halatarnowopolski
  Strzelcy VI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 
STRZELCY VI EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ


28 GOLI

ROBERT RYCHLIKOWSKI (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)


19 GOLI

OLIWER STUDENNY (CIESIELSTWO WOŹNY)


18 GOLI

MATEUSZ SKUT (HABIBI)


16 GOLI

RAFAŁ SZOPA (HABIBI)
DAMIAN ZMUDA (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
PIOTR POPIOŁEK (TOMI MARKT)


15 GOLI

DAWID PIETRUNIAK (ZIP SKŁAD)
PAWEŁ KORAB (DREWNIAKI)
DANIEL HARTMAN (TOMI MARKT)


14 GOLI

KAMIL NIEŚWIEC (BROWARIACI)
ŁUKASZ DOLIŃSKI (TOMI MARKT)


12 GOLI

KAMIL SKÓRA (TOMI MARKT) 
TOMASZ KESSLER (MALIK PRZYWORY)


11 GOLI

PIOTR REINERT (BURZA KOSOROWICE)
ADAM SZPAK (BURZA KOSOROWICE)
RADOSŁAW PĘCHRA (CIESIELSTWO WOŹNY)
DANIEL KRUPOP (EKO-PACZE)
DARIUSZ MATUSZEK (MALIK PRZYWORY)


10 GOLI

DENIS GORDZIELIK (POWER RANGERS)
RAFAŁ MRÓZ (POWER RANGERS)
BARTOSZ KACZMAREK (BURZA KOSOROWICE)


9 GOLI

MATEUSZ WALECKO (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
KRZYSZTOF MALIK (MALIK PRZYWORY)
TOMASZ KALLA (POWER RANGERS)
ADAM SZOPA (POWER RANGERS)
MICHAŁ MRÓZ (POWER RANGERS)
ARMIN KARWOT (HABIBI)
PIOTR RUZIK (TOMI MARKT)
WOJCIECH JAWORSKI (MALIK PRZYWORY)
MATEUSZ WEIDLER (DREWNIAKI)
TOBIASZ SWOBODA (BURZA KOSOROWICE)


8 GOLI

ZBIGNIEW KALINOWSKI (ZIP SKŁAD)
MATEUSZ KRUPA (HABIBI)
TOBIASZ PIETRUSZKA (MALIK PRZYWORY)
DAMIAN KOTWICA (BROWARIACI)
ŁUKASZ MAŁEK (TOMI MARKT)
ROMAN WODARZ (CIESIELSTWO WOŹNY)


7 GOLI

DAWID JANOSZKA (HABIBI)
OLIWER MATUSZEK (MALIK PRZYWORY)


6 GOLI

PATRYK HRUZIK (BURZA KOSOROWICE)
PATRYK PRUSIK (TOMI MARKT)
KRZYSZTOF PASSON (DREWNIAKI)
KUBA WACŁAWCZYK (EKO-PACZE)
PIOTR ZOGLOWEK (MALIK PRZYWORY)
PATRYK HERRMANN (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
MATEUSZ WEISS (HABIBI)
JAKUB LABISZ (ZIP SKŁAD)
IRENEUSZ LIKOS (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)


5 GOLI

KAMIL ROSKOSZ (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
TOMASZ REINERT (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
PIOTR WLOKA (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
MATEUSZ SAWLIK (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
MATEUSZ WOSZKO (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
MICHAŁ DUK (HABIBI)
ROBERT MAZUREK (EKO-PACZE)
MACIEJ ZAWADZKI (EKO-PACZE)
JACEK BŁACHUT (CIESIELSTWO WOŹNY)
PAWEŁ JUSZCZYK (CIESIELSTWO WOŹNY)


