZ SAWLIK x2, PAWEŁ FESSER x1, TOMASZ MICHOŃ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, MARCIN KOCHANEK x1


EKO-PACZE 5-4 KOPALEĆ

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-ADAM CHWASTYK-JAKUB WACŁAWCZYK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-KAMIL KOWALCZYK- BŁAŻEJ PACIOREK-MACIEJ ZAWADZKI-WOJCIECH JAWORSKI

KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-MATESZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL SZCZEŚNIOK

BRAMKI: ADAM CHWASTYK x1, MAREK ANIOŁ x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1, WOJCIECH JAWORSKI x2, MATEUSZ WEIDLER x3, PATRYK PRUSIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: SEBASTIAN TYMCZYSZYN x1


ZIP SKŁAD 3-7 HABIBI

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ROBERT NOWAKOWSKI-PIOTR BATÓG-MARCIN PIECHÓWKA-ADAM RYGOŁ-MARIUSZ PODWYSOCKI

HABIIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-PAWEŁ WOŹNICA-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA-MATEUSZ SKUT-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, MARCIN PIECHÓWKA x2, RAFAŁ WOŹNICA x2, RAFAŁ SZOPA x2, PATRYK KOKOT x3


MALIK PRZYWORY 5-3 KAMIEŃ ŚLĄSKI

MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERMAN-DENIS ZAJDEL-PIOTR SZPAK-DENIS HOWAN-PIOTR REINERT

BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK x3, OLIWER MATUSZEK x2, TOBIASZ SWOBODA x2, BARTOSZ KACZMAREK x1


POWER RANGERS 7-4 AMAX OTMICE

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-MARTIN WITEK-MAREK KALLA-PAWEŁ LEJŻAK-MICHAŁ MRÓZ-MAREK PORADA-NICO ULBRICHT-DENIS GORDZIELIK

AMAX-OTMICE - MAREK GWÓŹDŹ-ŁUKASZ GWÓŹDŹ-DAWID BARTECZKO-BARTOSZ KIEBZAK-HENRYK OLSOK-SEBASTIAN WODKA-ADRIAN KOROL-TOBIASZ WOLNY-MARIUSZ DURKA-KRZYSZTOF KLEEMANN

BRAMKI: ADAM SZOPA x1, MAREK KALLA x2, NICO ULBRICHT x 4, BARTOSZ KIEBZIAK x1, HENRYK OLSOK x3


27.12.2014 - VII KOLEJKA



KAMIEŃ ŚLĄSKI 2-4 ZIP SKŁAD

KAMIEŃ ŚLĄSKI - BARTOSZ KACZMAREK-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK-ADAM SZPAK-KAMIL ROSKOSZ-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN-PIOTR REINERT-DENIS HOWAN

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-GRZEGORZ ZMUDA-ROBERT NOWAKOWSKI-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR BATÓG-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: MICHAŁ SWOBODA x1, PIOTR REINERT x1, ROBERT NOWAKOWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2

HABIBI 5-1 EKO-PACZE

HABIBI - PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-MATEUSZ SKUT-DAWID LAMICH-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-KAMIL KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-JAKUB WACŁAWCZYK-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH JAWORSKI-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MACIEJ ZAWADZKI

BRAMKI: PATRYK KOKOT x2, RAFAŁ WOŹNICA x1, RAFAŁ SZOPA x2, BŁAŻEJ PACIOREK x1


KOPALEĆ 1-6 DĘBSKA KUŹNIA

KOPALEĆ - SEBASTIAN WOLLNIK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK-MICHAŁ SMAROŃ

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻUIRAD-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ MALIŃSKI-KLAUDIUSZ OLRIK-ARTUR MARGOS-PAWEŁ DUDA-GRZEGORZ REISIG-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-DAMIAN ŁACIAK

BRAMKI: MATEUSZ WEIDLER x1, ROBERT ŻURAD x2, ARTUR MARGOS x1, MATEUSZ SAWLIK x2, DAMIAN ŁACIAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1


TOMI MARKT 5-1 UNIA RASZOWA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-MATEUSZ PATOLA

UNIA RASZOWA - MARCIN PASOŃ-DAMIAN BARON-GRZEGORZ STRÓŻYK-MATEUSZ FILA-MAREK STANOSZEK-TOMASZ PASOŃ-FABIAN GOLSCH-MAREK MIENTUS

