halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań VIII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

1 kolejka: 25.11.2017

Zip Skład   9 -3    Coco Jambo

Zip Skład: Szymon Lewandowski, Daniel Stupak,  Jakub Labisz, Sebastian Seniszyn, Dariusz Seniszyn, Paweł Ploch, Radosław Chojnowski

Coco Jambo: Daniel Krupop, Mateusz Weidler, Gracjan Habdas, Marek Anioł, Mario Breffka, Wojciech Jaworski, Dawid Kowalczyk, Jakub Wacławczyk, Maciej Zawadzki

bramki: Jakub Labisz x3, Daniel Stupak x2, Paweł Ploch x2, Szymon Lewandowski, Radosław Chojnowski, Daniel Krupop, Mateusz Weidler, Gracjan Habdas

żółte kartki: Daniel Stupak x1

Burza Kosorowice     5-7     Sztajni Team

Burza Kosorowice: Krzysztof Hruzik, Patryk Hruzik, Damian Łaciak, Daniel Glensk, Marcin Muc, Tobiasz Swoboda, Matijas Swoboda, Michał Swoboda, Marek Morajko, Jakub Fesser, Piotr Reinert

Sztajni Team: Mirosław Sieradzki, Kacper Niedzielski, Tomasz Pasoń, Piotr Zoglowek, Jakub Dudek, Kamil Pietruszka, Łukasz Godlewski, Damian Kotwica, Grzegorz Stróżyk, Paweł Korab, Mateusz Steinhof

bramki: Michał Swoboda x2, Patryk Hruzik, Marek Morajko, Piotr Reinert, Mateusz Steinhof x3, Mirosław Sieradzki, Kacper Niedzielski, Piotr Zoglowek, Kamil Pietruszka

żółte kartki: Kacper Niedzielski x1

GKS Piomar Juniorzy     1-6     Malik Przywory

GKS Piomar Juniorzy: Marcin Hellbach, Remigiusz Wicher, Rafał Staś, Sebastian Kowalczyk, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Dawid Mazur, Kamil Domerecki, Dominik Skóra, Adam Krysiński, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek

Malik Przywory: Rudolf Malik, Adam Matuszek, Tomasz Kessler, Radosław Zawadzki, Patryk Matuszek, Mateusz Sobirey, Krzysztof Malik, Zbigniew Kalinowski, Mateusz Sommer

bramki:Patryk Garwol, Tomasz Kessler x2, Patryk Matuszek x2, Krzysztof Malik, Zbigniew Kalinowski


2 kolejka: 26.11.2017

Coco Jambo     8-0     GKS Piomar Juniorzy

Coco Jambo: Damian Zając, Daniel Krupop, Mateusz Weidler, Marek Anioł, Dawid Kowalczyk, Kamil Kowalczyk, Gracjan Habdas, Jakub Wacławczyk, Maciej Zawadzki, Wojciech Jaworski

GKS Piomar Juniorzy: Remigiusz Wicher, Rafał Staś, Sebastian Kowalczyk, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Dawid Mazur, Dominik Skóra, Adam Krysiński, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Thomas Lippok

bramki: Daniel Krupop x2, Mateusz Weidler x2, Wojciech Jaworski x2, Gracjan Habdas

żółte kartki: Dawid Kowalczyk x1, Mateusz Żarski x1

Sztajni Team     2-6     Zip Skład

Sztajni Team: Kamil Pietruszka, Tobiasz Pietruszka, Jakub Dudek, Mateusz Steinhof, Łukasz Godlewski, Damian Kotwica, Grzegorz Stróżyk, Tomasz Pasoń, Paweł Korab

Zip Skład: Marcin Michelus, Jakub Labisz, Sebastian Seniszyn, Dariusz Seniszyn, Grzegorz Zmuda, Szymon Lewandowski, Paweł Ploch, Daniel Stupak

bramki: Tobiasz Pietruszka x2, Grzegorz Zmuda x2, Daniel Stupak x2, Jakub Labisz, Szymon Lewandowski

żółte kartki: Jakub Dudek x1, Mateusz Steinhof x1,Łukasz Godlewski x1

Tomi Markt     9-6     Burza Kosorowice

Tomi Markt: Igor Hrystyna, Dawid Pietruniak, Jacek Błachut, Łukasz Doliński, Piotr Ruzik, Piotr Popiołek, Nazar Hrystyna, Kamil Skóra

