halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań VII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 
08.01.2017- X KOLEJKA

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   4-3   BURZA KOSOROWICE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE: JACEK FIGURA, IGNACY KULCZYCKI, MATEUSZ SAWLIK, GRZEGORZ REISIG, ROBERT ZURAD, MATEUSZ WOSZKO, PIOTR MULARCZYK, WOJCIECH KRÓL

BURZA KOSOROWICE: KRZYSZTOF HRUZIK, JAKUB FESSER, PATRYK HRUZIK,TOBIASZ SWOBODA, PIOTR WLOKA, MICHAŁ SWOBODA

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG X2, WOJCIECH KRÓL X2, PATRYK HRUZIK X2, TOBIASZ SWOBODA

ZÓŁTE KARTKI: MATEUSZ WOSZKO

MALIK PZRYWORY   7-3   ORZEŁ MOKRE ŁANY

MALIK PRZYWORY: MICHAŁ PATOŁA, MATEUSZ SOMMER, TOMASZ PASOŃ, KRZYSZTOF MALIK,PATRYK MATUSZEK, PIOTR ZOGLOWEK, OLIWER MATUSZEK

ORZEŁ MOKRE ŁĄNY: MICHAŁ ZARĘBSKI, DAWID SKRZYPCZYK,ROBERT CICHOŃ, GRZEGORZ PYKA, AREK KORNAFEL, ALEKSANDER WYZGOŁ

BRAMKI: TOMASZ PASOŃ X3, PATRYK MATUSZEK X3, PIOTR ZOGLOWEK, DAWID SKRZYPCZYK, ROBERT CICHOŃ, GRZEGORZ PYKA

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04   2-6   TOMI MARKT

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04: MATEUSZ WOJS, BARTEK WOJDAK, DENIS GORDZIELIK, GRZEGORZ JANOSZKA, MARTIN WITEK, TOMASZ SKRZYPCZYK, PRZEMYSŁAW BORAWSKI

TOMI MARKT: DAMIAN ZAREK, DAWID MAZUR, TOMASZ MICHOŃ, DANIEL HARTMAN, KAMIL SKÓRA, PIOTR POPIOŁEK, MATEUSZ ZALEWSKI, ŁUKASZ MAŁEK

BRAMKI: DENIS GORDZIELIK X2, TOMASZ MICHOŃ X2, KAMIL SKÓRA, PIOTR POPIOŁEK, MATEUSZ ZALEWSKI, ŁUKASZ MAŁEK

ZIP SKŁAD   0-3   EKO-PACZE

ZIP SKŁAD: MARCIN MICHELUS, PIOTR PLOCH, MARCIN PIECHÓWKA, DAWID PIETRUNIAK, SEBASTIAN SENISZYN, MICHAŁ SMAROŃ, PIOTR BATÓG, BOGDAN SOBIERAJ, KRZYSZTOF KOWALSKI

EKO-PACZE: DENIS ZAJDEL, DANIEL STUPAK, MATEUSZ WEIDLER, TOBIASZ PIETRUSZKA, DANIEL KRUPOP, MAREK ANIOŁ, KAMIL KOWALCZYK, SZYMON LEWANDOWSKI, WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI:
WOJCIECH JAWORSKI X2, DANIEL STUPAK

ZÓŁTE KARTKI: MICHAŁ SMAROŃ X1

07.01.2017- IX KOLEJKA


BORUSSIA WUNDERWAFFE 04   3-4   MALIK PRZYWORY

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04: DAWID SZMATOŁA, BARTEK WOJDAK, PATRK KOKOT, GRZEGORZ JANOSZKA, DAMIAN KROKER, TOMASZ SKRZYPCZYK

MALIK PRZYWORY: MICHAŁ PATOŁA, TOMASZ PATOŁA, KRZYSZTOF MALIK, OLIWER MATUSZEK, TOMASZ PASOŃ, PIOTR ZOGLOWEK, PAWEŁ KORAB, DAMIAN MALIK

