halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań III Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 



10.02.2013 - XXII KOLEJKA


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 2-6 LHOIST

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - KAMIL PATOŁA-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYS-PAWEŁ KYCIA-ANDRZEJ STĘPIEŃ-DAMIAN LUKAS

LHOIST - PIOTR MAZUREK-MATEUSZ ZUGAJ-ROBERT MZUREK-MAREK LUDWICZAK-WOJCIECH HABDAS-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-DARIUSZ KOCHANEK

BRAMKI: SEBASTIAN PATOŁA x1, MICHAŁ CIASTO x1, PIOTR MAZUREK x3, MATEUSZ ZUGAJ x1, ROBERT MAZUREK x2

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KYCIA x1,

CZERWONE KARTKI: ANDRZEJ STĘPIEŃ


DE PUTA MADRE 8-4 TOMI MARKT



DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-KRZYSZTOF LOCH-PAWEŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT-ŁUKASZ KUCZER-GRZEGORZ JANOSZKA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUAGJ-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-ADAM SYROWISZKA-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: KRZYSZTOF LOCH x3, PAWEŁ WOŹNICA x1, ŁUKASZ KUCZER x3, GRZEGORZ JANOSZKA x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3


TRANSPORT MATEJA 4-7 MALIK PRZYWORY


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-PIOTR ZOGLOWEK-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL HARTMAN

MALIK PRZYWORY - ADRIAN GOLA-MICHAŁ SKÓRA-ŁUKASZ GODLEWSKI-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-TOMASZ KESSLER

BRAMKI: MICHAŁ SMAROŃ x3, DANIEL HARTMANx1, MICHAŁ SKÓRA x1, MATEUSZ JAMBOR x3, DAMIAN KŁEK x1, TOMASZ KESSLER x2


HURAGAN KAMIONEK 10-2 FEL-BUD STB

HURAGAN KAMIONEK - KAMIL ROZKOSZ-DAWID GEMBSKI-BARTOSZ KACZMAREK-PATRYK HERMANN-MAREK MORAJKO-DENIS ZAJDEL-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK-RUDOLF MALIK-WOJCIECH POZNAŃSKI-DAMIAN MALIK-TOMASZ PATOLA-DARIUSZ MATUSZEK-MARIAN GEBAUER-DARIUSZ KILISZ-OLIWIER MATUSZEK-MICHAŁ PACIOREK

BRAMKI: DAWID GEMBSKI x3, PATRYK HERMANN x2, MAREK MORAJKO x1, DENIS ZAJDEL x1, ADAM SZPAK x1, PIOTR REINERT x2, MARIAN GEBAUER x1, OLIWIER MATUSZEK x1


GWIZDKI OPOLE 1-2 SKALNIK JUNIORZY

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK-KRZYSZTOF GLENSK-BARTOSZ OWSIANY-MARIUSZ MULARCZYK-WOJCIECH KRÓL-DARIUSZ WARDAK-KRZYSZTOF STEPIEŃ-MARCIN ZIENTEK-ARTUR CHUDALA-MICHAŁ ROJ-ŁUKASZ SOWADA-MAREK KANTOR

SKALNIK JUNIORZY - MATEUSZ WEIDLER-DENIS MECHNIK-KRZYSZTOF LISEK-DAWID KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-PATRYK PRUSIK-GRACJAN HABDAS-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLLNIK-MICHAŁ PĄCZKO-MARCIN LICHY-ADAM MATUSZEK

BRAMKI: MARIUSZ MULARCZYK x1, DAWID KOWALCZYK x1, DANIEL STUPAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: BARTOSZ OWSIANY x1


DĘBSKA KUŹNIA 5-0 ZIP SKŁAD
                                           v.o.
DĘBSKA KUŹNIA - MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT ŻURAD-KRZYSZTOF BUL-DAMIAN GRZESIK

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-DAWID PIETRUNIAK-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-PAWEŁ KACZMAREK-MICHAŁ SZCZEPAN

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x2, ROBERT ŻURAD x2, DAWID PIETRUNIAK x3



09.02.2013 - XXI KOLEJKA


LHOIST 7-4 FEL-BUD STB

LHOIST - ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR MAZUREK-WOJCIECH HABDAS-ŁUKASZ SKÓRA-ROBERT MAZUREK-MATEUSZ ZUGAJ-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-KRZYSZTOF RZADKOWSKI

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOLF MALIK(BR.)-TOMASZ PATOLA-DARIUSZ KILISZ-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH POZNAŃSKI-MARIAN GEBAUER-DAMIAN MALIK-MICHAŁ PACIOREK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x2, PIOTR MAZUREK x1, ŁUKASZ SKÓRA x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x2, KRZYSZTOF RZADKOWSKI x1, TOMASZ PATOLA x1, DARIUSZ KILISZ x1, DAMIAN MALIK x1, KRZYSZTOF MALIK x1

DĘBSKA KUŹNIA 4-8 TOMI MARKT

DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-DAMIAN GRZESIK-DAWID CZECH

TOMI MARKT- DOMINIK ZUGAJ(BR)-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PAWEŁ FESSER

BRAMKI: ROBERT ŻURADx1, MATEUSZ WOSZKOx1, DAMIAN GRZESIK x2, PIOTR POPIOŁEK x1, TOMASZ DRAPACZ x1, PAWEŁ FESSER x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x4

ŻÓŁTE KARTKI: DAMIAN GRZESIK x1, TOMASZ DRAPACZ x1


HURAGAN KAMIONEK 5-5 DE PUTA MADRE

HURAGAN KAMIONEK - KAMIL ROZKOSZ-BARTOSZ KACZMAREK-DAWID GEMBSKI-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT-PATRYK HERRMAN-DENIS ZAIDEL

DE PUTA MADRE - DAMIAN LAUER(BR)-KRZYSZTOF LOCH-MARIUSZ OZIMEK-ŁUKASZ KUCZER-KRZYSZTOF KELLER-TOMASZ WRÓBLEWSKI

BRAMKI:
BARTOSZ KACZMAREK x2, DAWID GEMBSKI x1, PIOTR REINERT x2, KRZYSZTOF LOCH x1, MARIUSZ OZIMEK x1, ŁUKASZ KUCZER x1, TOMASZ WRÓBLEWSKI x2


SKALNIK JUNIORZY 2-2 MALIK PRZYWORY

SKALNIK JUNIORZY - MATEUSZ WEIDLER-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-DAWID KOWALCZYK-SEBASTIAN WOLLNIK-ADAM MATUSZEK-KRZYSZTOF LISEK-MAREK ANIOŁ-DENIS MECHNIK-ŁUKASZ LIS

MALIK PRZYWORY - TOBIASZ PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-KAMIL PIETRUSZKA-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-TOMASZ KESSLER-ŁUKASZ GODLEWSKI-PATRYK MATUSZEK

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, GRACJAN HABDAS x1, MATEUSZ JAMBOR x1, DAMIAN KŁEK x1

CZERWONE KARTKI: KAMIL NIEŚWIEC


ZIP SKŁAD 4-1 GWIZDKI OPOLE

ZIP SKŁAD - GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN MICHELUS(BR)-ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-MARCIN PIECHÓWKA-MARCIN MROWIEC-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-GRZEGORZ BIELECKI-MICHAŁ SZCZEPAN

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-KRZYSZTOF GLENSK(BR)-BARTOSZ OWSIANY-MAREK KANTOR-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-MICHAŁ BROJ-KRZYSZTOF STĘPIEŃ-WOJCIECH BIAŁOWĄS

BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x1, DAWID PIETRUNIAK x2, MICHAŁ SZCZEPAN x1, DARIUSZ WARDAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ ZMUDA x2 - poprawione: 1 żółta, ROBERT NOWAKOWSKI x1, GRZEGORZ BIELECKI x1

CZERWONE KARTKI: MARCIN MICHELUS, GRZEGORZ ZMUDA- poprawione i dodane patrz: Ważne Informację




BLIŹNIACY I SPÓŁKA 1-14 TRANSPORT MATEJA

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYŚ-ANDRZEJ STĘPIEŃ-KAMIL PATOŁA-PAWEŁ KYCIA-MARIUSZ RYCHLIKOWSKI

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-DANIEL HARTMAN-MARCIN KOCHANEK-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR BATÓG-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, DANIEL HARTMAN x4, MARCIN KOCHANEK x1, MICHAŁ SMAROŃ x2, PIOTR BATÓG x1, DAWID ZOGLOWEK x6




03.02.2013 - XX KOLEJKA


TOMI MARKT 5-2 GWIZDKI OPOLE


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ PYCYNA-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR MICHOŃ-PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK(BR)-WOJCIEHC BIAŁOWĄS-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-ŁUKASZ SOWADA-MAREK KANTOR-ARTUR CHUDALA-WOJCIECH KRÓL-THOMAS SUCHANEK-MARIUSZ MULARCZYK

BRAMKI: PAWEŁ PYCYNA x1, PIOTR POPIOŁEK x1, PIOTR MICHOŃ x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, ŁUKASZ SOWADA x1, MAREK KANTOR x1


MALIK PRZYWORY 0-6 DE PUTA MADRE

MALIK PRZYWORY - DAMIAN KŁEK-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-MATEUSZ JAMBOR-KAMIL PIETRUSZKA-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-TOBIASZ PIETRUSZKA

DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-KRZYSZTOF LOCH-PAWEŁ WOŹNICA-RAFAŁ SZOPA-GRZEGORZ JANOSZKA-ŁUKASZ KUCZER-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: MATEUSZ PINKAWA x2, KRZYSZTOF LOCH x1, RAFAŁ SZOPA x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1, ŁUKASZ KUCZER x1



ZIP SKŁAD 8-3 FEL BUD STB

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN MCHELUS(BR)-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-GRZEGORZ BIELECKI-DAWID PIETRUNIAK-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH

FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOLF MALIK(BR)-DARIUSZ MATUSZEK-DARIUSZ KILISZ-TOMASZ PATOLA-WOJCIECH POZNAŃSKI-MARIAN GEBAUER

BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA x1, DAWID PIETRUNIAK x6, PAWEŁ PLOCH x1, TOMASZ PATOLA x3


LHOIST 1-8 TRANSPORT MATEJA

LHOIST - MAREK LUDWICZAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-GRZEGORZ WYRWICH-PIOTR MAZUREK-KUBA WACŁAWCZYK-WOJCIECH PUDELKO

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-MARCIN KOCHANEK-MICHAŁ SMAROŃ-DAWID ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MIENTUS-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF PRZYBYŁA

BRAMKI: PIOTR MAZUREK x1, MARCIN KOCHANEK x2, DAWID ZOGLOWEK x2, DANIEL HARTMAN x1, TOMASZ MIENTUS x2, PIOTR BATÓG x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 2-3 HURAGAN KAMIONEK

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-KAMIL PATOŁA-DAMIAN LUKAS-PAWEŁ KYCIA-MATEUSZ GABRYŚ-ANDRZEJ STĘPIEŃ-ROBERT LUKAS

HURAGAN KAMIONEK - MAREK MORAJKO-TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERMAN-DENIS ZAJDEL-PIOTR REINERT-BARTOSZ KACZMAREK-ADAM SZPAK-ANDRZEJ PUDELKO

BRAMKI: SEBASTIAN PATOŁA x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, PIOTR REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x2


DĘBSKA KUŹNIA 0-3 SKALNIK JUNIORZY
                                             

DĘBSKA KUŹNIA -
KRZYSZTOF BUL-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT ŻURAD-PAWEŁ DUDA-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-MATEUSZ WOSZKO

SKALNIK JUNIORZY - MARCIN LICHY(KPT.)-DAWID KOWALCZYK-GRACJAN HABDAS-MAREK ANIOŁ-PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK-ADAM MATUSZEK-ŁUKASZ LIS-SEBASTIAN WOLLNIK-MATEUSZ WEIDLER