Burza Kosorowice: Damian Łaciak, Matijas Swoboda, Tobiasz Swoboda, Łukasz Cebula, Patryk Hruzik, Michał Swoboda, Marek Morajko, jakub Fesser, Marek Cichoń, Kamil Roskosz, Daniel Glensk, Piotr Reinert, Krzysztof Hruzik

bramki: Piotr Popiołek x4, Piotr Ruzik x2, Dawid Pietruniak x2, Jacek Błachut, Michał Swoboda x2, Tobiasz Swoboda x2, Matijas Swoboda, Piotr Reinert

żółte kartki: Dawid Pietruniak x1, Łukasz Doliński x1, Jakub Fesser x1


3 kolejka: 02.12.2017r.

Zip Skład    1-3     Tomi Markt

Zip Skład:Marcin Michelus, Jakub Labisz, Grzegorz Zmuda, Daniel Stupak, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Dariusz Seniszyn, Radosław Chojnowski, Piotr Wochna, Szymon Bucki, Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Jakub Baranowski

Tomi Markt: Igor Hrystyna, Nazar Hrystyna, Mateusz Patola, Patryk Prusik, Jacek Błachut, Paweł Feser, Tomasz Michoń, Dawid Pietruniak, Kamil Skóra

bramki: Daniel Stupak, Mateusz Patola,Paweł Fesser, Dawid Pietruniak.

żółte kartki: Kamil Skóra x1

Malik Przywory      5-4     Coco Jambo

Malik Przywory: Rudolf Malik, Mateusz Sommer, Michał Patola, Patryk Matuszek, Mateusz Sobirey, Radosław Zawadzki, Zbiegniew Kalinowski, Tomasz Kessler, Kamil Nieświec

Coco Jambo: Mateusz Smółka, Gracjan Habdas, Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Daniel Krupop, Dawid Kowalczyk, Wojciech Jaworski, Jakub Wacławczyk, Maciej Zawadzki, Marek Anioł, Jakub Pietrakowski, Szymon Machnik

bramki: Patryk Matuszek x2, Mateusz Sobirey, Zbigniew Kalinowski, Tomasz Kessler, Jakub Wacławczyk x2, Dawid Kowalczyk, Jakub Pietrakowski.

żółte kartki: Mateusz Sobirey x1,Kamil Nieświec x1, Wojciech Jaworski x1

GKS Piomar Juniorzy     0-14     Sztajni Team

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Rafał Staś Dominik Skóra, Thomas Lippok, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Adam Krysiński, Mateusz Żarski, Klaudiusz Damaschek, Sebastian Kowalczyk

Sztajni Team:Mateusz Steinhof, Jakub Dudek, Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Łukasz Godlewski, Kacper Niedzielski

bramki: Mateusz Steinhof x8, Łukasz Godlewski x2, Jakub Dudek, Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Kacper Niedzielski


4 kolejka: 03.12.2017r.

Sztajni Team     9-2     Malik Przywory

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Jakub Dudek, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Łukasz Godlewski, Kacper Niedzielsk

Malik Przywory: Rudolf Malik, Michał Patola, Tomasz Kessler, Krzysztof Malik, Radosław Zawadzki, Mateusz Sommer, Mateusz Sobirey, Adam Matuszek, Zbigniew Kalinowski, Patryk Matuszek, Mateusz Jambor, Armin Karwo,

bramki: Mateusz Steinhof x5, Kacper Niedzielski x2, Jakub Dudek, Paweł Korab, Mateusz Sobirey, Patryk Matuszek.

czerwone kartki: Tomasz Kessler x1

Tomi Markt     6-2     GKS Piomar Juniorzy

Tomi Markt: Igor Hrystyna, Nazar Hrystyna, Mateusz Patola, Patryk Prusik, Jacek Błachut, Paweł Fesser, Tomasz Michoń, Dawid Pietruniak, Dariusz Kochanek, Kamil Skóra

GKS Piomar Juniorzy: Marcin Hellbach, Maciej Wierzbicki, Rafał Staś, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Adam Krysiński, Mateusz Żarski, Klaudiusz Damaschek, Dawid Mazur

bramki: Dawid Pietruniak x3, Mateusz Patola, Tomasz Michoń, Kamil Skóra, Marcin Labisz, Klaudiusz Damaschek.

