halatarnowopolski
  Wyniki Spotkań II Edycji Halowej Piłki Nożnej
 

 


12.02.2012 - XVI KOLEJKA


NPK             9-2              MM

1. TOMASZ KAMPA                    1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. MACIEJ MAŁŁEK                    2. DAWID WOSZEK
3. PIOTR KACZMAREK              3. MAREK WRZECIONO
4. DAWID PIETRUNIAK            4. PIOTR SOWORKA
5. MARCIN MICHELUS               5. ŁUKASZ WRZECIONO
6. ADAM RYGOŁ
7. KAROL MATUSZCZYK


BRAMKI: PIOTR KACZMAREK x2, DAWID PIETRUNIAK x7, MAREK WRZECIONO, ŁUKASZ WRZECIONO

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID PIETRUNIAK, KAROL MATUSZCZYK, MAREK WRZECIONO


LATEX         0-4        ZIP SKŁAD

1. GRZEGORZ PYCYNA                    1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. PAWEŁ PYCYNA                           2. GRZEGORZ ZMUDA
3. MATEUSZ WIJAS                          3. ARTUR ANDRZEJEWSKI
4. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI          4. JAKUB LABISZ
5. PAWEŁ RASEK                              5. GRZEGORZ BIELECKI
6. ŁUKASZ MOCH                              6. PIOTR PLOCH
7. BARTOSZ NOWAK                        7. PAWEŁ KACZMAREK
8. MICHAŁ JAGIEŁO                          8. PAWEŁ PLOCH
9. PRZEMYSŁAW GAJ                        9. PIOTR NAWROTEK


BRAMKI: JAKUB LABISZ x2, PIOTR PLOCH x2

ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ


KAMEX NAKŁO    1-0     GWIZDKI OPOLE

1. MAREK SALZBURG                       1. DARIUSZ WARDAK
2. MICHAŁ CIASTO                           2. ŁUKASZ SOWADA
3. SEBASTIAN PATOŁA                    3. TOMASZ MIĄŻEK
4. KAMIL PATOŁA                            4. MARCIN MAZANKIEWICZ
5. ROBERT LUKAS                            5. THOMAS SUCHANEK
6. DAMIAN LUKAS                            6. KRZYSZTOF GLENSK
                                                          7. MAREK KANTOR
                                                          8. MARCIN BAZAN
                                                          9. BARTOSZ OWSIANY
                                                         10. WOJCIECH BIAŁOWĄS
                                                         11. KRZYSZTOF STĘPIEŃ


BRAMKI: KAMIL PATOŁA

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL PATOŁA, BARTOSZ OWSIANY


LABTAR        2-3      MUTZ KOSOROWICE

1. KOPACZ PIOTR                       1. DAWID CICHOŃ
2. ZBIGNIEW KALINOWSKI         2. MICHAŁ SWOBODA
3. MAREK LUDWICZAK                3. KAMIL NIEŚWIEC
4. PATRYK PRUSIK                      4. PIOTR REINERT
5. RADOSŁAW ZAWADZKI           5. DAWID GEBAUER
6. DAWID KOWALCZYK


BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI, PATRYK PRUSIK, PIOTR REINERT x2, DAWID GEBAUER

ŻÓŁTE KARTKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI, MAREK LUDWICZAK


REAL OPOLE        1-0       FC NERWUSY

1. JAROSŁAW LEŚNIAK              1. DOMINIK ZUGAJ
2. MARCIN RĘKAWEK                 2. PAWEŁ FESSER
3. RAFAŁ JAGIELA                      3. MARCIN MROWIEC
4. PAWEŁ DRAPACZ                   4. KAMIL SKÓRA
5. PIOTR ADAMSKI                    5. KRZYSZTOF MICHOŃ
6. DAWID SŁOWIK                     6. PIOTR MICHOŃ
7. DARIUSZ ZAWALNIAK           7. ADAM SYROWISZKA
8. TOMASZ DRAPACZ                8. DANIEL STUPAK


BRAMKI: DARIUSZ ZAWALNIAK

ŻÓŁTE KARTKI: JAROSŁAW LEŚNIAK, MARCIN RĘKAWEK, PAWEŁ DRAPACZ, PIOTR ADAMSKI, PAWEŁ FESSER


 

LZS DĘBSKA KUŹNIA  0-5 TRANSPORT MATEJA
                                          V.O.


11.02.2012 - XV KOLEJKA


MUTZ KOSOROWICE 10-2 DĘBSKA KUŹNIA

1. KRZYSZTOF HRUZIK                     1. KAMIL ZYLA
2. JERZY JOŃCZYK                            2. MATEUSZ WOSZKO
3. PIOTR REINERT                            3. KRZYSZTOF BUL
4. DAWID GEBAUER                          4. HUBERT REISIG
5. PATRYK HRUZIK                           5. ROBERT ŻURAD
6. MATEUSZ KRUPOP
7. DAWID CICHOŃ

BRAMKI:
JERZY JOŃCZYK x2, PIOTR REINERT x6, DAWID GEBAUER, MATEUSZ KRUPOP, ROBERT ŻURAD x2

ŻÓŁTE KARTKI:
KRZYSZTOF HRUZIK, JERZY JOŃCZYK x2, PATRYK HRUZIK

CZERWONE KARTKI:
JERZY JOŃCZYK


TRANSPORT MATEJA 4-1 REALOPOLE

1. DAMIAN ZAREK                        1. GRZEGORZ WYRWICH
2. PIOTR ZOGLOWEK                    2. PAWEŁ DRAPACZ
3. DAWID ZOGLOWEK                   3. RAFAŁ JAGIELA
4. DANIEL HARTMAN                    4. JAROSŁAW LEŚNIAK
5. MATEUSZ PATOLA                    5. MARCIN RĘKAWEK
6. KRZYSZTOF PRZYBYŁA            6. DAWID SŁOWIK
7. MARCIN KOCHANEK                 7. PIOTR ADAMSKI
8. MICHAŁ SMAROŃ                      8. MAREK OWSIAK
                                                       9. TOMASZ DRAPACZ


BRAMKI: KRZYSZTOF PRZYBYŁA x2, MICHAŁ SMAROŃ x2, PIOTR ADAMSKI


FC NERWUSY   3-3    LABTAR

1. DOMINIK ZUGAJ                         1. DARIUSZ KOCHANEK
2. KAMIL SKÓRA                             2. MARCIN DUDEK
3. ADAM SYROWISZKA                   3. JACEK WACŁAWCZYK
4. DANIEL STUPAK                          4. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
5. MARCIN MROWIEC                      5. DAWID KOWALCZYK
6. KRZYSZTOF MICHOŃ                   6. KRZYSZTOF PIOTROWICZ
                                                         7. ŁUKASZ DOLIŃSKI


BRAMKI: DANIEL STUPAK, KRZYSZTOF MICHOŃ, MARCIN MROWIEC, DAWID KOWALCZYK, KRZYSZTOF PIOTROWICZ, ŁUKASZ DOLIŃSKI

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF RZADKOWSKI


KAMEX NAKŁO  3-4          NPK

1. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI                1. WOJCIECH KUŹNIK
2. MAREK SALZBURG                            2. GRZEGORZ KUŹNIK
3. SEBASTIAN PATOŁA                         3. DAWID PIETRUNIAK
4. KAMIL PATOŁA                                  4. MACIEJ MAŁŁEK
5. MAREK SPRANCEL                             5. MATEUSZ BIELECKI
6. MICHAŁ CIASTO                                 6. TOMASZ KAMPA
7. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI                 7. PIOTR KACZMAREK
                                                                8. MARCIN MICHELUS
                                                                9. KAROL MATUSZCZYK


BRAMKI: PIOTR JOSZKO x2, KAMIL PATOŁA, DAWID PIETRUNIAK x2, TOMASZ KAMPA, PIOTR KACZMAREK


GWIZDKI OPOLE 3-3 LATEX

1. KRZYSZTOF GLENSK                 1. GRZEGORZ PYCYNA
2. ŁUKASZ SOWADA                      2. PAWEŁ PYCYNA
3. KRZYSZTOF STĘPIEŃ                3. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
4. ARTUR CHUDALA                      4. PAWEŁ RASEK
5. DARIUSZ WARDAK                    5. MATEUSZ WIJAS
6. WOJCIECH BIAŁOWĄS               6. MICHAŁ JAGIEŁO
7. BARTOSZ OWSIANY
8. MACIEJ KOSARZECKI
9. MARCIN MAZANKIEWICZ
10. TOMASZ MIĄŻEK


BRAMKI: ŁUKASZ SOWADA, DARIUSZ WARDAK, BARTOSZ OWSIANY, PAWEŁ PYCYNA, MICHAŁ JAGIEŁO

ŻÓŁTE KARTKI: ARTUR CHUDALA, BARTOSZ OWSIANY, GRZEGORZ PYCYNA, PAWEŁ PYCYNA, MATEUSZ WIJAS


ZIP SKŁAD    9-2              MM

1. ROBERT NOWAKOWSKI                    1. ŁUKASZ MICHALSKI
2. GRZEGORZ ZMUDA                            2. DAWID WOSZEK
3. MARCIN PIECHÓWKA                        3. MAREK WRZECIONO
4. JAKUB LABISZ                                    4. ŁUKASZ SKÓRA
5. ARTUR ANDRZEJEWSKI                     5. BARTOSZ CIENIUCH
6. GRZEGORZ BIELECKI                          6. PIOTR MIEMIEC
7. PIOTR PLOCH
8. PAWEŁ PLOCH


BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA x2, MARCIN PIECHÓWKA x3, JAKUB LABISZ, ARTUR ANDRZEJEWSKI, PAWEŁ PLOCH x2, DAWID WOSZEKx2

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ MICHALSKI

 


05.02.2012 - XIV KOLEJKA


NPK           0-4          ZIP SKŁAD

1. MARCIN MICHELUS               1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. MATEUSZ BIELECKI               2. PAWEŁ KACZMAREK
3. MARIUSZ PODWYSOCKI        3. JAKUB LABISZ
4. DAWID PIETRUNIAK             4. PIOTR PLOCH
5. TOMASZ KAMPA                    5. PAWEŁ PLOCH
6. WOJCIECH KUŹNIK                6. GRZEGORZ ZMUDA
7. GRZEGORZ KUŹNIK                7. ARTUR ANDRZEJEWSKI
8. PIOTR KACZMAREK               8. PIOTR NAWROTEK
9. ADAM RYGOŁ                         9. GRZEGORZ SZYMAŃSKI
10. KAROL MATUSZCZYK         10. GRZEGORZ MICHELSON
                                                  11. MARCIN PIECHÓWKA
                                                  12. GRZEGORZ BIELECKI