4 GOLE

SEBASTIAN TYMCZYSZYN (EKO-PACZE)
KAMIL KOWALCZYK (EKO-PACZE)
MARIUSZ PODWYSOCKI (ZIP SKŁAD)
MARIUSZ MULARCZYK (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
MICHAŁ SWOBODA (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
BARTOSZ WOJDAK (HABIBI)
MAREK PORADA (POWER RANGERS)
IGOR BABAŃSKI (CIESIELSTWO WOŹNY)
JERZY JOŃCZYK (BURZA KOSOROWICE)
DAMIAN MALIK (MALIK PRZYWORY)
MATEUSZ ZALEWSKI (TOMI MARKT)
DARIUSZ KILISZ (BROWARIACI)


3 GOLE

FABIAN GOLSCH (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
PIOTR MULARCZYK (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
TOMASZ PATOLA (BROWARIACI)
ŁUKASZ GODLEWSKI (BROWARIACI)
ADAM CHWASTYK (EKO-PACZE)
MAREK ANIOŁ (EKO-PACZE)
DANIEL STUPAK (EKO-PACZE)
ADAM KAŁA (HABIBI)
DENIS HOWAN (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
TOMASZ PASOŃ (DREWNIAKI)
MICHAŁ SMAROŃ (ZIP SKŁAD)
PAWEŁ LEJŻAK (POWER RANGERS)
TOMASZ OLEWICZ (POWER RANGERS)
MATEUSZ GATNER (POWER RANGERS)
MAREK MORAJKO (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
JAKUB FESSER (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)


2 GOLE

PAWEŁ DUDA (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
WOJCIECH KRÓL (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
KAROL CZECH (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
MICHAŁ SWOBODA (BURZA KOSOROWICE)
ANDRZEJ GOŁAŚ (BURZA KOSOROWICE)
BARTOSZ DŁUBIK (BROWARIACI)
JAROSŁAW PYDYCH (BROWARIACI)
PAWEŁ MATUSZEK (MALIK PRZYWORY)
DAWID ZOGLOWEK (MALIK PRZYWORY)
MARTIN WITEK (POWER RANGERS)
MATEUSZ PĘCHRA (CIESIELSTWO WOŹNY)
DAMIAN BARON (DREWNIAKI)
WOJCIECH SKOLIK (DREWNIAKI)
PIOTR BATÓG (ZIP SKŁAD)
KRZYSZTOF PIOTROWICZ (ZIP SKŁAD)


1 GOL

MARCIN PICHÓWKA (ZIP SKŁAD)
PIOTR PLOCH (ZIP SKŁAD)
MAREK KALLA (POWER RANGERS)
RAFAŁ MRÓZ (POWER RANGERS)
DAWID MIKA (POWER RANGERS)
ŁUKASZ JAROSZ (DREWNIAKI)
MARCIN PASOŃ (DREWNIAKI)
MIREK DEMCZENKO (DREWNIAKI)
KRZYSZTOF LISEK (DREWNIAKI)
ADAM MATUSZEK (DREWNIAKI)
SZYMON LEWANDOWSKI (EKO-PACZE)
DAWID KOWALCZYK (EKO-PACZE)
KAMIL PIETRUSZKA (BROWARIACI)
KACPER NIEDZIELSKI (BROWARIACI)
JACEK FIGURA (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
DARIUSZ PIETRUSZKA (FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE)
TOMASZ MICHOŃ (TOMI MARKT)
MATEUSZ PATOLA (TOMI MARKT)
DANIEL KOCHAMN (CIESIELSTWO WOŹNY)
ADAM SOKOLSKI (CIESIELSTWO WOŹNY)
MARCIN WAJS (CIESIELSTWO WOŹNY)
PIOTR WAWRZYNIAK (HABIBI)
JACEK MNICH (HABIBI)
PATRYK KOKOT (HABIBI)
  MARIUSZ SPARWASSER (BURZA KOSOROWICE)
MARKUS KOWALIK (BURZA KOSOROWICE)
DAWID NIEDWOROK (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)
PIOTR LINDER (STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI)





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=