BRAMKI: PAWEŁ FESSER x3, ŁUKASZ DOLIŃSI, MATEUSZ PATOLA x1, MATEUSZ FILA x1




PICKUP TEAM 1-3 POWER RANGERS

PICKUP TEAM - RADOSŁAW MIERZWIAK-RAFAŁ JAGIELA-MICHAŁ DEC-TOMASZ MAMZER-DAMIAN BUSZKO-MARCIN ROBAK-DANIEL SMEREC ZYŃSKI-TOMASZ STEPUCH-WOJCIECH KOCOŃ

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-MARTIN WITEK-TOMASZ KALLA-MAREK KALLA-MICHAŁ MRÓZ-PAWEŁ LEJŻAK-NICO ULBRICHT

BRAMKI: MICHAŁ DEC x1, PAWEŁ LEJŻAK x1, NICO ULBRICHT x2

 


21.12.2014 - VI KOLEJKA



POWER RANGERS 2-2 TOMI MARKT

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-MAREK KALLA-DENIS GORDZIELIK-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK PORADA-MATEUSZ GATNER-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-MICHAŁ MRÓZ

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR RUZIK-TOMASZ DRAPACZ-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: MAREK KALLA x1, MICHAŁ MRÓZ x1, PIOTR RUZIK x2

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x1


UNIA RASZOWA 2-2 KOPALEĆ

UNIA RASZOWA - DAMIAN BARON-MATEUSZ FILA-ŁUKASZ JAROSZ-KRZYSZTOF BŁYSZCZ-MARCIN PASOŃ-FABIAN GOLSCH-GRZEGORZ STRÓŻYK-MAREK MIENTUS-TOMASZ PASOŃ-JANUSZ LYRA

KOPALEĆ - PATRYK PRUSIK-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR MAZUREK-SEBASTIAN WOLLNIK-DANIEL SZCZEŚNIOK-DANIEL STUPAK-MATEUSZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-ROBERT MAZUREK

BRAMKI: MATEUSZ FILA x1, ŁUKASZ JAROSZ x1, MATEUSZ WEIDLER x1, ROBERT MAZUREK x1


LZS DĘBSKA KUŹNIA 3-7 HABIBI

LZS DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-ARTUR MARGOS-GRZEGORZ REISIG-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

HABIBI - GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-MICHAŁ DUK-BARTOSZ SMARZYCH-RAFAŁ SZOPA-PATRYK KOKOT-MATEUSZ SKUT-GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI: ARTUR MARGOS x2, GRZEGORZ REISIG x1, BARTOSZ SMARZYCH x1, RAFAŁ SZOPA x3, PATRYK KOKOT x3


EKO-PACZE 5-2 KAMIEŃ ŚLĄSKI

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH-ADAM CHWASTYK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-DANIEL KRUPOP-JAKUB WACŁAWCZYK-BŁAŻEJ PACIOREK-WOJCIECH JAWORSKI-MACIEJ ZAWADZKI

KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR REINERT-MICHAŁ SWOBODA-TOBIASZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERRMANN-KAMIL ROSKOSZ-PIOTR SZPAK

BRAMKI: SEBASTIAN TYMCZYSZYN x1, WOJCIECH JAWORSKI x3, MACIEJ ZAWADZKI x1, MICHAŁ SWOBODA x1, DENIS ZAJDEL x1

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ SWOBODA x2

CZERWONE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA


ZIP SKŁAD 4-3 MALIK PRZYWORY

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI-PIOTR BATÓG-PAWEŁ PLOCH-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-DAWID PIETRUNIAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI

MALIK PRZYWORY - DAREK MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-PATRYK HRUZIK-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: PIOTR BATÓG x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2, DAWID PIETRUNIAK x1, DAWID ZOGLOWEK x1, PATRYK MATUSZEK x1, DAMIAN MALIK x1



20.12.2014 - V KOLEJKA


 

KKS MALIK PRZYWORY 7-2 EKO-PACZE

KKS MALIK PRZYWORY - DARIUSZ MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-DAWID ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-PATRYK HRUZIK-SEBASTIAN PATOŁA-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK

EKO-PACZE - ŁUKASZ CZECH MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-BŁAŻEJ PACIOREK-CHWASTYK ADAM-JAKUB WACŁAWCZYK-MACIEJ ZAWADZKI MACIEJ-WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x2, OLIWER MATUSZEK x1, PATRYK HRUZIK x2, SEBASTIAN PATOŁA x1, KRZYSZTOF MALIK x1, JAKUB WACŁAWCZYK x2