BRAMKI: JAKUB LABISZ x2, GRZEGORZ MICHELSON, MARCIN PIECHÓWKA

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ KACZMAREK, PIOTR PLOCH


MM        5-4 GWIZDKI OPOLE

1. ŁUKASZ MICHALSKI               1. KRZYSZTOF GLENSK
2. MATEUSZ KOZOŁUP               2. BARTOSZ OWSIANY
3. PAWEŁ KORAP                       3. THOMAS SUCHANEK
4. ŁUKASZ WRZECIONO             4. MACIEJ KOSARZECKI
5. ŁUKASZ SKÓRA                      5. MARCIN BAZAN
6. BARTOSZ CIENIUCH              6. ARTUR CHUDALA
7. MAREK WRZECIONO              7. KRZYSZTOF STĘPIEŃ
8. DAWID WOSZEK                     8. DARIUSZ WARDAK
9. DOMINIK ZOGLOWEK             9. TOMASZ MIĄŻEK


BRAMKI: ŁUKASZ WRZECIONO x2, BARTOSZ CIENIUCH x3, THOMAS SUCHANEK, KRZYSZTOF STĘPIEŃ, DARIUSZ WARDAK, TOMASZ MIĄŻEK

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ SKÓRA, MAREK WRZECIONO, THOMAS SUCHANEK, MARCIN BAZAN, ARTUR CHUDALA, KRZYSZTOF STĘPIEŃ

CZERWONE KARTKI: MATEUSZ KOZOŁUP


LATEX  6-1  KAMEX NAKŁO

1. GRZEGORZ PYCYNA                    1. TOMASZ SKLORZ
2. PAWEŁ PYCYNA                          2. MAREK SALZBURG
3. ŁUKASZ MOCH                             3. JANUSZ SPRANCEL
4. PAWEŁ RASEK                             4. MAREK SPRANCEL
5. PRZEMYSŁAW GAJ                      5. ROBERT LUKAS
6. MATEUSZ WIJAS                         6. DAMIAN LUKAS
7. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI         7. SEBASTIAN PATOŁA
                                                        8. KAMIL PATOŁA


BRAMKI: ŁUKASZ MOCH x5, KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI, MAREK SPRANCEL


FC NERWUSY 14-0 MUTZ KOSOROWICE

1. DOMINIK ZUGAJ               1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. TOMASZ MICHOŃ             2. PATRYK HRUZIK
3. KRZYSZTOF MICHOŃ        3. ŁUKASZ JAGIELLA
4. PIOTR MICHOŃ                 4. KAMIL NIEŚWIEC
5. KAMIL SKÓRA                   5. MATEUSZ KRUPOP
6. PAWEŁ FESSER                  6. DAWID GEBAUER
7. DANIEL STUPAK                7. DAWID CICHOŃ
8. MARCIN MROWIEC


BRAMKI: TOMASZ MICHOŃ x3, KRZYSZTOF MICHOŃ, PIOTR MICHOŃ x3, KAMIL SKÓRA x3, DANIEL STUPAK, MARCIN MROWIEC x3


LABTAR 0-4 TRANSPORT MATEJA

1. PIOTR KOPACZ                        1. DAMIAN ZAREK
2. WOJCIECH PUDELKO               2. DANIEL HARTMAN
3. ZBIGNIEW KALINOWSKI         3. MICHAŁ SMAROŃ
4. DARIUSZ KOCHANEK              4. KRZYSZTOF PRZYBYŁA
5. MAREK LUDWICZAK                5.MARCIN KOCHANEK
6. ŁUKASZ DOLIŃSKI
7. JACEK WACŁAWCZYK
8. DAWID KOWALCZYK
9. MARCIN DUDEK
10. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
11. KRZYSZTOF PIOTROWICZ


BRAMKI: DANIEL HARTMAN x3, MICHAŁ SMAROŃ

ŻÓŁTE KARTKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI

CZERWONE KARTKI: PIOTR KOPACZ


REAL OPOLE     7-2     DĘBSKA KUŹNIA

1. JAROSŁAW LEŚNIAK           1. MATEUSZ WOSZKO
2. MATEUSZ STEINHOF           2. KLAUDIUSZ ORLIK
3. PAWEŁ DRAPACZ                3. RAFAŁ CEBULA
4. MARCIN RĘKAWEK             4. HUBERT REISIG
5. RAFAŁ JAGIELA                   5. KRZYSZTOF BUL
6. DAWID SŁOWIK                   6. KAMIL ZYLA
7. TOMASZ DRAPACZ
8. GRZEGORZ WYRWICH


BRAMKI: MATEUSZ STEINHOF, MARCIN RĘKAWEK x3, RAFAŁ JAGIELA, DAWID SŁOWIK, TOMASZ DRAPACZ, KLAUDIUSZ ORLIK, KRZYSZTOF BUL

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ WYRWICH
 


04.02.2012 - XIII KOLEJKA


MUTZ KOSOROWICE 2-8 REAL OPOLE

1. DAWID CICHOŃ                 1. TOMASZ DRAPACZ
2. PIOTR REINERT                 2. RAFAŁ JAGIELA
3. ŁUKASZ JAGIELLA              3. PAWEŁ DRAPACZ
4. MATEUSZ KRUPOP             4. DARIUSZ ZAWALNIAK
5. DAWID GEBAUER               5. MARCIN RĘKAWEK
                                                6. DAWID SŁOWIK
                                                7. JAROSŁAW LEŚNIAK
                                                8. GRZEGORZ WYRWICH
                                                9. MATEUSZ STEINHOF


BRAMKI: ŁUKASZ JAGIELLA, DAWID GEBAUER, TOMASZ DRAPACZ x4, DARIUSZ ZAWALNIAK, MARCIN RĘKAWEK x3

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ WYRWICH


DĘBSKA KUŹNIA 1-11 LABTAR

1. TOMASZ ŁYDKA                    1. PIOTR KOPACZ
2. DAMIAN GRZESIK                 2. ŁUKASZ DOLIŃSKI
3. HUBERT REISIG                    3. MARCIN DUDEK
4. RAFAŁ CEBULA                     4. DAWID KOWALCZYK
5. KRZYSZTOF BUHL                 5. JACEK WACŁAWCZYK
6. KLAUDIUSZ ORLIK                6. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
7. PAWEŁ JUSZCZYK                 7. WOJCIECH PUDELKO
                                                  8. DARIUSZ KOCHANEK


BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK, ŁUKASZ DOLIŃSKI, MARCIN DUDEK x2, DAWID KOWALCZYK x3, JACEK WACŁAWCZYK x2, KRZYSZTOF RZADKOWSKI x2, DARIUSZ KOCHANEK

CZERWONE KARTKI: TOMASZ ŁYDKA


TRANSPORT MATEJA 1-3 FC NERWUSY

1. DAMIAN ZAREK                            1. DOMINIK ZUGAJ
2. DANIEL HARTMAN                        2. KRZYSZTOF MICHOŃ
3. MATEUSZ PATOLA                        3. PIOTR MICHOŃ
4. MARCIN KOCHANEK                     4. KAMIL SKÓRA
5. MICHAŁ SMAROŃ                          5. ADAM SYROWISZKA
6. KRZYSZTOF PRZYBYŁA                 6. DANIEL STUPAK


BRAMKI: DANIEL HARTMAN, PIOTR MICHOŃ x2, KAMIL SKÓRA

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ PATOLA x2, MARCIN KOCHANEK, MICHAŁ SMAROŃ, PIOTR MICHOŃ, ADAM SYROWISZKA

CZERWONE KARTKI: MATEUSZ PATOLA


NPK              1-2              LATEX

1. MARIUSZ PODWYSOCKI       1. PAWEŁ PYCYNA
2. TOMASZ KAMPA                   2. GRZEGORZ KUŹNIK
3. ADAM RYGOŁ                        3. MACIEJ HOWIS
4. MARCIN MICHELUS               4. MATEUSZ WIJAS
5. MACIEJ MAŁŁEK                    5. PAWEŁ RASEK
6. GRZEGORZ KUŹNIK               6. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
7. WOJCIECH KUŹNIK
8. MATEUSZ BIELECKI
9. PIOTR KACZMAREK


BRAMKI: MATEUSZ BIELECKI, PAWEŁ PYCYNA x2

ŻÓŁTE KARTKI: MACIEJ MAŁŁEK, GRZEGORZ PYCYNA, MACIEJ HOWIS


KAMEX NAKŁO     2-5      MM

1. RAFAŁ BIENIAS                         1. ŁUKASZ MICHALSKI
2. MAREK SALZBURG                    2. ŁUKASZ WRZECIONO
3. MAREK SPRANCEL                    3. ŁUKASZ SKÓRA
4. SEBASTIAN PATOŁA                 4. MAREK WRZECIONO
5. MICHAŁ CIASTO                        5. BARTOSZ CIENIUCH
6. KAMIL PATOŁA                          6. MATEUSZ KOZOŁUP
                                                       7. DOMINIK ZOGLOWEK


BRAMKI: MAREK SALZBURG, KAMIL PATOŁA, ŁUKASZ SKÓRA, MAREK WRZECIONO x3, BARTOSZ CIENIUCH

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ KOZOŁUP


GWIZDKI OPOLE 0-5 ZIP SKŁAD

1. KRZYSZTOF GLENSK            1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. BARTOSZ OWSIANY             2. GRZEGORZ ZMUDA
3. KRZYSZTOF STĘPIEŃ           3. MARCIN PIECHÓWKA
4. MARCIN BAZAN                    4. ARTUR ANDRZEJEWSKI
5. MACIEJ KOSARZECKI           5. JAKUB LABISZ
6. ARTUR CHUDALA                 6. GRZEGORZ BIELECKI
7. DARIUSZ WARDAK               7. PIOTR PLOCH
8. TOMASZ MIĄŻEK                  8. PAWEŁ PLOCH
9. WOJCIECH BIAŁOWĄS         9. GRZEGORZ MICHELSON
                                                10. PAWEŁ KACZMAREK


BRAMKI: MARCIN PIECHÓWKA x2, ARTUR ANDRZEJEWSKI, PAWEŁ PLOCH x2

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN BAZAN, PAWEŁ KACZMAREK


29.01.2012 - XII KOLEJKA


GWIZDKI OPOLE   1-0    NPK

1. KRZYSZTOF GLENSK               1. MATEUSZ BIELECKI
2. DARIUSZ WARDAK                 2. GRZEGORZ KUŹNIK
3. THOMAS SUCHANEK               3. WOJCIECH KUŹNIK
4. ARTUR CHUDALA                   4. MACIEJ MAŁŁEK
5. DAMIAN PICZ                         5. DAWID PIETRUNIAK
6. KRZYSZTOF STĘPIEŃ              6. PIOTR KACZMAREK
7. WOJCIECH BIAŁOWĄS            7. TOMASZ KAMPA
8. MARCIN BAZAN                      8. MARIUSZ PODWYSOCKI
9. ŁUKASZ SOWADA