żółte kartki: Patryk Prusik x1

Burza Kosorowice     1-4     Zip  Skład

Burza Kosorowice: Jakub Fesser, Michał Swoboda, Damian Łaciak, Patryk Hruzik, Łukasz Cebula, Kamil Roskosz, Krzysztof Hruzik, Jerzy Jończyk

Zip  Skład: Marcin Michelus, Jakub Labisz, Grzegorz Zmuda, Daniel Stupak, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Dariusz Seniszyn, Radosław Chojnowski, Szymon Bucki, Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Marcin Piechówka

bramki: Damian Łaciak, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Radosław Chojnowski, Daniel Stupak

żółte kartki: Łukasz Cebula x1, Jerzy Jończyk x1

czerwone kartki: Radosław Chojnowski x1


5 kolejka: 09.12.2017

GKS Piomar Juniorzy     2-12     Burza Kosorowice

GKS Piomar Juniorzy: Marcin Hellbach, Maciej Wierzbicki, Remigiusz Wicher, Rafał Staś, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Adam Krysiński, Mateusz Żarski, Klaudiusz Damaschek, Dawid Mazur

Burza Kosorowice: Jakub Fesser, Michał Swoboda, Damian Łaciak, Patryk Hruzik, Łukasz Cebula, Kamil Roskosz, Krzysztof Hruzik, Jerzy Jończyk, Marek Cichoń, Tobiasz Swoboda, Matijas Swoboda, Piotr Reinert

bramki: Mateusz Żarski, Klaudiusz Damaschek, Michał Swoboda x3, Tobiasz Swoboda x2, Patryk Hruzik x2, Piotr Reinert x2, Jerzy Jończyk, Marek Cichoń, Łukasz Cebula

Malik Przywory     2-8     Tomi Markt

Malik Przywory: Krzysztof Malik, Oliwer Matuszek, Michał Patola, Radosław Zawadzki, Adam Matuszek, Kamil Nieświec, Mateusz Skut, Mateusz Sommer

Tomi Markt: Tomi Markt: Igor Hrystyna, Nazar Hrystyna, Patryk Prusik, Jacek Błachut, Paweł Feser, Marcin Kochanek, Kamil Skóra,Łukasz Doliński, Piotr Ruzik, Piotr Popiołek, Łukasz Małek. Trener: Janusz Łaskarzewski

bramki: Krzysztof Malik, Mateusz Skut, Piotr Popiołek x3, Piotr Ruzik x2, Łukasz Małek, Łukasz Doliński, Kamil Skóra

Coco Jambo     7-5     Sztajni Team

Coco Jambo:Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Daniel Krupop, Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Gracjan Habdas, Kuba Pietrakowski, Kuba Wacławczyk, Mateusz Smółka

Sztajni Team: Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Łukasz Godlewski, Kacper Niedzielski, Mirosław Sieradzki, Piotr Fechner, Kamil Pietruszka

bramki: Gracjan Habdas x2, Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Daniel Krupop, Wojciech Jaworski, Mirosław Sieradzki x2, Mateusz Steinhof, Łukasz Godlewski, Piotr Fechner

żółte kartki: Kamil Kowalczyk x1, Wojciech Jaworski x1, Kacper Niedzilski x1

czerwona kartka: Łukasz Godlewski

6 kolejka: 10.12.2017

Tomi Markt     9-5     Coco Jambo

Tomi Markt: Tomi Markt: Tomi Markt: Igor Hrystyna, Nazar Hrystyna , Jacek Błachut, Paweł Feser, Kamil Skóra,Łukasz Doliński, Piotr Popiołek, Mateusz Patola, Tomasz Michoń, Dawid Pietruniak, Trener: Janusz Łaskarzewski

Coco Jambo: Coco Jambo:Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Daniel Krupop, Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Gracjan Habdas, Kuba Wacławczyk, Mateusz Smółka, Dawid Kowalczyk,

bramki: Łukasz Doliński x3, Piotr Popiołek x2, Kamil Skóra x2,Dawid Pietruniak, Mateusz Patola, Kuba Wacławczyk x2, Wojciech Jaworski, Gracjan Habdas, Maciej Zawadzki