ŻÓŁTE KARTKI: OLIWER MATUSZEK x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 7-0 LZS DĘBSKA KUŹNIA

KAMIEŃ ŚLĄSKI - PIOTR REINERT-BARTOSZ KACZMAREK-TOBIASZ SWOBODA-DENIS HOWAN-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERMAN-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR SZPAK

DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ WOSZKO-PAWEŁ JUSZCZYK-PAWEŁ DUDA-WOJCIECH KRÓL-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: PIOTR REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREKx1, TOBIASZ SWOBODA x3, MICHAŁ SWOBODA x2


HABIBI 7-0 UNIA RASZOWA

HABIBI - RAFAŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-MICHAŁ WUK-MATEUSZ SKUT-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA

UNIA RASZOWA - KRZYSZTOF PASON-DAMIAN BARON-MATEUSZ MIENTUS-MARCIN PASOŃ-ŁUKASZ JAROSZ-TOMASZ PASOŃ-FABIAN GOLSCH-GRZEGORZ STRÓŻYK-PAWEŁ KORAB

BRAMKI: MATEUSZ SKUT x1, PATRYK KOKOT x2, GRZEGORZ JANOSZKA x2, RAFAŁ SZOPA x2


KOPALEĆ 1-4 POWER RANGERS

KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-SEBASTIAN WOLLNIK-PATRYK PRUSIK-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-DOMINIK KOPREK-DANIEL STUPAK

POWER RANGERS - MATEUSZ WOJS-ADAM SZOPA-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK-DENIS GORDZIELIK-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA-MAREK PORADA

BRAMKI: MICHAŁ SMAROŃ x1, DENIS GORDZIELIK x2, MATEUSZ GATNER x1, MAREK PORADA x1

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK KACZMARCZYK x2

CZERWONE KARTKI: ADAM SZOPA


TOMI MARKT 1-3 PICKUP TEAM

TOMI MARKT -
DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-MATEUSZ PATOLA-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR RUZIK-MATEUSZ ZALEWSKI-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-TOMASZ DRAPACZ

PICKUP TEAM - RADOSŁAW MIERZWIAK-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-MARCIN ROBAK-DAMIAN BUSZKO-MICHAŁ DEC-TOMASZ MAMZER-MICHAŁ SAWKO-PRZEMYSŁAW BELLA-PIOTR TASKIN-WOJCIECH KOCOŃ-DANIEL SMERECZYŃSKI

BRAMKI: PAWEŁ FESSER x1, MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, MICHAŁ DEC x1, PRZEMYSŁAW BELLA x1

ZÓŁTE KARTKI: MATEUSZ ZALEWSKI x1, DANIEL SMERECZYŃSKI x1


 


14.12.2014 - IV KOLEJKA


 

PICKUP TEAM 0-2 KOPALEĆ

PICKUP TEAM - RAFAŁ JAGIELA-DAMIAN BUSZKO-PIOTR LACH-DANIEL SMERECZYŚNKI-TOMASZ STEPUCH-MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC-RADOSŁAW MIERZWIAK-MARCIN DZIKOWSKI-WOJCIECH KOCOŃ-MARCIN ROBAK-PIOTR TASKIN

KOPALEĆ - ŁUKASZ LIS-PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK-DOMINIK KOPREK-MATEUSZ WEIDLER-ROBERT MAZUREK-MICHAŁ SMAROŃ-SEBASTIAN WOLLNIK-DANIEL SZCZEŚNIOK

BRAMKI:
MATEUSZ WEIDLER x1, DANIEL SZCZEŚNIOK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK PRUSIK x1

CZERWONE KARTKI: MARCIN DZIKOWSKI


POWER RANGERS 3-7 HABIBI


POWER RANGERS -
MATEUSZ WOJO-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-MAREK KALLA-MAREK PORADA-MAREK KACZMARCZYK-MARTIN WITEK

HABIBI -
PATRYK KOKOT-DAWID LAMICH-RAFAŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-MATEUSZ SKUT-MATEUSZ KRUPPA-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI:MAREK PORADA x1, MAREK KACZMARCZYK x2, PATRYK KOKOT x2, DAWID LAMICH x1, RAFAŁ WOŹNICA x1, RAFAŁ SZOPA x3

 