BRAMKI: KRZYSZTOF STĘPIEŃ


ZIP SKŁAD 4-1 KAMEX NAKŁO

1. ROBERT NOWAKOWSKI             1. MAREK SALZBURG
2. GRZEGORZ ZMUDA                    2. MAREK SPRANCEL
3. ARTUR ANDRZEJEWSKI            3. JANUSZ SPRANCEL
4. JAKUB LABISZ                           4. KAMIL PATOŁA
5. PIOTR PLOCH                             5. SEBASTIAN PATOŁA
6. PAWEŁ PLOCH                            6. MICHAŁ CIASTO
7. PAWEŁ KACZMAREK                  7. DAMIAN LUKAS
8. PIOTR NAWROTEK
9. GRZEGORZ BIELECKI


BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA, ROBERT NOWAKOWSKI, PIOTR PLOCH, PAWEŁ PLOCH, SEBASTIAN PATOŁA

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ ZMUDA


 

MM               2-3             LATEX

1. MATEUSZ KOZOŁUP                   1. GRZEGORZ PYCYNA
2. GRZEGORZ PODWYSOCKI          2. PAWEŁ PYCYNA
3. ŁUKASZ MICHALSKI                   3. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
4. MAREK WRZECIONO                  4. MATEUSZ WIJAS
5. DAWID WOSZEK                         5. PRZEMYSŁAW GAJ
6. BARTOSZ CIENIUCH                   6. PAWEŁ RASEK
7. PIOTR SOWORKA


BRAMKI: MATEUSZ KOZOŁUP x2, PAWEŁ PYCYNA, MATEUSZ WIJAS, PRZEMYSŁAW GAJ

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ KOZOŁUP


TRANSPORT MATEJA 8-3 MUTZ KOSOROWICE

1. DAMIAN ZAREK                         1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. DANIEL HARTMAN                    2. KAMIL NIEŚWIEC
3. PIOTR ZOGLOWEK                     3. ŁUKASZ JAGIELLA
4. MATEUSZ ZAKRZEWSKI            4. PATRYK HRUZIK
5. MATEUSZ PATOLA                     5. TOBIASZ SWOBODA
6. PIOTR BATÓG                            6. DAWID GEBAUER
7. KRZYSZTOF PRZYBYŁA              7. PIOTR REINERT
8. MARCIN KOCHANEK
9. MICHAŁ SMAROŃ


BRAMKI: DANIEL HARTMAN x3, MATEUSZ ZAKRZEWSKI, MATEUSZ PATOLA, MARCIN KOCHANEK x2, MICHAŁ SMAROŃ, TOBIASZ SWOBODA x2, DAWID GEBAUER

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID GEBAUER


FC NERWUSY    4-2    DĘBSKA KUŹNIA

1. DOMINIK ZUGAJ                      1. MATEUSZ MALIŃSKI
2. MARCIN MROWIEC                  2. ROBERT ŻURAD
3. MARIUSZ MROWIEC                3. MATEUSZ WOSZKO
4. PAWEŁ FESSER                        4. KRZYSZTOF BUL
5. KRZYSZTOF MICHOŃ               5. RAFAŁ CEBULA
6. TOMASZ MICHOŃ                     6. HUBERT REISIG
7. KAMIL SKÓRA                          7. GRZEGORZ REISIG
8. DANIEL STUPAK                       8. KLAUDIUSZ ORLIK
9. ADAM SYROWISZKA


BRAMKI: MARCIN MROWIEC, PAWEŁ FESSER, TOMASZ MICHOŃ, ADAM SYROWISZKA, GRZEGORZ REISIG, KLAUDIUSZ ORLIK

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ MICHOŃ, DANIEL STUPAK, ROBERT ŻURAD, KLAUDIUSZ ORLIK


LABTAR   3-3   REAL OPOLE

1. PIOTR KOPACZ                             1. MAREK DĘBICKI
2. MAREK LUDWICZAK                     2. DARIUSZ ZAWALNIAK
3. ZBIGNIEW KALINOWSKI              3. JAROSŁAW LEŚNIAK
4. DAWID KOWALCZYK                    4. MARCIN RĘKAWEK
5. DARIUSZ KOCHANEK                    5. GRZEGORZ WYRWICH
6. WOJCIECH PUDELKO                    6. RAFAŁ JAGIELA
7. ŁUKASZ DOLIŃSKI                        7. MATEUSZ STEINHOF
8. KRZYSZTOF RZADKOWSKI           8. TOMASZ DRAPACZ
9. MARCIN DUDEK                            9. PAWEŁ DRAPACZ


BRAMKI: MAREK LUDWICZAK, MARCIN DUDEK x2, DARIUSZ ZAWALNIAK, GRZEGORZ WYRWICH, MATEUSZ STEINHOF

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN DUDEK

 


28.01.2012 - XI KOLEJKA


KAMEX NAKŁO 4-6 DĘBSKA KUŹNIA

1. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI          1. MATEUSZ MALIŃSKI
2. MAREK SALZBURG                      2. MATEUSZ WOSZKO
3. MAREK SPRANCEL                      3. ROBERT ŻURAD
4. JANUSZ SPRANCEL                     4. HUBERT REISIG
5. SEBASTIAN PATOŁA                   5. KLAUDIUSZ ORLIK
6. MICHAŁ CIASTO                          6. KAMIL ZYLA
7. ANDRZEJ STĘPIEŃ

BRAMKI:
MAREK SPRANCEL x2, MICHAŁ CIASTO, AMDRZEJ STĘPIEŃ, MATEUSZ WOSZKO, HUBERT REISIG, KLAUDIUSZ ORLIK x4


REAL OPOLE 4-0 ZIP SKŁAD

1. MAREK DĘBICKI                 1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. MARCIN RĘKAWEK             2. GRZEGORZ ZMUDA
3. GRZEGORZ WYRWICH        3. ARTUR ANDRZEJEWSKI
4.RAFAŁ JAGIELA                   4. PIOTR PLOCH
5. DAWID SŁOWIK                  5. PAWEŁ PLOCH
                                                6. PIOTR NAWROTEK
                                                7. GRZEGORZ BIELECKI
                                                8. JAKUB LABISZ
                                                9. PAWEŁ KACZMAREK

BRAMKI: GRZEGORZ WYRWICH, MARCIN RĘKAWEK x3

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ PLOCH


TRANSPORT MATEJA 12-1 MM

1. DAMIAN ZAREK                    1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. DANIEL HARTMAN                2. GRZEGORZ PODWYSOCKI
3. MATEUSZ PATOLA                3. PIOTR MIEMIEC
4. MARCIN KOCHANEK              4. DAWID WOSZEK
5. PIOTR BATÓG                        5. PIOTR SOWORKA
6. MICHAŁ SMAROŃ


BRAMKI: DANIEL HARTMAN x10, MARCIN KOCHANEK x2, MATEUSZ KOZOŁUP


LATEX        4-4        LABTAR

1. PAWEŁ PYCYNA                         1. MAREK LUDWICZAK
2. GRZEGORZ PYCYNA                   2. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
3. PAWEŁ RZEŹNIK                         3. ŁUKASZ DOLIŃSKI
4. RAFAŁ MĘTAL                             4. WOJCIECH PUDELKO
5. PAWEŁ RASEK                             5. DARIUSZ KOCHANEK
6. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
          6. ZBIGNIEW KALINOWSKI
                                                         7. MARCIN DUDEK
                                                         8. DAWID KOWALCZYK
                                                         9. KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI:
PAWEŁ PYCYNA x2, RAFAŁ MĘTAL, PAWEŁ RASEK, WOJCIECH PUDELKO, ZBIGNIEW KALINOWSKI, KRZYSZTOF PIOTROWICZ, MARCIN DUDEK


MUTZ KOSOROWICE 7-2 NPK

1. KRZYSZTOF HRUZIK                    1. MARIUSZ PODWYSOCKI
2. KAMIL NIEŚWIEC                         2. ADAM RYGOŁ
3. JERZY JOŃCZYK                           3. PIOTR KACZMAREK
4. PATRYK HRUZIK                          4. GRZEGORZ KUŹNIK
5. PIOTR REINERT                           5. DAWID PIETRUNIAK
6. TOBIASZ SWOBODA                     6. MATEUSZ BIELECKI
7. DAWID GEBAUER                         7. MACIEJ MAŁŁEK

BRAMKI:
KAMIL NIEŚWIEC, JERZY JOŃCZYK, PIOTR REINERT, TOBIASZ SWOBODA x3, DAWID GEBAUER, DAWID PIETRUNIAK x2

ŻÓŁTE KARTKI:
KRZYSZTOF HRUZIK, MACIEJ MAŁŁEK


GWIZDKI OPOLE    1-1    FC NERWUSY

1. KRZYSZTOF GLENSK             1. DOMINIK ZUGAJ
2. BARTOSZ OWSIANY              2. KAMIL SKÓRA
3. THOMAS SUCHANEK             3. KRZYSZTOF MICHOŃ
4. ŁUKASZ SOWADA                  4. MARIUSZ MROWIEC
5. ARTUR CHUDALA                  5. MARCIN MROWIEC
6. KRZYSZTOF STEPIEŃ             6. DANIEL STUPAK
7. MARCIN BAZAN                     7. ADAM SYROWISZKA
8. DAMIAN PICZ
9. DARIUSZ WARDAK
10. WOJCIECH BIAŁOWĄS


BRAMKI: DARIUSZ WARDAK, MARCIN MROWIEC

ŻÓŁTE KARTKI: ADAM SYROWISZKA
 


22.01.2012 - X KOLEJKA


 
LABTAR 3-1 TRANSPORT MATEJA

1. PIOTR KOPACZ                             1. DAMIAN ZAREK
2. DAWID KOWALCZYK                    2. DANIEL HARTMAN
3. KRZYSZTOF RZADKOWSKI           3. PIOTR ZOGLOWEK
4. DARIUSZ KOCHANEK                    4. KRZYSZTOF PRZYBYŁA
5. ZBIGNIEW KALINOWSKI               5. MATEUSZ ZAKRZEWSKI
6. MAREK LUDWICZAK                      6. MATEUSZ PATOLA
7. JACEK WACŁAWCZYK                   7. MARCIN KOCHANEK
8. WOJCIECH PUDELKO                     8. MICHAŁ SMAROŃ
9. MARCIN DUDEK
10. ŁUKASZ DOLIŃSKI


BRAMKI: MARCIN DUDEK, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, MATEUSZ PATOLA


FC NERWUSY 4-2 MUTZ KOSOROWICE

1. DOMINIK ZUGAJ                  1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. PAWEŁ FESSER                    2. PATRYK HRUZIK
3. DANIEL STUPAK                  3. DAWID GEBAUER
4. PIOTR MICHOŃ                    4. KAMIL NIEŚWIEC
5. KAMIL SKÓRA                      5. ŁUKASZ JAGIELLA
6. KRZYSZTOF MICHOŃ           6. PIOTR REINERT
7. MARCIN MROWIEC              7. TOBIASZ SWOBODA
8. ADAM SYROWISZKA