BRAMKI: PATRYK KOKOT, GRZEGORZ JANOSZKA, TOMASZ SKRZYPCZYK, KRZYSZTOF MALIK X2, PAWEŁ KORAB, DAMIAN MALIK

TOMI MARKT   9-1 ORZEŁ MOKRE ŁANY

TOMI MARKT: DAMIAN ZAREK, PIOTR POPIOŁEK, DANIEL HARTMAN, DAWID ZOGLOWEK, KAMIL SKÓRA, MATEUSZ ZALEWSKI, DAWID MAZUR,

ORZEŁ MOKRE ŁANY: MICHAŁ ZARĘBSKI, MICHAŁ KUNCE, DAWID SKRZYPCZYK, AREK KORNAFEL, ALEKSANDER WYZGOŁ, ROBERT CICHOŃ

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK X5, KAMIL SKÓRA X2, DANIEL HARTMAN, DAWID ZOGLOWEK, AREK KORNAFEL

ZIP SKŁAD   5-2   BURZA KOSOROWICE

ZIP SKŁAD: MARCIN MICHELUS, JAKUB LABISZ, MICHAŁ SMAROŃ, PIOTR BATÓG

BURZA KOSOROWICE: JAKUB FESSER, PATRYK HRUZIK, TOBIASZ SWOBODA, MAREK CICHOŃ, PIOTR WLOKA, MATIJAS SWOBODA, MICHAŁ SWOBODA, KRZYSZTOF HRUZIK

BRAMKI: JAKUB LABISZ X3, MICHAŁ SMAROŃ X2, PATRYK HRUZIK, PIOTR WLOKA,

ZÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ X1

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   6-3   EKO-PACZE

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE: JACEK FIGURA, DAWID STASCH, MARIUSZ MULARCZYK, ROBERT ZURAD, IGNACY KULCZYCKI, MATEUSZ SAWLIK, GRZEGORZ REISIG, PIOTR MULARCZYK

EKO-PACZE: DENIS ZAJDEL, MAREK ANIOŁ, TOBIASZ PIETRUSZKA, KAMIL KOWALCZYK, DANIEL STUPAK, DANIEL KRUPOP, SZYMON LEWANDOWSKI

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG X3, MATEUSZ SAWLIK X2, IGNACY KULCZYCKI, TOBIASZ PIETRUSZKA, KAMIL KOWALCZYK, DANIEL KRUPOP

ZÓŁTE KARTKI:
GRZEGORZ REISIG X1, SZYMON LEWANDOWSKI X1


18.12.2016- VIII KOLEJKA
ORZEŁ MOKRE ŁANY   5-0 (WALKOWER)   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04
( GOŚCIE NIE DOJECHALI )

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   8-3   ZIP SKŁAD


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE- JACEK FIGURA- GRZEGORZ REISIG- PIOTR MULARCZYK- FABIAN GOLSCH- DAWID STASCH

ZIP SKŁAD- JAKUB LABISZ- MARCIN PIECHÓWKA- PIOTR BATÓG- PIOTR PLOCH- SEBASTIAN SENISZYN- KRZYSZTOF KOWALSKI- JAKUB BARANOWSKI

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG x4, FABIAN GOLSCH x2, PIOTR MULARCZYK, DAWID STASCH, JAKUB LABISZ x2, PIOTR PLOCH

TOMI MARKT   4-3   MALIK PRZYWORY

TOMI MARKT- DAMIAN ZAREK- DAWID ZOGLOWEK- TOMASZ MICHOŃ- PIOTR POPIOŁEK- DANIEL HARTMAN- KAMIL SKÓRA

MALIK PRZYWORY- MICHAŁ PATOLA- TOMASZ PATOLA- DARIUSZ MATUSZEK- PAWEŁ KORAB- OLIWER MATUSZEK- TOMASZ PASOŃ- PATRYK MATUSZEK- ŁUKASZ GODLEWSKI- MATEUSZ STEINHOF

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK x3, DANIEL HARTMAN, MATEUSZ STEINHOF x2, OLIWER MATUSZEK