BRAMKI: DAWID KOWALCZYK x1, GRACJAN HABDAS x2

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ DUDA x1,

CZERWONE KARTKI: PAWEŁ DUDA x1


02.02.2013 - XIX KOLEJKA


SKALNIK JUNIORZY 7-4 TOMI MARKT

SKALNIK JUNIORZY - DANIEL STUPAK(KPT.)-GRACJAN HABDAS-PATRYK PRUSIK-DAWID KOWLCZYK-MAREK ANIOŁ-ADAM MATISZEK-SEBSTIAN WOLLNIK-ŁUKASZ LIS(BR)-MATEUSZ WEIDLER

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-PIOTR POPIOŁEK-ADAM SYROWISZKA-ŁUKADZ DOLIŃSKI

BRAMKI: DANIEL STUPAK x1, GRACJAN HABDAS x2, PATRYK PRUSIK x1, DAWID KOWALCZYK x1, MAREK ANIOŁ x1, MATEUSZ WEIDLER x1

ŻÓŁTE KARTKI:  MAREK ANIOŁ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1


LHOIST 3-4 HURAGAN KAMIONEK


LHOIST - WOJCIECH HABDAS-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ŁUKASZ SKÓRA-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-GRZEGORZ YWRWICH-PIOTR MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-MAREK LUDWICZAK

HURAGAN KAMIONEK -
MICHAŁ SWOBODA-ADAM SZPAK-DAWID GEMBSKI-DENIS ZAJDEL-PATRYK HERMANN-PIOTR REINERT-BARTOSZ KACZMAREK-MAREK MORAJKO

BRAMKI: KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1, GRZEGORZ WYRWICH x2, ADAM SZPAK x1, PIOTR REINERT x3

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x1, DAWID GEMBSKI x1

CZERWONE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x1, DAWID GEMBSKI x1


MALIK PRZYWORY 9-0 BLIŹNIACY I SPÓŁKA

MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL PIETRUSZKA-DAMIAN KŁEK-MATEUSZ JAMBOR-TOBIASZ PIETRUSZKA-PATRYK MATUSZEK

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - ANDRZEJ STĘPIEŃ-DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-MATEUSZ GABRYŚ-MICHAŁ CIASTO-SEBASTIAN PATOŁA

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x2, ŁUKASZ GODLEWSKI x1, MATEUSZ JAMBOR x3, PATRYK MATUSZEK x3

ŻÓŁTE KARTKI: SEBASTIAN PATOŁA x1


ZIP SKŁAD 4-10 DE PUTA MADRE


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-JAKUB LABISZ-PAWEŁ KACZMAREK-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-GRZEGORZ BIELECKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN

DE PUTA MADRE -
DAWID JANOSZKA(BR)-MATEUSZ PINKAWA-KRZYSZTOF LOCH-ROMAN MAINKA-PAWEŁ WOŹNICA-ŁUKASZ KUCZER-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: JAKUB LABISZ x2, DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, MATEUSZ PINKAWA x4, KRZYSZTOF LOCH x3, PAWEŁ WOŹNICA x2, ŁUKASZ KUCZER x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KACZMAREK x1


GWIZDKI OPOLE 5-3 FEL BUD STB

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-KRZYSZTOF GLENSK(BR)-MAREK KANTOR-MARCIN ZIENTEK-ARTUR CHUDALA-ŁUKASZ SOWADA-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-MARIUSZ MULARCZYK-WOJCIECH BIAŁOWĄS

FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOLF MALIK(BR.)-BARTŁOMIEJ PACIOREK-WOJCIECH POZNAŃSKI-MARIAN GEBAUER-DARIUSZ KILISZ-SEBASTIAN OJCIEC-TOMASZ PATOLA-MICHAŁ PACIOREK

BRAMKI: ARTUR CHUDALA x1, ŁUKASZ SOWADA x2, DARIUSZ WARDAK x1, MARIUSZ MULARCZYK x1, SEBASTIAN OJCIEC x3

ŻÓŁTE KARTKI: BŁAŻEJ PACIOREK x1


DĘBSKA KUŹNIA 3-5 TRANSPORT MATEJA

DĘBSKA KUŹNIA - ANDRZEJ STRACH-MATEUSZ SAWLIK-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-DAWID CZECH-PAWEŁ DUDA

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-MARCIN KOCHANEK-DANIEL HARTMAN-DAWID ZOGLOWEK-KRZYSZTOF PRZYBYŁA

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x1, ROBERT ŻURAD x2, MICHAŁ SMAROŃ x2, DANIEL HARTMAN x1, DAWID ZOGLOWEK x1, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID ZOGLOWEK x1




27.01.2013 - XVIII KOLEJKA


ZIP SKŁAD 5-0 TOMI MARKT
                 v.o.



MALIK PRZYWORY 11-2 DĘBSKA KUŹNIA

MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI(BR)-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ KESSLER

DĘBSKA KUŹNIA -
ANDRZEJ STRACH-HUBERT REISIG-PAWEŁ DUDA-HUBERT KIEŁBASA-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI:
KAMIL NIEŚWIEC x3, MATEUSZ JAMBOR x2, PATRYK MATUSZEK x3, TOMASZ KESSLER x3, HUBERT KIEŁBASA x1, MATEUSZ WOSZKO x1


HURAGAN KAMIONEK 3-2 SKALNIK JUNIORZY

HURAGAN KAMIONEK - JAKUB FESSER-DAWID GEMBSKI-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HERMAN-MAREK MORAJKO-ADAM SZPAK-PIOTR REINERT-BARTOSZ KACZMAREK

SKALNIK JUNIORZY - DAWID KOWALCZYK-SEBASTIAN WOLNIK-PATRYK PRUSIK-ŁUKASZ LIS-MAREK ANIOŁ-DANIEL STUPAK-DENIS MECHNIK-ADAM MATUSZEK-MARCIN LICHY-MATEUSZ WEIDLER-GRACJAN HABDAS

BRAMKI:
TOBIASZ SWOBODA x2, BARTOSZ KACZMAREK x1, DAWID KOWALCZYK x1, GRACJAN HABDAS x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA x1, GRACJAN HABDAS x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 5-2 FEL-BUD STB

BLIZNIACY I SPÓŁKA - SEBASTIAN PATOŁA-KAMIL PATOŁA-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-PAWEŁ KYCIA-MATEUSZ GABRYŚ-DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK-MARIAN GEBAUER-TOMASZ PATOLA-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK-MICHAŁ PACIOREK-MICHAŁ LISEK

BRAMKI: ANDRZEJ STĘPIEŃ x2, MICHAŁ CIASTO x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, DAMIAN LUKAS x1, DARIUSZ MATUSZEK x2


DE PUTA MADRE 8-5 TRANSPORT MATEJA

DE PUTA MADRE - DAMIAN LAUER(BR)-MARIUSZ OZIMEK-TOMASZ WRÓBLEWSKI-MATEUSZ PINKAWA-ROMAN MAINKA-RAFAŁ SZOPA-KRZYSZTOF LOCH-ŁUKASZ KUCZER

TRANSPORT MATEJA - PIOTR ZOGLOWEK(BR)-DAWID ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MIENTUS-MARCIN KOCHANEK-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: TOMASZ WRÓBLEWSKI x1, MATEUSZ PINKAWA x3, RAFAŁ SZOPA x3, KRZYSZTOF LOCH x1, DAWID ZOGLOWEK x1, DANIEL HARTMAN x1, TOMASZ MIENTUS x1, MARCIN KOCHANEK x1, MICHAŁ SMAROŃ x1

ŻÓŁTE KARTKI: RAFAŁ SZOPA x1


LHOIST 1-2 GWIZDKI OPOLE

LHO IST - MAREK LUDWICZAK(BR)-JACEK WACŁAWCZYK-PIOTR MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ŁUKASZ SKÓRA-GRZEGORZ WYRWICH

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-DARIUSZ WARDAK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-ŁUKASZ SOWADA-MAREK KANTOR-BŁAŻEJ KROK-MARIUSZ MULARCZYK-THOMAS SUCHANEK

BRAMKI: GRZEGORZ WYRWICH x1, ŁUKASZ SOWADA x1, THOMAS SUCHAENK x1,

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ WRDAK x1



26.01.2013 - XVII KOLEJKA


TRANSPORT MATEJA 7-2 TOMI MARKT



TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MIENTUS-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-PIOTR POPIOŁEK-KAMIL SKÓRA-PIOTR MICHOŃ-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x1, TOMASZ MIENTUS x1, DAWID ZOGLOWEK x4, MICHAŁ SMAROŃ x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL HARTMAN x1, MICHAŁ SMAROŃ x1

CZERWONE KARTKI: DOMINIK ZUGAJ x1


DE PUTA MADRE 5-0 FEL-BUD STB
                            v.o.



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 2-3 SKALNIK JUNIORZY


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - KAMIL PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-ANDRZEJ STĘPIEŃ-DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-PAWEŁ KYCIA

SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ LIS(BR)-GRACJAN HABDAS-SEBASTIAN WOLNIK(KPT.)-PATRYK PRUSIK-MICHAŁ PĄCZKO-DANIEL STUPAK-MAREK ANIOŁ-DENIS MECHNIK-MATEUSZ WEIDLER-ADAM MATUSZEK-DAWID KOWALCZYK-MARCIN LICHY

BRAMKI: KAMIL PATOŁA x1, MICHAŁ CIASTO x1, GRACJAN HABDAS x2, PATRYK PRUSIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK PRUSIK x1


ZIP SKŁAD 7-7 MALIK PRZYWORY

ZIP SKŁAD - GRZEGORZ ZMUDA-ROBERT NOWAKOWSKI-JAKUB LABISZ-GRZEGORZ BIELECKI-MICHAŁ SZCZEPAN-PAWEŁ KACZMAREK-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-DAWID PIETRUNIAK

MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI(BR)-MATEUSZ JAMBOR-KAMIL PIETRUSZKA-DAMIAN KŁEK-ŁUKASZ GODLEWSKI-TOMASZ KESSLER-PATRYK MATUSZEK

BRAMKI: JAKUB LABISZ x2, MICHAŁ SZCZEPAN x1, PAWEŁ KACZMAREK x2, PIOTR PLOCH x1, DAWID PIETRUNIAK x1, MATEUSZ JAMBOR x4, TOMASZ KESSLER x1, PATRYK MATUSZEK x2


DĘBSKA KUŹNIA 3-2 LHOIST

DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-KLAUDIUSZ ORLIK-HUBERT REISIG-PAWEŁ DUDA-ADRIAN PUSIK-MATEUSZ WOSZKO

LHOIST - MAREK LUDWICZAK(BR)-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-ROBERT MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-ANDRZEJ MAZUREK

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x3, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, DARIUSZ KOCHANEK x1

HURAGAN 0-5 GWIZDKI OPOLE
                  v.o.