żółte kartki: Mateusz Patola x1

czerwona kartka: Gracjan Habdas

Burza Kosorowice      7-6      Malik Przywory

Burza Kosorowice: Burza Kosorowice: Michał Swoboda, Tobiasz Swoboda, Patryk Hruzik, Łukasz Cebula, Kamil Roskosz, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Marek Cichoń, Tobiasz Swoboda, Matijas Swoboda, Piotr Reinert

Malik Przywory: Malik Przywory: Michał Patola, Adam Matuszek, Kamil Nieświec, Mateusz Skut, Mateusz Sobirey, Patryk Matuszek

bramki: Tobiasz Swoboda x4, Piotr Reinert x2, Patryk Hruzik, Patryk Matuszek x4, Adam Matuszek, Mateusz Skut

żółte kartki: Tobiasz Swoboda x1, Adam Matuszek x1

Zip Skład     4-0     GKS Piomar Juniorzy

Zip Skład:Marcin Michelus, Marcin Piechówka, Dariusz Seniszyn, Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Piotr Ploch

GKS Piomar Juniorzy: Remigiusz Wicher, Rafał Staś, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Mateusz Żarski, Klaudiusz Damaschek, Dawid Mazur, Sebastian Kowalczyk

bramki: Piotr Maślankiewicz x2, Szymon Lewandowski, Piotr Ploch


7 kolejka: 16.12.2017

Malik Przywory         3-6     Zip Skład

Malik Przywory: Michał Patola, Adam Matuszek, Mateusz Skut, Michał Wastag, Patryk Matuszek, Krzysztof Malik

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Paweł Ploch, Sebastian Seniszyn, Daniel Stupak, Grzegorz Zmuda, Dawid Zoglowek, Jakub Labisz, Szymon Bucki

bramki: Patryk Matuszek x2, Krzysztof Malik, Dariusz Seniszyn x2, Daniel Stupak x2, Jakub Labisz, Szymon Bucki

żółte kartki: Grzegorz Zmuda x1, Dariusz Seniszyn x1

Coco Jambo     3-7     Burza Kosorowice

Coco Jambo : Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Kuba Pietrakowski, Mateusz Smółka, Dawid Kowalczyk, Kuba Wacławczyk

Burza Kosorowice: Tobiasz Swoboda, Patryk Hruzik, Łukasz Cebula, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Marek Cichoń, Matijas Swoboda, Tomasz Reinert, Jerzy Jończyk

bramki: Kamil Kowalczyk, Kuba Wacławcyk, Mateusz Weidler, Tomasz Reinert x3, Tobiasz Swoboda x2, Patryk Hruzik, Łukasz Cebula

Sztajni Team      8-7  Tomi Markt

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Kacper Niedzielski,Piotr Fechner, Jakub Dudek, Michał Galla, Piotr Zoglowek

Tomi Markt: Jacek Błachut, Paweł Feser, Kamil Skóra,Łukasz Doliński, Piotr Popiołek, Dawid Pietruniak, Piotr Ruzik, Łukasz Małek. Trener: Janusz Łaskarzewski

bramki: Kacper Niedzielski x4, Piotr Zoglowek, Jakub Dudek, Piotr Fechner, Machał Galla, Dawid Pietruniak x2, Łukasz Doliński x2, Piotr Ruzik, Piotr Popiołek, Łukasz Małek


8 kolejka: 17.12.2017

Sztajni Team     9-5      Burza Kosorowice

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Kacper Niedzielski,Piotr Fechner, Jakub Dudek, Michał Galla, Piotr Zoglowek, Kamil Pietruszka

Burza Kosorowice: Tobiasz Swoboda, Patryk Hruzik, Damian Łaciak, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Jakub Fesser, Matijas Swoboda, Jerzy Jończyk, Michał Swoboda

bramki:  Michał Galla x3, Mateusz Steinhof x2, Kamil Pietruszka, Jakub Dudek, Grzegorz Stróżyk, Kacper Niedzielski, Tobiasz Swoboda x2, Patryk Hruzik, Damian Łaciak, Matijas Swoboda

