halatarnowopolski
  Terminarz V Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

I RUNDA

06.12.2014 – I KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

16:00

Eko-pacze

Unia Raszowa

16:40

ZiP Skład

Power Rangers

17:20

KKS Malik

Pickup Team

18:00

Kamień Śląski

Tomi Markt

18:40

Habibi

Kopaleć

07.12.2014 – II KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Tomi Markt

Habibi

15:40

Pickup Team

Kamień Śląski

16:20

Power Rangers

KKS Malik

17:00

Unia Raszowa

ZiP Skład

17:40

Dębska Kuźnia

Eko-pacze

13.12.2014 – III KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

ZiP Skład

Dębska Kuźnia

15:40

KKS Malik

Unia Raszowa

16:20

Kamień Śląski

Power Rangers

17:00

Habibi

Pickup Team

17:40

Kopaleć

Tomi Markt

14.12.2014 – IV KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Pickup Team

Kopaleć

15:40

Power Rangers

Habibi

16:20

Unia Raszowa

Kamień Śląski

17:00

Dębska Kuźnia

KKS Malik

17:40

Eko-pacze

ZiP Skład

20.12.2014 – V KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

KKS Malik

Eko-pacze

15:40

Kamień Śląski

Dębska Kuźnia

16:20

Habibi

Unia Raszowa

17:00

Kopaleć

Power Rangers

17:40

Tomi Markt

Pickup Team

21.12.2014 – VI KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Power Rangers

Tomi Markt

15:40

Unia Raszowa

Kopaleć

16:20

Dębska Kuźnia

Habibi

17:00

Eko-pacze

Kamień Śląski

17:40

ZiP Skład

KKS Malik

27.12.2014 – VII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Kamień Śląski

ZiP Skład

15:40

Habibi

Eko-pacze

16:20

Kopaleć

Dębska Kuźnia

17:00

Tomi Markt

Unia Raszowa

17:40

Pickup Team

Power Rangers

28.12.2014 – VIII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Unia Raszowa

Pickup Team

15:40

Dębska Kuźnia

Tomi Markt

16:20

Eko-pacze

Kopaleć

17:00

ZiP Skład

Habibi

17:40

KKS Malik

Kamień Śląski

18:20

Power Rangers

Amaks-Otmice

03.01.2015 – IX KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Power Rangers

Unia Raszowa

15:40

Habibi

KKS Malik

16:20

 

Tomi Markt

Eko-pacze przeniesiony na 25.01.2015 19:00

17:00

Kamień Śląski

Amaks-Otmice

17:40

Pickup Team

Dębska Kuźnia

18:20

Kopaleć

ZiP Skład

19:00

Amaks-Otmice

Dębska Kuźnia

04.01.2015 – X KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Dębska Kuźnia

Power Rangers

15:40

Eko-pacze

Pickup Team

16:20

KKS Malik

Kopaleć

17:00

Zip Skład

Tomi Markt

17:40

Kopaleć

Amaks-Otmice

18:20

Kamień Śląski

Habibi

19:00

Unia Raszowa

Amaks-Otmice

10.01.2015 – XI KOLEJKA

 

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Power Rangers

Eko-pacze

15:40

Tomi Markt

KKS Malik

16:20

Eko-pacze

Amaks Otmice

17:00

Unia Raszowa

Dębska Kuźnia

17:40

Amaks-Otmice

Habibi

18:20

Pickup Team

Zip Skład

19:00

Kopaleć

Kamień Śląski

II RUNDA

11.01.2015 – XII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Unia Raszowa

Eko-pacze

15:40

Power Rangers

ZiP Skład

16:20

Dębska Kuźnia

Amaks-Otmice

17:00

Kopaleć

Habibi

17:40

Amaks-Otmice

Tomi Markt

18:20

Pickup Team

KKS Malik

19:00

Tomi Markt

Kamień Śląski

17.01.2015 – XIII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Habibi

Tomi Markt

15:40

Amaks-Otmice

Kopaleć

16:20

Eko-pacze

Dębska Kuźnia

17:00

ZiP Skład

Amaks-Otmice

17:40

KKS Malik

Power Rangers

18:20

ZiP Skład

Unia Raszowa

19:00

Kamień Śląski

Pickup Team

18.01.2015 – XIV KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Eko-pacze

Amaks-Otmice

15:40

Power Rangers

Kamień Śląski

16:20

Amaks-Otmice

Pickup Team

17:00

Tomi Markt

Kopaleć

17:40

Pickup Team

Habibi

18:20

Unia Raszowa

KKS Malik

19:00

Dębska Kuźnia

ZiP Skład

24.01.2015 – XV KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Kopaleć

Pickup Team

15:40

Habibi

Power Rangers

16:20

Amaks-Otmice

Tomi Markt

17:00

Kamień Śląski

Unia Raszowa

17:40

KKS Malik

Amaks-Otmice

18:20

ZiP Skład

Eko-pacze

19:00

KKS Malik

Dębska Kuźnia

25.01.2015 – XVI KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Eko-pacze

KKS Malik

15:40

Dębska Kuźnia

Kamień Śląski

16:20

Zip Skład

Amaks-Otmice

17:00

Power Rangers

Kopaleć

17:40

Pickup Team

Tomi Markt

18:20

Unia Raszowa

Habibi

        19:00    Tomi Markt - Eko-pacze (mecz z IX kolejki)

31.01.2015 – XVII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Tomi Markt

Power Rangers

15:40

Kopaleć

Unia Raszowa

16:20

Habibi

Dębska Kuźnia

17:00

Kamień Śląski

Eko-pacze

17:40

KKS Malik

ZiP Skład

18:20

Amaks-Otmice

Pickup Team

01.02.2015 – XVIII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

ZiP Skład

Kamień Śląski

15:40

Eko-pacze

Habibi

16:20

Dębska Kuźnia

Kopaleć

17:00

KKS Malik

Amaks-Otmice

17:40

Power Rangers

Pickup Team

18:20

Unia Raszowa

Tomi Markt

07.02.2015 – XIX KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Pickup Team

Unia Raszowa

15:40

Tomi Markt

Dębska Kuźnia przełozony na 08.02. 

16:20

Habibi

Zip Skład

17:00

Amaks-Otmice

Power Rangers

17:40

Kamień Śląski

KKS Malik

18:20

Kopaleć

Eko-pacze

08.02.2015 – XX KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

KKS Malik

Habibi

15:40

ZiP Skład

Kopaleć

16:20

Eko-pacze

Tomi Markt

17:00

Dębska Kuźnia

Pickup Team

17:40

Unia Raszowa

Power Rangers

18:20

Kamień Śląski

Amaks-Otmice

19:00 Tomi Markt - Dębska Kuźnia

14.02.2015 – XXI KOLEJKA

 

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Power Rangers

Dębska Kuźnia

15:40

Kopaleć

KKS Malik

16:20

Tomi Markt

ZiP Skład

17:00

Amaks-Otmice

Unia Raszowa

17:40

Habibi

Kamień Śląski

18:20

Pickup Team

Eko-pacze

19:00 Habibi - Unia Raszowa

15.02.2015 – XXII KOLEJKA

Godzina

Gospodarz

Gość

15:00

Habibi

Amaks-Otmice

15:40

KKS Malik

Tomi Markt

16:20

ZiP Skład

Pickup Team

17:00

Eko-pacze

Power Rangers

17:40

Dębska Kuźnia

Unia Raszowa

18:20

Kamień Śląski

Kopaleć

 

 

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=