DĘBSKA KUŹNIA 4-8 GWIZDKI OPOLE

DĘBSKA KUŹNIA -
KRZYSZTOF BUL-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-KLAUDIUSZ ORLIK-HUBERT REISIG-PAWEŁ DUDA-ADRIAN PUSIK-MATEUSZ WOSZKO

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK-WPJCIECH KRÓL-DARIUSZ WARDAK-MARIUSZ MULARCZYK-MAREK KANTOR-BARTOSZ OWSIANY-ŁUKASZ SOWADA-BŁAŻEJ KROK

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x2, PAWEŁ DUDA x1, MATEUSZ WOSZKO x1, DARIUSZ WARDAK x1, MAREK KANTOR x1, ŁUKASZ SOWADA x5, BŁAŻEJ KROK x1

ŻÓŁTE KARTKI:
KLAUDIUSZ ORLIK x1

CZERWONE KARTKI: KRZYSZTOF BUL x1




20.01.2013 - XVI KOLEJKA


TOMI MARKT 3-2 MALIK PRZYWORY


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-ADAM SYROWISZKA-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI

MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-PATRYK MATUSZEK-TOBIASZ PIETRUSZKA

BRAMKI: ADAM SYROWISZKA x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, DAMIAN KŁEK x1, TOBIASZ PIETRUSZKA x1


LHOIST 4-2 ZIP SKŁAD


LHOIST - WOJCIECH HABDAS-DARIUSZ KOCHANEK-GRZEGORZ WYRWICH-ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-JACEK WACŁAWCZYK-ANDRZEJ MAZUREK

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-GRZEGORZ ZMUDA-JAKUB LABISZ-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-MICHAŁ SZCZEPAN

BRAMKI: DARIUSZ KOCHANEK x2, GRZEGORZ WYRWICH x1, PIOTR MAZUREK x1, JAKUB LABISZ x1, MICHAŁ SZCZEPAN x1


HURAGAN KAMIONEK 3-5 DĘBSKA KUŹNIA

HURAGAN KAMIONEK -
PIOTR REINERT-TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERMAN-JAKUB FESSER-ADAM SZPAK-KAMIL ROZKOSZ-BARTOSZ KACZMAREK-DAWID GEMBSKI

DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL-ROBERT ŻURAD-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-HUBERT REISIG-DAWID CZECH-PAWEŁ DUDA-MAREK ZDZUJ

BRAMKI: PIOTR REINERT x2, BARTOSZ KACZMAREK x1, ROBERT ŻURAD x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, MATEUSZ WOSZKO x1, DAWID CZECH x1, PAWEŁ DUDA x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ DUDA x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 7-3 GWIZDKI OPOLE

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-MICHAŁ CIASTO-KAMIL PATOŁA-PAWEŁ KYCIA-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MATEUSZ GABRYŚ-SEBASTIAN PATOŁA

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK-MARCIN ZIENTEK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-DARIUSZ WARDAK-ŁUKASZ SOWADA-MARIUSZ MULARCZYK-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI: MICHAŁ CIASTO x1, KAMIL PATOŁA x1, MATEUSZ GABRYŚ x3, SEBASTIAN PATOŁA x1, WOJCIECH BIAŁOWĄS x2, DARIUSZ WARDAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ CIASTO x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, ŁUKASZ JACYNIUK x1


DE PUTA MADRE 2-3 SKALNIK JUNIORZY

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER-MATEUSZ PINKAWA x1, DAWID JANOSZKA, PAWEŁ WOŹNICA, GRZEGORZ JANOSZKA, JACEK BŁACHUT, KRZYSZTOF LOCH

SKALNIK JUNIORZY - MICHAŁ PĄCZKO(KPT.)-SEBASTIAN WOLNIK-MAREK ANIOŁ-GRACJAN HABDAS-PATRYK PRUSIK(BR)-MARCIN LICHY-DAWID KOWALCZYK-DANIEL STUPAK

BRAMKI: MATEUSZ PINKAWA x1, KRZYSZTOF LOCH x1, GRACJAN HABDAS x2, DAWID KOWALCZYK x1


TRANSPORT MATEJA 14-2 FEL BUD STB


TRANSPORT MATEJA - MARCIN KOCHANEK-PIOTR ZOGLOWEK-PIOTR BATÓG-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL HARTMAN-DAMIAN ZAREK-TOMASZ MIENTUS

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK-MARIAN GEBAUER-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK-BARTŁOMIEJ PACIOREK-TOMASZ PATOLA-DAMIAN MALIK

BRAMKI: MARCIN KOCHANEK x3, PIOTR BATÓG x2, DAWID ZOGLOWEK x3, MICHAŁ SMAROŃ x3, DANIEL HARTMAN x2, TOMASZ MIENTUS x1, BŁAŻEJ PACIOREK x2


GWIZDKI OPOLE 3-5 DE PUTA MADRE

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-DARIUSZ WARDAK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-ŁUKASZ SOWADA-WOJCIECH KRÓL-MARCIN ZIENTEK-MARIUSZ MULARCZYK-MAREK KANTOR

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER-MATEUSZ PINKAWA-DAWID JANOSZKA-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ JANOSZKA-KRZYSZTOF LOCH-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: DARIUSZ WARDAK x1, ŁUKASZ SOWADA x2, DAWID JANOSZKA x2, KRZYSZTOF LOCH x3





19.01.2013 - XV KOLEJKA


TOMI MARKT 6-1 HURAGAN KAMIONEK


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-TOMASZ DRAPACZ-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR POPIOŁEK-PIOTR MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

HURAGAN KAMIONEK - JAKUB FESSER-PIOTR REINERT-KAMILA ROZKOSZ-ADAM SZPAK-PATRYK HERMAN-MAREK MORAJKO-DAWID GEMBSKI

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, PAWEŁ FESSER x1, TOMASZ DRAPACZ x1, PIOTR POPIOŁEK x3, PIOTR REINERT x1


SKALNIK JUNIORZY4-6 LHOIST


SKALNIK JUNIORZY - SEBASTIAN WOLNIK-ŁUKASZ CZECH-DAWID KOWALCZYK-GRACJAN HABDAS-ADAM MATUSZEK-MAREK ANIOŁ

LHOIST - WOJCIECH HABDAS-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-ANDRZEJ MAZUREK-GRZEGORZ WYRWICH-JACEK WACŁAWCZYK-MAREK LUDWICZAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: DAWID KOWALCZYK x2, GRACJAN HABDAS x2, PIOTR MAZUREK x2, ROBERT MAZUREK x2, GRZEGORZ WYRWICH x2


TRANSPORT MATEJA 3-1 ZIP SKŁAD


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-DAWID ZOGLOWEK-PIOTR ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-TOMASZ MIENTUS

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-GRZEGORZ ZMUDA-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK-MICHAŁ SZCZEPAN-KRZYSZTOF NADRZEJEWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK x1, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1, TOMASZ MIENTUS x1, DAWID PIETRUNIAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ x1


MALIK PRZYWORY  6-4 FEL-BUD STB


MALIK PRZYWORY -
WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ JAMBOR-PATRYK MATUSZEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-DAMIAN KŁEK

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK-RUDOLF MALIK-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK-OLIWER MATUSZEK-TOMASZ PATOLA

BRAMKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1, MATEUSZ JAMBOR x2, PATRYK MATUSZEK x2, DAMIAN KŁEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x2


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 0-10 DE PUTA MADRE


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-SEBASTIAN PATOŁA-KAMIL PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYŚ-PAWEŁ KYCIA-ANDRZEJ STĘPIEŃ

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER(BR)-RAFAŁ SZOPA-PAWEŁ WOŹNICA-MARIUSZ OZIMEK-KRZYSZTOF LOCH-DAWID JANOSZKA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: RAFAŁ SZOPA x5, PAWEŁ WOŹNICA x1, KRZYSZTOF LOCH x2, JACEK BŁACHUT x1




13.01.2013 - XIV KOLEJKA


HURAGAN KAMIONEK 6-3 MALIK PRZYWORY


HURAGAN KAMIONEK - MICHAŁ SWOBODA-TOBIASZ SWOBODA-ADAM SZPAK-DAWID GEMBSKI-PATRYK HERMAN-PIOTR REINERT-JAKUB FESSER-BARTOSZ KACZMAREK

MALIK PRZYWORY - ADRIAN GOLA(BR)-KAMIL NIEŚWIEC-KAMIL PIETRUSZKA-ŁUKASZ GODLEWSKI-WOJCIECH JAWORSKI-PATRYK MATUSZEK-DAMIAN KŁEK

BRAMKI: DAWID GEMBSKI x1, PATRYK HERMAN x1, PIOTR REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x3, KAMIL NIEŚWIEC x1, KAMIL PIETRUSZKA x1, PATRYK MATUSZEK x1


DE PUTA MADRE 2-3 DĘBSKA KUŹNIA


DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-KRZYSZTOF LOCH-PAWEŁ WOŹNICA-ROMAN MAINKA-JACEK BŁACHUT-DAMIAN LAUER-GRZEGORZ JANOSZKA

DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL-KLAUDIUSZ ORLIK-ROBERT ŻURAD-GRZEGORZ REISIG-MATEUSZ WOSZKO-HUBERT REISIG-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: KRZYSZTOF LOCH x1, ROMAN MAINKA x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, GRZEGORZ REISIG x1, MATEUSZ WOSZKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ WOŹNICA x1, MATEUSZ WOSZKO x1, HUBERT REISIG x1


TOMI MARKT 8-4 LHOIST


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-KAMIL SKÓRA-ADAM SYROWISZKA-PAWEŁ FESSER-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

LHOIST - MAREK LUDWICZAK(BR)-ZBIGNIEW KALINOWSKI-GRZEGORZ WYRWICH-ROBERT MAZUREK-JACEK WACŁAWCZYK-WOJCIECH HABDAS

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, ADAM SYROWISZKA x2, PIOTR POPIOŁEK x3, TOMASZ DRAPACZ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x2, ROBERT MAZUREK x1, JACEK WACŁAWCZYK x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 2-3 ZIP SKŁAD


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - ROBERT LUKAS(BR)-DAMIAN LUKAS-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-KAMIL PATOŁA-MATEUSZ GABRYŚ-SEBASTIAN PATOŁA

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-GRZEGORZ ZMUDA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK-JAKUB LABISZ-DAWID PIETRUNIAK

BRAMKI: DAMIAN LUKAS x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, PAWEŁ PLOCH x1, JAKUB LABISZ x1, DAWID PIETRUNIAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ x1


TRANSPORT MATEJA 7-2 GWIZDKI OPOLE

TRANSPORT MATEJA -
DAMIAN ZAREK(BR)-PIOTR BATÓG-DANIEL HARTMAN-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-MICHAŁ SMAROŃ-MARCIN KOCHANEK

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK-ŁUKASZ SOWADA-BARTOSZ OWSIANY-ARTUR CHUDALA-WOJCIECH BIAŁOWĄS-WOJCIECH KRÓL-MARIUSZ MULARCZYK-ŁUKASZ JACYNIUK

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x3, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1, MICHAŁ SMAROŃ x2, MARCIN KOCHANEK x1, ŁUKASZ SOWADA x1, BARTOSZ OWSIANY x1


SKALNIK JUNIORZY 2-4 FEL-BUD STB

SKALNIK JUNIORZY - PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-DAWID KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-ADAM MATUSZEK-MARCIN LICHY-SEBASTIAN WOLNIK

FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-MARIAN GEBAUER(BR)-BARTŁOMIEJ PACIOREK-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK-DARIUSZ KILISZ-OLIWIER MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-DAMIAN MALIK-TOMASZ PATOLA

BRAMKI: PATRYK PRUSIK x1, DANIEL STUPAKx1, DARIUSZ KILISZ x1, OLIWIER MATUSZEK x2, KRZYSZTOF MALIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PATRYK PRUSIK x1, DANIEL STUPAK x1, DAWID KOWALCZYK x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1, DARIUSZ MATUSZEK x1



12.01.2013 - XIII KOLEJKA


TRANSPORT MATEJA 6-2 HURAGAN KAMIONEK


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-DANIEL HARTMAN-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-TOMASZ MIENTUS-MARCIN KOCHANEK

HURAGAN KAMIONEK - ADAM SZPAK-KRZYSZTOF PUDELKO-MAREK MORAJKO-DAWID GEMBSKI-PATRYK HERMAN-BARTOSZ KACZMAREK-MICHAŁ SWOBODA-KAMIL ROZKOSZ

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x4, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x2, ADAM SZPAK x1, BARTOSZ KACZMAREK x1