żółte kartki: Mateusz Steinhof x1, Jakub Dudek x1

Coco Jambo     0-9     Zip Skład

Coco Jambo: Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Kuba Pietrakowski, Mateusz Smółka, Gracjan Habdas

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Sebastian Seniszyn, Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski,  Dawid Zoglowek, Jakub labisz, Grzegorz Zmuda, Szymon Bucki

bramki: Tomasz Kolanko x3, Dawid Zoglowek x2, Jakub Labisz x2, Szymon Lewandowski, Piotr Maślankiewicz

żółte kartki: Maciej Zawadzki x2

Malik Przywory     12-0     GKS Piomar Juniorzy

Malik Przywory: Rudolf Malik, Adam Matuszek, Mateusz Skut, Michał Wastag, Patryk Matuszek, Krzysztof Malik, Mateusz Sobirey, Daniel Olenchowicz, Mateusz Sommer

GKS Piomar Juniorzy: Marcin Hellbach, Rafał Staś, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Mateusz Żarski, Kamil Domerecki, Tohomas Lippok, Dawid Mazur

bramki: Patryk Matuszek x3, Krzysztof Malik x2, Michał Wastag x2, Daniel Olenchowicz x2, Adam Matuszek, Mateusz Skut, Mateusz Sommer


9 kolejka: 13.01.2018

GKS Piomar Juniorzy     3-6     Coco Jambo

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Damian Kleemann, Marcin Labisz, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Dawid Mazur, Adam Krysiński

Coco Jambo: Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Kuba Pietrakowski, Mateusz Smółka, Gracjan Habdas, Daniel Krupop, Dawid Kowalczyk, Jakub Wacławczyk

bramki: Dominik Skóra, Adam Krysiński, Dawid Mazur, Daniel Krupop x2, Jakub Wacławczyk, Kamil Kowalczyk, Dawid Kowalczyk, Jakub Pietrakowski

czerwona kartka: Marek Anioł

Zip Skład     6-2     Sztajni Team

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Daniel Stupak, Grzegorz Zmuda, Jakub Labisz

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Kacper Niedzielski, Jakub Dudek, Michał Galla, Piotr Zoglowek, Kamil Pietruszka, Mirosław Sieradzki

bramki: Daniel Stupak x2, Jakub Labisz, Dariusz Seniszyn, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Kacper Niedzielski, Mateusz Steinhof

żółte kartki: Daniel Stupak x1, Kacper Niedzielski x1, Tomasz Pasoń x1

Burza Kosorowice    3-8     Tomi Markt

Burza Kosorowice: Patryk Hruzik, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Matijas Swoboda, Michał Swoboda, Marcin Muc, Łukasz Cebula

Tomi Markt: Paweł Feser, Kamil Skóra,Łukasz Doliński, Piotr Popiołek, Dawid Pietruniak, Piotr Ruzik, Tomasz Michoń. Trener: Janusz Łaskarzewski

bramki: Patryk Hruzik, Michał Swoboda, Marcin Muc, Piotr Popiołek x3, Piotr Ruzik x2, Dawid Pietruniak x2, Kamil Skóra


10 kolejka: 14.01.2018

Tomi Markt     6-2     Zip Skład

Tomi Markt: Paweł Feser, Kamil Skóra, Jacek Błachut, Piotr Popiołek, Dawid Pietruniak, Piotr Ruzik, Tomasz Michoń, Łukasz Małek. Trener: Janusz Łaskarzewski

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Daniel Stupak, Piotr Maślankiewicz , Jakub Labisz, Radosław Chojnowski, Marcin Piechówka, Szymon Bucki

bramki: Tomasz Michoń x2, Piotr Ruzik, Piotr Popiołek, Jacek Błachut, Dawid Pietruniak, Daniel Stupak, Tomasz Kolanko

Sztajni Team     15-3     GKS Piomar Juniorzy

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Paweł Korab, Piotr Zoglowek, Kamil Pietruszka,

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Marcin Labisz, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Rafał Staś, Sebastian Kowalczyk

bramki: Mateusz Steinhof x7, Paweł Korab x4, Piotr Zoglowek, Grzegorz Stróżyk, Kamil Pietruszka, Tomasz Pasoń, Dominik Skóra, rafał Staś,Marcin Labisz

