halatarnowopolski
  Terminarz II Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 


TERMINARZ  II EDYCJI HALOWEJ  LIGI  PIŁKI  NOŻNEJ


SEZON  2011/12

4.12.2011 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                          GOŚCIE

    WYNIK

15.00

FC NERWUSY          -   NPK

    7-0

15.40

LABTAR                   -  MUTZ  KOSOROWICE

    4-1

16.20

MM                            -  LATEX

    4-3

17.00

ZIP  SKŁAD              -  TRANSPORT MATEJA

    0-3

17.40

DĘBSKA KUŹNIA   -  REAL

    2-7 

18.20

GWIZDKI  OPOLE  -  KAMEX  NAKŁO

    5-1



11.12.2011 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                            GOŚCIE

    WYNIK

15.00

LATEX                              -   ZIP SKŁAD

 2-3

15.40

FC NERWUSY                  -  KAMEX NAKŁO

 15-1

16.20

NPK                                    -  LABTAR

 0-17

17.00

MUTZ KOSOROWICE    -  MM

 7-1

17.40

TRANSPORT MATEJA  -  DĘBSKA KUŹNIA

 3-2

18.20

REAL                                 -  GWIZDKI OPOLE

 3-1



 17.12.2011 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                             GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MM                              -  NPK

 4:3

15.40

DĘBSKA KUŹNIA     -  LATEX

 8:7

16.20

LABTAR                     -  FC  NERWUSY

 1:4

17.00

REAL                          -  KAMEX  NAKŁO

 8:1

--------

GWIZDKI OPOLE    - TRANSPORT MATEJA - przełożony na 07.01.2011 godz. 19.00

 0:8

17.40

MUTZ KOSOROWICE - ZIP SKŁAD

 2:1



 18.12.2011 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                              GOŚCIE

    WYNIK

15.00

TRANSPORT MATEJA  -   KAMEX NAKŁO

wo. 5:0

15.40

FC NERWUSY                  -  REAL

 5:5

16.20

MUTZ KOSOROWICE   -  DĘBSKA KUŹNIA

 4:4

17.00

NPK                                   -   ZIP SKŁAD

 2:2

17.40

LABTAR                           -   MM

 3:1

18.20     

LATEX                              -  GWIZDKI  OPOLE

 1:1


 
7.01.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                             GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MM                             -    FC NERWUSY

 1:18

15.40

ZIP SKŁAD                -   LABTAR

 0:3

16.20

DĘBSKA KUŹNIA    -   NPK

 5:1

17.00

GWIZDKI OPOLE    -  MUTZ KOSOROWICE

 6:5

17.40

TRANSPORT MATEJA - REAL

 3:1

18.20           

LATEX                       -    KAMEX NAKŁO

 5:5




8.01.2012 -NIEDZIELA

    GODZINA             

GOSPODARZE                              GOŚCIE

    WYNIK

 15.00

FC NERWUSY          -   TRANSPORT MATEJA

 1:5

 15.40

REAL                         -   LATEX

 8:3

 16.20

KAMEX NAKŁO     -   MUTZ KOSOROWICE

 3:5

 17.00

LABTAR                   -   DĘBSKA KUŹNIA

 1:3

 17.40

MM                           -   ZIP SKŁAD

 0:10

 18.20        

NPK                          -   GWIZDKI OPOLE

 3:5



14.01.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                              GOŚCIE

    WYNIK

15.00

ZIP SKŁAD                         -   FC NERWUSY

 1-3

15.40

DĘBSKA KUŹNIA             -  MM

 6:2

16.20

KAMEX NAKŁO            -   NPK    

 1:1

17.00

TRANSPORT MATEJA   -   LATEX

 v.o 5:0

17.40

MUTZ KOSOROWICE    -   REAL

 6-3

18.20

GWIZDKI OPOLE            -  LABTAR

 3-8



15.01.2012 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                               GOŚCIE

    WYNIK

15.00

KAMEX NAKŁO            -  LABTAR

 0-4

15.40

FC NERWUSY                 - LATEX

 v.o. 5:0

16.20

NPK                                  REAL

1-8

17.00

TRANSPORT MATEJA            -   MUTZ KOSOROWICE

 7-0

17.40

ZIP SKŁAD                      - DĘBSKA KUŹNIA

 2-3

18.20

MM                                  - GWIZDKI OPOLE

4-8


 
21.01.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                   GOŚCIE