ŻÓŁTE KARTKI: BARTOSZ KACZMAREK x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 1-12 TOMI MARKT


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-SEBASTIAN PATOŁA-PAWEŁ KYCIA-KAMIL PATOŁA-MATEUSZ GABRYŚ

TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-KAMIL SKÓRA-PIOTR MICHOŃ-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-ADAM SYROWISZKA

BRAMKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, KAMIL SKÓRA x2, PIOTR MICHOŃ x3, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, TOMASZ DRAPACZ x2, ADAM SYROWISZKA x1


FEL-BUD STB 3-2 LZS DĘBSKA KUŹNIA


FEL-BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK-RUDOL MALIK-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK-TOMASZ PATOLA-DAMIAN MALIK-OLIVIER MATUSZEK

LZS DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-KLAUDIUSZ ORLIK-HUBERT REISIG-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: BŁAŻEJ PACIOREK x1, TOMASZ PATOLA x1, DAMIAN MALIK x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, MATEUSZ WOSZKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ WOSZKO x1

CZERWONE KARTKI: RUDOLF MALIK x1


DE PUTA MADRE 10-2 LHOIST


DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER-MATEUSZ PINKAWA-KRZYSZTOF LOCH-DAWID JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA-PAWEŁ WOŹNICA-KRZYSZTOF KELLER-GRZEGORZ JANOSZKA

LHOIST - MAREK LUDWICZAK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ANDRZEJ MAZUREK-PIOTR MAZUREK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-GRZEGORZ WYRWICH-RAFAŁ MAZUREK

BRAMKI: MATEUSZ PINKAWA x5, DAWID JANOSZKA x2, RAFAŁ SZOPA x2, GRZEGORZ JANOSZKA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, GRZEGORZ WYRWICH x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID JANOSZKA x1


SKALNIK JUNIORZY 0-4 ZIP



SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ LIS(BR)-DANIEL STUPAK(KPT.)-PATRYK PRUSIK-GRACJAN HABDAS-SEBASTIAN WOLNIK-DAWID KOWALCZYK-DENIS MECHNIK-MATEUSZ WEIDLER-MAREK ANIOŁ-MARCIN LICHY-ADAM MATUSZEK

ZIP - ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN PIECHÓWKA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK-JAKUB LABISZ

BRAMKI: PAWEŁ PLOCH x1, DAWID PIETRUNIAK x2, JAKUB LABISZ x1


GWIZDKI OPOLE 3-2 MALIK PRZYWORY


GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-BŁAŻEJ KROK-MAREK KANTOR-ŁUKASZ SOWADA-WOJCIECH KRÓL-ŁUKASZ JACYNIUK

MALIK PRZYWORY - ADRIAN GOLA-KAMIL PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-PATRYK MATUSZEK-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: MAREK KANTOR x2, ŁUKASZ SOWADA x1, KAMIL NIEŚWIEC x2

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK KANTOR x1, ŁUKASZ SOWADA x1, PATRYK MATUSZEK x1, DAMIAN KŁEK x1




05.01.2013 - XII KOLEJKA



TOMI MARKT 4-1 FEL BUD STB

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-KAMIL SKÓRA-PAWEŁ FESSER-PIOTR MICHOŃ-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR POPIOŁEK-ŁUKASZ DOLIŃSKI

FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOLF MALIK(BR)-MARIAN GEBAUER-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-TOMASZ PATOLA-DAWID GEBAUER-DARIUSZ KILISZ

BRAMKI: KAMIL SKÓRA x1, PAWEŁ FESSER x1, PIOTR POPIOŁEK x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, BŁAŻEJ PACIOREK x1



TRANSPORT MATEJA 16-1 SKALNIK JUNIORZY


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-PIOTR BATÓG-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-KRZYSZTOF PRZYBYŁA

SKALNIK JUNIORZY - DAWID KOWALCZYK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN WOLNIK(KPT.)-MICHAŁ PĄCZKO-ADAM MATUSZEK

BRAMKI: DAMIAN ZAREK x1, PIOTR BATÓG x4, PIOTR ZOGLOWEK x1, DAWID ZOGLOWEK x8, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x2, DAWID KOWALCZYK x1



LHOIST 3-5 MALIK PRZYWORY


LHOIST - MAREK LUDWICZAK(BR)-ARTUR CIECIOR-DARIUSZ KOCHANEK-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-GRZEGORZ WYRWICH-ANDRZEJ MAZUREK

MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI(BR)-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL PIETRUSZKA-TOMASZ KESSLER-PATRYK MATUSZEK-DAMIAN KŁEK-MATEUSZ JAMBOR-TOBIASZ PIETRUSZKA

BRAMKI: ARTUR CIECIOR x1, PIOTR MAZUREK x1, ROBERT MAZUREK x1, PATRYK MATUSZEK x2, DAMIAN KŁEK x1, MATEUSZ JAMBOR x1, TOBIASZ PIETRUSZKA x1

CZERWONE KARTKI: ROBERT MAZUREK x1, TOMASZ KESSLER x1



HURAGAN KAMIONEK 6-7 ZIP


HURAGAN KAMIONEK - MICHAŁ SWOBODA-KRZYSZTOF PUDELKO-ADAM SZPAK-MAREK MORAJKO-PIOTR REINERT-DAWID GEMBSKI-BARTOSZ KACZMAREK

ZIP - MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-JAKUB LABISZ-PAWEŁ PLOCH-PIOTR PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-ROBERT NOWAKOWSKI-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: KRZYSZTOF PUDELKO x1, ADAM SZPAK x2, PIOTR REONERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x2, MARCIN PIECHÓWKA x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, JAKUB LABISZ x2, PIOTR PLOCH x1, DAWID PIETRUNIAK x1, GRZEGORZ BIELECKI x1

ŻÓŁTE KARTKI: RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, PAWEŁ PLOCH x1



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 3-5 LZS DĘBSKA KUŹNIA


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-MICHAŁ CIASTO-SEBASTIAN PATOŁA-MATEUSZ GABRYŚ-KAMIL PATOŁA-PATRYK KURDA

LZS DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-HUBERT REISIG-KLAUDIUSZ ORLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: MICHAŁ CIASTO x2, KAMIL PATOŁA x1, KRZYSZTOF BUL x1, MATEUSZ WOSZKO x3, DAWID CZECH x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ GABRYŚ x1, ROBERT ŻURAD x1




30.12.2012 - XI KOLEJKA



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 5-3 LHOIST


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-SEBATIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-PAWEŁ KYCIA

LHOIST - PIOTR KOPACZ-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-ROBERT BUCHTA-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-GRZEGORZ WYRWICH-MAREK LUDWICZAK

BRAMKI: DAMIAN LUKAS x1, SEBASTIAN PATOŁA x1, MICHAŁ CIASTO x2, PAWEŁ KYCIA x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, PIOTR MAZUREK x1, GRZEGORZ WYRWICH x1



DE PUTA MADRE 7-0 TOMI MARKT


DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER(BR)-MATEUSZ PINKAWA-KRZYSZTOF LOCH-ROMAN MAINKA-MARIUSZ OZIMEK-DAWID JANOSZKA-PAWEŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT-GRZEGORZ JANOSZKA

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-PIOTR MICHOŃ-TOMASZ MICHOŃ-PAWEŁ FESSER-TOMASZ DRAPACZ-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: KRZYSZTOF LOCH x6, MARIUSZ OZIMEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ FESSER x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1



TRANSPORT MATEJA 6-4 MALIK PRZYWORY

TRANSPORT MATEJA - PIOTR BATÓG-DANIEL HARTMAN-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-MARCIN KOCHANEK-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ

MALIK PRZYWORY - DAMIAN KŁEK(BR)-KAMIL NIEŚWIEC-MATEUSZ JAMBOR-ŁUKASZ GODLEWSKI(KPT.)-PATRYK MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-DENIS GEBAUER

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x4, MICHAŁ SMAROŃ x2, MATEUSZ JAMBOR x2, ŁUKASZ GODLEWSKI x1, PATRYK MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN KOCHANEK x1



FEL BUD STB 0-14 HURAGAN KAMIONEK


FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOL MALIK (BR)-MARIAN GEBAUER- DARIUSZ MATUSZEK-ALFRED SZEPELA-MICHAŁ LISEK-MICHAŁ PACIOREK

HURAGAN KAMIOENK - PIOTR REINERT-TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-PATRYK HERMANN-KRZYSZTOF PUDELKO-KAMIL RESKESZ-ADAM SZPAK

BRAMKI: PIOTR REINERT x3, TOBIASZ SWOBODA x4, KRZYSZTOF PUDELKO x3, KAMIL RESKESZ x1, ADAM SZPAK x3

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ SWOBODA x1



SKALNIK JUNIORZY 1-5 GWIZDKI OPOLE

SKALNIK JUNIORZY - DAWID KOWALCZYK-MARCIN LICHY(KPT.)-GRACJAN HABDAS-ŁUKASZ LIS(BR)-MAREK ANIOŁ-MICHAŁ PĄCZKO-SEBASTIAN WOLNIK-DANIEL STUPAK-ADAM MATUSZEK

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-WOJCIECH BIAŁOWĄS-ŁUKASZ SOWADA-MARCIN BAZAN-MAREK KANTOR-WOJCIECH KRÓL

BRAMKI: GRACJAN HABDAS x1, DARIUSZ WARDAK x1, WOJCIECH BIAŁOWĄS x2, ŁUKASZ SOWADA x1, MAREK KANTOR x1

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH BIAŁOWĄSx1, MARCIN BAZAN x1, DANIEL STUPAK x2



DĘBSKA KUŹNIA 4-4 ZIP SKŁAD


DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-HUBERT REISIG-KLAUDIUSZ OLRIK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-MARCIN MICHELUS(BR)-MARCIN PIECHÓWKA-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MARCIN SZCZEPAN-TOMASZ WAWRZYCKI-MAREK OWSIAK-PAWEŁ KACZMAREK-GRZEGORZ BIELECKI-DAWID PIETRUNIAK-KRZYSZTOF KOWALSKI

BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO x2, KLAUDIUSZ ORLIK x2, GRZEGORZ BIELECKI x1, DAWID PIETRUNIAK x2, KRZYSZTOF KOWALSKI x1




29.12.2012 - X KOLEJKA



LHOIST 5-3 FEL-BUD STB


LHOIST - MAREK LUDWICZAK-JACEK WACŁAWCZYK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ROBERT MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-ROBERT BUCHTA

FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-RUDOLF MALIK(BR)-BARTŁOMIEJ PACIOREK-SEBASTIAN OJCIEC-MARIAN GEBAUER-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-ALFRED SZEPELA-MICHAŁ PACIOREK-MICHAŁ LISEK

BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, ROBERT MAZUREK x2, PIOTR MAZUREK x2, BŁAŻEJ PACIOREK x1, MARIAN GEBAUER x2



TOMI MARKT 2-4 DĘBSKA KUŹNIA


TOMI MARKT - PAWEŁ FESSER-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR MICHOŃ-KAMIL SKÓRA-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-ADAM SYROWISZKA

DĘBSKA KUŹNIA - KLAUDIUSZ ORLIK-DAWID CZECH-HUBERT REISIG-GRZEGORZ REISIG-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-KRZYSZTOF BUL-MATEUSZ SAWLIK

BRAMKI:
PIOTR MICHOŃ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1, GRZEGORZ REISIG x3, MATEUSZ WOSZKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: KLAUDIUSZ ORLIK x2



HURAGAN KAMIONEK 1-12 DE PUTA MADRE


HURAGAN KAMIONEK - TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-PIOTR REINERT-ADAM SZPAK-PATRYK HERMANN- JAKUB FESSER-KRZYSZTOF PUDELKO