ZÓŁTE KARTKI: TOMASZ MICHOŃ x1, ŁUKASZ GODLEWSKI x1

EKO-PACZE   6-2   BURZA KOSOROWICE

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- MAREK ANIOŁ- MATEUSZ WEIDLER- DANIEL KRUPOP- DANIEL STUPAK- WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: PATRYK HRUZIK, MAREK CICHOŃ, MATEUSZ WEIDLER x2, DANIEL STUPAK x2, DANIEL KRUPOP, WOJCIECH JAWORSKI

ZÓŁTE KARTKI: MICHAŁ SWOBODA x1


17.12.2016- VII KOLEJKA
ZIP SKŁAD   3-6   ORZEŁ MOKRE ŁANY 

ZIP SKŁAD- PIOTR PLOCH- PIOTR WOCHNA- JAKUB LABISZ- BOGDAN SOBIERAJ- DAWID PIETRUNIAK- SEBASTIAN SENISZYN

ORZEŁ MOKRE ŁANY- MICHAŁ ZARĘBSKI- MICHAŁ KUNCE- DAWID SKRZYPCZYK- ROBERT CICHOŃ- ALEKSANDER WYŻGOŁ- AREK KORNAFEL- DAMIAN CZEMPIEL

BRAMKI: JAKUB LABISZ x3, DAWID SKRZYPCZYK x6

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   3-2   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE- JACEK FIGURA- MARIUSZ MULARCZYK- GRZEGORZ REISIG- IGNACY KULCZYCKI- PIOTR MULARCZYK- MATEUSZ SAWLIK

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04- MATEUSZ WOJS-BARTŁOMIEJ WOJDAK- PAWEŁ LEJŻAK- ARMIN KARWOT- MARTIN WITEK- DENIS GORDZIELIK- DAMIAN KROKER- PRZEMYSŁAW BORAWSKI

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG x3, , MARTIN WITEK, DENIS GORDZIELIK

ZÓŁTE KARTKI: PRZEMYSŁAW BORAWSKI x1

EKO-PACZE   0-4   MALIK PRZYWORY

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- WOJCIECH JAWORSKI- SZYMON LEWANDOWSKI- MAREK ANIOŁ- KAMIL NIEŚWIEC- JAKUB WACŁAWCZYK- DANIEL STUPAK- DANIEL KRUPOP- MATEUSZ WEIDLER

MALIK PRZYWORY- TOMASZ PASOŃ- DARIUSZ MATUSZEK- MATEUSZ SOMER- PAWEŁ KORAB- TOMASZ KESSLER- PATRYK MATUSZEK- OLIWER MATUSZEK- ŁUKASZ GODLEWSKI- TOMASZ PATOLA

BRAMKI: PAWEŁ KORAB x2, PATRYK MATUSZEK, OLIWER MATUSZEK

TOMI MARKT   2-3   BURZA KOSOROWICE

TOMI MARKT- DAMIAN ZAREK- PIOTR POPIOŁEK- PATRYK PALZER- TOMASZ MICHOŃ- DARIUSZ KOCHANEK- DANIEL HARTMAN- KAMIL SKÓRA

BURZA KOSOROWICE- KRZYSZTOF HRUZIK- PATRYK HRUZIK- TOBIASZ SWOBODA, MATIJAS SWOBODA- MICHAŁ SWOBODA- PIOTR WLOKA- MAREK CICHOŃ- TOMASZ REINERT

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK, TOMASZ MICHOŃ, TOBIASZ SWOBODA, MICHAŁ SWOBODA, PIOTR WLOKA

ZÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x1, TOBIASZ SWOBODA x1


11.12.2016- VI KOLEJKA
TOMI MARKT   3-2   EKO-PACZE

TOMI MARKT- IGOR HRYTSYNA- KAMIL SKÓRA- PAWEŁ FESSER- PIOTR POPIOŁEK- MATEUSZ ZALEWSKI- MATEUSZ PATOLA- PATRYK PALZER- DARISZ KOCHANEK