    WYNIK

15.00

DĘBSKA KUŹNIA  -  FC NERWUSY

 0-7

15.40

KAMEX NAKŁO    -  MM

 5:2

16.20

LATEX                     -  MUTZ KOSOROWICE

 5:6

17.00

TRANSPORT MATEJA -  NPK

 10:0

17.40

REAL                       -  LABTAR

 3:6

18.20

GWIZDKI OPOLE -  ZIP SKŁAD

 3:3



22.01.2012 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                  GOŚCIE

    WYNIK

15.00

LABTAR                 -  TRANSPORT MATEJA

 3:1

15.40

FC NERWUSY        -  MUTZ KOSOROWICE

 4:2

16.20

NPK                         -   LATEX

 1:7

17.00

MM                         -   REAL

 4:13

17.40

ZIP SKŁAD            -   KAMEX NAKŁO

 6:0

18.20

DĘBSKA KUŹNIA -   GWIZDKI OPOLE

 6:0



28.01.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                  GOŚCIE

    WYNIK

15.00

KAMEX NAKŁO        -      DĘBSKA KUŹNIA

 4:6

15.40

REAL                           -      ZIP SKŁAD

4:0

16.20

TRANSPORT MATEJA - MM

 12:1

17.00

LATEX                          -     LABTAR

 4:4

17.40

MUTZ KOSOROWICE  -  NPK

 7:2

18.20

GWIZDKI OPOLE        -    FC NERWUSY

 1:1

 


29.01.2012 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                  GOŚCIE

    WYNIK

15.00

GWIZDKI OPOLE - NPK

 1:0

15.40

ZIP SKŁAD - KAMEX NAKŁO

 4:1

16.20

MM - LATEX

 2:3

17.00

TRANSPORT MATEJA - MUTZ KOSOROWICE

 8:3

17.40

FC NERWUSY - DĘBSKA KUŹNIA

 4:2

18.20

LABTAR - REAL OPOLE

 3:3



4.02.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                  GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MUTZ KOSOROWICE - REAL OPOLE

 2:8

15.40

DĘBSKA KUŹNIA - LABTAR

 1:11

16.20

TRANSPORT MATEJA - FC NERWUSY

 1:3

17.00

NPK - LATEX

 1:2

17.40

KAMEX NAKŁO - MM

 2:5

18.20

GWIZDKI OPOLE - ZIP SKŁAD

 0:5



5.02.2012 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                 GOŚCIE

    WYNIK

15.00

NPK - ZIP SKŁAD

 0:4

15.40

MM - GWIZDKI OPOLE

 5:4

16.20

LATEX - KAMEX NAKŁO

 6:1

17.00

FC NERWUSY - MUTZ KOSOROWICE

 14:0

17.40

LABTAR - TRANSPORT MATEJA

 0:4

18.20

REAL OPOLE - DĘBSKA KUŹNIA

 7:2



11.02.2012 - SOBOTA

     GODZINA             

GOSPODARZE                  GOŚCIE

    WYNIK

15.00

MUTZ KOSOROWICE - DĘBSKA KUŹNIA

 10-2

15.40

TRANSPORT MATEJA - REAL OPOLE

 4-1

16.20

FC NERWUSY - LABTAR

 3-3

17.00

KAMEX NAKŁO - NPK

 3-4

17.40

GWIZDKI OPOLE - LATEX

 3-3

18.20

ZIP SKŁAD - MM

 9-2



12.02.2012 - NIEDZIELA

     GODZINA             

GOSPODARZE                    GOŚCIE

    WYNIK

15.00

NPK - MM

 9-2

15.40

LATEX - ZIP SKŁAD

 0-4

16.20

KAMEX NAKŁO - GWIZDKI OPOLE

 1-0

17.00

LABTAR - MUTZ KOSOROWICE

 2-3

17.40

REAL OPOLE - FC NERWUSY

 1-0

18.20

DĘBSKA KUŹNIA - TRANSPORT MATEJA

 v.o. 0-5

 









Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=