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER-DAWID JANOSZKA-MARIUSZ OZIMEK-ROMAN MAINKA-KRZYSZTOF LOCH-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA-PAWEŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: KRZYSZTOF PUDELKO x1, DAWID JANOSZKA x2, MARIUSZ OZIMEK x1, ROMAN MAINKA x1, RAFAŁ SZOPA x4, JACEK BŁACHUT x4

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA x1



MALIK PRZYWORY 8-1 SKALNIK JUNIORZY


MALIK PRZYWORY - MATEUSZ JAMBOR-KAMIL NIEŚWIEC-DAMIAN KŁEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-PATRYK MATUSZEK-ŁUKASZ GODLEWSKI

SKALNIK JUNIORZY - KOWALCZYK DAWID-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLNIK-MARCIN LICHY-MAREK ANIOŁ-GRACJAN HABDAS-ADAM MATUSZEK-DENIS MECHNIK-MATEUSZ WEIDLER

BRAMKI: MATEUSZ JAMBOR x4, DAMIAN KŁEK x1, PATRYK MATUSZEK x2, ŁUKASZ GODLEWSKI x1, GRACJAN HABDAS x1

ŻÓŁTE KARTKI: GRACJAN HABDAS x1



ZIP SKŁAD 1-2 GWIZDKI OPOLE


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-MARCIN PIECHÓWKA(KPT.)-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN-KRZYSZTOF KOWALSKI-PAWEŁ KACZMAREK-GRZEGORZ BIELECKI-DAWID PIETRUNIAK

GWIZDKI OPOLE - ŁUKASZ JACYNIUK(BR)-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-ARTUR CHUDALA-KRZYSZTOF STĘPIEŃ-MAREK KANTOR-MARCIN BAZAN-WOJCIECH KRÓL-WOJCIECH BIAŁOWĄS

BRAMKI: RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, DARIUSZ WARDAK x2



TRANSPORT MATEJA 16:0 BLIŹNIACY I SPÓŁKA


TRANSPORT MATEJA - PIOTR BATÓG(BR)-DANIEL HARTMAN-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-MARCIN KOCHANEK-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - ROBERT LUKAS-KAMIL PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYS-SEBASTIAN PATOŁA-PAWEŁ KYCIA

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x3, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1, MARCIN KOCHANEK x2, DAWID ZOGLOWEK x10

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1, MATEUSZ GABRYŚ x1




23.12.2012 - IX KOLEJKA


GWIZDKI OPOLE 0-3 TOMI MARKT

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK(BR)-ŁUKASZ JACYNIUK-ŁUKASZ SOWADA-MICHAŁ BROJ-MARCIN BAZAN-KRZYSZTOF STĘPIEŃ-MARCIN ZIENTEK-WOJCIECH KRÓL-MARIUSZ MULARCZYK-THOMAS SUCHANEK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-KAMIL SKÓRA-TOMASZ MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-PAWEŁ FESSER-PIOTR MICHOŃ-TOMASZ DRAPACZ

BRAMKI: TOMASZ MICHOŃ x1, PIOTR MICHOŃ x2


DE PUTA MADRE 7-0 MALIK PRZYWORY



DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-ROMAN MAINKA-MARIUSZ OZIMEK-KRZYSZTOF LOCH-RAFAŁ SZOPA-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT

MALIK PRZYWORY - ADRIAN GOLA-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-KAMIL PIETRYSZKA-TOMASZ KESSLER-DAMIAN KŁEK-TOBIASZ PIETRUSZKA-WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: MATEUSZ PINKAWA x4, KRZYSZTOF LOCH x1, JACEK BŁACHUT x1


FEL BUD STB 1-6 ZIP SKŁAD

FEL BUD STB - RUDOLF MALIK(BR)-BŁAŻEJ PACIOREK-BARTŁOMIEJ PACIOREK-DARIUSZ MATUSZEK-MARIAN GEBAUER-WOJCIECH POZNAŃSKI-MICHAŁ PACIOREK

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-MARCIN MICHELUS-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-DOMINIK SROKA-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-MICHAŁ SZCZEPAN-PAWEŁ KACZMAREK-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI

BRAMKI: BŁAŻEJ PACIOREK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x2, DOMINIK SROKA x3, MICHAŁ SZCZEPAN x1

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH POZNAŃSKI x2, JAKUB LABISZ x1, PIOTR PLOCH x1


TRANSPORT MATEJA 9-2 LHOIST


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-DAWID ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-MARCIN KOCHANEK-TOMASZ MIENTUS-PIOTR BATÓG-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-MICHAŁ SMAROŃ

LHOIST - PIOTR KOPACZ-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR MAZUREK-ROBERT MAZUREK-DARIUSZ KOCHANEK-ARTUR CIECIOR-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK x1, DANIEL HARTMAN x3, TOMASZ MIENTUS x2, PIOTR BATÓG x1, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x1, MICHAŁ SMARON x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1


HURAGAN KAMIONEK 4-3 BLIŹNIACY SPÓŁKA

HURAGAN KAMIONEK - PIOTR REINERT-TOBIASZ SWOBODA-MICHAŁ SWOBODA-ADAM SZPAK-MAREK MORAJKO-KRZYSZTOF PUDELKO-PATRYK HERMAN-BARTOSZ KACZMAREK-GRZEGORZ KACZMAREK

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-KAMIL PATOŁA-MATEUSZ GABRYŚ

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x1, MAREK MORAJKO x1, KRZYSZTOF PUDELKO x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, SEBASTIAN PATOŁA x2, MATEUSZ GABRYŚ x1

ŻÓŁTE KARTKI: SEBASTIAN PATOŁA x1, MICHAŁ CIASTO x1, KAMIL PATOŁA x2


SKALNIK JUNIORZY 1-7 DĘBSKA KUŹNIA

SKALNIK JUNIORZY - DENIS MECHNIK(BR)-MATEUSZ WEIDLER-PATRYK PRUSIK-GRACJAN HABDAS-MICHAŁ PĄCZKO-MAREK ANIOŁ-MARCIN LICHY-SEBASTIAN WOLNIK-PAWEŁ KORAB-ADAM MATUSZEK-DAWID KOWALCZYK

DĘBSKA KUŹNIA - ANDRZEJ STRACH(BR)-HUBERT REISIG-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-HUBERT KIEŁBASA-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH

BRAMKI: PAWEŁ KORAB x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, MATEUSZ WOSZKO x4, MATEUSZ SAWLIK x1, DAWID CZECH x1

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN LICHY x1, DAWID KOWALCZYK x1




22.12.2012 - VIII KOLEJKA


HURAGAN KAMIONEK 6-6 TRANSPORT MATEJA

HURAGAN KAMIONEK - MICHAŁ SWOBODA-TOBIASZ SWOBODA-ADAM SZPAK-MAREK MORAJKO-DAWID GEMBSKI-BARTOSZ KACZMAREK-PATRYK HERMANN-PIOTR REINERT-KRZYSZTOF PUDELKO

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK-DAWID ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-PIOTR BATÓG-TOMASZ MIENTUS-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-MICHAŁ SMAROŃ

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA x1, ADAM SZPAK x1, BARTOSZ KACZMAREK x2, PIOTR REINERT x2, DAWID ZOGLOWEK x1, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x2, MICHAŁ SMAROŃ x3

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR REINERT x1

CZERWONE KARTKI: DAWID GEMBSKI


TOMI MARKT 4-2 BLIŹNIACY I SPÓŁKA



TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PIOTR MICHOŃ-TOMASZ MICHOŃ-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-ADAM SYROWISZKA-PAWEŁ FESSER

BLIŹNIACY I SPÓŁKA -
ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS-PATRYK KURDA-MATEUSZ GABRYŚ-KAMIL PATOŁA-MICHAŁ CIASTO

BRAMKI: PIOTR MICHOŃ x1, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, MATEUSZ GABRYŚ x1, KAMIL PATOŁA x1

ŻÓŁTE KARTKI: ADAM SYROWISZKA x1


DĘBSKA KUŹNIA 11-10 FEL BUD STB



DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-HUBERT REISIG-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN GRZESIK-MATEUSZ WOSZKO-DAWID CZECH-GRZEGORZ REISIG-KLAUDIUSZ ORLIK

FEL BUD STB - RUDOLF MALIK(BR)-BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-KRZYSZTOF MALIK-MARIAN GEBAUER-BARTŁOMIEJ PACIOREK-DARIUSZ KILISZ-DARIUSZ MATUSZEK-WOJCIECH POZNAŃSKI-MICHAŁ PACIOREK

BRAMKI: DAMIAN GRZESIK x1, MATEUSZ WOSZKO x2, DAWID CZECH x1, GRZEGORZ REISIG x5, KLAUDIUSZ ORLIK x2, BŁĄŻEJ PACIOREK x2, KRZYSZTOF MALIK x2, MARIAN GEBAUER x2, BARTŁOMIEJ PACIOREK x2, DARIUSZ KILISZ x1, DARIUSZ MATUSZEK x1


LHOIST 0-5 DE PUTA MADRE
                    V.O.

LHOIST -

DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-RAFAŁ SZOPA-ŁUKASZ KUCZER-ROMAN MAINKA-KRZYSZTOF LOCH-KRZYSZTOF KELLER-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT



ZIP SKŁAD 4-3 SKALNIK JUNIORZY


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI (BR)-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-PAWEŁ KACZMAREK

SKALNIK JUNIORZY - ADAM MATUSZEK (BR)-PATRYK PRUSIK-MATEUSZ WEIDLER-GRACJAN HABDAS-KRZYSZTOF LISEK-DAENIS MECHNIK-DAWID KOWALCZYK-MICHAŁ PĄCZKO-MAREK ANIOŁ-DANIEL STUPAK-SEBASTIAN WOLNIK-MARCIN LICHY

BRAMKI: RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, JAKUB LABISZ x1, PIOTR PLOCH x2, PATRYK PRUSIK x1, MICHAŁ PĄCZKO x1, MAREK ANIOŁ x1

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR PLOCH x1, DANIEL STUPAK x1


MALIK PRZYWORY 6-5 GWIZDKI OPOLE


MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI-KAMIL PIETRUSZKA-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK-KRZYSZTOF STĘPIEŃ-DARIUSZ WARDAK-MARCIN BAZAN-ŁUKASZ JACYNIUK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-WOJCIECH KRÓL-ŁUKASZ SOWADA-MARCIN ZIENTEK

BRAMKI: KAMIL NIEŚWIEC x1, PATRYK MATUSZEK x2, TOMASZ KESSLER x2, MATEUSZ JAMBOR x1, DARIUSZ WARDAK x1, WOJCIECH KRÓL x1, ŁUKASZ SOWADA x1, MARCIN ZIENTEK x2

ŻÓŁTE KARTKI: WOJCIECH BIAŁOWĄS x1



16.12.2012 - VII KOLEJKA



ZIP SKŁAD 3-9 TOMI MARKT


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI-JAKUB LABISZ-MARCIN PIECHÓWKA-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-DAWID PIETRUNIAK-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK-PAWEŁ PLOCH-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN-TOMASZ WAWRZYCKI

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-PAWEŁ FESSER-ADAM SYROWISZKA-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-KAMIL SKÓRA

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x1, PAWEŁ PLOCH x1, TOMASZ WAWRZYCKI x1, PIOTR POPIOŁEK x3, TOMASZ DRAPACZ x1, PIOTR MICHOŃ x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, KAMIL SKÓRA x1



DĘBSKA KUŹNIA 5-3 MALIK PRZYWORY


DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-HUBERT REISIG-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-MATEUSZ SAWLIK-DAMIAN GRZESIK-DAWID CZECH

MALIK PRZYWORY - MICHAŁ PATOLA(BR)-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI(KPT)-WOJCIECH JAWORSKI-DAMIAN KŁEK-PATRYK MATUSZEK-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ JAMBOR

