halatarnowopolski
  Strzelcy II Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

STRZELCY II EDYCJI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
PO 16 KOLEJKACH



29 GOLI

DANIEL HARTMAN (TRANSPORT MATEJA)



28 GOLI

MARCIN MROWIEC (FC NERWUSY)



23 GOLE

MARCIN RĘKAWEK (REAL OPOLE)



19 GOLI

PIOTR REINERT (MUTZ KOSOROWICE)



17 GOLI

KLAUDIUSZ ORLIK (DĘBSKA KUŹNIA)



16 GOLI

DAWID PIETRUNIAK (NPK)



15 GOLI

ŁUKASZ DOLIŃSKI (LABTAR)
DARIUSZ ZAWALNIAK (REAL OPOLE)



14 GOLI

JERZY JOŃCZYK (MUTZ KOSOROWICE)
MAREK WRZECIONO (MM)



13 GOLI

TOMASZ SZCZEPAŃSKI (LATEX)
DARIUSZ WARDAK (GWIZDKI OPOLE)



12 GOLI

MATEUSZ STEINHOF (REAL OPOLE)
PIOTR MICHOŃ (FC NERWUSY)



11 GOLI

ROBERT ŻURAD (DĘBSKA KUŹNIA)
DAWID KOWALCZYK (LABTAR)
PAWEŁ PYCYNA (LATEX)



10 GOLI

MARCIN KOCHANEK (TRANSPORT MATEJA)
TOMASZ DRAPACZ (REAL OPOLE)



9 GOLI

TOBIASZ SWOBODOA (MUTZ KOSOROWICE)
WOJCIECH PUDELKO (LABTAR)
MARCIN DUDEK ( LABTAR)
ADAM SYROWISZKA (FC NERWUSY)
KAMIL SKÓRA (FC NERWUSY)
MATEUSZ KOZOŁUP (MM)
PIOTR JOSZKO (KAMEX NAKŁO)
MARCIN PIECHÓWKA (ZIP SKŁAD)
PAWEŁ PLOCH (ZIP SKŁAD)



8 GOLI

PAWEŁ FESSER (FC NERWUSY)
TOMASZ MICHOŃ (FC NERWUSY)
GRZEGORZ REISIG (DĘBSKA KUŹNIA)
KRZYSZTOF PRZYBYŁA (TRANSPORT MATEJA)

MICHAŁ SMAROŃ (TRANSPORT MATEJA)
JAKUB LABISZ (ZIP SKŁAD)
DAWID GEBAUER (MUTZ KOSOROWICE)



7 GOLI

MARIUSZ MROWIEC (FC NERWUSY)
MATEUSZ ZAKRZEWSKI (TRANSPORT MATEJA)
RAFAŁ JAGIELA (REAL OPOLE)
GRZEGORZ ZMUDA (ZIP SKŁAD)
KRZYSZTOF PIOTROWICZ (LABTAR)
ŁUKASZ SOWADA (GWIZDKI OPOLE)



6 GOLI

GRZEGORZ SZYMAŃSKI (ZIP SKŁAD)
DAWID SŁOWIK (REAL OPOLE)
KRZYSZTOF BUL (DĘBSKA KUŹNIA)
KRZYSZTOF MICHOŃ (FC NERWUSY)
ARTUR ANDRZEJEWSKI (ZIP SKŁAD)
ŁUKASZ WRZECIONO (MM)


 
5 GOLI

MATEUSZ WOSZKO (DĘBSKA KUŹNIA)
KAMIL NIEŚWIEC (MUTZ KOSOROWICE)
KRZYSZTOF RZADKOWSKI (LABTAR)
ZBIGNIEW KALINOWSKI (LABTAR)
MATEUSZ BIELECKI (NPK)
ŁUKASZ MOCH (LATEX)
BARTOSZ OWSIANY (GWIZDKI OPOLE)
KAMIL PATOŁA (KAMEX NAKŁO)



4 GOLE

PIOTR ZAPOTOCZNY (LATEX)

THOMAS SUCHANEK (GWIZDKI OPOLE)
KRZYSZTOF STEPIEŃ (GWIZDKI OPOLE)
GRZEGORZ WYRWICH (REAL OPOLE)
JACEK WACŁAWCZYK (LABTAR)
BARTOSZ CIENIUCH (MM)
PIOTR KACZMAREK (NPK)
PIOTR PLOCH (ZIP SKŁAD)



3 GOLE

MATEUSZ PINKAWA (LABTAR)
GRZEGORZ PYCYNA (LATEX)
MACIEJ HOWIS (LATEX)
KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI (LATEX)
PATRYK HRUZIK (MUTZ KOSOROWICE)
WOJCIECH BIAŁOWĄS (GWIZDKI OPOLE)
ŁUKASZ SKÓRA (MM)
DAWID WOSZEK (MM)
MATEUSZ PATOLA (TRANSPORT MATEJA)
MICHAŁ CIASTO (KAMEX NAKŁO)
SEBASTIAN PATOŁA (KAMEX NAKŁO)
MAREK SPRANCEL (KAMEX NAKŁO)
PIOTR ADAMSKI (REAL OPOLE)



2 GOLE

DAWID ZOGLOWEK (TRANSPORT MATEJA)
PIOTR ZOGLOWEK (TRANSPORT MATEJA)

PAWEŁ RZEŹNIK (LATEX)
MAREK LUDWICZAK (LABTAR)
DARIUSZ KOCHANEK (LABTAR)
SŁAWEK SIEŃCZEWSKI (REAL OPOLE)
DAMIAN GRZESIK (DĘBSKA KUŹNIA)
HUBERT REISIG (DĘBSKA KUŹNIA)
ARTUR CHUDALA (GWIZDKI OPOLE)
PIOTR MARCINISZYN (GWIZDKI OPOLE)
PAWEŁ KYCIA (KAMEX NAKŁO)
MAREK SALZBURG (KAMEX NAKŁO)
GRZEGORZ BIELECKI (ZIP SKŁAD)
ŁUKASZ JAGIELLA (MUTZ KOSOROWICE)
DANIEL STUPAK (FC NERWUSY)



1 GOL

MICHAŁ BROJ (LATEX)
MATEUSZ WIJAS (LATEX)
PRZEMEK GAJ (LATEX)
RAFAŁ MĘTAL (LATEX)
PAWEŁ RASEK (LATEX)
MICHAŁ JAGIEŁO (LATEX)
PIOTR MIEMIEC (MM)
PAWEŁ DRAPACZ (REAL OPOLE)
KRZYSZTOF HRUZIK (MUTZ KOSOROWICE)
MICHAŁ SWOBODA (MUTZ KOSOROWICE)
MATEUSZ KRUPOP (MUTZ KOSOROWICE)
RAFAŁ BIENIAS (KAMEX NAKŁO)
ANDRZEJ STEPIEŃ (KAMEX NAKŁO)
PAWEŁ KACZMAREK (ZIP SKŁAD)
ROBERT NOWAKOWSKI (ZIP SKŁAD)
GRZEGORZ MICHELSON (ZIP SKŁAD)
MARIUSZ PODWYSOCKI (NPK)
ADAM RYGOŁ (NPK)
TOMASZ KAMPA (NPK)
KAMIL ZYLA (DĘBSKA KUŹNIA)
TOMASZ MIĄŻEK (GWIZDKI OPOLE)
PATRYK PRUSIK (LABTAR)

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=