halatarnowopolski
  Terminarz VII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

TERMINARZ VII EDYCJI HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ



 

1. KOLEJKA- 26.11.2016

14.30

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.10

ZIP SKŁAD

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

15.50

MALIK PRZYWORY

TOMI MARKT

16.30  

BURZA KOSOROWICE

EKO-PACZE

 

2. KOLEJKA- 27.11.2016

14.30

MALIK PRZYWORY

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

15.10

ORZEŁ MOKRE ŁANY

TOMI MARKT

15.50

BURZA KOSOROWICE

ZIP SKŁAD

16.30  

EKO-PACZE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

 

3. KOLEJKA- 3.12.2016

14.30

BURZA KOSOROWICE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

15.10

ORZEŁ MOKRE ŁANY

MALIK PRZYWORY

15.50

TOMI MARKT

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

16.30  

EKO-PACZE

ZIP SKŁAD

 

4. KOLEJKA- 4.12.2016

14.30

BURZA KOSOROWICE

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

15.10

EKO-PACZE

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.50

ZIP SKŁAD

MALIK PRZYWORY

16.30  

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

TOMI MARKT

 

5. KOLEJKA- 10.12.2016

14.30

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

MALIK PRZYWORY

15.10

BURZA KOSOROWICE

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.50

EKO-PACZE

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

16.30  

TOMI MARKT

ZIP SKŁAD

 

6. KOLEJKA- 11.12.2016

14.30

TOMI MARKT

EKO-PACZE

15.10

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.50

MALIK PRZYWORY

BURZA KOSOROWICE

16.30  

ZIP SKŁAD

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

 

7. KOLEJKA- 17.12.2016

14.30

ZIP SKŁAD

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.10

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

15.50

EKO-PACZE

MALIK PRZYWORY

16.30  

TOMI MARKT

BURZA KOSOROWICE

 

8. KOLEJKA- 18.12.2016

14.30

ORZEŁ MOKRE ŁANY

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

15.10

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

ZIP SKŁAD

15.50

TOMI MARKT

MALIK PRZYWORY

16.30  

EKO-PACZE

BURZA KOSOROWICE

 

9. KOLEJKA- 7.01.2017

14.30

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

MALIK PRZYWORY

15.10

TOMI MARKT

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.50

ZIP SKŁAD

BURZA KOSOROWICE

16.30  

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

EKO-PACZE

 

10. KOLEJKA- 8.01.2017

14.30

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

BURZA KOSOROWICE

15.10

MALIK PRZYWORY

ORZEŁ MOKRE ŁANY

15.50

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

TOMI MARKT

16.30  

ZIP SKŁAD

EKO-PACZE

 

11. KOLEJKA- 21.01.2017

14.30

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

BURZA KOSOROWICE

15.10

ORZEŁ MOKRE ŁANY

EKO-PACZE

15.50

MALIK PRZYWORY

ZIP SKŁAD

16.30  

TOMI MARKT

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

 

12. KOLEJKA- 22.01.2017

14.30

MALIK PRZYWORY

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

15.10

ORZEŁ MOKRE ŁANY

BURZA KOSOROWICE

15.50

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

EKO-PACZE

16.30  

ZIP SKŁAD

TOMI MARKT

 

13. KOLEJKA- 28.01.2017

14.30

EKO-PACZE

TOMI MARKT

15.10

ORZEŁ MOKRE ŁANY

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

15.50

BURZA KOSOROWICE

MALIK PRZYWORY

16.30  

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

ZIP SKŁAD

 

14. KOLEJKA- 29.01.2017

 

     

14.00   

BURZA KOSOROWICE

TOMI MARKT

 

14.30

ORZEŁ MOKRE ŁANY

ZIP SKŁAD

15.10

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

15.50

MALIK PRZYWORY

EKO-PACZE



 
 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=