BRAMKI: ROBERT ŻURAD x1, MATEUSZ WOSZKO x3, DAMIAN GRZESIK x1, DAMIAN KŁEK x1, PATRYK MATUSZEK x1, TOMASZ KESSLER x1

ŻÓŁTE KARTKI: ROBERT ŻURAD x1, KAMIL NIEŚWIEC x1



SKALNIK JUNIORZY 1-10 HURAGAN KAMIONEK


SKALNIK JUNIORZY - ADAM MATUSZEK(BR)-PATRYK PRUSIK-DANIEL STUPAK(KPT.)-GRACJAN HABDAS-DENIS MECHNIK-SEBASTIAN WOLNIK-MAREK ANIOŁ-MARCIN LICHY

HURAGAN KAMIONEK - PIOTR REINERT-PATRYK HERMAN-JAKUB FESSER-MAREK MORAJKO-TOBIASZ SWOBODA-ADAM SZPAK-DAWID GEMBSKI-KRZYSZTOF PUDELKO-BARTOSZ KACZMAREK

BRAMKI: GRACJAN HABDAS x1, PIOTR REINERT x5, MAREK MORAJKO x1, TOBIASZ SWOBODA x1, ADAM SZPAK x2, DAWID GEMBSKI x1



FEL BUD STB 7-4 BLIŹNIACY I SPÓŁKA


FEL BUD STB - BŁAŻEJ PACIOREK(KPT)-RUDOLF MALIK(BR)-DARIUSZ MATUSZEK-MARIAN GEBAUER-WOJCIECH POZNAŃSKI-BARTOSZ PACIOREK-DARIUSZ KILISZ-MICHAŁ PACIOREK

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-MICHAŁ CIASTO-ANDRZEJ STEPIEŃ-SEBASTIAN PATOŁA-PAWEŁ KYCIA-MATEUSZ GABRYŚ-KAMIL PATOŁA

BRAMKI: BŁAŻEJ PACIOREK x2, MARIAN GEBAUER x1, BARTOSZ PACIOREK x3, DARIUSZ KILISZ x1, MICHAŁ CIASTO x2, MATEUSZ GABRYŚ x2



TRANSPORT MATEJA 3-4 DE PUTA MADRE


TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-DAWID ZOGLOWEK-PIOTR ZOGLOWEK-TOMASZ MIENTUS-PIOTR BATÓG-MARCIN KOCHANEK-MICHAŁ SMAROŃ

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER-DAWID JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-ROMAN MAINKA-MARIUSZ OZIMEK-KRZYSZTOF LOCH-GRZEGORZ JANOSZKA-KRZYSZTOF KELLER-RAFAŁ SZOPA-PAWEŁ WOŻNICA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK x1, MICHAŁ SMAROŃ x2, DAWID JANOSZKA x1, ROMAN MAINKA x1, GRZEGORZ JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x1

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID ZOGLOWEK x1, MICHAŁ SMAROŃ x1, DAWID JANOSZKA x1, KRZYSZTOF LOCH x1, PAWEŁ WOŹNICA x1



GWIZDKI OPOLE 4-2 LHOIST


GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK-TOMASZ MIĄŻEK-ŁUKASZ SOWADA-ARTUR CHUDALA-MICHAŁ BROJ-BARTOSZ OWSIANY-DARIUSZ WARDAK-MAREK KANTOR-MARIUSZ MULARCZYK-WOJCIECH BIAŁOWĄS

LHOIST - MAREK LUDWICZAK(BR)-DARIUSZ KOCHANEK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-PIOTR MAZUREK-JACEK WACŁAWCZYK-KRZYSZTOF DZIEMBA-ARTUR CIECIOR

BRAMKI: ŁUKASZ SOWADA x2, MICHAŁ BROJ x1, WOJCIECH BIAŁOWĄS x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, JACEK WACŁAWCZYK x1

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x2





15.12.2012 - VI KOLEJKA



TOMI MARKT 4-2 TRANSPORT MATEJA


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-ADAM SYROWISZKA-PIOTR MICHOŃ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR POPIOŁEK-KAMIL SKÓRA(KPT)

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ BALIGA-PIOTR BATÓG-PIOTR ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MIENTUS

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, KAMIL SKÓRA x2, DANIEL HARTMAN x1, TOMASZ MIENTUS x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL HARTMAN x2
CZERWONE KARTKI: KRZYSZTOF PRZYBYŁA



DE PUTA MADRE 14-1 FEL BUD STB


DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA-KRZYSZTOF KELLER-KRZYSZTOF LOCH-ŁUKASZ KUCZER-MATEUSZ PINKAWA-PAWEŁ WOŹNICA-ROMAN MAINKA-GRZEGORZ JANOSZKA-JACEK BŁACHUT

FEL BUD STB - RUDOLF MALIK(BR)-WOJCIECH POZNAŃSKI-BŁAŻEJ PACIOREK(K)-SEBASTIAN OJCIEC-DARIUSZ KILISZ-MARIAN GEBAUER-BARTOSZ PACIOREK-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK

BRAMKI: KRZYSZTOF KELLER x1, KRZYSZTOF LOCH x3, ŁUKASZ KUCZER x3, MATEUSZ PINKAWA x3, PAWEŁ WOŹNICA x1, ROMAN MAINKA x2, JACEK BŁACHUT x1, KRZYSZTOF MALIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ PINKAWA x1



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 4-1 SKALNIK JUNIORZY


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-SEBASTIAN PATOŁA-PAWEŁ KYCIA-MATEUSZ GABRYŚ-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-KAMIL PATOŁA-PATRYK KURDA

SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ CZECH(BR)-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-MATEUSZ WEIDLER-MAREK ANIOŁ-PATRYK PRUSIK-MICHAŁ PĄCZKO-KRZYSZTOF LISEK-DENIS MECHNIK-SEBASTIAN WOLNIK-ADAM MATUSZEK-MARCIN LICHY

BRAMKI: PAWEŁ KYCIA x1, MATEUSZ GABRYŚ x2, MICHAŁ CIASTO x1, KRZYSZTOF LISEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL PATOŁA x1, DENIS MECHNIK x1



LHOIST 4-6 DĘBSKA KUŹNIA



LHOIST - MAREK LUDWICZAK(BR)-KRZYSZTOF DZIEMBA-ARTUR CIECIOR-DARIUSZ KOCHANEK-ROBERT MAZUREK-PIOTR MAZUREK-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-HUBERT REISIG-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-DAMIAN GRZESIK-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ SAWLIK-DAWID CZECH-JAN JURASCHEK

BRAMKI: ARTUR CIECIOR x1, ROBERT MAZUREK x1, PIOTR MAZUREK x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1, ROBERT ŻURAD x1, MATEUSZ WOSZKO x2, DAMIAN GRZESIK x1, MATEUSZ SAWLIK x1, DAWID CZECH x1



MALIK PRZYWORY 3-1 ZIP SKŁAD


MALIK PRZYWORY - WOJCIECH JAWORSKI(BR)-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-KAMIL PIETRUSZKA-DAMIAN KŁEK-TOMASZ KESSLER-PATRYK MATUSZEK-BARTŁOMIEJ CIACH-MATEUSZ SOMER-MATEUSZ JAMBOR

ZIP SKŁAD - MARCIN MICHELUS(BR)-ROBERT NOWAKOWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: DAMIAN KŁEK x1, TOMASZ KESSLER x1, PATRYK MATUSZEK x1, PAWEŁ PLOCH x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KACZMAREK



HURAGAN KAMIONEK 2-6 GWIZDKI OPOLE


HURAGAN KAMIONEK - PIOTR REINERT-MAREK MORAJKO-KRZYSZTOF PUDELKO-PATRYK HERMANN-DAWID GEMBSKI-JAKUB FESSER-ADAM SZPAK

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK(BR)-MICHAŁ BROJ-ŁUKASZ SOWADA-ŁUKASZ JACYNIUK-WOJCIECH KRÓL-BARTOSZ OWSIANY-MAREK KANTOR-ARTUR CHUDALA-WOJCIECH BIAŁOWĄS

BRAMKI: PIOTR REINERT x1, ADAM SZPAK x1,ŁUKASZ JACYNIUK x1, WOJCIECH KRÓL x1, MAREK KANTOR x1, ARTUR CHUDALA x1, WOJCIECH BIAŁOWĄS x2

ŻÓŁTE KARTKI : KRZYSZTOF PUDELKO x2, DAWID GEMBSKI x1, ŁUKASZ SOWADA x1, MAREK KANTOR x1




09.12.2012 - V KOLEJKA



MALIK PRZYWORY 4-7 TOMI MARKT

MALIK PRZYWORY - MICHAŁ PATOLA(BR)-KAMIL NIEŚWIEC-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL PIETRUSZKA-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ SOMMER-PATRYK MATUSZEK-WOJCIECH JAWORSKI-DAMIAN KŁEK

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ(BR)-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR MICHOŃ-ADAM SYROWISZKA-KAMIL SKÓRA-ŁUKASZ DOLIŃSKI

BRAMKI: TOMASZ KESSLER x1, MATEUSZ SOMMER x2, PATRYK MATUSZEK x1, PIOTR POPIOŁEK x1, TOMASZ MICHOŃ x1, PIOTR MICHOŃ x2, KAMIL SKÓRA x2, ŁUKASZ DOLIŃSKI x1



ZIP SKŁAD 3-2 LHOIST


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-MICHAŁ SZCZEPAN-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-PAWEŁ KACZMAREK-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-GRZEGORZ BIELECKI-DAWID PIETRUNIAK-TOMASZ WAWRZYCKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

LHOIST - PIOTR KOPACZ(BR)-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-DARIUSZ KOCHANEK-ZBIGNIEW KALINOWSKI-ROBERT MAZUREK-JACEK WACŁAWCZYK-KRZYSZTOF DZIEMBA-PIOTR MAZUREK-MAREK LUDWICZAK

BRAMKI: KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1, TOMASZ WAWRZYCKI x1, ZBIGNIEW KALINOWSKI x1, MAREK LUDWICZAK x1



DĘBSKA KUŹNIA 5-4 HURAGAN


DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL(BR)-HUBERT REISIG-ROBERT ŻURAD-MATEUSZ WOSZKO-KLAUDIUSZ ORLIK-DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK-JAN JURASCHEK

HURAGAN - PIOTR REINERT-DAWID GEMBSKI-BARTOSZ KACZMAREK-GRZEGORZ KACZMAREK-ADAM SZPAK-PIOTR SZPAK-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HERMAN-JAKUB FESSER-MAREK MORAJKO

BRAMKI: KRZYSZTOF BUL x2, HUBERT REISIG x1, MATEUSZ WOSZKO x1, KLAUDIUSZ ORLIK x1, PIOTR REINERT x1, BARTOSZ KACZMAREK x1, GRZEGORZ KACZMAREK x1, TOBIASZ SWOBODA x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA x1



GWIZDKI OPOLE 6-3 BLIŹNIACY I SPÓŁKA


GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK(BR)-ŁUKASZ JACYNIUK-DARIUSZ WARDAK(KPT)-MARCIN ZIENTEK-MAREK KANTOR-WOJCIECH BIAŁOWĄS-WOJCIECH KRÓL-ŁUKASZ SOWADA-BARTOSZ OWSIANY

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - MATEUSZ RYCHLIKOWSKI(BR)-MATEUSZ GABRYŚ(KPT)-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS