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- KAMIL KOWALCZYK- MAREK ANIOŁ- SZYMON LEWANDOWSKI- KAMIL DOMEREDZKI- JAKUB WACŁAWCZYK- DANIEL STUPAK- WOJCIECH JAWORSKI

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK X2, PATRYK PALZER, JAKUB WACŁAWCZYK, WOJCIECH JAWORSKI

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   2-0   ORZEŁ MOKRE ŁANY

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE
- JACEK FIGURA- IRENEUSZ LIKOS- GRZEGORZ REISIG- IGNACY KULCZYCKI- ADAM MALIK- ROBERT ZURAD- PIOTR MULARCZYK

ORZEŁ MOKRE ŁANY- MICHAŁ ZARĘBSKI- MICHAŁ KUNCE- ALEKSANDER WYZGOŁ- ROBRT CICHOŃ- TOMASZ WOLANY- DAWID SKRZYPCZYK- ARKADIUSZ KORNAFEL

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG, PIOTR MULARCZYK

MALIK PRZYWORY   9-4   BURZA KOSOROWICE


MALIK PRZYWORY- PAWEŁ KORAB- PATRYK MATUSZEK- TOMASZ PASOŃ- OLIWER MATUSZEK- KRZYSZTOF MALIK- MATEUSZ STEINHOF- DARIUSZ MATUSZEK- MICHAŁ PATOŁA- ŁUKASZ GODLEWSKI

BURZA KOSOROWICE- PIOTR WLOKA- JAKUB FESSER- TOMASZ REINERT- PATRYK HRUZIK- TOBIASZ SWOBODA- MATIJAS SWOBODA- DAMIAN ŁACIAK- MICHAŁ SWOBODA

BRAMKI: KRZYSZTOF MALIK X3, MATEUSZ STEINHOF X2, TOMASZ PASOŃ X2, OLIWER MATUSZEK, PAWEŁ KORAB, PATRUK HRUZIK X2, TOBIASZ SWOBODA X2

ZIP SKŁAD   1-4   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04
( walkower 5-0. W drużynie gości przekroczono limit zgłoszonych zawodników)

ZIP SKŁAD- MARCIN MICHELUS- JAKUB LABISZ- PIOTR PLOCH- PIOTR BATÓG- SEBASTAN SENISZYN- DAWID PIETRUNIAK

BORUSSIA WUNDERWAFFE O4
- BARTEK WOJDAK- KAMIL PIONTEK- DAMIAN KROKER- PRZEMEK BORAWSKI- MARTIN WITEK- MATEUSZ STANOWSKI- MAREK KALLA- PIOTR WAWRZYNIAK- TOMASZ SKRZYPCZYK- PAWEŁ LEJŻAK

BRAMKI: JAKUB LABISZ, PRZEMEK BORAWSKI X2, DAMIAN KROKER, PIOTR WAWRZYNIAK


10.12.2016- V KOLEJKA
FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   3-0   MALIK PRZYWORY

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE- JACEK FIGURA- GRZEGORZ REISIG- IGNACY KULCZYCKI- ROBERT ZURAD- MARIUSZ MULARCZYK- PIOTR MULARCZYK- ADAM MALIK- WOJCIECH KRÓL

MALIK PRZYWORY- MICHAŁ PATOŁA- TOMASZ PATOŁA- PATRYK MATUSZEK- DARIUSZ MATUSZEK- PAWEŁ KORAB- TOMASZ PASOŃ- KRZYSZTOF MALIK- MATEUSZ SOMER- MATEUSZ STEINHOF- DAMIAN MALIK- TOMASZ KESSLER

BRAMKI: GRZEGORZ REISIG X2, IGNACY KULCZYCKI

CZERWONE KARTKI: WOJCIECH KRÓL, TOMASZ KESSLER

BURZA KOSOROWICE   4-5   ORZEŁ MOKRE ŁANY

BURZA KOSOROWICE- KRZYSZTO HRUZIK- PATRYK HRUZIK- TOBIASZ SWOBODA- MATIJAS SWOBODA- MICHAŁ SWOBODA- MATEUSZ KAŁKA- TOMASZ REINERT- DAMIAN ŁACIAK- JAKUB FESSER