BRAMKI: PAWEŁ FESSER, PIOTR MICHOŃ, KAMIL SKÓRA, MARCIN MROWIEC, DAWID GEBAUER, ŁUKASZ JAGIELLA


NPK          1-7          LATEX

1. MACIEJ MAŁŁEK                  1. PAWEŁ PYCYNA
2. DAWID PIETRUNIAK           2. GRZEGORZ PYCYNA
3. MATEUSZ BIELECKI             3. TOMASZ SZCZEPAŃSKI
4. ADAM RYGOŁ                      4. PAWEŁ RASEK
5. KAROL MATUSZCZYK          5. PAWEŁ RZEŹNIK
6. TOMASZ KAMPA                  6. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
7. PIOTR KACZMAREK

BRAMKI: ADAM RYGOŁ, PAWEŁ PYCYNA, TOMASZ SZCZEPAŃSKI x5, PAWEŁ RZEŹNIK

ŻÓŁTE KARTKI: MATEUSZ BIELECKI, MACIEJ MAŁŁEK, TOMASZ KAMPA


MM           4-13       REAL OPOLE

1. ŁUKASZ MICHALSKI                   1. MAREK DĘBICKI
2. MATEUSZ KOZOŁUP                   2. RAFAŁ JAGIELA
3. MAREK WRZECIONO                  3. MATEUSZ STEINHOF
4. DAWID WOSZEK                         4. MARCIN RĘKAWEK
5. BARTOSZ CIENIUCH                   5. JAREK LEŚNIAK
                                                        6. DARIUSZ ZAWALNIAK


BRAMKI: MATEUSZ KOZOŁUP, MAREK WRZECIONO x3, RAFAŁ JAGIELA x3, MATEUSZ STEINHOF x3, MARCIN RĘKAWEK x4, DARIUSZ ZAWALNIAK x3

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK WRZECIONO x2, MATEUSZ STEINHOF, JAREK LEŚNIAK x2

CZERWONE KARTKI: MAREK WRZECIONO, JAREK LEŚNIAK


ZIP SKŁAD  6-0  KAMEX NAKŁO

1. ROBERT NOWAKOWSKI              1. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI
2. GRZEGORZ ZMUDA                      2. MAREK SALZBURG
3. GRZEGORZ SZYMAŃSKI              3. ROBERT LUKAS
4. GRZEGORZ BIELECKI                  4. DAMIAN LUKAS
5. ARTUR NADRZEJEWSKI              5. SEBASTIAN PATOŁA
6. JAKUB LABISZ                             6. MICHAŁ CIASTO
7. MARCIN PIECHÓWKA                  7. KAMIL PATOŁA
8. PAWEŁ PLOCH
9. PIOTR PLOCH


BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA, GRZEGORZ SZYMAŃSKI x2, GRZEGORZ BIELECKI, MARCIN PIECHÓWKA, PIOTR PLOCH

ZÓŁTE KARTKI: ARTUR ANDRZEJEWSKI


DĘBSKA KUŹNIA 6-0 GWIZDKI OPOLE

1. MATEUSZ WOSZKO              1. KRZYSZTOF GLENSK
2. ROBERT ŻURAD                   2. DARIUSZ WARDAK
3. KLAUDIUSZ ORLIK               3. ŁUKASZ SOWADA
4. MATEUSZ MALIŃSKI             4. BARTOSZ OWSIANY
5. KAMIL ZYLA                          5. PIOTR MARCINISZYN
6. HUBERT REISIG                    6. DAMIAN PICZ
7. RAFAŁ CEBULA                     7. ARTUR CHUDALA
8. KRZYSZTOF BUL                   8. KRZYSZTOF STĘPIEŃ
9. GRZEGORZ REISIG               9. MARCIN BAZAN
                                                10. WOJCIECH BIAŁOWĄS


BRAMKI: KLAUDIUSZ ORLIK x4, GRZEGORZ REISIG  x2,

ŻÓŁTE KARTKI: ŁUKASZ SOWADA
 


21.01.2012 - IX KOLEJKA


DĘBSKA KUŹNIA  0-7   FC NERWUSY

 

1. MATEUSZ MALIŃSKI                     1. DOMINIK ZUGAJ
2. ROBERT ŻURAD                            2. PAWEŁ FESSER
3. RAFAŁ CEBULA                              3. TOMASZ MICHOŃ
4. HUBERT REISIG                            4. PIOTR MICHOŃ
5. MATEUSZ WOSZKO                       5. MARIUSZ MROWIEC
6. KLAUDIUSZ ORLIK                        6. MARCIN MROWIEC
7. KAMIL ZYLA                                   7. KAMIL SKÓRA
8. KRZYSZTOF BUL                            8. ADAM SYROWISZKA
                                                           9. DANIEL STUPAK
                                                         10. KRZYSZTOF MICHOŃ


BRAMKI: PIOTR MICHOŃ, KRZYSZTOF MICHOŃ, MARCIN MROWIEC x3, KAMIL SKÓRA, ADAM SYROWISZKA

ŻÓŁTE KARTKI: ROBERT ŻURAD, KLAUDIUSZ ORLIK, MARIUSZ MROWIEC 


KAMEX NAKŁO        5-2        MM 

1. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI                    1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. MICHAŁ CIASTO                                    2. ŁUKASZ WRZECIONO
3. MAREK SALZBURG                                3. DAWID WOSZEK
4. SEBASTIAN PATOŁA                             4. PIOTR MIEMIEC
5. MAREK SPRANCEL                                5. MAREK WRZECIONO
6. KAMIL PATOŁA                                      6. ROBERT FITZNER
                                                                   7. ŁUKASZ SKÓRA


BRAMKI: MICHAŁ CIASTO, MAREK SALZBURG, SEBASTIAN PATOŁA, KAMIL PATOŁA x2, MATEUSZ KOZOŁUP, MAREK WRECIONO

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK WRZECIONO, ROBERT FITZNER


LATEX 5-6 MUTZ KOSOROWICE

 

1. MACEJ HOWIS                               1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. PIOTR ZAPOTOCZNY                     2. JERZY JOŃCZYK
3. ŁUKASZ STEFAŃSKI                       3. PATRYK HRUZIK
4. PAWEŁ RASEK                               4. DAWID GEBAUER
5. PAWEŁ PYCYNA                            5. MATEUSZ KRUPOP
6. GRZEGORZ PYCYNA                      6. KAMIL NIEŚWIEC
7. TOMASZ SZCZEPAŃSKI                 7. TOBIASZ SWOBODA
8. BARTOSZ GIERA                            8. SZYMON DYGA
9. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI


BRAMKI: MACIEJ HOWIS, PIOTR ZAPOTOCZNY, GRZEGORZ PYCYNA, TOMASZ SZCZEPAŃSKI, KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI, JERZY JOŃCZYK, x2, DAWID GEBAUER, KAMIL NIEŚWIEC x3

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL NIEŚWIEC


TRANSPORT MATEJA 10-0 NPK

1. DAMIAN ZAREK                              1. MACIEJ MAŁŁEK
2. DANIEL HARTMAN                          2. MATEUSZ BIELECKI
3. MATEUSZ ZAKRZEWSKI                  3. KAROL MATUSZCZYK
4. PIOTR ZOGLOWEK                           4. PIOTR KACZMAREK
5. MATEUSZ PATOLA                           5. TOMASZ KAMPA
6. MARCIN KOCHANEK                        6. ADAM RYGOŁ
7. KRZYSZTOF PRZYBYŁA                    7. MATEUSZ SZYGALSKI


BRAMKI: DANIEL HARTMAN x4, MATEUSZ ZAKRZEWSKI x2, MATEUSZ PATOLA, MARCIN KOCHANEK x2, KRZYSZTOF PRZYBYŁA


REAL OPOLE 3-6 LABTAR

1. GRZEGORZ WYRWICH                 1. PIOTR KOPACZ
2. MARCIN RĘKAWEK                      2. MARCIN DUDEK
3. RAFAŁ JAGIELA                           3. MAREK LUDWICZAK
4. JAROSŁAW LEŚNIAK                   4. ZBIGNIEW KALINOWSKI
5. MATEUSZ STEINHOF                   5. DARIUSZ KOCHANEK
                                                         6. ŁUKASZ DOLIŃSKI
                                                         7. DAWID KOWALCZYK
                                                         8. KRZYSZTOF PIOTROWICZ
                                                         9. WOJCIECH PUDELKO
                                                       10. KRZYSZTOF PIOTROWICZ
                                                       11. JACEK WACŁAWCZYK


BRAMKI: MARCIN RĘKAWEK, RAFAŁ JAGIELA, MATEUSZ STEINHOF, DARIUSZ KOCHANEK, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, DAWID KOWALCZYK x2, KRZYSZTOF RZADKOWSKI

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK LUDWICZAK


GWIZDKI OPOLE 3-3 ZIP SKŁAD

1. KRZYSZTOF GLENSK                    1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. DARIUSZ WARDAK                      2. MARCIN PIECHÓWKA
3. BARTOSZ OWSIANY                     3. ARTUR NADRZEJEWSKI
4. DAMIAN PICZ                               4. PIOTR NAWROTEK
5. MARCIN BAZAN                            5. GRZEGORZ BIELECKI 
6. KRZYSZTOF STĘPIEŃ                    6. PIOTR PLOCH
7. ARTUR CHUDALA                          7. DAMIAN DĄBROWSKI
8. PIOTR MARCINISZYN                   8. GRZEGORZ ZMUDA
9. THOMAS SUCHANEK
10. WOJCIECH BIAŁOWĄS


BRAMKI: DARIUSZ WARDAK, KRZYSZTOF STĘPIEŃ, THOMAS SUCHANEK, MARCIN PIECHÓWKA, ARTUR NADRZEJEWSKI x2,

ŻÓŁTE KARTKI: DAMIAN PICZ, DAMIAN DĄBROWSKI

 


15.01.2012 - VIII KOLEJKA


 

KAMEX NAKŁO 0-4 LABTAR

1. MAREK SPRANCEL                        1. PIOTR KOPACZ
2. MAREK SALZBURG                        2. ZBIGNIEW KALINOWSKI
3. PAWEŁ KYCIA                               3. DAWID KOWALCZYK
4. MICHAŁ CIASTO                           4. MAREK LUDWICZAK
5. SEBASTIAN PATOŁA                     5. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
6. ANDRZEJ STĘPIEŃ                        6. ŁUKASZ DOLIŃSKI
                                                          7. DARIUSZ KOCHANEK


BRAMKI: ZBIGNIEW KALINOWSKI x3, MAREK LUDWICZAK


FC NERWUSY    5-0    LATEX
                                                 V.O.