BRAMKI: MARCIN ZIENTEK x3, WOJCIECH KRÓL x2, ŁUKASZ SOWADA x1, MATEUSZ GABRYŚ x2, ANDRZEJ STEPIEŃ x1

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK KANTOR x1

CZERWONE KARTKI: DARIUSZ WARDAK x1



SKALNIK JUNIORZY 0-10 DE PUTA MADRE


SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ CZECH(BR)-DANIEL STUPAK(KPT)-GRACJAN HABDAS-KRZYSZTOF LISEK-DAWID KOWALCZYK-MATEUSZ WEIDLER-MARCIN LICHY-MICHAŁ PĄCZKO-MAREK ANIOŁ-DENIS MECHNIK-PATRYK PRUSIK-SEBASTIAN WOLNIK-ADAM MATUSZEK

DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA(BR)-MATEUSZ PINKAWA-GRZEGORZ JANOSZKA-RAFAŁ SZOPA-MARIUSZ OZIMEK-ROMAN MAINKA-KRZYSZTOF LOCH-PAWEŁ WOŹNICA-JACEK BŁACHUT

BRAMKI: DAWID JANOSZKA x1, MATEUSZ PINKAWA x2, GRZEGORZ JANOSZKA x1, RAFAŁ SZOPA x1, ROMAN MAINKA x1, KRZYSZTOF LOCH x1, PAWEŁ WOŹNICA x1, JACEK BŁACHUT x2

ŻÓŁTE KARTKI:
DANIEL STUPAK x1, KRZYSZTOF LOCH x1



FEL BUD STB 1-9 TRANSPORT MATEJA


FEL BUD STB - MARIAN GEBAUER(BR)-SEBASTIAN OJCIEC-MICHAŁ PACIOREK-BŁAŻEJ PACIOREK-BARTŁOMIEJ PACIOREK-MARCIN TYMKOWSKI-WOJCIECH POZAŃSKI-DARIUSZ MATUSZEK

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-DAWID ZOGLOWEK-PIOTR ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-MICHAŁ SMAROŃ-TOMASZ MIENTUS-MARCIN KOCHANEK-KRZYSZTOF PRZYBYŁA-PIOTR BATÓG

BRAMKI: SEBASTIAN OJCIEC x1, DAWID ZOGLOWEK x4, DANIEL HARTMAN x1, MICHAŁ SMAROŃ x1, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x2, PIOTR BATÓG x1




08.12.2012 - IV KOLEJKA




TOMI MARKT 6-1 HURAGAN 


TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR POPIOŁEK-KAMIL SKÓRA

HURAGAN - JAKUB FESSER-TOBIASZ SWOBODA-MAREK MORAJKO-DAWID GEMBSKI-ADAM SZPAK-PIOTR SZPAK-BARTOSZ KACZMAREK-KRZYSZTOF PUDELKO-PATRYK HERMANN

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, PIOTR POPIOŁEK x2, KAMIL SKÓRA x2, ADAM SZPAK



LHOIST 4-1 SKALNIK JUNIORZY



LHOIST - PIOTR KOPACZ(BR)-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-JACEK WACŁAWCZYK-KRZYSZTOF DZIEMBA-PIOTR MAZUREK-JERZY JOŃCZYK-GRZEGORZ WYRWICH-KRZYSZTOF PIOTROWICZ

SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ CZECH(BR)-DANIEL STUPAK-GRACJAN HABDAS-KRZYSZTOF LISEK-MARCIN LICHY-ADAM MATUSZEK-MAREK ANIOŁ-SEBASTIAN WOLNIK-DAWID KOWALCZYK-MICHAŁ PĄCZKO-PATRYK PRUSIK-DENIS MECHNIK

BRAMKI: JACEK WACŁAWCZYK x1, KRZYSZTOF DZIEMBA x1, PIOTR MAZUREK x1, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x1, GRACJAN HABDAS x1



ZIP SKŁAD 2-5 TRANSPORT MATEJA



ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI(BR)-MARCIN PIECHÓWKA(KPT.)-JAKUB LABISZ-MICHAŁ SZCZEPAN-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-TOMASZ WAWRZYCKI-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-PAWEŁ KACZMAREK-GRZEGORZ BIELECKI

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK(BR)-PIOTR BATÓG-DAWID ZOGLOWEK-PIOTR ZOGLOWEK-DANIEL HARTMAN-MICHAŁ SMAROŃ-MARCIN KOCHANEK-TOMASZ MIENTUS

BRAMKI: PAWEŁ PLOCH x1, DAWID PIETRUNIAK x1, DAWID ZOGLOWEK x1, DANIEL HARTMAN x1, MICHAŁ SMAROŃ x1, TOMASZ MIENTUS x2

ŻÓŁTE KARTKI : ROBERT NOWAKOWSKI x1, DANIEL HARTMAN x1



MALIK PRZYWORY 6-1 FEL BUD STB

MALIK PRZYWORY - ADRIAN GOLA(BR)-ŁUKASZ GODLEWSKI-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ SOMMER-KAMIL PIETRUSZKA-DAMIAN KŁEK-PATRYK MATUSZEK-KAMIL NIEŚWIEC-MATEUSZ JAMBOR-MICHAŁ PATOLA

FEL BUD STB - PIOTR GABOR(BR)-BŁAŻEJ PACIOREK-MARIAN GEBAUER-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ KILISZ-BARTOSZ PACIOREK-SEBASTIAN PACIOREK-SEBASTIAN OJCIEC-DARIUSZ MATUSZEK-KRZYSZTOF MALIK-MICHAŁ PACIOREK

BRAMKI: ŁUKASZ GODLEWSKI x1, TOMASZ KESSLER x2, PATRYK MATUSZEK x2, MATEUSZ JAMBOR x1, DARIUSZ MATUSZEK x1

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1, BARTOSZ PACIOREK x2

CZERWONE KARTKI: ADRIAN GOLA



DĘBSKA KUŹNIA 7-2 GWIZDKI OPOLE

DĘBSKA KUŹNIA - DAWID CZECH-MATEUSZ SAWLIK-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ WOSZKO-ROBERT ŻURAD-KRZYSZTOF BUL-HUBERT REISIG-GRZEGORZ REISIG

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK(BR)-DARIUSZ WARDAK(KPT.)-ŁUKASZ SOWADA-MAREK KANTOR-ŁUKASZ JACYNIUK-MARIUSZ MULARCZYK-BARTOSZ OWSIANY-MARCIN ZIENTEK-THOMAS SUCHANEK-WOJCIECH KRÓL-MACIEJ JAKUBIEC

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x1, MATEUSZ WOSZKO x4, GRZEGORZ REISIG x2, ŁUKASZ SOWADA x2

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID CZECH x1, MATEUSZ SAWLIK x1, ROBERT ŻURAD x1, KRZYSZTOF BUL x1, BARTOSZ OWSIANY x1



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 0-13 DE PUTA MADRE


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - DAMIAN LUKAS-ROBERT LUKAS-MICHAŁ CIASTO-PATRYK KURDA-SEBASTIAN PATOŁA

DE PUTA MADRE - DAWID JANOSZKA (BR)-KRZYSZTOF LOCH-GRZEGORZ JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-ROMAN MAINKA-RAFAŁ SZOPA-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF KELLER

BRAMKI: DAWID JANOSZKA x1, KRZYSZTOF LOCH x3, MATEUSZ PINKAWA x2, ROMAN MAŃKAx1, RAFAŁ SZOPA x4, JACEK BŁACHUT x1, KRZYSZTOF KELLER x1

CZERWONE KARTKI: SEBASTIAN PATOŁA




02.12.2012 - III KOLEJKA



MALIK PRZYWORY 4-2 HURAGAN KAMIONEK


MALIK PRZYWORY - MICHAŁ PATOLA (BR)-KAMIL NIEŚWIEC-WOJCIECH JAWORSKI-TOMASZ KESSLER-MATEUSZ JAMBOR-DAMIAN KŁEK-PATRYK MATUSZEK-ADRIAN GOLA-DENIS GEBAUER-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL PIETRUSZKA

HURAGAN KAMIONEK - TOBIASZ SWOBODA-PIOTR REINERT-PIOTR SZPAK-KRZYSZTOF PUDELKO-DAWID GEMBSKI-JAKUB FESSER-PATRYK HERMANN-MAREK MORAJKO-ADAM SZPAK-CZESŁAW KAPICA

BRAMKI: TOMASZ KESSLER x1, MATEUSZ JAMBOR x1, PATRYK MATUSZEK x1, KAMIL PIETRUSZKA x1, TOBIASZ SWOBODA x1, KRZYSZTOF PUDELKO x1

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK MORAJKO x1,



DĘBSKA KUŹNIA 3-5 DE PUTA MADRE


DĘBSKA KUŹNIA - KRZYSZTOF BUL (BR)-HUBERT REISIG-KLAUDIUSZ ORLIK-DAWID CZECH-JAN JURASCHEK-MATEUSZ SAWLIK-MATEUSZ WOSZKO

DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KUCZER (BR)-MATEUSZ PINKAWA-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF LOCH-MARIUSZ OZIMEK-PAWEŁ WOŹNICA-GRZEGORZ JANOSZKA -DAWID JANOSZKA (KPT.)- ROMEK MAINKA

BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x2, MATEUSZ SAWLIK x1, MATEUSZ PINKAWA x1, JACEK BŁACHUT x2, KRZYSZTOF LOCH x2

ŻÓŁTE KARTKI: JACEK BŁACHUT x1



LHOIST 1-1 TOMI MARKT


LHOIST - MAREK LUDWICZAK (BR)-DARIUSZ KOCHANEK-RAFAŁ JAGIELA-GRZEGORZ WYRWICH-KRZYSZTOF PIOTROWICZ-JERZY JOŃCZYK-ARTUR CIECIOR

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ (BR)-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ MICHOŃ-KAMIL SKÓRA (KPT.)-ADAM SYROWISZKA-PIOTR POPIOŁEK-TOMASZ DRAPACZ-PIOTR MICHOŃ-PAWEŁ FESSER

BRAMKI: GRZEGORZ WYRWICH x1, PAWEŁ FESSER x1

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK



ZIP SKŁAD 10-1 BLIŹNIACY I SPÓŁKA


ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI (BR)-MARCIN PIECHÓWKA-JAKUB LABISZ-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-PIOTR PLOCH-PAWEŁ PLOCH-GRZEGORZ BIELECKI-PAWEŁ KACZMAREK-DAWID PIETRUNIAK-RADOSŁAW CHOJNOWSKI

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - MARIUSZ RYCHLIKOWSKI (BR)-ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS-ANDRZEJ STĘPIEŃ-MICHAŁ CIASTO-PAWEŁ KYCIA-KAMIL PATOŁA-MATEUSZ GABRYŚ-SEBASTIAN PATOŁA

BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x2, JAKUB LABISZ x2, PIOTR PLOCH x1, PAWEŁ PLOCH x1, GRZEGORZ BIELECKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, MATEUSZ GABRYŚ x1, MARIUSZ RYCHLIKOWSKI -sam

.