ORZEŁ MOKRE ŁANY
- MICHAŁ ZARĘBSKI- ALEKSANDER WYZGOŁ- ROBERT CICHOŃ- GRZEGORZ PYKA- ARKADIUSZ KORNAFEL- DAMIAN CZEMPIEL- MICHAŁ KUNCE

BRAMKI: PATRYK HRUZIK, TOBIASZ SWOBODA, TOMASZ REINERT, DAMIAN ŁACIAK, ALEKSANDER WYZGOŁ X3, DAMIAN CZEMPIEL X2

EKO-PACZE   4-6   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- WOJCIECH JAWORKI- SZYMON LEWANDOWSKI- KAMIL KOWALCZYK- MAREK ANIOŁ- DANIEL KRUPOP- DANIE STUPAK- JAKUB WACŁAWCZYK

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04- BARTEK WOJDAK- MATEUSZ WOJS- DAMIAN KROKER- TOMASZ SKRZYPCZYK- PRZEMEK BORAWSKI- RAFAŁ SZOPA- MATEUSZ KRUPA- MARTIN WITEK

BRAMKI: DANIEL KRUPOP X2, WOJCIECH JAWORSKI, MATEUSZ WEIDLER, TOMASZ SKRZYPCZYK X2, PRZEMEK BORAWSKI X2, DAMIAN KROKER, RAFAŁ SZOPA

ZÓŁTE KARTKI: DANIEL KRUPOP, MAREK ANIOŁ, BARTEK WOJDAK

TOMI MARKT   2-2   ZIP SKŁAD

TOMI MARKT- PAWEŁ FESSER- KAMIL SKÓRA- PIOTR RUZIK- PIOTR POPIOŁEK- PATRYK PALZER- ŁUKASZ MAŁEK- TOMASZ MICHOŃ

ZIP SKŁAD- MARCIN MICHELUS- JAKUB LABISZ- PIOTR BATÓG- DAWID PIETRUNIAK- SEBASTAIN SENISZYN- PIOTR PLOCH- MARCIN PIECHÓWKA

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK, TOMASZ MICHOŃ, DAWID PIETRUNIAK, PIOTR BATÓG

ZÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ X1



4.12.2016- IV KOLEJKA

BURZA KOSOROWICE   10-6   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04

BURZA KOSOROWICE- KRZYSZTO HRUZIK- JAKUB FESSER- MATIJAS SWOBODA- MICHAŁ SWOBODA- MAREK CICHOŃ- TOMASZ REINERT- PATRUK HRUZIK- TOBIASZ SWOBODA

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04- PRZEMYSŁAW BORAWSKI- ARMIN KARWOT- DENNIS GORDZIELIK- MATEUSZ WOJS- PAWEŁ LEJZAK- DAMIAN KROKER- MARTIN WITEK- MATEUSZ KRUPA

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODA X5, TOMASZ REINERT X2, MICHAŁ SWOBODA X2, PATRYK HRUZIK, DENIS GORDZIELIK X3, MARTIN WITEK X2, PRZEMYSŁAW BORAWSKI

EKO-PACZE   5-1 ORZEŁ MOKRE ŁANY

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- WOJCIECH JAWORSKI- ROBERT MAZUREK- SZYMON LEWANDOWSKI- KAMIL KOWALCZYK- MAREK ANIOŁ- DANIEL KRUPOP- DANIEL STUPAK

ORZEŁ MOKRE ŁANY- DAMIAN CZEMPIEL- OLEK WYZGOŁ- DAWID SKRZYPCZYK- GRZEGORZ PYKA- MICHAŁ KUNCE- TOMASZ WOLANY

BRAMKI: DANIEL STUPAK X3, WOJCIECH JAWORSKI, MAREK ANIOŁ, MICHAŁ KUNCE

ZIP SKŁAD   0-7   MALIK PRZYWORY

ZIP SKŁAD- SIERGIEJ BURDUJA- PIOTR BATÓG- GRZEGORZ ZMUDA- PIOTR WOCHNA- BOGUSŁAW SOBIERAJ- KRZYSZTOF KOWALSKI- PIOTR PLOCH- DOMINIK SROKA- RADOSŁAW CHOJNOWSKI- JAKUB LABISZ- DAWID PIETRUNIAK- SEBASTIAN SENISZYN