żółte kartki: Paweł Korab x1

Coco Jambo     4-5     Malik Przywory

Coco Jambo: Mateusz Weidler, Kamil Kowalczyk, Maciej Zawadzki, Wojciech Jaworski, Kuba Pietrakowski, Mateusz Smółka, Gracjan Habdas, Daniel Krupop, Dawid Kowalczyk, Jakub Wacławczyk

Malik Przywory:  Rudolf Malik, Krzysztof Malik, Adam Matuszek, Tomasz Kessler, Mateusz Sommer, Daniel Olechnowicz, Maciej Capiga, Patryk Matuszek

bramki: Gracjan Habdas x2, Wojciech Jaworski, Mateusz Weidler, Daniel Olechnowicz x4, Patryk Matuszek


11 kolejka: 20.01.2018

Zip Skład     5-0 v.o     Burza Kosorowice

(drużuna gości nie dojechała na spotkanie)

GKS Piomar Juniorzy      4-18     Tomi Markt

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Rafał Staś, Sebastian Kowalczyk, Damian Kleemann

Tomi Markt: Paweł Feser, Kamil Skóra, Piotr Popiołek, Piotr Ruzik, Jacek Błachut, Łukasz Doliński, Patryk Prusik, Dariusz Kochanek. Trener: Janusz Łaskarzewski

bramki: Patryk Garwol x2, Rafał Staś, Dominik Skóra, Piotr Popiołek x7, Kamil Skóra x3, Paweł Fesser x3, Piotr Ruzik x3, Patryk Prusik, Jacek Błachut

Malik Przywory    6-7     Sztajni Team

Malik Przywory: Rudolf Malik, Krzysztof Malik, Mateusz Sommer, Daniel Olechnowicz, Maciej Capiga, Mateusz Skut,Armin Karwot, Damian Malik, Mateusz Sobirey, Oliwer Matuszek, Zbiegniew Kalinowski

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Kacper Niedzielski, Jakub Dudek, Michał Galla, Kamil Pietruszka, Piotr Fechner, Łukasz Godlewski

bramki: Maciej Capiga x2, Mateusz Skut, Daniel Olechnowicz, Damian Malik, Zbiegniew Kalinowski, Michał Galla x3, Mateusz Steinhof x2, Jakub Dudek, Kacper Niedzielski

żółte kartki: Kamil Pietruszka x1


12 kolejka: 21.01.2018

Sztajni Team        7-2     Coco Jambo

Sztajni Team: Tomasz Pasoń, Grzegorz Stróżyk, Mateusz Steinhof, Kacper Niedzielski, Jakub Dudek, Michał Galla, Łukasz Godlewski

Coco Jambo: Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Gracjan Habdas, Dawid Kowalczyk, Maciej Zawdzki, Wojciech Habdas

bramki: Mateusz Steinhof x2, Kacper Niedzielski x2, Michał Galla x2, Tomasz Pasoń, Wojciech Jaworski, Gracjan Habdas

żółte kartki: Mateusz Steinhof x1

Tomi Markt           3-2     Malik Przywory

Tomi Markt: Paweł Feser, Kamil Skóra, Piotr Popiołek, Piotr Ruzik, Jacek Błachut, Łukasz Doliński, Dawid Pietruniak. Trener: Janusz Łaskarzewski

Malik Przywory: Rudolf Malik, Damian Malik, Mateusz Sommer, Daniel Olechnowicz, Maciej Capiga, Armin Karwot, Mateusz Sobirey, Patryk  Matuszek, Zbiegniew Kalinowski, Michał Patola

bramki: Piotr Popiołek x2, Jacek Błachut, Maciej Capiga, Mateusz Sobirey

żółte kartki: Piotr Ruzik x1

Burza Kosorowice    3-2    GKS Piomar Juniorzy

Burza Kosorowice: Patryk Hruzik, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Michał Swoboda, Marek Cichoń, Jerzy Jończyk, Jakub Fesser

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Rafał Staś, Marcin Labisz, Damian Kleemann

bramki: Marek Morajko x2, Michał Swoboda, Patryk Garwol, Dominik Skóra



13 kolejka: 27.01.2018

Coco Jambo           5-5    Tomi Markt

Coco Jambo : Damian Zając, Marek Anioł, Dawid Kowalczyk, Maciej Zawdzki, Mateusz Weidler, Jakib Wacławczyk, Daniel Krupop, Kamil Kowalczyk

