halatarnowopolski
  Terminarz VI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

 

 I KOLEJKA – 05.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Tomi Markt

Burza Kosorowice

14:40

Stodoła Kamień Śląski

Futsal Team Chrząstowice

15:20

Eko - pacze

BroWariaci

16:00

Malik Przywory

Drewniaki

16:40

ZiP Skład

Power Rangers

 

II KOLEJKA – 06.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Futsal Team Chrząstowice

ZiP Skład

14:40

BroWariaci

Stodoła Kamień Śląski

15:20

Drewniaki

Eko - pacze

16:00

Burza Kosorowice

Malik Przywory

16:40

Habibi

Tomi Markt

 

III KOLEJKA – 12.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Malik Przywory

Habibi

14:40

Eko - pacze

Burza Kosorowice

15:20

Stodoła Kamień Śląski

Drewniaki

16:00

ZiP Skład

BroWariaci

16:40

 17:20

Power Rangers

 Tomi Markt

Futsal Team Chrząstowice

Ciesielstwo Woźny

 

IV KOLEJKA – 13.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

BroWariaci

Power Rangers

14:40

Drewniaki

ZiP Skład

15:20

Burza Kosorowice

Stodoła Kamień Śląski

16:00

Habibi

Eko - pacze

16:40

 17:20

Tomi Markt

 Futsal Team Chrząstowice

Malik Przywory

 Ciesielstwo Woźny

  

V KOLEJKA – 19.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Stodoła Kamień Śląski

Habibi

14:40

Eko - pacze

Tomi Markt

15:20

ZiP Skład

Burza Kosorowice

16:00

Power Rangers

Drewniaki

16:40

 17:20

Futsal Team Chrząstowice

 Ciesielstwo Woźny

BroWariaci

 Malik Przywory

 

VI KOLEJKA – 20.12.2015

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Drewniaki

Futsal Team Chrząstowice

14:40

Burza Kosorowice

Power Rangers

15:20

Habibi

ZiP Skład

16:00

Tomi Markt

Stodoła Kamień Śląski

16:40

 17:20

Malik Przywory

 Ciesielstwo Woźny

Eko – pacze

 BroWariaci

 

VII KOLEJKA – 09.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Stodoła Kamień Śląski

Malik Przywory

14:40

ZiP Skład

Tomi Markt

15:20

Power Rangers

Habibi

16:00

Futsal Team Chrząstowice

Burza Kosorowice

16:40

 17:20

BroWariaci

 Ciesielstwo Woźny

Drewniaki

 Eko – pacze

 

VIII KOLEJKA – 10.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Burza Kosorowice

BroWariaci

14:40

Habibi

Futsal Team Chrząstowice

15:20

Tomi Markt

Power Rangers

16:00

Malik Przywory

ZiP Skład

16:40

 17:20

Eko – pacze

 Drewniak

Stodoła Kamień Śląski

Ciesielstwo Woźny

  

IX KOLEJKA – 16.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

ZiP Skład

Eko - pacze

14:40

Power Rangers

Malik Przywory

15:20

Futsal Team Chrząstowice

Tomi Markt

16:00

BroWariaci

Habibi

16:40

 17:20

Drewniaki

 Ciesielstwo Woźny

Burza Kosorowice

 Stodoła Kamień Śląski

 

X KOLEJKA – 17.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Habibi

Drewniaki

14:40

Tomi Markt

BroWariaci

15:20

Malik Przywory

Futsal Team Chrząstowice

16:00

Stodoła Kamień Śląski

ZiP Skład

16:40

 17:20

 18:00

Eko - pacze

 Burza Kosorowice

 Power Rangers

Power Rangers

 Ciesielstwo Woźny

 Ciesielstwo Woźny

 

XI KOLEJKA – 23.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Power Rangers

Stodoła Kamień Śląski

14:40

Futsal Team Chrząstowice

Eko - pacze

15:20

BroWariaci

Malik Przywory

16:00

Drewniaki

Tomi Markt

16:40

 17:20

 18:00

Burza Kosorowice

 Ciesielstwo Woźny

 Habibi

Habibi

 ZiP Skład

 Ciesielstwo Woźny

 Grupa A - miejsca 1-6
Grupa B - miejsca 7-12

XII KOLEJKA – 24.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Habibi

Stodoła Kamień Śląski

14:40

Malik Przywory

Drewniaki

15:20

Power Rangers

Eko - pacze

16:00

Burza Kosorowice

Ciesielstwo Woźny

16:40

Tomi Markt

BroWariaci

17:20

Futsal Team Chrząstowice

ZiP Skład

 

XIII KOLEJKA – 30.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Malik Przywory

Stodoła Kamień Śląski

14:40

Power Rangers

Habibi

15:20

Eko - pacze

Drewniaki

16:00

Tomi Markt

Ciesielstwo Woźny

16:40

Futsal Team Chrząstowice

Burza Kosorowice

17:20

ZiP Skład

BroWariaci

 

XIV KOLEJKA – 31.01.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Drewniaki

Stodoła Kamień Śląski

14:40

Habibi

Eko - pacze

15:20

Malik Przywory

Power Rangers

16:00

BroWariaci

Ciesielstwo Woźny

16:40

Burza Kosorowice

ZiP Skład

17:20

Tomi Markt

Futsal Team Chrząstowice

 

XV KOLEJKA – 06.02.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:40

Eko - pacze

Malik Przywory

15:20

Drewniaki

Habibi

16:00

ZiP Skład

Tomi Markt

16:40

Futsal Team Chrząstowice

Ciesielstwo Woźny

 

XVI KOLEJKA – 07.02.2016

Godzina

Gospodarz

Gość

14:00

Eko - pacze

Stodoła Kamień Śląski

14:40

Power Rangers

Stodoła Kamień Śląski

15:20

Habibi

Malik Przywory

16:00

Drewniaki

Power Rangers

16:40

ZiP Skład

Ciesielstwo Woźny

17:20

BroWariaci

Futsal Team Chrząstowice

18:00

Burza Kosorowice

Tomi Markt

18:40

BroWariaci

Burza Kosorowice

 

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=