NPK        1-8        REAL OPOLE

1. MARCIN MICHELUS                1. MAREK DĘBICKI
2. MATEUSZ BIELECKI                2. RAFAŁ JAGIELA
3. ADAM RYGOŁ                          3. GRZEGORZ WYRWICH
4. TOMASZ KAMPA                     4. MARCIN RĘKAWEK
5. GRZEGORZ KUŹNIK                5. MATEUSZ STEINHOF
6. WOJTEK KUŹNIK                     6. DAREK ZAWALNIAK
7. DAWID PIETRUNIAK              7. TOMASZ DRAPACZ
8. MARIUSZ PODWYSOCKI


BRAMKI: MATEUSZ BIELECKI, TOMASZ DRAPACZ, RAFAŁ JAGIELA, GRZEGORZ WYRWICH, MARCIN RĘKAWEK, MATEUSZ STEINHOF, DAREK ZAWALNIAK x3

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID PIETRUNIAK


TRANSPORT MATEJA7-0MUTZ KOSOROWICE

1. DAMIAN ZAREK                               1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. DANIEL HARTMAN                          2. JERZY JOŃCZYK
3. MATEUSZ ZAKRZEWSKI                  3. PATRYK HRUZIK
4. MATEUSZ PATOLA                          4. PIOTR REINERT
5. KRZYSZTOF PRZYBYŁA                   5. DAWID GEBAUER
6. MICHAŁ SMAROŃ                            6. MICHAŁ SWOBODA
                                                            7. ŁUKASZ JAGIELLLA
                                                            8. KAMIL NIEŚWIEC


BRAMKI: DANIEL HARTMAN x4, MATEUSZ ZAKRZEWSKI, KRZYSZTOF PRZYBYŁA, MICHAŁ SMAROŃ

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF HRUZIK, PATRYK HRUZIK


ZIP SKŁAD 2-3 DĘBSKA KUŹNIA

1. ROBERT NOWAKOWSKI                   1. MATEUSZ WOSZKO
2. GRZEGORZ ZMUDA                          2. MATEUSZ MALIŃSKI
3. JAKUB LABISZ                                  3. KLAUDIUSZ ORLIK
4. GRZEGORZ MICHELSON                   4. RAFAŁ CEBULA
5. PIOTR NAWROTEK                          5. KRZYSZTOF BUL
6. PIOTR PLOCH                                   6. HUBERT REISIG
7. PAWEŁ KACZMAREK                        7. KALIM ZYLA
8. PAEŁ PLOCH                                     8. TOMASZ ŁYDKA
9. GRZEGORZ BIELECKI
10. GRZEGORZ SZYMAŃSKI


BRAMKI: PAWEŁ PLOCH x2,KLAUDIUSZ ORLIK x2, KRZYSZTOF BUL

ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ ZMUDA, JAKUB LABISZ, PAWEŁ PLOCH x2, GRZEGORZ BIELECKI, KRZYSZTOF BUL

CZERWONE KARTKI: JAKUB LABISZ, PAWEŁ PLOCH


MM   4-8   GWIZDKI OPOLE

1. ŁUKASZ MICHALSKI              1. DARIUSZ WARDAK
2. MATEUSZ KOZOŁUP              2. WOJCIECH BIAŁOWĄS
3. DAWID WOSZEK                    3. MARCIN BAZAN
4. ŁUKASZ WRZECIONO            4. ŁUKASZ SOWADA
5. MAREK WRZECIONO             5. ARTUR CHUDALA
6. PIOTR SOWORKA                  6. BARTOSZ OWSIANY
                                                   7. PIOTR MARCINISZYN
                                                   8. DAMIAN PICZ


BRAMKI: MAREK WRZECIONO x4, DARIUSZ WARDAK x3, ŁUKASZ SOWADA, ARTUR CHUDALA, BARTOSZ OWSIANY, PIOTR MARCINISZYN x2

ŻÓŁTE KARTKI: ARTUR CHUDALA
 


14.01.2012 - VII KOLEJKA


ZIP SKŁAD    1-3    FC NERWUSY
                                                          
1. ROBERT NOWAKOWSKI                   1. DOMINIK ZUGAJ
2. GRZEGORZ ZMUDA                           2. MARIUSZ MROWIEC
3. JAKUB LABISZ                                  3. MARCIN MROWIEC
4. PIOTR NAWROTEK                           4. DANIEL STUPAK
5. GRZEGORZ MICHELSON                    5. PAWEŁ FESSER
6. PAWEŁ KACZMAREK                         6. TOMASZ MICHOŃ
7. PIOTR PLOCH                                    7. PIOTR MICHOŃ
8. PAWEŁ PLOCH
9. GRZEGORZ BIELECKI

BRAMKI:
JAKUB LABISZ, MARIUSZ MROWIEC, PAWEŁ FESSER, TOMASZ MICHOŃ

ŻOŁTE KARTKI:
PAWEŁ KACZMAREK


DĘBSKA KUŹNIA   6-2   MM
 

1. MATEUSZ WOSZKO                           1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. ROBERT ŻURAD                                2. MAREK WRZECIONO
3. KAMIL ZYLA                                      3. DAWID WOSZEK
4. MATEUSZ MALIŃSKI                         4. GRZEGORZ PODWYSOCKI
5. PAWEŁ JUSZCZYK
                             5. PAWEŁ KORAB
6. KLAUDIUSZ ORLIK                            6. ROBERT PFITZNER
7. RAFAŁ CEBULA                                  7. PIOTR MIEMIEC
8. KRZYSZTOF BUL                                8. ŁUKASZ WRZECIONO
                                                               9. ŁUKASZ SKÓRA

 
BRAMKI : MATEUSZ WOSZKO, ROBERT ŻURAD x4, KRZYSZTOF BUL, ŁUKASZ WRZECIONO. ŁUKASZ SKÓRA

ŻÓŁTE KARTKI : ROBERT PFITZNER


KAMEX NAKŁO   1-1   NPK

1. MAREK SALZBURG                    1. MATEUSZ BIELECKI
2. PAWEŁ KYCIA                           2. MARCIN MICHELUS
3. SEBASTIAN PATOŁA                 3. TOMASZ KAMPA
4. MICHAŁ CIASTO                        4. ADAM RYGOŁ
5. KAMIL PATOŁA                          5. PIOTR KACZMAREK
6. ANDRZEJ STEPIEŃ                     6. DAWID PIETRUNIAK


BRAMKI: PAWEŁ KYCIA, PIOTR KACZMAREK

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ KAMPA, DAWID PIETRUNIAK


TRANSPORT MATEJA 5-0 LATEX
                                                                 V.O.


MUTZ KOSOROWICE  6-3  REAL OPOLE

1. KRZYSZTOF HRUZIK                1. MAREK DEMBICKI
2. KAMIL NIEŚWIEC                     2. TOMASZ DRAPACZ
3. ŁUKASZ JAGIELLA                    3. RAFAŁ JAGIELA
4. PIOTR REINERT                       4. DAWID SŁOWIK
5. JERZY JOŃCZYK                       5. MATEUSZ STEINHOF
6. PATRYK HRUZIK                      6. GRZEGORZ WYRWICH
7. DAWID GEBAUER                     7. SŁAWEK SIEŃCZEWSKI
                                                      8. DARIUSZ ZAWALNIAK
                                                      9. PAWEŁ DRAPACZ


BRAMKI: PIOTR REINERT x3, JERZY JOŃCZYK x3, MATEUSZ STEINHOF, DARIUSZ ZAWALNIAK x2


GWIZDKI OPOLE 3-8 LABTAR

1. KRZYSZTOF GLENSK                       1. MAREK LUDWICZAK
2. DARIUSZ WARDAK                         2. JACEK WACŁAWCZYK
3. WOJCIECH BIAŁOWĄS                    3. PIOTR KOPACZ
4. MARCIN BAZAN                              4. DAWID KOWALCZYK
5. ŁUKASZ SOWADA                            5. ŁUKASZ DOLIŃSKI
6. BARTOSZ OWSIANY                        6. ZBIGNIEW KALINOWSKI
7. PIOTR MARCINISZYN                     7. KRZYSZTOF RZADKOWSKI


BRAMKI: DARIUSZ WARDAK, ŁUKASZ SOWADA, BARTOSZ OWSIANY, JACEK WACŁAWCZYK, DAWID KOWALCZYK x3, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, KRZYSZTOF RZADKOWSKI

 


08.01.2012 - VI KOLEJKA


 
FC NERWUSY    1-5    TRANSPORT MATEJA

                                                          
1. DOMINIK ZUGAJ                   1. DAMIAN ZAREK
2. KAMIL SKÓRA                       2. PIOTR ZOGLOWEK
3. TOMASZ MICHOŃ                  3. DANIEL HARTMAN
4. KRZYSZTOF MICHOŃ             4. KRZYSZTOF PRZYBYŁA
5. PIOTR MICHOŃ                     5. MATEUSZ PATOLA
6. MARIUSZ MROWIEC              6. MICHAŁ SMAROŃ
7. MARCIN MROWIEC
8. PAWEŁ FESSER
9. DANIEL STUPAK
10. ADAM SYROWISZKA
                                                  

BRAMKI: ADAM SYROWISZKA, DANIEL HARTMAN, KRZYSZTOF PRZYBYŁA x3, MICHAŁ SMAROŃ,

ŻOŁTE KARTKI:
MARIUSZ MROWIEC, DANIEL HARTMAN, MICHAŁ SMAROŃ


REAL OPOLE   8-3    LATEX


1. MAREK DĘBICKI                        1. MACIEJ HOWIS
2. TOMASZ DRAPACZ                    2. MICHAŁ BROJ
3. DAWID SŁOWIK                         3. PAWEŁ RASEK
4. DAREK ZAWALNIAK                  4. GRZEGORZ PYCYNA
5. SŁAWEK SIEŃCZEWSKI             5. PAWEŁ PYCYNA
6. PIOTR ADAMSKI                       6. PAWEŁ RZEŹNIK
7. RAFAŁ JAGIELA                         7. PIOTR ZAPOTOCZNY
8. MARCIN RĘKAWEK                    8. ŁUKASZ STEFAŃSKI
9. PAWEŁ DRAPACZ                      9. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI


BRAMKI: TOMASZ DRAPACZ x2, DAWID SŁOWIK, SŁAWEK SIEŃCZEWSKI x2, PIOTR ADAMSKI x2, PAWEŁ DRAPACZ, MACIEJ HOWIS, PIOTR ZAPOTOCZNY x2


KAMEX NAKŁO   3-5    MUTZ KOSOROWICE


1. MAREK SPRANCEL                        1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. MAREK SALZBURG                        2. JERZY JOŃCZYK
3. MICHAŁ CIASTO                            3. PATRYK HRUZIK
4. PAWEŁ KYCIA                               4. PIOTR REINERT
5. ANDRZEJ STĘPIEŃ                        5. TOBIASZ SWOBODA
6. PIOTR JOSZKO                              6. DAWID GEBAUER
7. RAFAŁ BIENIAS                             7. ŁUKASZ JAGIELA
                                                           8. KAMIL NIEŚWIEC
                                                           9. MICHAŁ SWOBODA