UNIA RASZOWA 3-5 KAMIEŃ ŚLĄSKI

UNIA RASZOWA -
DAMIAN BARON-ŁUKASZ JAROSZ-MATEUSZ FILA-GRZEGORZ STRÓŻYK-PAWEŁ KORAB-JANUSZ LYRA-TOMASZ PASOŃ

KAMIEŃ ŚLĄSKI -
PIOTR REINERT-PIOTR SZPAK-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERMAN-PIOTR WLOKA-BARTOSZ KACZMAREK-MICHAŁ SWOBODA-DENIS HOWAN-TOBIASZ SWOBODA

BRAMKI:MATEUSZ FILA x2, PAWEŁ KORAB x1, PIOTR REINERT x3, PATRYK HERMAN x1, TOBIASZ SWOBODA x1

 

DĘBSKA KUŹNIA 4-2 MALIK PRZYWORY

DĘBSKA KUŹNIA -
MATEUSZ WOSZKO-PAWEŁ JUSZCZYK-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-PAWEŁ DUDA-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-DAMIAN ŁACIAK

KKK MALIK PRZYWORY -
DARIUSZ MATUSZEK-PATRYK MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-OLIWER MATUSZEK-DAMIAN MALIK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI:PAWEŁ JUSZCZYK x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, PAWEŁ DUDA x1, MATEUSZ SAWLIK x1, PATRYK MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIK x1


 

EKO-PACZE 0-2 ZIP SKŁAD

EKO-PACZE -
ŁUKASZ CZECZ-MAREK ANIOŁ-MACIEJ ZAWADZKI-DANIEL KRUPOP-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-WOJCIECH JAWORSKI-BŁAŻEJ PACIOREK-ADAM CHWASTYK

ZIP SKŁAD
- ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR BATÓG-MARCIN PIECHÓWKA-PAWEŁ PLOCH-MARCIN MICHELUS-ROBERT NOWAKOWSKI

BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x2


13.12.2014 - III KOLEJKA



ZIP SKŁAD 1-4 DĘBSKA KUŹNIA

ZIP SKŁAD -ROBERT NOWAKOWSKI-JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PAWEŁ PLOCH-PIOTR BATÓG

DĘBSKA KUŹNIA -MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT RYCHLIKOWSKI-PAWEŁ JUSZCZYK-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN ŁACIAK-ARTUR MARGOS

BRAMKI: PAWEŁ PLOCH x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, PAWEŁ JUSZCZYK x1, MATEUSZ SAWLIK x1, ARTUR MARGOS x1

KKS MALIK PRZYWORY 3-3 UNIA RASZOWA

KKS MALIK PRZYWORY -ROMAN MIŚ-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ PATOLA-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-SEBASTIAN PATOŁA-PIOTR ZOGLOWEK-DAMIAN MALIK

UNIA RASZOWA -MARCIN PASOŃ-ŁUKASZ JAROSZ-MATEUSZ FILA-PAWEŁ PASSON-MAREK MIENTUS-GRZEGORZ STRÓŻYK-JANUSZ LYRA-TOMASZ PASOŃ-PAWEŁ KORAB-DAMIAN BARON

BRAMKI: PATRYK MATUSZEK x2, PIOTR ZOGLOWEK x1, GRZEGORZ STRÓŻYK x1, PAWEŁ KORAB x1, DAMIAN BARON x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK MATUSZEK x1


KAMIEŃ ŚLĄSKI 3-3 POWER RANGERS

KAMIEŃ ŚLĄSKI -TOBIASZ SWOBODA-DENIS ZAJDEL-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR REINERT-DENIS HOWAN

POWER RANGERS -MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMARCZYK-MATEUSZ GATNER-ADAM SZOPA-MAREK KALLA-TOMASZ KALLA-MAREK PORADA-MARTIN WITEK

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x2, PIOTR REINERT x1, MAREK KALLA x1, MAREK PORADA x1, MARTIN WITEK x1


HABIBI 4-3 PICKUP TEAM

HABIBI -PATRYK KOKOT-MATEUSZ KRUPPA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ WOŻNICA-DAWID LAMICH-MATEUSZ SKUT-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA

PICKUP TEAM -DAMIAN BUSZKO-DANIEL SMERECZYŃSKI-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-WOJCIECH KOCOŃ-RADOSŁAW MIERZWIAK-MARCIN ROBAK-TOMASZ STEPUCH-PIOTR LACH-PRZEMYSŁAW BELLA-PIOTR TASKIN-TOMASZ MAMZER-MICHAŁ SAWKO-TOMASZ NOWAKOWSKI