BRAMKI: OLIWER MATUSZEK X2, PATRYK MATUSZEK X2, TOMASZ KESSLER X2, ŁUKASZ GODLEWSKI

ZÓŁTE KARTKI: PIOTR WOCHNA

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE   4-6   TOMI MARKT


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE
- DAWID STASCH- ROBERT ZURAD- MATEUSZ SAWLIK- IGNACY KULCZYCKI- PIOTR MULARCZYK

TOMI MARKT- DAMIAN ZAREK- PAWEŁ FESSER- PIOTR POPIOŁEK- MATEUSZ ZALEWSKI- MARCIN KOCHANEK- TOMASZ MICHOŃ- MATEUSZ PATOLA- KAMIL SKÓRA
KIEROWNIK DRUŻYNY: JANUSZ ŁASKARZEWSKI

BRAMKI: IGNACY KULCZYCKI X2, PIOTR MULARCZYK, ROBERT ZURAD, PIOTR POPIOŁEK X2, MATEUSZ PATOLA X2, PAWEŁ FESSER, KAMIL SKÓRA

CZERWONA KARTKA
: DAMIAN ZAREK

3.12.2016- III KOLEKJA
BURZA KOSOROWICE   4-6 FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

BURZA KOSOROWICE- KRZYSZTOF HRUZIK- PIOTR WLOKA- TOMASZ REINERT- MAREK CICHOŃ- MATIJAS SWOBODA- PATRYK HRUZIK- TOBIASZ SWOBODA- MAREK MORAJKO- JAKUB FESSER

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE- MARIUSZ MALARCZYK- IGNACY KULCZYCKI- ROBERT ŻURAD- TOMASZ CZYRNIA- GRZEGORZ REISIG- MATEUSZ SAWLIK

BRAMKI: PATRYK HRUZIK X2, TOBIASZ SWOBODA X2, GRZEGORZ REISIG X3, IGNACY KULCZYCKI, TOMASZ CZYRNIA, MATEUSZ SAWLIK

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ SAWLIK X1

ORZEŁ MOKRE ŁANY   1-2   MALIK PRZYWORY


ORZEŁ MOKRE ŁANY
- DAMIAN CZEMPIEL- OLEK WYŻGOŁ- GRZEGORZ PYKA- MICHAŁ KUNCE- AREK KORNAFEL- TOMASZ WOLANY- DAWID SKRZYPCZYK

MALIK PRZYWORY- MICHAŁ PATOŁA- PAWEŁ KORAB- TOMASZ PASOŃ- DARIUSZ MATUSZEK- DAMIAN MALIK- PIOTR ZOGLOWEK- MATEUSZ SOMER- TOMASZ KESSLER- KRZYSZTOF MALIK- OLIWER MATUSZEK- TOMASZ PATOŁA

BRAMKI: AREK KORNAFEL, DAMIAN MALIK, OLIWE MATUSZEK

ZÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KORAB X1


TOMI MARKT   2-2   BORUSSIA WUNDERWAFFE 04


TOMI MARKT
- DAMIAN ZAREK- PAWEŁ FESSER- PIOTR POPIOŁEK- MATEUSZ ZALEWSKI- PIOTR KOPACZ- KAMIL SKÓRA
KIEROWNIK DRUŻYNY: JANUSZ ŁASKARZEWSKI

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04
- BARTEK WOJDAK, PATRYK KOKOT, MATEUSZ WOJS, DAMIAN KROKER, MATEUSZ KRUPPA, ARMIN KARWOT, DENNIS GORDZIELIK, GRZEGORZ JANOSZKA

