halatarnowopolski
  Lista zawodników zgłoszonych do V Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

EKO-PACZE

 
I RUNDA

1. ŁUKASZ CZECH

2. MAREK ANIOŁ

3. MACIEJ ZAWADZKI

4. DANIEL KRUPOP

5. SEBASTIAN TYMCZYSZYN

6. WOJCIECH JAWORSKI

7. BŁAŻEJ PACIOREK

8. ADAM CHWASTYK

9. KUBA WACŁAWCZYK

10 KAMIL KOWALCZYK

 
II RUNDA


1. PAWEŁ PACZUŁA
2. KRYSTIAN POLOK

 

ZIP SKŁAD

 I RUNDA

1. MARCIN MICHELUS

2. ROBERT NOWAKOWSKI

3. PAWEŁ PLOCH

4. MARCIN PIECHÓWKA

5. PIOTR BATÓG

6. ZBIGNIEW KALINOWSKI

7. JAKUB LABISZ

8. DAWID PIETRUNIAK

9. KRZYSZTOF PIOTROWICZ

10. KRZYSZTOF RZADKOWSKI

11. GRZEGORZ ZMUDA

12. RADOSŁAW CHOJNOWSKI

13. PIOTR PLOCH

14. WOJCIECH PUDELKO

15. ADAM RYGOŁ

16. MARIUSZ PODWYSOCKI

 
II RUNDA
_____
 

DĘBSKA KUŹNIA

 I RUNDA

1. MATEUSZ WOSZKO

2. PAWEŁ JUSZCZYK

3. KLAUDIUSZ ORLIK

4. ROBERT RYCHLIKOWSKI

5. PAWEŁ DUDA

6. MATEUSZ SAWLIK

7. DAWID CZECH

8. DAMIAN ŁACIAK

9. ARTUR MARGOS

10. WOJCIECH KRÓL

11. GRZEGORZ REISIG

12. ROBERT ŻURAD

13. MATEUSZ MALIŃSKI

 II RUNDA
________


KKS MALIK PRZYWORY

 I RUNDA

1. DARIUSZ MATUSZEK

2. PATRYK MATUSZEK

3. SEBASTIAN PATOŁA

4. PIOTR ZOLGOWEK

5. OLIWER MATUSZEK

6. DAMIAN MALIK

7. KRZYSZTOF MALIK

8. ROMAN MIŚ

9. TOMASZ PATOLA

10. DAWID ZOGLOWEK

11. PATRYK HRUZIK

12. RUDOLF MALIK

13. ANDRZEJ GOŁAŚ

14. ROBERT PASSOŃ

 II RUNDA

1. MICHAŁ CIASTO
2. ŁUKASZ SKÓRA

 

UNIA RASZOWA

 I RUNDA

1. DAMIAN BARON

2. ŁUKASZ JAROSZ

3. MATEUSZ FILA

4. GRZEGORZ STRÓŻYK

5. PAWEŁ KORAB

6. JANUSZ LYRA

7. TOMASZ PASOŃ

8. MARCIN PASOŃ

9. PAWEŁ PASSON

10. MAREK MIENTUS

11. KRZYSZTOF PASOŃ

12. FABIAN GOLSCH

13. KRZYSZTOF BŁYSZCZ

14. MATEUSZ MIENTUS

15. MAREK STANOSZEK

 II RUNDA

 1. MARTIN GOLSCH
2. DAMIAN PIETRUSZKA
3. TOMASZ FILA
 

KAMIEŃ ŚLĄSKI

 

1. PIOTR REINERT

2. PIOTR SZPAK

3. DENIS ZAJDEL

4. PATRYK HERRMANN

5. PIOTR WLOKA

6. BARTOSZ KACZMAREK

7. MICHAŁ SWOBODA

8. DENIS HOWAN

9. TOBIASZ SWOBODA

10. KAMIL ROSKOSZ

11. ANDRZEJ PUDELKO

12. PIOTR NOGAJ

13. JAKUB FESSER

14. ADAM SZPAK

 

 

POWER RANGERS

 

1. MATEUSZ WOJS

2. MATEUSZ GATNER

3. ADAM SZOPA

4. MAREK KALLA

5. TOMASZ KALLA

6. MAREK PORADA

7. MAREK KACZMARCZYK

8. MARTIN WITEK

9. DENIS GORDZIELIK

10. PAWEŁ LEJŻAK

11. MICHAŁ MRÓZ

12. NICO ULBRICHT

13. TOMASZ OLEWICZ

 

 

HABIBI

 

1. PATRYK KOKOT

2. DAWID LAMICH

3. RAFAŁ WOŹNICA

4. GRZEGORZ PIETRUSZKA

5. MATEUSZ SKUT

6. MATEUSZ KRUPPA

7. RAFAŁ SZOPA

8. GRZEGORZ JANOSZKA

9. MICHAŁ DUK

10. BARTOSZ SMARZYCH

11. DAWID JANOSZKA

12. PAWEŁ WOŹNICA

 

 

PICK-UP TEAM

 

1. RAFAŁ JAGIELA

2. DAMIAN BUSZKO

3. PIOTR LACH

4. DANIEL SMERECZYŃSKI

5. TOMASZ STEPUCH

6. MARCIN DZIKOWSKI

7. MICHAŁ DEC

8. RADOSŁAW MIERZWIAK

9. WOJCIECH KOCOŃ

10. MARCIN ROBAK

11. PIOTR TASKIN

12. MICHAŁ WIŚNIEWSKI

13. PRZEMYSŁAW BELLA

14. TOMASZ MAMZER

15. MICHAŁ SAWKO

16. TOMASZ NOWAKOWSKI

 

 

KOPALEĆ

 

1. ŁUKASZ LIS

2. PATRYK PRUSIK

3. DANIEL STUPAK

4. DOMINIK KOPREK

5. MATEUSZ WEIDLER

6. ROBERT MAZUREK

7. MICHAŁ SMAROŃ

8. SEBASTIAN WOLLNIK

9. DANIEL SZCZEŚNIOK

10. GRACJAN HABDAS

11. PIOTR MAZUREK

 

 

TOMI MARKT

 

1. DOMINIK ZUGAJ

2. PAWEŁ FESSER

3. ŁUKASZ MAŁEK

4. PIOTR POPIOŁEK

5. TOMASZ DRAPACZ

6. PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI

7. MATEUSZ ZALEWSKI

8. ŁUKASZ DOLIŃSKI

9. MATEUSZ PATOLA

10. KAMIL SKÓRA

11. PIOTR RUZIK

12. TOMASZ MICHOŃ

13. TOMASZ SZAŁAJ

14. MARCIN KOCHANEK

 

 

 

AMAKS-OTMICE

 

1. MAREK GWÓŹDŹ

2. ŁUKASZ GWÓŹDŹ

3. DAWID BARTECZKO

4. BARTOSZ KIEBZAK

5. HENRYK OLSOK

6. SEBASTIAN WOCKA

7. ADRIAN KOROL

8. TOBIASZ WOLNY

9. MARIUSZ DURKA

10. KRZYSZTOF KLEEMANN

11. PIOTR JOSZKO

12. TOMASZ SKLORZ

13. ARKADIUSZ DUDEK

14. KRZYSZTOF KIKLAISZ

15. RAFAŁ PLECH

16. SZYMON RÓŻAŃSKI






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=