BRAMKI: PATRYK KOKOT x2, RAFAŁ SZOPA x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1, MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, MICHAŁ SAWKO x2


KOPALEĆ 2-7 TOMI MARKT

KOPALEĆ -PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-MICHAŁ SMAROŃ-MATEUSZ WEIDLER-DOMINIK KOPREK-ROBERT MAZUREK-DANIEL STUPAK

TOMI MARKT -DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-ŁUKASZ MAŁEK-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI-MATEUSZ ZALEWSKI-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: MATEUSZ WEIDLER x1, ROBERT MAZUREK x1, PAWEŁ FESSER x1, ŁUKASZ MAŁEK x2, PIOTR POPIOŁEK x2, MATEUSZ ZALEWSKI x2

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x1

 


07.12.2014 - II KOLEJKA



FC TOMI MARKT 2-6 HABIBI

FC TOMI MARKT -DOMINIK ZUGAJ-TOMASZ SZAŁAJ-TOMASZ DRAPACZ-MATEUSZ PATOLA-MATEUSZ ZALEWSKI-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR RUZIK-PIOTR POPIOŁEK-PAWEŁ FESSER-ŁUKASZ MAŁEK

HABIBI -GRZEGORZ PIETRUSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-RAFAŁ SZOPA-PATRYK KOKOT-GRZEGORZ JANOSZKA-DAWID LAMICH-MATEUSZ SKUT-BARTOSZ SMARZYCH

BRAMKI: MATEUSZ ZALEWSKI x1, PIOTR POPIOŁEK x1, RAFAŁ SZOPA x4, PATRYK KOKOT x2

CZERWONE KARTKI: PIOTR RUZIK x1


PICKUP TEMA 3-2 KAMIEŃ ŚLĄSKI

PICKUP TEAM -RAFAŁ JAGIELA-MARCIN ROBAK-WOJCIECH KOCOŃ-DANIEL SMERZEJSKI-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-DAMIAN BUSZKO-RADOSŁAW MIERZWIAK-PIOTR TASKIN- MARCIN DZIKOWSKI-MICHAŁ DEC

KAMIEŃ ŚLĄSKI -TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-BARTOSZ KACZMAREK-PIOTR SZPAK-PATRYK HERRMANN-DENIS HOWAN-KAMIL ROSKOSZ-DENIS ZAJDEL-PIOTR REINERT

BRAMKI:RAFAŁ JAGIELA x1, DANIEL SMIERZEJSKI x1, MICHAŁ WIŚNIEWSKI x1, TOBIASZ SWOBODA x1, BARTOSZ KACZMAREK x1


POWER RANGERS 3-5 KKS MALIK

POWER RANGERS -MAREK PORADA-ADAM SZOPA-MARTIN WITEK-MAREK KALLA-MATEUSZ WOJS-DENIS GORDZIELIK-MATEUSZ GATNER-PAWEŁ LEJŻAK-MAREK KACZMAREK

KKS MALIK -RUDOLF MALIK-TOMASZ PATOLA-DAREK MATUSZEK-PIOTR ZOGLOWEK-PATRYK MATUSZEK-SEBASTIAN PATOŁA-OLIWER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK

BRAMKI: ADAM SZOPA x2, DENIS GORDZIELIK x1, PATRYK MATUSZEK x1, SEBASTIAN PATOŁA x1, OLIWER MATUSZEK x1, KRZYSZTOF MALIKx1, DAMIAN MALIKx1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ PATOLA x1


UNIA RASZOWA 1-5 ZIP SKŁAD

UNIA RASZOWA -ŁUKASZ JAROSZ-GRZEGORZ STRÓŻYK-PAWEŁ KORAB-MARCIN PASOŃ-MATEUSZ FILA-MATEUSZ MIENTUS-KRZYSZTOF PASOŃ

ZIP SKŁAD -MARCIN MICHELUS-PIOTR BATÓG-DAWID PIETRUNIAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-WOJCIECH PUDELKO

BRAMKI: MATEUSZ FILA x1DAWID PIETRUNIAK x2, ZBIGNIEW KALINOWSKI x2

ŻÓŁTE KARTKI:ZBIGNIEW KALINOWSKI x1


DĘBSKA KUŹNIA 5-1 EKO-PACZE

DĘBSKA KUŹNIA -MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ SAWLIK-ROBERT ŻURAD-DAWID CZECH-PAWEŁ JUSZCZYK-DAMIAN ŁACIAK