BRAMKI: PIOTR POPIOŁEK, PAWEŁ FESSER, MATEUSZ KRUPPA, DENNIS GORDZIELIK

ZÓŁTE KARTKI: BARTEK WOJDAK X1


EKO-PACZE   2-1   ZIP SKŁAD

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- DANIEL STUPAK- SZYMON LEWANDOWSKI- TOBIASZ PIETRUSZKA- MAREK ANIOŁ- KAMIL KOWALCZYK- ROBERT MAZUREK- DANIEL KRUPOP

ZIP SKŁAD- JACEK KORZONEK- PIOTR BATÓG- PIOTR WOCHNA- BOGUSŁAW SOBIERAJ- PIOTR PLOCH- SEBASTIAN SENISZYN- GRZEGORZ ZMUDA- DAWID PIETRUNIAK- JAKUB LABISZ- DOMINIK SROKA- RADOSŁAW CHOJNOWSKI

BRAMKI: DANIEL STUPAK, ROBERT MAZUREK, JAKUB LABISZ

ZÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ, SEBASTIAN SENISZYN


27.11.2016- II KOLEJKA



MALIK PRZYWORY 8-2 BORUSSIA WUNDERWAFFE 04


MALIK PRZYWORY- MICHAŁ PATOŁA- TOMASZ PATOŁA- PAWEŁ KORAB- TOMASZ PASOŃ- OLIWER MATUSZEK- PATRYK MATUSZEK- KRZYSZTOF MALIK- DAMIAN MALIK- MATEUSZ STEINHOF- TOMASZ KESSLER

BORUSSIA WUNDERWAFFE 04
- BARTEK WOJDAK- DAMIAN KROKER- TOMASZ SKRZYPCZYK- PRZEMEK BORAWSKI- PAWEŁ LEJŻAK- MATEUSZ WOJS- MARTIN WITEK

BRAMKI: MATEUSZ STEINHOFFx3, KRZYSZTOF MALIK, TOMASZ PATOŁA, TOMASZ PASOŃ, OLIWER MATUSZEK, TOMASZ KESSLER, BARTEK WOJDAK, MARTIN WITEK

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KESSLER x1


ORZEŁ MOKRE ŁANY   5-6   TOMI MARKT


ORZEŁ MOKRE ŁANY- MICHAŁ ZARĘBSKI- ALEKSANDER WYŻGOŁ, DAWID SKRZYPCZYK- MICHAŁ KUNCE- AREK KORNAFEL- ROMAN KORNAFEL- TOMASZ WOLANY- DAMIAN CZEMPIEL- GRZEGORZ PYKA

TOMI MARKT- PIOTR RUZIK- PIOTR POPIOŁEK- TOMASZ MICHOŃ- KAMIL SKÓRA- MATEUSZ ZALEWSKI- PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI- DARIUSZ KOCHANEK

BRAMKI: TOMASZ WOLANYx2, DAWID SKRZYPCZYK, MICHAŁ KUNCE, GRZEGORZ PYKA, PIOTR POPIOŁEKx2, PIOTR RUZIK, TOMASZ MICHOŃ, MATEUSZ ZALEWSKI, KAMIL SKÓRA



BURZA KOSOROWICE   2-4   ZIP SKŁAD

BURZA KOSOROWICE-KRZYSZTOF HRUZIK- DAMIAN ŁACIAK- MAREK CICHOŃ- PATRYK HRUZIK- MATEUSZ SWOBODA- TOBIASZ SWOBODA- MICHAŁ SWOBODA- MATEUSZ KAŁKA

ZIP SKŁAD- MARCIN MICHELUS- DOMINIK SROKA- RADOSŁA CHOJNOWSKI- PIOTR BATÓG- MARCIN PIECHÓWKA- DAWID PIETRUNIAK- SEBASTIAN SENISZYN- PIOTR PLOCH- JAKUB LABISZ