BRAMKI: MICHAŁ CIASTO, PIOTR JOSZKO x3, JERZY JOŃCZYK x2, PIOTR REINERT, TOBIASZ SWOBODA, MICHAŁ SWOBODA

ŻÓŁTE KARTKI: PIOTR JOSZKO, PATRYK HRUZIK


LABTAR   1-3    DĘBSKA KUŹNIA


1. MAREK LUDWICZAK                       1. MATEUSZ WOSZKO
2. ZBIGNIEW KALINOWSKI                2. ROBERT ŻURAD
3. KRZYSZTOF RZADKOWSKI             3. KAMIL ZYLA
4. JACEK WACŁAWCZYK                     4. MATEUSZ MALIŃSKI
5. DARIUSZ KOCHANEK                      5. HUBERT REISIG
6. MARCIN DUDEK                              6. RAFAŁ CEBULA
7. DAWID KOWALCZYK                       7. KRZYSZTOF BUL
8. PIOTR KOPACZ                               8. TOMASZ ŁYDKA
9. WOJCIECH PUDELKO                    


BRAMKI: KRZYSZTOF RZADKOWSKI, KRZYSZTOF BUL x3

ŻÓŁTE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK x2, HUBERT REISIG

CZERWONE KARTKI: DARIUSZ KOCHANEK


            MM   0-10    ZIP SKŁAD


1. ŁUKASZ MICHALSKI                        1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. MATEUSZ KOZOŁUP                        2. GRZEGORZ ZMUDA
3. GRZEGORZ PODWYSOCKI               3. JAKUB LABISZ
4. MAREK WRZECIONO                       4. MARCIN PIECHÓWKA
5. PIOTR SOWORKA                            5. PIOTR PLOCH
6. ŁUKASZ SKÓRA                               6. PAWEŁ PLOCH
7. DAWID WOSZEK                              7. PAWEŁ KACZMAREK
8. ŁUKASZ WRZECIONO                      8. PIOTR NAWROTEK
9. PIOTR MIEMIEC                              9. GRZEGORZ BIELECKI
                                                          10. GRZEGORZ SZYMAŃSKI


BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA x2, JAKUB LABISZ, MARCIN PIECHÓWKA, PAWEŁ PLOCH, PAWEŁ KACZMAREK, GRZEGORZ SZYMAŃSKI x4


 

NPK   3-5    GWIZDKI OPOLE


1. MARCIN MICHELUS                        1. KRZYSZTOF GLENSK
2. DAWID PIETRUNIAK                      2. DARIUSZ WARDAK
3. MACIEJ MAŁŁEK                             3. ŁUKASZ SOWADA
4. WOJCIECH KUŹNIK                         4. THOMAS SUCHANEK
5. GRZEGORZ KUŹNIK                        5. BARTOSZ OWSIANY
6. KAROL MATUSZCZYK                     6. DAMIAN PICZ
7. PIOTR KACZMAREK                       7. WOJCIECH BIAŁOWĄS
8. MATEUSZ BIELECKI
9. TOMASZ KAMPA

10. MARIUSZ PODWYSOCKI

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK x2, MARCIN MICHELUS, ŁUKASZ SOWADA x2, BARTOSZ OWSIANY x2, WOJCIECH BIAŁOWĄS

ŻÓŁTE KARTKI: MARIUSZ PODWYSOCKI, GRZEGORZ KUŹNIK x2, THOMAS SUCHANEK

CZERWONE KARTKI: WOJCIECH KUŹNIK, GRZEGORZ KUŹNIK

 


07.01.2012 - V KOLEJKA



   MM        1-18     FC NERWUSY


1. ŁUKASZ MICHALSKI                      1. DOMINIK ZUGAJ
2. MATEUSZ KOZOŁUP                      2. KAMIL SKÓRA
3. GRZEGORZ PODWYSOCKI             3. PIOTR MICHOŃ
4. PIOTR SOWORKA                          4. KRZYSZTOF MICHOŃ
5. DAWID WOSZEK                            5. ADAM SYROWISZKA
6. MAREK WRZECIONO                      6. MARIUSZ MROWIEC
                                                           7. MARCIN MROWIEC
                                                           8. DANIEL STUPAK


BRAMKI: MAREK WRZECIONO, PIOTR MICHOŃ x3, KRZYSZTOF MICHOŃ, ADAM SYROWISZKA x3, MARIUSZ MROWIEC x4, MARCIN MROWIEC x7,

ŻÓŁTE KARTKI: MAREK WRZECIONO


ZIP SKŁAD   0-3    LABTAR


1. ROBERT NOWAKOWSKI             1. MAREK LUDWICZAK
2. PIOTR NAWROTEK                    2. WOJCIECH PUDELKO
3. GRZEGORZ BIELECKI                 3. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
4. JAKUB LABISZ                           4. MARCIN DUDEK
5. MARCIN PIECHÓWKA                5. DAWID KOWALCZYK
6. GRZEGORZ SZYMAŃSKI             6. ZBIGNIEW KALINOWSKI
7. GRZEGORZ ZMUDA                    7. JACEK WACŁAWCZYK
8. PIOTR PLOCH                             8. DARIUSZ KOCHANEK
9. PAWEŁ PLOCH                            9. ŁUKASZ DOLIŃSKI

10. PAWEŁ KACZMAREK               10. KRZYSZTOF PIOTROWICZ

BRAMKI: WOJCIECH PUDELKO, ŁUKASZ DOLIŃSKI, KRZYSZTOF PIOTROWICZ



DĘBSKA KUŹNIA   5-1    NPK


1. MATEUSZ MALIŃSKI                    1. MARCIN MICHELUS
2. MATEUSZ WOSZKO                      2. MARIUSZ PODWYSOCKI
3. ROBERT ŻURAD                           3. DAWID PIETRUNIAK
4. KAMIL ZYLA                                 4. ADAM RYGOŁ
5. HUBERT REISIG                           5. MACIEJ MAŁŁEK
6. GRZEGORZ REISIG                       6. WOJCIECH KUŹNIK
7. RAFAŁ CEBULA                             7. GRZEGORZ KUŹNIK
8. DAMIAN GRZESIK                         8. MATEUSZ BIELECKI
                                                          9. TOMASZ KAMPA


BRAMKI: MATEUSZ WOSZKO, ROBERT ŻURAD, KAMIL ZYLA, DAMIAN GRZESIK x2, MATEUSZ BIELECKI

ŻÓŁTE KARTKI: MARIUSZ PODWYSOCKI


GWIZDKI OPOLE   6-5    MUTZ KOSOROWICE


1. KRZYSZTOF GLENSK                     1. KRZYSZTOF HRUZIK
2. DARIUSZ WARDAK                       2. JERZY JOŃCZYK
3. MARCIN BAZAN                            3. PATRYK HRUZIK
4. ARTUR CHUDALA                         4. PIOTR REINERT
5. PIOTR MARCINISZYN                   5. TOBIASZ SWOBODA
6. WOJCIECH BIAŁOWĄS                  6. DANIEL GEBAUER
7. ŁUKASZ SOWADA                          7. ŁUKASZ JAGIELLA
8. THOMAS SUCHANEK                     8. MICHAŁ SWOBODA
9. DAMIAN PICZ                                9. MARIAN GEBAUER

10. BARTOSZ OWSIANY
11. MARCIN MAZANKIEWICZ

BRAMKI: DARIUSZ WARDAK x2, WOJCIECH BIAŁOWĄS x2, ŁUKASZ SOWADA, THOMAS SUCHANEK, JERZY JOŃCZYK, PATRYK HRUZIK, PIOTR REINERT x2, TOBIASZ SWOBODA

CZERWONE KARTKI: MARIAN GEBAUER



TRANSPORT MATEJA    3-1     REAL OPOLE


1. DAMIAN ZAREK                              1. TOMASZ DRAPACZ
2. DANIEL HARTMAN                          2. MATEUSZ STEINHOF
3. MATEUSZ ZAKRZEWSKI                  3. GRZEGORZ WYRWICH
4. PIOTR ZOGLOWEK                          4. PAWEŁ DRAPACZ
5. KRZYSZTOF PRZYBYŁA                   5. MAREK DĘBICKI
6. MARCIN KOCHANEK                       6. SŁAWEK SIEŃCZEWSKI
7. MICHAŁ SMAROŃ                            7. MARCIN RĘKAWEK
8. DANIEL STUPAK                              8. RAFAŁ JAGIELA
                                                             9. DARIUSZ ZAWALNIAK


BRAMKI: DANIEL HARTMAN, MATEUSZ ZAKRZEWSKI, PIOTR ZOGLOWEK, MATEUSZ STEINHOF

ŻÓŁTE KARTKI: KRZYSZTOF PRZYBYŁA, MARCIN KOCHANEK


LATEX     5-5     KAMEX NAKŁO


1. MACIEJ HOWIS                                  1. MAREK SPRANCEL
2. MICHAŁ BROJ                                    2. MAREK SALZBURG
3. TOMASZ SZCZEPAŃSKI                     3. PAWEŁ KYCIA
4. GRZEGORZ PYCYNA                          4. SEBASTIAN PATOŁA
5. PAWEŁ RASEK                                   5. MICHAŁ CIASTO
6. PAWEŁ RZEŹNIK                                6. DAMIAN LUKAS
7. PAWEŁ PYCYNA                                 7. ROBERT LUKAS
8. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI                8. ANDRZEJ STEPIEŃ
                                                               9. KAMIL PATOŁA

                                                             10. PIOTR JOSZKO

BRAMKI: MACIEJ HOWIS, MICHAŁ BROJ, TOMASZ SZCZEPAŃSKI, PAWEŁ RZEŹNIK, PAWEŁ PYCYNA, PIOTR JOSZKO x5

ŻÓŁTE KARTKI: KAMIL PATOŁA



18.12.2011 - IV KOLEJKA



TRANSPORT MATEJA   5-0    KAMEX NAKŁO
                             V.O.

