halatarnowopolski
  Strzelcy III Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

STRZELCY III EDYCJI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

PO 22 KOLEJKACH

 


49 GOLI

DAWID ZOGLOWEK (TRANSPORT MATEJA)


37 GOLI

ŁUKASZ DOLIŃSKI (TOMI MARKT)



36 GOLI

DANIEL HARTMAN (TRANSPORT MATEJA)



34 GOLE

MATEUSZ PINKAWA (DE PUTA MADRE)


33 GOLI

KRZYSZTOF LOCH (DE PUTA MADRE)



32 GOLE

MATEUSZ WOSZKO (DĘBSKA KUŹNIA)


27 GOLI

MATEUSZ JAMBOR (MALIK PRZYWORY)


26 GOLI

PIOTR REINERT (HURAGAN)
MICHAŁ SMAROŃ (TRANSPORT MATEJA)


25 GOLI

PATRYK MATUSZEK (MALIK PRZYWORY)
DAWID PIETRUNIAK (ZIP)



23 GOLE

RAFAŁ SZOPA (DE PUTA MADRE)





20 GOLI

KLAUDIUSZ ORLIK (DĘBSKA KUŹNIA)
ŁUKASZ SOWADA (GWIZDKI OPOLE)


19 GOLI

PIOTR POPIOŁEK (TOMI MARKT)




17 GOLI

BARTOSZ KACZMAREK (HURAGAN) 
MATEUSZ GABRYŚ (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)


16 GOLI

GRACJAN HABDAS (SKALNIK JUNIORZY)
ADAM SZPAK (HURAGAN)



15 GOLI

TOMASZ KESSLER (MALIK PRZYWORY)


14 GOLI

PIOTR MICHOŃ (TOMI MARKT)
TOMASZ MIENTUS (TRANSPORT MATEJA)
PIOTR MAZUREK (LHOIST)


13 GOLI

KAMIL SKÓRA (TOMI MARKT)
BŁAŻEJ PACIOREK (FEL BUD STB)
KRZYSZTOF PRZYBYŁA (TRANSPORT MATEJA)
MICHAŁ CIASTO (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)



12 GOLI

JACEK BŁACHUT (DE PUTA MADRE)
TOBIASZ SWOBODA ( HURAGAN )
JAKUB LABISZ (ZIP)



11 GOLI

GRZEGORZ REISIG (DĘBSKA KUŹNIA)
ZBIGNIEW KALINOWSKI (LHOIST)
DARIUSZ WARDAK (GWIZDKI OPOLE)


10 GOLI

DAWID JANOSZKA (DE PUTA MADRE)
PIOTR BATÓG (TRANSPORT MATEJA)
MARCIN KOCHANEK (TRANSPORT MATEJA)



9 GOLI

ROMAN MAINKA (DE PUTA MADRE)
GRZEGORZ WYRWICH (LHOIST)
KAMIL NIEŚWIEC (MALIK PRZYWORY)
ROBERT MAZUREK (LHOIST)
ŁUKASZ KUCZER (DE PUTA MADRE)



8 GOLI

RADOSŁAW CHOJNOWSKI (ZIP)
TOMASZ PATOLA (FEL-BUD STB)
TOMASZ DRAPACZ (TOMI MARKT)
PAWEŁ WOŹNICA (DE PUTA MADRE)
DAMIAN KŁEK (MALIK PRZYWORY)
ROBERT ŻURAD (DĘBSKA KUŹNIA)
DAWID KOWALCZYK (SKALNIK JUNIORZY)


7 GOLI

KRZYSZTOF PUDELKO (HURAGAN)

WOJCIECH BIAŁOWĄS (GWIZDKI OPOLE)
MAREK KANTOR (GWIZDKI OPOLE)
PAWEŁ PLOCH (ZIP)
KRZYSZTOF MALIK (FEL BUD STB)
SEBASTIAN PATOŁA (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)
DAWID GEMBSKI (HURAGAN)


6 GOLI

  BARTŁOMIEJ PACIOREK (FEL BUD STB)
MARIAN GEBAUER (FEL BUD STB)
PIOTR PLOCH ( ZIP SKŁAD)
DAWID CZECH (DĘBSKA KUŹNIA)

KRZYSZTOF PIOTROWICZ (LHOIST)


