halatarnowopolski
  Lista zgłoszonych zawodników do VII Edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej
 

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW



BORRUSIA WUNDERWAFFE 04

1. BARTEK WOJDKAK

2. DAMIAN KROKER

3. TOMASZ SKRZYPCZYK

4. PRZEMEK BORAWSKI

5. PAWEŁ LEJŻAK

6. MATEUSZ WOJS

7. MARTIN WITEK

8. JACEK MNICH

9. RAFAŁ SZOPA

10. PATRYK KOKOT

11. MATEUSZ KRUPA

12. ARMIN KARWOT

13. DENNIS GORDZIELIK

14. GRZEGORZ JANOSZKA

15.

16.

BURZA KOSOROWICE

1. KRZYSZTOF HRUZIK

2. DAMIAN ŁACIAK

3. MAREK CICHOŃ

4. PATRYK HRUZIK

5.MATEUSZ SWOBODA

6. TOBIASZ SWOBODA

7. MICHAŁ SWOBODA

8. MATEUSZ KAŁKA

9. MAREK MORAJKO

10.TOMASZ REINERT

11. PIOTR WLOKA

12. MATIJAS SWOBODA

13. JAKUB FESSER

14.

15.

16.

EKO-PACZE

1. DENIS ZAJDEL

2. MAREK ANIOŁ

3. ROBERT MAZUREK

4. SZYMON LEWANDOWSKI

5. DANIEL STUPAK

6. KAMIL KOWALCZYK

7. DAWID KOWALCZYK

8. WOJCIECH JAWORSKI

9. DANIEL KRUPOP

10. MATEUSZ WEIDLER

11. TOBIASZ PIETRUSZKA

12. KAMIL DOMEREDZKI

13. JAKUB WACŁAWCZYK

14. KAMIL NIEŚWIEC

15.

16.

FUTSAL TEAM CHRZĄSTOWICE

1. DAWID STASCH

2. MATEUSZ SAWLIK

3. WOJCIECH KRÓL

4. MATEUSZ WALECKO

5. JACEK FIGURA

6. PIOTR MULARCZYK

7. IGNACY KULCZYCKI

8. MARIUSZ MULARCZYK

9. ROBERT ZURAD

10. TOMASZ CZYRNIA

11. GRZEGORZ REISIG

12. IRENEUSZ LIKOS

13. ADAM MALIK

14. 

15.

16.

MALIK PRZYWORY

1. MICHAŁ PATOŁA

2. TOMASZ PATOŁA 

3. PAWEŁ KORAB

4. TOMASZ PASOŃ

5. OLIWER MATUSZEK

6. PATRYK MATUSZEK

7. KRZYSZTOF MALIK

8. DAMIAN MALIK

9. MATEUSZ STEINHOF

10. TOMASZ KESSLER

11. PIOTR ZOGLOWEK

12. ŁUKASZ GODLEWSKI

13. DARIUSZ MATUSZEK

14. MATEUSZ SOMER

15.

16.

ORZEŁ MOKRE ŁANY

1. MICHAŁ ZARĘBSKI

2. ALEKSANDER WYŻGOŁ 

3. DAWID SKRZYPCZYK

4. MICHAŁ KUNCE

5. AREK KORNAFEL

6. ROMAN KORNAFEL

7. TOMASZ WOLANY

8. DAMIAN CZEMPIEL

9. GRZEGORZ PYKA

10. ROBERT CICHOŃ

11.

12.

13.

14.

15.

16.

TOMI MARKT

1. PIOTR KOPACZ

2. MATEUSZ ZALEWSKI

3. MATEUSZ PATOLA

4. PIOTR POPIOŁEK

5. PIOTR RUZIK

6.  ŁUKASZ MAŁEK

7. KAMIL SKÓRA

8. DANIEL HARTMAN

9. DARIUSZ KOCHANEK

10. TOMASZ MICHOŃ

11. PRZEMYSŁAW SUCHODOLSKI

12. DAMIAN ZAREK

13. PAWEŁ FESSER

14. DAWID ZOGLOWEK

15. PATRYK PALZER

16. IGOR HRYTSYNA

ZIP SKŁAD

1. MARCIN MICHELUS

2. DOMINIK SROKA

3. RADOSŁAW CHOJNOWSKI

4. PIOTR BATÓG

5. MARCIN PIECHÓWKA

6. DAWID PIETRUNIAK

7. SEBASTIAN SENISZYN

8. PIOTR PLOCH

9. JAKUB LABISZ

10. PIOTR WOCHNA

11. JACEK KORZONEK

12. BOGUSŁAW SOBIERAJ

13. GRZEGORZ ZMUDA

14. SIERGIEJ BURDUJA

15. KZYSZTOF KOWALSKI

16.JAKUB BARANOWSKI






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=