halatarnowopolski
  Lista zgłoszonych zawodników do VIII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

Zip Skład:

1. Szymon Lewandowski

2. Daniel Stupak

3. Jakub Labisz

4. Sebastian Seniszyn

5. Dariusz Seniszyn

 6. Paweł Ploch

7. Radosław Chojnowski

8. Marcin Michelus

9. Grzegorz Zmuda

10. Piotr Wochna

11. Szymon Bucki

12. Piotr Maślankiewicz

13. Tomasz Kolanko

14. Jakub Baranowski

15. Marcin Piechówka

Coco Jambo:

1. Daniel Krupop

2. Mateusz Weidler

3. Gracjan Habdas

4. Marek Anioł

5. Mario Breffka

6.Wojciech Jaworski

7.Dawid Kowalczyk

8.Maciej Zawadzki

9. Jakub Wacławczyk

10. Damian Zając

11. Mateusz Smółka

12. Kamil Kowalczyk

13. Jakub Pietrakowski

14. Szymon Machnik

Burza Kosorowice:

1. Krzysztof Hruzik

2. Patryk Hruzik

3. Damian Łaciak

4. Daniel Glensk

5. Marcin Muc

6. Tobiasz Swoboda

7. Matijas Swoboda

8. Michał Swoboda

9. Marek Morajko

10. Jakub Fesser

11. Piotr Reinert

12. Łukasz Cebula

13. Kamil Roskosz

14. Jerzy Jończyk

Sztajni Team:

1. Mirosław Sieradzki

2. Kacper Niedzielski

3. Tomasz Pasoń

4. Piotr Zoglowek

5. Jakub Dudek

6. Kamil Pietruszka

7. Tobiasz Pietruszka

8. Łukasz Godlewski

9. Damian Kotwica

10. Grzegorz Stróżyk

11. Paweł Korab

12. Mateusz Steinhof
13. Piotr Fechner

GKS Piomar Juniorzy:

1. Marcin Hellbach

2. Remigiusz Wicher

3. Rafał Staś

4. Sebastian Kowalczyk

5. Patryk Garwol

6. Damian Kleemann

7. Marcin Labisz

8. Dawid Mazur

9. Kamil Domerecki

10. Dominik Skóra

11. Adam Krysiński

12. Mateusz Żarski

13. Klaudisz Damaschek

14. Thomas Lippok

15. Maciej Wierzbicki

Malik Przywory:

1. Rudolf Malik

2. Adam Matuszek

3. Tomasz Kessler

4. Radosław Zawadzki

5. Patryk Matuszek

6. Mateusz Sobirey

7. Krzysztof Malik

8. Zbigniew Kalinowski

9. Mateusz Sommer

10. Michał Patola

11. Kamil Nieświec

12. Armin Karwot

13. Mateusz Jambor

14. Oliwer Matuszek

15. Mateusz Skut

Tomi Markt:

1. Igor Hrystyna

2. Dawid Pietruniak

3. Jacek Błachut

4. Łukasz Doliński

5. Piotr Ruzik

6. Piotr Popiołek

7. Nazar Hrystyna

8. Kamil Skóra

9. Mateusz Patola

10. Patryk Prusik

11. Paweł Fesser

12.Tomasz Michoń

13. Dariusz Kochanek

14. Marcin Kochanek

15. Łukasz Małek





Komentarze do tej strony:
Komentarz pochodzi od Eduardo, 16.12.2017, o 12:31 (UTC):
Tomicy liderzy



Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=