EKO-PACZE -ŁUKASZ CZECH-MACIEJ ZAWADZKI-ADAM CHWASTYK-WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL KOWALCZYK-BŁAŻEJ PACIOREK-JAKUB WACŁAWCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-MAREK ANIOŁ-DANIEL KRUPOP

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, PAWEŁ JUSZCZYK x2, DAMIAN ŁACIAK x2, DANIEL KRUPOP x1

CZERWONE KARTKI: ROBERT ŻURAD

 


06.12.2014 - I KOLEJKA




EKO-PACZE 6-0 UNIA-RASZOWA

EKO-PACZE -ŁUKASZ CZECH-DANIEL KRUPOP-MACIEJ ZAWADZKI-MAREK ANIOŁ-BŁAŻEJ PACIOREK-JAKUB WACŁAWCZYK-SEBASTIAN TYMCZYSZYN-WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL KOWALCZYK

UNIA-RASZOWA - ŁUKASZ JAROSZ-PAWEŁ KARAB-DAMIAN BARAN-MAREK MIENTUS-MARCIN PASOŃ-MATEUSZ MIENTUS-GRZEGORZ STRÓŻYK-JANUSZ LYRA

BRAMKI: DANIEL KRUPOP x1, JAKUB WACŁAWCZYK x1, SEBASTIAN TYMCZYSZYN x3, WOJCIECH JAWORSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: JANUSZ LYRA x2


ZIP SKŁAD 2-4 POWER RANGERS

ZIP SKŁAD -MARCIN MICHELUS-PIOTR BATÓG-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

POWER RANGERS -MATEUSZ WOJS-MAREK KACZMAREK-MARTIN WITEK-MAREK KALLA-ADAM SZOPA-DENIS GORDZIELIK-PAWEŁ LEJZAK-MATEUSZ GAFNER

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, MAREK KALLA x1, DENIS GORDZIELIK x3


PICKUP TEAM 2-2 KKS MALIK

PICKUP TEAM - RADOSŁAW MIERZWIAK-WOJCIECH KOCOŃ-DAMIAN BUSZKO-MICHAŁ WIŚNIEWSKI-TOMASZ MAMZER-MARCIN ROBAK-TOMASZ STEPUCH

KKS MALIK - RUDOLF MALIK-DARIUSZ MATUSZEK-TOMASZ PATOLA-ANDRZEJ GOŁAŚ-PIOTR ZOGLOWEK-SEBASTIAN PATOŁA-PATRYK MATUSZEK-OLIWER MATUSZEK

BRAMKI: MICHAŁ WIŚNIEWSKI x2, TOMASZ PATOLA x1, PATRYK MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: RADOSŁAW MIERZWIAK x1


FC TOMI MARKT 6-6 KAMIEŃ ŚLĄSKI

FC TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-MATEUSZ ZALEWSKI-ŁUKASZ MAŁEK-PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI

KAMIEŃ ŚLĄSKI - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERMAN-KAMIL ROSKOSZ-MICHAŁ SWOBODA-DENIS HOWAN-BARTOSZ KACZMAREK

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, TOMASZ DRAPACZ x1, ŁUKASZ MAŁEK x1, PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI x2, TOBIASZ SWOBODA x2, PIOTR REINERT x2, KAMIL ROSKOSZ x1, BARTOSZ KACZMAREK x1


HABIBI 6-1 FC KOPALEĆ

HABIBI- DAWID JANOSZKA-RAFAŁ WOŹNICA-GRZEGORZ PIETRUSZKA-PATRYK KOKOT-RAFAŁ SZOPA-DAWID LAMICH-MICHAŁ DUK-GRZEGORZ JANOSZKA

FC KOPALEĆ -PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLLNIK-MICHAŁ SMAROŃ-MATEUSZ WEIDLER-GRACJAN HABDAS-DANIEL SZCZEŚNIOK-ROBERT MAZUREK-DANIEL STUPAK-DOMINIK KOPREK

BRAMKI: RAFAŁ WOŹNICA x1, PATRYK KOKOT x3, RAFAŁ SZOPA x1, MICHAŁ DUK x1, DANIEL STUPAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: GRACJAN HABDAS x1






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=