BRAMKI: PATRYK HRUZIK, TOBIASZ SWOBODA, RADOSŁAW CHOJNOWSKI, DAWID PIETRUNIAK, PIOTR PLOCH, JAKUB LABISZ
 

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR BATÓG x1


EKO-PACZE   3-0   FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

EKO-PACZE
- MAREK ANIOŁ- ROBERT MAZUREK- DENIS ZAJDEL- DANIEL STUPAK- MATEUSZ WEIDLER- SZYMON LEWANDOWSKI- WOJCIECH JAWORSKI- TOBIASZ PIETRUSZKA- KAMIL KOWALCZYK

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE: DAWID STASCH- IGNACY KULCZYCKI- MATEUSZ SAWLIK- JACEK FIGURA- WOJCIECH KRÓL- PIOTR MULARCZYK

BRAMKI: DANIEL STUPAK, MATEUSZ WEIDLER, WOJCIECH JAWORSKI


26.11.2016- I KOLEJKA



BORUSSIA WUNDERWAFFE 04  5-5  ORZEŁ MOKRE ŁANY


BORUSSIA WUNDERWAFFE 04- BARTEK WOJDAK- MARTIN WITEK- MATEUSZ WOJS-PAWEŁ LEJŻAK- PRZEMEK BORAWSKI- TOMASZ SKRZYPCZYK- JACEK MNICH- DAMIAN KROKER- RAFAŁ SZOPA

ORZEŁ MOKRE ŁANY- MICHAŁ ZARĘBSKI- MICHAŁ KUNCE- DAWID SKRZYPCZYK- AREK KORNAFEL- GRZEGORZ PYKA- ALEKSANDER WYŻGOŁ

BRAMKI: RAFAŁ SZOPA x2, DAMIAN KROKER x2, PRZEMEK BORAWSKI, AREK KORNAFEL x3, MICHAŁ KUMCE, DAWID SKRZYPCZYK



ZIP SKŁAD  4-2  FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

ZIP SKŁAD- MARCIN MICHELUS- JAKUB LABISZ- PIOTR BATÓG- MARCIN PIECHÓWKA- DOMINIK SROKA- PIOTR WOCHNA- SEBASTIAN SENISZYN

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE- DAWID STASCH- MATI SAWLIK- WOJCIECH KRÓL- MATI WALECKO- JACEK FIGURA- PIOTR MULARCZYK- IGNACY KULCZYCKI

BRAMKI: JAKUB LABISZ x3, DOMINIK SROKA, JACEK FIGURA, PIOTR MULARCZYK

ŻÓŁTE KARTKI: IGNACY KULCZYCKI x1



MALIK PRZYWORY  4-2  TOMI MARKT

MALIK PRZYWORY: MICHAŁ PATOŁA, PIOTR ZOGLOWEK, MATEUSZ STEINHOF- TOMASZ PASOŃ- KRZYSZTOF MALIK- TOMASZ KESSLER- PAWEŁ KORAB- ŁUKASZ GODLEWSKI

TOMI MARKT- PIOTR KOPACZ- MATEUSZ ZALEWSKI- ŁUKASZ MAŁEK- MATEUSZ PATOLA-KAMIL SKÓRA- DARIUSZ KOCHANEK- DANIEL HARTMAN- TOMASZ MICHOŃ

BRAMKI: KRZYSZTOF MALIKx3, PAWEŁ KORAB, MATEUSZ ZALEWSKI, MATEUSZ PATOLA



BURZA KOSOROWICE   2-2 EKO-PACZE

BURZA KOSOROWICE- MAREK MORAJKO- TOBIASZ SWOBODA- PATRYK HRUZIK- MAREK CICHOŃ- TOMASZ REINERT- MATEUSZ KAŁKA

EKO-PACZE- DENIS ZAJDEL- MAREK ANIOŁ- ROBERT MAZUREK- SZYMON LEWANDOWSKI- DANIEL STUPAK- KAMIL KOWALCZYK- DAWID KOWALCZYK- WOJCIECH JAWORSKI- DANIEL KRUPOP

BRAMKI: TOBIASZ SWOBODAx2, DANIEL STUPAKx2

ŻÓŁTE KARTKI: DANIEL KRUPOP x1






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=