Tomi Markt: Nazar Hrystuna, Kamil Skóra, Piotr Popiołek, Jacek Błachut, Łukasz Doliński, Dawid Pietruniak, Daniel Hartman. Trener: Janusz Łaskarzewski

bramki: Kamil Kowalczyk x2, Jakub Wacławczyk x2, Daniel Krupop, Jacek Błachut x4, Piotr Popiołek

żółte kartki: Daniel Krupop x1

Malik Przywory     9-3     Burza Kosorowice

Malik Przywory: Rudolf Malik, Damian Malik, Mateusz Sommer, Daniel Olechnowicz, Maciej Capiga, Armin Karwot, Mateusz Sobirey, Zbiegniew Kalinowski, Michał Wastag, Krzysztof Malik

Burza Kosorowice: Patryk Hruzik, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Michał Swoboda, Marek Cichoń, Jerzy Jończyk, Jakub Fesser, Tomasz Reinert, Damian Łaciak

bramki: Daniel Olechnowicz x4, Zbiegniew Kalinowski, Maciej Capiga, Armin Karwot, Michał Wastag, Mateusz Sommer, Michał Swoboda, Patryk Hruzik, Tomasz Reinert

GKS Piomar Juniorzy     2-10     Zip Skład

GKS Piomar Juniorzy: Maciej Wierzbicki, Dominik Skóra, Patryk Garwol, Mateusz Żarski, Klaudisz Damaschek, Rafał Staś, Marcin Labisz, Damian Kleemann, Dawid Mazur, Sebastian Kowalczyk

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Tomasz Kolanko, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Daniel Stupak, Jakub Labisz, Radosław Chojnowski

bramki: Dominik Skóra, Sebastian Kowalczyk, Jakub Labisz x4, Daniel Stupak x3, Sebastian Seniszyn, Szymon Lewanowski, Tomasz Kolanko


14 kolejka: 28.01.2018

Zip Skład     7-7     Malik Przywory

Zip Skład: Marcin Michelus, Dariusz Seniszyn, Mateusz Okos, Szymon Lewandowski, Sebastian Seniszyn, Daniel Stupak, Jakub Labisz, Szymon Bucki, Marcin Piechówka

Malik Przywory: Rudolf Malik, Damian Malik, Mateusz Sommer, Mateusz Sobirey, Patryk  Matuszek, Zbiegniew Kalinowski, Krzysztof Malik, Oliwer Matuszek

bramki: Daniel Stupak x3, Mateusz Okos x3, Szymon Lewandowski, Oliwer Matuszek x2, Mateusz Sobirey x2, Patryk Matuszek, Damian Malik, Zbiegniew Kalinowski

Burza Kosorowice     5-11     Coco Jambo

Burza Kosorowice: Patryk Hruzik, Krzysztof Hruzik, Marek Morajko, Tobiasz Swoboda, Jerzy Jończyk, Jakub Fesser

Coco Jambo: Wojciech Jaworski, Marek Anioł, Gracjan Habdas, Dawid Kowalczyk, Maciej Zawdzki, Mateusz Weidler, Jakub Wacławczyk, Kamil Kowalczyk

bramki: Tobiasz Swoboda x5, Maciej Zawadzki x3, Jakub Wacławczyk x2. Wojciech Jaworski x2, Kamil Kowalczyk, Gracjan Habdas, Mateusz Weidler, Marek Anioł

Tomi Markt     4-4     Sztajni Team

Tomi Markt: Paweł Feser, Kamil Skóra, Jacek Błachut, Łukasz Doliński, Nazar Hrytsuna, Łukasz Małek, Tomasz Michoń, Daniel Hartman. Trener: Janusz Łaskarzewski

Sztajni Team: Grzegorz Stróżyk, Jakub Dudek, Michał Galla, Łukasz Godlewski, Piotr Fechner, Kamil Pietruszka

bramki: Łukasz Małek x2, Paweł Fesser, Łukasz Doliński, Michał Galla x2, Jakub Dudek, Piotr Fechner






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=