 



FC NERWUSY   5-5    REAL OPOLE


1. DOMINIK ZUGAJ                      1. TOMASZ DRAPACZ
2. KAMIL SKÓRA                          2. MARCIN RĘKAWEK
3. PAWEŁ FESSER                        3. JAROSŁAW LEŚNIAK
4. MARIUSZ MROWIEC                4. GRZEGORZ WYRWICH
5. MARCIN MROWIEC                  5. PAWEŁ DRAPACZ
6. ADAM SYROWISZKA                6. MAREK DEMBICKI
7. PIOTR MICHOŃ                        7. PIOTR ADAMSKI
8. DANIEL STUPAK                      8. DAREK ZAWALNIAK
                                                     9. MATEUSZ STEINHOF


BRAMKI: KAMIL SKÓRA, PAWEŁ FESSER, MARCIN MROWIEC x3, GRZEGORZ WYRWICH, MARCIN RĘKAWEK x2, MATEUSZ STEINHOF x2

ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ DRAPACZ, MARCIN MROWIEC, PAWEŁ FESSER x2
CZERWONE KARTKI: PAWEŁ FESSER



MUTZ KOSOROWICE   4-4    DĘBSKA KUŹNIA


1. KRZYSZTOF HRUZIK                    1. ROBERT ŻURAD
2. PATRYK HRUZIK                          2. MATEUSZ MALIŃSKI
3. PIOTR REINERT                           3. KLAUDIUSZ ORLIK
4. TOBIASZ SWOBODA                     4. KAMIL ZYLA
5. DAWID GEBAUER                         5. MARCIN GRZESIK
6. ŁUKASZ JAGIELLA                        6. HUBERT REISIG
7. MATEUSZ KRUPOP                       7. GRZEGORZ REISIG
8. RAFAŁ GEBAUER                    


BRAMKI: PATRYK HRUZIK, PIOTR REINERT, TOBIASZ SWOBODA x2, ROBERT ŻURAD, KLAUDIUSZ ORLIK, HUBERT REISIG, GRZEGORZ REISIG


NPK   2-2    ZIP SKŁAD


1. MATEUSZ BIELECKI                    1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. MARCIN MICHELUS                    2. GRZEGORZ ZMUDA
3. MACIEJ MAŁŁEK                         3. PIOTR PLOCH
4. DAWID PIETRUNIAK                  4. PAWEŁ PLOCH
5. GRZEGORZ KUŹNIK                    5. JAKUB LABISZ
6. WOJTEK KUŹNIK                        6. PAWEŁ KACZMAREK
7. MARIUSZ PODWYSOCKI            7. PIOTR NAWROTEK
8. ADAM RYGOŁ                             8. GRZEGORZ BIELECKI
 9. KAROL MATUSZCZYK                9. MARCIN PIECHÓWKA

10. TOMASZ KAMPA

BRAMKI: DAWID PIETRUNIAK, MARIUSZ PODWYSOCKI, JAKUB LABISZ, GRZEGORZ BIELECKI

ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ PLOCH


 

LABTAR   3-1    MM


1. DARIUSZ KOCHANEK                    1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. DAWID KOWALCZYK                     2. ŁUKASZ MICHALSKI
3. WOJCIECH PUDELKO                    3. PIOTR SOWORKA
4. ŁUKASZ DOLIŃSKI                        4. MAREK WRZECIONO
5. KRZYSZTOF RZADKOWSKI           5. ŁUKASZ SKÓRA
6. MARCIN DUDEK                            6. MARCIN SZWACH
7. JACEK WACŁAWCZYK                   7. GRZEGORZ PODWYSOCKI
                                                          8. DOMINIK ZOGLOWEK


BRAMKI: DAWID KOWALCZYK, ŁUKASZ DOLIŃSKI x2, MATEUSZ KOZOŁUP


 

LATEX   1-1    GWIZDKI OPOLE


1. MICHAŁ BROJ                               1. MARACIN BAZAN
2. MICHAŁ JAGIEŁŁO                          2. DARIUSZ WARDAK
3. MACIEJ HOWIS                            3. KRZYSZTOF STĘPIEŃ
4. ŁUKASZ STEFAŃSKI                   4. KRZYSZTOF GLENSK
5. PIOTR ZAPOTOCZNY                  5. ARTUR CHUDALA
6. GRZEGORZ PYCYNA                             6. BARTOSZ OWSIANY
7. PAWEŁ PYCYNA                             7. WOJCIECH BIAŁOWĄS
8. TOMASZ SZCZEPAŃSKI              8. ŁUKASZ SOWADA
9. PAWEŁ RZEŹNIK                           9. BŁAŻEJ KROK


BRAMKI: PIOTR ZAPOTOCZNY, DARIUSZ WARDAK

ŻÓŁTE KARTKI: MICHAŁ BROJ, ŁUKASZ SOWADA



17.12.2011 - III KOLEJKA


 

MM   4-3    NPK


1. MATEUSZ KOZOŁUP                    1. MATEUSZ BIELECKI
2. ŁUKASZ SKÓRA                          2. MARCIN MICHELUS
3. ŁUKASZ WRZECIONO                 3. GRZEGORZ KUŹNIK
4. ŁUKASZ MICHALSKI                   4. WOJTEK KUŹNIK
5. MAREK WRZECIONO                  5. DAWID PIETRUNIAK
6. RAFAŁ MĘTEL                             6. MARIUSZ PODWYSOCKI
7. PIOTR JUCHA                             7. MACIEJ MAŁŁEK
8. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI         8. TOMASZ KAMPA
                                                        9. ADAM RYGOŁ


BRAMKI: MATEUSZ KOZOŁUP x2, ŁUKASZ SKÓRA, ŁUKASZ WRZECIONO, MATEUSZ BIELECKI, DAWID PIETRUNIAK x2

ŻÓŁTE KARTKI: DAWID PIETRUNIAK, MARIUSZ PODWYSOCKI

 



DĘBSKA KUŹNIA   8-7    LATEX

                                                          
1. KAMIL ZYLA                                       1. BARTOSZ GIERA
2. MARCIN GRZESIK                              2.
GRZEGORZ PYCYNA
3. HUBERT REISIG                                 3. TOMASZ SZCZEPAŃSKI
4.GRZEGORZ REISIG                             4. PIOTR JUCHA
5. KLAUDIUSZ ORLIK                            5. PAWEŁ PYCYNA
6. ROBERT ŻURAD                                6. PAWEŁ RZEŹNIK
                                                              7. TOMASZ MOSZNER


BRAMKI: GRZEGORZ REISIG x4, KLAUDIUSZ ORLIK x2, ROBERT ŻURAD x2,TOMASZ SZCZEPAŃSKI x4, PAWEŁ PYCYNA, GRZEGORZ PYCYNA x2


LABTAR   1-4    FC NERWUSY

                                                          
1. MAREK LUDWICZAK                 1. DOMINIK ZUGAJ
2. MARCIN DUDEK                        2. KAMIL SKÓRA
3. MATEUSZ PINKAWA                 3. ADAM SYROWISZKA
4. DARIUSZ KOCHANEK                4. PAWEŁ FESSER
5. WOJCIECH PUDELKO                 5. MARIUSZ MROWIEC
6. JACEK WACŁAWCZYK                6. MARCIN MROWIEC
7. KRZYSZTOF RZADKOWSKI        7. DANIEL STUPAK
8. KRZYSZTOF PIOTROWICZ         8. KRZYSZTOF MICHOŃ
9. ŁUKASZ DOLIŃSKI                      9. PIOTR MICHOŃ

                                                      10. TOMASZ MICHOŃ

BRAMKI: PAWEŁ FESSER, KRZYSZTOF MICHOŃ, PIOTR MICHOŃ, TOMASZ MICHOŃ, MATEUSZ PINKAWA
ŻÓŁTE KARTKI: MARIUSZ MROWIEC, TOMASZ MICHOŃ, DARIUSZ KOCHANEK


 
REAL OPOLE 8-1 KAMEX NAKŁO

                                                          
1. TOMASZ DRAPACZ                   1. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI
2. DARIUSZ ZAWALNIAK             2. DAWID GUZ
3. MAREK DĘBICKI                       3. MICHAŁ CIASTO
4. RAFAŁ JAGIELLA                      4. SEBASTIAN PATOŁA
5. PAWEŁ DRAPACZ                     5. PAWEŁ KYCIA
6. DAWID SŁOWIK                        6. KAMIL PATOŁA
7. MARCIN RĘKAWEK
8. JAROSŁAW  LEŚNIAK
                                                  

BRAMKI: TOMASZ DRAPACZ, DARIUSZ ZAWALNIAK x2, DAWID SŁOWIK x3, MARCIN RĘKAWEK x2, SEBASTIAN PATOŁA


GWIZDKI OPOLE 0-8 TRANSPORT MATEJA


1. KRZYSZTOF GLENSK                        1. DAMIAN ZAREK
2. MARCIN BAZAN                               2. DANIEL HARTMAN
3. ARTUR CHUDALA                            3. MATEUSZ ZAKRZEWSKI
4. DARIUSZ WARDAK                          4. PIOTR ZOGLOWEK
5. PIOTR MARCINISZYN                      5. KRZYSZTOF PRZYBYŁA
6. WOJCIECH BIAŁOWĄS                     6. MARCIN KOCHANEK
7. ŁUKASZ SOWADA                             7. MICHAŁ SMAROŃ
8. THOMAS SUCHANEK
9. DAMIAN PICZ

10. BARTOSZ OWSIANY
11. MARCIN MAZURKIEWICZ

BRAMKI: DANIEL HARTMAN x2, PIOTR ZOGLOWEK, KRZYSZTOF PRZYBYŁA, MARCIN KOCHANEK x2, MICHAŁ SMAROŃ x2

ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN BAZAN, WOJCIECH BIAŁOWĄS



MUTZ KOSOROWICE  2-1  ZIP SKŁAD


                                                     
1. KRZYSZTOF HRUZIK                  1. ROBERT NOWAKOWSKI
2. PATRYK HRUZIK                        2. GRZEGORZ ZMUDA
3. JERZY JOŃCZYK                         3. JAKUB LABISZ
4. PIOTR REINERT                         4. MARCIN PIECHÓWKA
5. DAWID GEBAUER                       5. PIOTR PLOCH
6. ŁUKASZ JAGIELLA                      6. PAWEŁ PLOCH
7. KAMIL NIEŚWIEC                       7. PAWEŁ KACZMAREK
8. MARIAN GEBAUER                     8. PIOTR NAWROTEK
                                                       9.
ARTUR ANDRZEJEWSKI
                                                      10. GRZEGORZ BIELECKI

BRAMKI: JERZY JOŃCZYK x2, PAWEŁ PLOCH
ŻÓŁTE KARTKI: JAKUB LABISZ

 


11.12.2011 - II KOLEJKA



LATEX   2-3    ZIP SKŁAD


                                                          
1. GRZEGORZ PYCYNA                    1. GRZEGORZ MICHELSON
2. PAWEŁ PYCYNA                          2. GRZEGORZ ZMUDA
3. TOMASZ SZCZEPAŃSKI              3. JAKUB LABISZ
4. PAWEŁ RASEK                            4. MARCIN PIECHÓWKA
5. MICHAŁ BROJ                             5. PIOTR PLOCH
6. RAFAŁ MĘTEL                             6. PAWEŁ PLOCH
7. PIOTR JUCHA                             7. PAWEŁ KACZMAREK
8. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI         8. PIOTR NAWROTEK
                                                        9. MATEUSZ BIELECKI

