halatarnowopolski
  Lista Zawodników Zgłoszonych do II Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 


DĘBSKA KUŹNIA


1. ROBERT ŻURAD

2. MATEUSZ WOSZKO

3. GRZEGORZ REISIG

4. HUBERT REISIG

5. KLAUDIUSZ ORLIK

6. KRZYSZTOF BUL

7. KAMIL ZYLA

8. TOMASZ ŁYTKA

9. RAFAŁ CEBULA

10. MATEUSZ MALIŃSKI

11. DAMIAN GRZESIK

12. PAWEŁ JUSZCZYK



GWIZDKI OPOLE

1. DAMIAN PICZ                  

2. DARIUSZ WARDAK

3. MACIEJ KOSARZECKI

4. WOJCIECH BIAŁOWĄS             

5. ARTUR CHUDALA

6. ŁUKASZ SOWADA

7. MARCIN BAZAAN

8. MARCIN MAZANKIEWICZ

9. KRZYSZTOF STĘPIEŃ

10. PIOTR MARCINISZYN

11. KRZYSZTOF GLENSK

12. TOMASZ MIĄŻEK

13. BARTOSZ OWSIANY

14. THOMAS SUCHANEK

15. MAREK KANTOR



KAMEX NAKŁO


1. RAFAŁ BIENIAS      

2. MICHAŁ CIASTO

3. ANDRZEJ STĘPIEŃ

4. FLORIAN GŁOWSKI

5. TOMASZ KAZIMIERUK

6. PAWEŁ KYCIA

7. DAMIAN LUKAS

8. ROBERT LUKAS

9. ŁUKASZ NICZKA

10. DAWID GUZ

11. KAMIL PATOŁA

12. SEBASTIAN PATOŁA

13. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI

14. ANDRZEJ SZŁAPA

15. PIOTR  JOSZKO



LABTAR


1. JACEK WACŁAWCZYK

2. DARIUSZ KOCHANEK

3. WOJCIECH PUDELKO

4. DAWID KOWALCZYK

5. ŁUKASZ DOLIŃSKI

6. KRZYSZTOF RZADKOWSKI

7. MAREK LUDWICZAK

8. PIOTR KOPACZ

9. ZBIGNIEW KALINOWSKI

10. MARCIN DUDEK

11. ŁUKASZ GACKA

12. MICHAŁ WINSZE

13. ŁUKASZ JAROSZ

14. MATEUSZ PINKAWA

15. KRZYSZTOF PIOTROWICZ



LATEX

1. MACIEJ HOWIS

2. MICHAŁ JAGIEŁO

3. MICHAŁ BROJ

4. PIOTR ZAPOTOCZNY

5. TOMASZ SZCZEPAŃSKI

6. PAWEŁ PYCYNA

7. MATEUSZ WIJAS

8. ŁUKASZ MOCH

9. PAWEŁ RASEK

10. PRZEMYSŁAW GAJ

11. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI      

12. BARTOSZ NOWAK

13. GRZEGORZ PYCYNA

14. GRZEGORZ ZAPOTOCZNY

15. ŁUKASZ STEFAŃSKI



MM TARNÓW OPOLSKI


1. MATEUSZ KOZOŁUP                    

2. GRZEGORZ PODWYSOCKI

3. MAREK WRZECIONO

4. WALDEMAR LAKE

5. ŁUKASZ WRZECIONO

6. PIOTR SOWORKA

7. DOMINIK ZOGLOWEK

8. BARTOSZ CIENIUCH

9. PIOTR NEMEC

10. ROBERT PFITZER

11. ŁUKASZ SKÓRA

12. PAWEŁ KOMAR

13. MARCIN SZWACH

14. ŁUKASZ MICHALSKI

15. DAWID WOSZEK



MUTZ KOSOROWICE

1. KRZYSZTOF HRUZIK

2. JERZY JOŃCZYK

3. PATRYK HRUZIK

4. DAWID GEBAUER

5. ŁUKASZ JAGIELLA

6. KAMIL NIEŚWIEC

7. MARIAN GEBAUER

8. MATEUSZ KRUPOP

9. DAWID GUZ

10. RAFAŁ GEBAUER

11. PIOTR REINERT

12. TOBIASZ SWOBODA

13. MICHAŁ SWOBODA

14. SZYMON DYGA



FC NERWUSY


1.DOMINIK ZUGAJ

2.KAMIL SKÓRA             

3.PIOTR MICHOŃ

4.KRZYSZTOF MICHOŃ

5.TOMASZ MICHOŃ

6.MARIUSZ MROWIEC

7.MARCIN MROWIEC

8.ADAM SYROWISZKA

9.PAWEŁ FESSER

10.DANIEL STUPAK



NPK


1.TOMASZ KAMPA

2.KRZYSZZTOF KALICKI

3.MACIEJ MAŁŁEK

4.MARIUSZ PODWYSOCKI

5.MARCIN MICHELUS

6.DAWID PIETRUNIAK

7.BARTŁOMIEJ PASOŃ

8.WOJCIECH KUŹNIK            

9.ŁUKASZ SZALUG

10.PIOTR KACZMAREK

11.ADAM RYGOŁ

12.GRZEGORZ KUŹNIK

13. MATEUSZ BIELECKI

14. KAROL MATUSZCZYK

15. MATEUSZ SZYGALSKI




REAL OPOLE


1. TOMASZ DRAPACZ

2. DARIUSZ ZAWALNIAK

3. JAREK LEŚNIAK

4. RAFAŁ  JAGIELA

5. MATEUSZ  STEINHOF

6. GRZEGORZ WYRWICH

7. MAREK DĘBICKI

8. PAWEŁ DRAPACZ

9. MARCIN RĘKAWEK

10. PIOTR ADAMSKI

11. DAWID SŁOWIK

12. MAREK OWSIAK

13. SŁAWEK SIEŃCZEWSKI



TRANSPORT MATEJA


1. DAWID ZOGLOWEK

2. PIOTR ZOGLOWEK

3. MICHAŁ SMAROŃ

4. MATEUSZ  ZAKRZEWSKI

5. DANIEL HARTMAN

6. DAMIAN ZAREK

7. KRZYSZTOF PRZYBYŁA

8. MARCIN KOCHANEK

9. MATEUSZ PATOLA

10. MICHAŁ BALIGA

11. IRENEUSZ URBAN

12. PIOTR BATÓG



ZIP SKŁAD


1. GRZEGORZ BIELECKI

3. PAWEŁ PLOCH

4. PIOTR PLOCH

5. MARCIN PIECHÓWKA

6. GRZEGORZ ZMUDA

7. JAKUB LABISZ

8. PIOTR NAWROTEK

9. ARTUR ANDRZEJEWSKI

10. GRZEGORZ SZYMAŃSKI

11. PAWEŁ KACZMAREK

12. ROBERT NOWAKOWSKI 

13.
DAMIAN DĄBROWSKI      

14. GRZEGORZ MICHELSON






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=