halatarnowopolski
  Lista zawodników zgłoszonych do VI Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej.
 

EKO-PACZE

1. ŁUKASZ CZECH

2. MAREK ANIOŁ

3. MACIEJ ZAWADZKI

4. DANIEL KRUPOP

5. SEBASTIAN TYMCZYSZYN

6. DANIEL STUPAK

7. ROBERT MAZUREK

8. ADAM CHWASTYK

9. KAMIL KOWALCZYK

10. KUBA WACŁAWCZYK

11. MATEUSZ DAWID
 



ZIP SKŁAD

 1. MARCIN MICHELUS

2. ROBERT NOWAKOWSKI

3. PIOTR PLOCH

4. MARCIN PIECHÓWKA

5. PIOTR BATÓG

6. ZBIGNIEW KALINOWSKI

7. JAKUB LABISZ

8. DAWID PIETRUNIAK

9. MICHAŁ SMAROŃ

10. MARIUSZ PODWYSOCKI

11. GRZEGORZ ZMUDA

12. RADOSŁAW CHOJNOWSKI

13. SEBASTIAN SENISZYN

14. KRZYSZTOF PIOTROWICZ
 


FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

1. DAMIAN ZMUDA

2. PAWEŁ DUDA

3. JACEK FIGURA

4. MARIUSZ MULARCZYK

5. ROBERT RYCHLIKOWSKI

6. FABIAN GOLSCH

7. PIOTR POLEDNIA

8. MATEUSZ SAWLIK

9. PIOTR MULARCZYK

10. IRENEUSZ LIKOS

11. DARIUSZ PIETRUSZKA

12. WOJCIECH KRÓL

13. MATEUSZ WOSZKO
 


MALIK PRZYWORY

1. DARIUSZ MATUSZEK

2. WOJCIECH JAWORSKI

3. MICHAŁ CIASTO

4. PIOTR ZOLGOWEK

5. OLIWER MATUSZEK

6. DAMIAN MALIK

7. KRZYSZTOF MALIK

8. ROMAN MIŚ

9. TOMASZ KESSLER

10. DAMIAN MALIK

11. TOBIASZ PIETRUSZKA

12. SEBASTIAN PATOŁA

13. RUDOLF MALIK


DREWNIAKI

1. DAMIAN BARON

2. MARCIN PASOŃ

3. PAWEŁ PASSON

4. GRZEGORZ STRÓŻYK

5. PAWEŁ KORAB

6. KRZYSZTOF PASSON

7. TOMASZ PASOŃ

8. MAREK MIKOLAS

9. PIOTR ZIEMC

10. WOJCIECH SKOLIK

11. ŁUKASZ JAROSZ

12. MIREK DEMCZENKO

13. MATEUSZ WEIDLER

14. MAREK STANOSZEK

15. WALDEMAR ŚWIENTEK


STODOŁA KAMIEŃ ŚLĄSKI

 1. KAMIL ROSKOSZ

2. DENIS HOWAN

3. JAKUB FESSER

4. MATIJAS SWOBODA

5. PIOTR WLOKA

6. JACEK FREIDRICH

7. PATRYK HERRMANN

8. TOMASZ KUREK

9. TOMASZ REINERT

10. KAROL CZECH

11. MAREK MORAJKO

12. DENIS ZAJDEL

13. CZESŁAW KAPICA


 POWER RANGERS

 1. DAWID MIKA

2. MAREK PORADA

3. MICHAŁ MRÓZ

4. PAWEŁ LEJŻAK

5. MATEUSZ GATNER

6. ILONA SŁADEK

7. MAREK KALLA

8. TOMASZ KALLA

9. MATEUSZ WOJS

10. ADAM SZOPA

11. TOMASZ MICHAŁKÓW

12. DAWID MIKA

13. DENIS GORDZIELIK

14. RAFAŁ MRÓZ

15. MAREK KACZMARCZYK


 HABIBI

1. BARTOSZ WOJDAK

2. ADAM KAŁA

3. RAFAŁ WOŹNICA

4. ARMIN KARWOT

5. MATEUSZ SKUT

6. MATEUSZ KRUPPA

7. RAFAŁ SZOPA

8. GRZEGORZ JANOSZKA

9. MICHAŁ DUK

10. DAWID JANOSZKA

11. JACEK MNICH

12. PATRYK KOKOT


 BROWARIACI

 1. DENIS SPRANCEL

2. DAMIAN KOTWICA

3. KAMIL NIEŚWIEC

4. DARIUSZ KILISZ

5. TOMASZ PATOLA

6. ŁUKASZ GODLEWSKI

7. KACPER NIEDZIELSKI

8. BARTOSZ DUBIK

9. PRZEMYSŁAW KORCHUT

10. DAMIAN DŁUBIK

11. DAMIAN ZAJĄC

12. JAROSŁAW PYDYCH

13. KAMIL PIETRUSZKA


BURZA KOSOROWICE

 1. JERZY JOŃCZYK

2. KRZYSZTOF HRUZIK

3. TOBIASZ SWOBODA

4. PATRYK HRUZIK

5. ADAM SZPAK

6. BARTOSZ KACZMAREK

7. PIOTR REINERT

8. ANDRZEJ GOŁAŚ

9. MARCIN MUC

10. MARIUSZ SPARWASSER

11. MARKUS KOWALIK


 TOMI MARKT

 1. DOMINIK ZUGAJ

2. PAWEŁ FESSER

3. ŁUKASZ MAŁEK

4. PIOTR POPIOŁEK

5. DARIUSZ KOCHANEK

6. MATEUSZ PATOLA

7. DANIEL HARTMAN

8. ŁUKASZ DOLIŃSKI

9. PATRYK PRUSIK

10. KAMIL SKÓRA

11. PIOTR RUZIK

12. TOMASZ MICHOŃ

13. PIOTR RUZIK

14. MATEUSZ ZALEWSKI

15. DARIUSZ KOCHANEK


CIESIELSTWO WOŹNY

 1. OLIWER STUDENNY

2. DANIEL KOCHAMAN

3. STANISŁAW PIECHA

4. ADAM SOKOLSKI

5. ROMAN WODARZ

6. MATEUSZ PĘCHRA

7. JACEK BŁACHUT

8. RADOSŁAW PĘCHRA

9. MANFRED KOZIOŁ

10. MARCIN WOJS

11. PAWEŁ JUSZCZYK






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=