GWIZDKI OPOLE 2-6 TRANSPORT MATEJA

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK (BR)-DARIUSZ WARDAK-MARCIN BAZAN-ŁUKASZ SOWADA-BARTOSZ OWSIANY-THOMAS SUCHANEK-MAREK KANTOR-WOJCIECH KRÓL

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK (BR)-DANIEL HARTMAN-TOMASZ MIENTUS-PIOTR BATÓG-MICHAŁ SMAROŃ-PIOTR ZOGLOWEK-DAWID ZOGLOWEK-MICHAŁ BALIGA

BRAMKI: DARIUSZ WARDAK x1, MAREK KANTOR x1, DANIEL HARTMAN x2, TOMASZ MIENTUS x1, MICHAŁ SMAROŃx1, DAWID ZOGLOWEK x2

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ WARDAK x1, BARTOSZ OWSIANY x1, MICHAŁ BALIGA x1



SKALNIK JUNIORZY 1-3 FEL-BUD STB


SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ CZECH (BR)-DANIEL STUPAK (KPT.)-ADAM MATUSZEK-PATRYK PRUSIK-DENIS MECHNIK-GRACJAN HABDAS-MATEUSZ WEIDLER-MICHAŁ PĄCZKO-MAREK ANIOŁ-DAWID KOWALCZYK-MARCIN LICHY-KRZYSZTOF LISEK-SEBASTIAN WOLNIK

FEL-BUD STB - RUDOLF MALIK (BR)-BŁAŻEJ PACIOREK (KPT.)-BARTOSZ PACIOREK-MARIAN GEBAUER-WOJCIECH POZNAŃSKI-DARIUSZ KILISZ-KRZYSZTOF MALIK-MARCIN TYMKOWSKI-MICHAŁ LISEK-MICHAŁ PACIOREK

BRAMKI: ADAM MATUSZEK x1, BŁAŻEJ PACIOREK x2, KRZYSZTOF MALIK x1

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL STUPAK x1, PATRYK PRUSIK x2, DARIUSZ KILISZ x1



01.12.2012 - II KOLEJKA



TRANSPORT MATEJA 5-3 DĘBSKA KUŹNIA

TRANSPORT MATEJA - DAMIAN ZAREK (BR)-MICHAŁ BALIGA-TOMASZ MIENTUS-PIOTR BATÓG-PIOTR ZOGLOWEK-MICHAŁ SMAROŃ-DANIEL HARTMAN-DAWID ZOGLOWEK

DĘBSKA KUŹNIA -  KRZYSZTOF BUL (BR)-DAWID CZECH-HUBERT REISIG-KLAUDIUSZ ORLIK-MATEUSZ SAWLIK-JAN JURASCHEK-MATEUSZ WOSZKO

BRAMKI: TOMASZ MIENTUS x1, MICHAŁ SMAROŃ x1, DANIEL HARTMAN x1, DAWID ZOGLOWEK x2, DAWID CZECH x1, KLAUDIUSZ ORLIK x2



TOMI MARKT 7-1 SKALNIK JUNIORZY

TOMI MARKT - DOMINIK ZUGAJ (BR)-ŁUKASZ DOLIŃSKI-TOMASZ DRAPACZ-TOMASZ MICHOŃ-PIOTR MICHOŃ-PIOTR POPIOŁEK-ADAM SYROWISZKA-KAMIL SKÓRA (KPT.)

SKALNIK JUNIORZY - ŁUKASZ CZECH (BR)-DANIEL STUPAK (KPT.)-PATRYK PRUSIK-GRACJAN HABDAS-DAWID KOWALCZYK-MICHAŁ PĄCZKO-DENIS MECHNIK-MARCIN LICHY-SEBASTIAN WOLNIK-MATEUSZ WEIDLER-MAREK ANIOŁ-ADAM MATUSZEK

BRAMKI: ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, TOMASZ DRAPACZ x1, TOMASZ MICHOŃ x1, PIOTR MICHOŃ x1, ADAM SYROWISZKA x1, KAMIL SKÓRA x1, ADAM MATUSZEK



HURAGAN 7-0 LHOIST

HURAGAN - JAKUB FESSER-PIOTR REINERT-TOBIASZ SWOBODA-PATRYK HERMAN-ADAM SZPAK-DAWID GĘBSKI-PIOTR SZPAK-MAREK MORAJKO-BARTOSZ KACZMAREK

LHOIST - MAREK LUDWICZAK (BR)- DARIUSZ KOCHANEK-KRZYSZTOF RZADKOWSKI-JACEK WACŁAWCZYK-JERZY JOŃCZYK-ANDRZEJ MAZUREK-ARTUR CIECIOR

BRAMKI: PIOTR REINERT x3, ADAM SZPAK x2, DAWID GĘBSKI x1, BARTOSZ KACZMAREK x1

ŻÓŁTE KARTKI: ANDRZEJ MAZUREK x1



BLIŹNIACY I SPÓŁKA 2-0 MALIK PRZYWORY


BLIŹNIACY I SPÓŁKA - MARIUSZ RYCHLIKOWSKI (BR)-ROBERT LUKAS-DAMIAN LUKAS-SEBASTIAN PATOŁA-MICHAŁ CIASTO-MATEUSZ GABRYŚ-ANDRZEJ STĘPIEŃ

MALIK PRZYWORY - MICHAŁ PATOLA (BR)-ŁUKASZ GODLEWSKI-KAMIL NIEŚWIEC-KAMIL PIETRUSZKA-PATRYK MATUSZEK-DAMIAN KŁEK-TOMASZ KESSLER-BARTŁOMIEJ CIACH-DENIS GEBAUER-ADRIAN GOLA-MATEUSZ SOMMER-WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: SEBASTIAN PATOŁA x1, MICHAŁ CIASTO x1

ŻÓŁTE KARTKI: ANDRZEJ STĘPIEŃ x1, KAMIL NIEŚWIEC x1, MATEUSZ SOMMER x1



DE PUTA MADRE 8-3 ZIP SKŁAD


DE PUTA MADRE - ŁUKASZ KAZER (BR)-MARIUSZ OZIMEK-DAWID JANOSZKA-GRZEGORZ JANOSZKA-MATEUSZ PINKAWA-PAWEŁ WOŹNICA-RAFAŁ SZOPA-JACEK BŁACHUT-KRZYSZTOF LOCH-ROMAN MAINKA

ZIP SKŁAD - ROBERT NOWAKOWSKI (BR)-RADOSŁAW CHOJNOWSKI-MICHAŁ SZCZEPAN-PAWEŁ KACZMAREK-JAKUB LABISZ-KRZYSZTOF ANDRZEJEWSKI-GRZEGORZ BIELECKI-PIOTR PLOCH-DAWID PIETRUNIAK-KRYSTIAN DĄBROWSKI

BRAMKI: MARIUSZ OZIMEK x2, MATEUSZ PINKAWA x3, PAWEŁ WOŹNICA x2, ROMAN MAINKA x1, RADOSŁAW CHOJNOWSKI x1, GRZEGORZ BIELECKI x1, DAWID PIETRUNIAK x1

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KACZMAREK x1



FEL-BUD STB 1-3 GWIZDKI OPOLE


FEL-BUD STB - RUDOLF MALIK (BR)-BŁAŻEJ PACIOREK(KPT.)-DARIUSZ MATUSZEK-DARIUSZ KILISZ-WOJTEK POZNAŃSKI-MARIAN GEBAUER-MICHAŁ LISEK-ALFRED SZEPELA-MARCIN TYMKOWSKI-MICHAŁ PACIOREK

GWIZDKI OPOLE - KRZYSZTOF GLENSK (BR)-MICHAŁ BROJ-ŁUKASZ JACYNIUK-MACIEJ JAKUBIEC-TOMASZ MIĄŻEK-BARTOSZ OWSIANY-ŁUKASZ SOWADA-DARIUSZ WARDAK-THOMAS SUCHANEK-WOJCIECH BIAŁOWĄS-MAREK KANTOR

BRAMKI: DARIUSZ KILISZ x1, MACIEJ JAKUBIEC x1, DARIUSZ WARDAK x1, THOMAS SUCHANEK x1


ŻÓŁTE KARTKI: RUDOLF MALIK x1, MICHAŁ PACIOREK x1, THOMAS SUCHANEK x1




24.11.2012 - I KOLEJKA



TOMI MARKT 7-1 FEL BUD STB

TOMI MARKT - ZUGAJ DOMINIK (BR)-SKÓRA KAMIL- MICHOŃ TOMASZ, SYROWISZKA ADAM, DOLIŃSKI ŁUKASZ, DRAPACZ TOMASZ

FEL BUD STB - SZEPELA ALFRED (BR)-DARIUSZ MATUSZEK(KPT.)-MARIAN GEBAUER-MARIUSZ MIKA-MICHAŁ LISEK-MICHAŁ PACIOREK-BŁAŻEJ PACIOREK-BARTŁOMIEJ PACIOREK

BRAMKI: MICHOŃ TOMASZ x 1,  DRAPACZ TOMASZ x1, DOLIŃSKI ŁUKASZ x 5, BARŁOMIEJ PACIOREK x 1


TRANSPORT MATEJA 7-1 SKALNIK JUNIORZY


TRANSPORT MATEJA - BATÓG PIOTR (BR)-MIENTUS TOMASZ-ZOGLOWEK PIOTR-ZOGLOWEK DAWID (KPT.)-BALIGA MICHAŁ-HARTMAN DANIEL-ZAREK DAMIAN

SKALNIK JUNIORZY- CZECH ŁUKASZ (BR)-STUPAK DANIEL-KOWALCZYK DAWID-MECHNIK DENIS-WEIDLER MATEUSZ-ANIOŁ MAREK-LISEK KRZYSZTOF-WOLNIK SEBASTIAN-PĄCZKO MICHAŁ-MATUSZEK ADAM

BRAMKI: MIENTUS TOMASZ x1, ZOGLOWEK PIOTR x1, ZOGLOWEK DAWID x1, BALIGA MICHAŁ x1, ZAREK DAMIAN x1, HARTMAN DANIEL x2, WEIDLER MATEUSZ x1


LHOIST 2-5 MALIK PRZYWORY

LHOIST - KOPACZ PIOTR (BR)-RZADKOWSKI KRZYSZTOF (KPT.)-MAZUREK PIOTR-DZIEMBA KRZYSZTOF-MAZUREK ANDRZEJ-PAWLETA KRZYSZTOF-MAZUREK ROBERT

MALIK PRZYWORY - GOLA ADRIAN (BR)-PIETRUSZKA KAMIL-JAMBOR MATEUSZ-KESSLER TOMASZ-DAMIAN-GODLEWSKI ŁUKASZ-JAWORSKI WOJCIECH-MATUSZEK PATRYK-NIEŚWIEC KAMIL (KPT.)-SKÓRA MICHAŁ

BRAMKI: RZADKOWSKI KRZYSZTOF x2, KAMIL PIETRUSZKA x 1, JAMBOR MATEUSZ x2, KESSLER TOMASZ x1, MATUSZEK PATRYK x1


HURAGAN 1-1 ZIP SKŁAD

HURAGAN - PUDELKO KRZYSZTOF-SZPAK ADAM-KACZMAREK BARTOSZ- SWOBODA TOBIASZ-SWOBODA MICHAŁ-GEMBSKI DAWID-MORAJKO MAREK

ZIP SKŁAD - NOWAKOWSKI ROBERT (BR)- PIECHÓWKA MARCIN (KPT.)-DĄBROWSKI KRYSTIAN-SZCZEPAN MICHAŁ-PIETRUNIAK DAWID-PLOCH PAWEŁ-PLOCH PIOTR-KACZMAREK PAWEŁ

BRAMKI: SWOBODA TOBIASZ x1, PLOCH PIOTR x1
ŻÓŁTE KARTKI: PLOCH PAWEŁ x1


BLIŹNIACY I SPÓŁKA 3-3 DĘBSKA KUŹNIA

BLIŹNIACY I SPÓŁKA - LUKAS ROBERT-LUKAS DAMIAN-KYCIA PAWEŁ-PATOŁA SEBASTIAN-CIASTO MICHAŁ-GABRYŚ MATEUSZ-STEPIEŃ ANDRZEJ-PATOŁA KAMIL (KPT.)-RYCHLIKOWSKI MARIUSZ

DĘBSKA KUŹNIA - BUL KRZYSZTOF (BR)-REISIG HUBERT-ORLIK KLAUDIUSZ-WOSZKO MATEUSZ-ŻURAD ROBERT-SAWLIK MATEUSZ-CZECH DAWID-JURASCHEK JAN

BRAMKI: CIASTO MICHAŁ x2, GABRYŚ MATEUSZ, ORLIK KLAUDIUSZ x1, WOSZKO MATEUSZ x1, ŻURAD ROBERT x1







Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=