5 GOLI

MARCIN ZIENTEK (GWIZDKI OPOLE)
DARIUSZ KILISZ (FEL BUD STB)
PAWEŁ FESSER (TOMI MARKT)
ADAM SYROWISZKA (TOMI MARKT)
ŁUKASZ GODLEWSKI (MALIK PRZYWORY)
DAMIAN GRZESIK (DĘBSKA KUŹNIA)
MARIUSZ OZIMEK (DE PUTA MADRE)
GRZEGORZ JANOSZKA (DE PUTA MADRE)


4 GOLE

GRZEGORZ BIELECKI (ZIP)
MARCIN PIECHÓWKA (ZIP)
MICHAŁ SZCZEPAN (ZIP)
DARIUSZ MATUSZEK (FEL BUD STB)
WOJCIECH KRÓL (GWIZDKI OPOLE)
TOMASZ MICHOŃ (TOMI MARKT)
KAMIL PATOŁA (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)
PATRYK PRUSIK (SKALNIK JUNIORZY)
DANIEL STUPAK (SKALNIK JUNIORZY)




3 GOLE

MATEUSZ SAWLIK (DĘBSKA KUŹNIA)
KRZYSZTOF BUL (DĘBSKA KUŹNIA)
PAWEŁ DUDA (DĘBSKA KUŹNIA)
DOMINIK SROKA (ZIP)
JACEK WACŁAWCZYK (LHOIST)
DARIUSZ KOCHANEK (LHOIST)
KRZYSZTOF RZADKOWSKI (LHOIST)
KAMIL PIETRUSZKA ( MALIK PRZYWORY)
TOMASZ WRÓBLEWSKI ( DE PUTA MADRE)
PATRYK HERMAN (HURAGAN)
MAREK MORAJKO (HURAGAN)
OLIWIER MATUSZEK (FEL-BUD STB)


2 GOLE

ARTUR CIECIOR (LHOIST)
KRZYSZTOF KELLER (DE PUTA MADRE)
MATEUSZ SOMMER(MALIK PRZYWORY)
TOBIASZ PIETRUSZKA (MALIK PRZYWORY)
TOMASZ WAWRZYCKI (ZIP)
PAWEŁ KACZMAREK (ZIP)
ADAM MATUSZEK (SKALNIK JUNIORZY)
MAREK ANIOŁ (SKALNIK JUNIORZY)
MATEUSZ WEIDLER (SKALNIK JUNIORZY)
DAMIAN MALIK (FEL-BUD STB)
DAMIAN ZAREK (TRANSPORT MATEJA)
PIOTR ZOGLOWEK (TRANSPORT MATEJA)

PAWEŁ KYCIA (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)
DAMIAN LUKAS (BLIŹNIACY SI SPÓŁKA)
BŁAŻEJ KROK (GWIZDKI OPOLE)
THOMAS SUCHANEK (GWIZDKI OPOLE)
ARTUR CHUDALA (GWIZDKI OPOLE)
MARIUSZ MULARCZYK (GWIZDKI OPOLE)


1 GOL

KRZYSZTOF LISEK (SKALNIK JUNIORZY)
MICHAŁ PĄCZKO (SKALNIK JUNIORZY)
PAWEŁ KORAB (SKALNIK JUNIORZY)
PAWEŁ PYCYNA (TOMI MARKT)
MICHAŁ BALIGA (TRANSPORT MATEJA)
KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI (ZIP)
KRZYSZTOF KOWALSKI(ZIP)
GRZEGORZ ZMUDA (ZIP)
GRZEGORZ KACZMAREK (HURAGAN)
KAMIL RESKESZ (HURAGAN)
DENIS ZAJDEL (HURAGAN)
SEBASTIAN OJCIEC (FEL BUD STB)
HUBERT REISIG (DĘBSKA KUŹNIA)
HUBERT KIEŁBASA (DĘBSKA KUŹNIA)
ANDRZEJ STĘPIEŃ (BLIŹNIACY I SPÓŁKA)
MACIEJ JAKUBIEC (GWIZDKI OPOLE)
ŁUKASZ JACYNIUK (GWIZDKI OPOLE)
MICHAŁ BROJ (GWIZDKI OPOLE)
BARTOSZ OWSIANY (GWIZDKI OPOLE)
KRZYSZTOF DZIEMBA (LHOIST)
MAREK LUDWICZAK (LHOIST)
ŁUKASZ SKÓRA (LHOIST)
MATEUSZ ZUGAJ (LHOIST)
MICHAŁ SKÓRA (MALIK PRZYWORY)



 

 

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=