                                                      10. GRZEGORZ BIELECKI
                                                      11. ARTUR ANDRZEJEWSKI

BRAMKI: GRZEGORZ ZMUDA, ARTUR ANDRZEJEWSKI x2, TOMASZ SZCZEPAŃSKI x2
ŻÓŁTE KARTKI: PAWEŁ PLOCH, GRZEGORZ BIELECKI, GRZEGORZ MICHELSON


 
FC NERWUSY 15-1 KAMEX NAKŁO

                                                          
1. DOMINIK ZUGAJ                                 1. KAMIL PATOŁA
2. KAMIL SKÓRA                                     2. ANDRZEJ STEPIEŃ
3. PAWEŁ FESSER                                   3. SEBASTIAN PATOŁA
4. PIOTR MICHOŃ                                   4. PAWEŁ KYCIA
5. KRZYSZTOF MICHOŃ                          5. MICHAŁ CIASTO
6. TOMASZ MICHOŃ                                6. RAFAŁ BIENIAS
7. MARIUSZ MROWIEC                            7. TOMASZ KAZIMIERCZUK
8. MARCIN MROWIEC                             
9. ADAM SYROWISZKA


BRAMKI: KAMIL SKÓRA, KRZYSZTOF MICHOŃ, PIOTR MICHOŃ, TOMASZ MICHOŃ, MARIUSZ MROWIEC, MARCIN MROWIEC x6, ADAM SYROWISZKA x2, PAWEŁ FESSER x2, PAWEŁ KYCIA


NPK   0-17    LABTAR

                                                          
1. ADAM RYGOŁ                                 1. MAREK LUDWICZAK
2. DAWID PIETRUNIAK                     2. DAWID KOWALCZYK
3. MACIEK MAŁŁEK                            3. JACEK WACŁAWCZYK
4. TOMASZ KAMPA                            4. WOJCIECH PUDELKO
5. MARIUSZ PODWYSOCKI                5. DARIUSZ KOCHANEK
6. GRZEGORZ KUŹNIK                       6. KRZYSZTOF RZADKOWSKI
7. WOJCIECH KUŹNIK                        7. ŁUKASZ DOLIŃSKI
8. ŁUKASZ SZALNY                             8. MATEUSZ PINKAWA
                                                           9. KRZYSZTOF PIOTROWICZ

                                                         10. MARCIN DUDEK

BRAMKI: JACEK WACŁAWCZYK, WOJCIECH PUDELKO x5, ŁUKASZ DOLIŃSKI x3, MATEUSZ PINKAWA x2, KRZYSZTOF PIOTROWICZ x4, MARCIN DUDEK x2


MUTZ KOSOROWICE   7-1    MM

                                                          
1. KRZYSZTOF HRUZIK                         1. MATEUSZ KOZOŁUP
2. PATRYK HRUZIK                               2. WALDEMAR LAKE
3. DAWID GEBAUER                              3. MAREK WRZECIONO
4. JERZY JOŃCZYK                                4. MARCIN SZWACH
5. PIOTR REINERT                                5. ŁUKASZ WRZECIONO
6. ŁUKASZ JAGIELLA                             6. PAWEŁ KOROP
7. TOBIASZ SWOBODA                          7. DAWID WOSZEK
8. KAMIL NIEŚWIEC                              8. ŁUKASZ MICHALSKI
9. RAFAŁ GEBAUER                               9. GRZEGORZ PODWYSOCKI
10. MARIAN GEBAUER                        10. PIOTR SOWORKA

BRAMKI: PATRYK HRUZIK, DAWID GEBAUER, JERZY JOŃCZYK, PIOTR REINERT x3, KAMIL NIEŚWIEC, MAREK WRZECIONO
ŻÓŁTE KARTKI: TOBIASZ SWOBODA


TRANSPORT MATEJA  3-2  DĘBSKA KUŹNIA
                                                          
1. DAWID ZOGLOWEK                        1. ROBERT ŻURAD
2. PIOTR ZOGLOWEK                         2. MATEUSZ WOSZKO
3. MICHAŁ SMAROŃ                           3. GRZEGORZ REISIG
4. MATEUSZ ZAKRZEWSKI                 4. HUBERT REISIG
5. DANIEL HARTMAN                         5. KLAUDIUSZ ORLIK
6. DAMIAN ZAREK                              6. KRZYSZTOF BUL
7. KRZYSZTOF PRZYBYŁA                  7. KAMIL ZYLA
8. MARICN KOCHANEK                       8. TOMASZ ŁYTKA
9. MATEUSZ PATOLA


BRAMKI: DAWID ZOGLOWEK, MATEUSZ ZAKRZEWSKI, MARCIN KOCHANEK, MATEUSZ WOSZKO, KLAUDIUSZ ORLIK
ŻÓŁTE KARTKI: GRZEGORZ REISIG,
CZERWONE KARTKI: DAMIAN ZAREK

REAL OPOLE   3-1    GWIZDKI OPOLE

                                                          
1. TOMASZ DRAPACZ                    1. KRZYSZTOF GLENSK
2. DARIUSZ ZAWALNIAK               2. BARTOSZ OWSIANY
3. JAREK LEŚNIAK                         3. THOMAS SUCHANEK
4. RAFAŁ JAGIELA                        4. KRZYSZTOF STĘPIEŃ
5. MATEUSZ STEINHOF                 5. DARIUSZ WARDAK
6. GRZEGORZ WYRWICH              6. WOJCIECH BIAŁOWĄS
7. MAREK DĘBICKI                        7. DAMIAN PICZ
8. PAWEŁ DRAPACZ                      8. ARTUR CHUDALA
9. MARCIN RĘKAW
                        9. BŁAŻEJ KROK
                                                     10. PIOTR MARCINISZYN
                                                     11. ŁUKASZ SOWADA

BRAMKI: RAFAŁ JAGIELLA, MATEUSZ STEINHOF, MARCIN RĘKAW, DARIUSZ WARDAK
ŻÓŁTE KARTKI: MARCIN RĘKAW, DAMIAN PICZ


 

4.12.2011 - I KOLEJKA


FC NERWUSY   7-0    NPK

                                                          
1. DOMINIK ZUGAJ                                 1. WOJCIECH KUŹNIK
2. KAMIL SKÓRA                                     2. GRZEGORZ KUŹNIK
3. PAWEŁ FESSER                                   3. DAWID PIETRUNIAK
4. PIOTR MICHOŃ                                  4. MARIUSZ PODWYSOCKI
5. KRZYSZTOF MICHOŃ                          5. MACIEJ MAŁŁEK
6. TOMASZ MICHOŃ                               6. ADAM RYGOŁ
7. MARIUSZ MROWIEC                           7. TOMASZ KAMPA
8. MARCIN MROWIEC                             8. ŁUKASZ SZALNY
9. ADAM SYROWISZKA


BRAMKI: MARCIN MROWIEC x2, KAMIL SKÓRA, PAWEŁ FESSER, TOMASZ MICHOŃ, MARIUSZ MROWIEC, ADAM SYROWISZKA,


LABTAR  4-1  MUTZ KOSOROWICE

                                                          
1. MAREK LUDWICZAK                                 1. DAWID GEBAUER
2. DAREK KOCHANEK                                   2. PATRYK HRUZIK
3. JACEK WACŁAWCZYK                              3. RAFAŁ GEBAUER
4. ŁUKASZ DOLIŃSKI                                    4. JERZY JOŃCZYK
5. WOJCIECH PUDELKO                                5. KRZYSZTOF HRUZIK
6. MARCIN DUDEK                                        6. KAMIL NIEŚWIEC
7. KRZYSZTOF RZADKOWSKI                       7. ŁUKASZ JAGIELLA
8. DAWID KOWALCZYK                                 8. PIOTR REINERT

                                                                       9. PAWEŁ MAZERA

BRAMKI: WOJCIECH PUDELKO x2, MARCIN DUDEK, DAWID KOWALCZYK, KRZYSZTOF HRUZIK


          MM            4-3           LATEX

                                                          
1. MATEUSZ KOZOŁUP                         1. PAWEŁ RASEK
2. GRZEGORZ PODWYSOCKI               2. MICHAŁ BROJ
3. MAREK WRZECIONO                        3. TOMASZ SZCZEPAŃSKI
4. ŁUKASZ WRZECIONO                       4. GRZEGORZ PYCYNA
5. ŁUKASZ MICHALSKI                         5. BARTOSZ GIERA
6. ŁUKASZ SKÓRA                                6. RAFAŁ MIĘTEL
7. PIOTR MIEMIEC                               7. PAWEŁ PYCYNA
8. PIOTR SOWORKA                             8. KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI
9. DOMINIK ZOGLOWEK
10. ROBERT PFIFZNER
11. PAWEŁ KORAP
12. DAWID WOSZEK
13. PAWEŁ WYSADA


BRAMKI: MATEUSZ KOZOŁUP, ŁUKASZ WRZECIONO, PIOTR MIEMIEC, DAWID WOSZEK, PAWEŁ PYCYNA x2, KRZYSZTOF SZCZEPAŃSKI



   ZIP SKŁAD     0-3     TRANSPORT MATEJA


                                                          
1. ROBERT NOWAKOWSKI           1. DAMIAN ZAREK
2. GRZEGORZ ZMUDA                   2. IRENEUSZ URBAN
3. JAKUB LABISZ                          3. DAWID ZOGLOWEK
4. ARTUR ANDRZEJEWSKI           4. PIOTR ZOGLOWEK
5. PAWEŁ KACZMAREK                 5. MATEUSZ ZAKRZEWSKI
6. PIOTR PLOCH                            6. MATEUSZ PATOLA
7. PAWEŁ PLOCH                           7. KRZYSZTOF PRZYBYŁA
8. GRZEGORZ BIELECKI                 8. DANIEL HARTMAN

9. PIOTR NAWROTEK                     9. MARCIN KOCHANEK
10. GRZEGORZ SZYMAŃSKI         10. MICHAŁ SMAROŃ
 
                                                           11. MICHAŁ BALIGA
                                                     
BRAMKI: MARCIN KOCHANEK, DAWID ZOGLOWEK, MATEUSZ ZAKRZEWSKI
ŻÓŁTE KARTKI:  JAKUB LABISZ


DĘBSKA KUŹNIA   2-7   REAL

                                                          
1. KLAUDIUSZ ORLIK                        1. TOMASZ DRAPACZ
2. HUBERT REISIG                            2. RAFAŁ JAGIELA
3. MATEUSZ WOSZKO                       3. PAWEŁ DRAPACZ
4. ROBERT ŻURAD                           4. JAREK LEŚNIAK
5. RAFAŁ CEBULA                             5. DAWID SŁOWIK
6. TOMASZ ŁYDKA                            6. MARCIN RĘKAWEK
7. KRZYSZTOF BUL                           7. MAREK DĘBICKI
                                                          8. GRZEGORZ WYRWICH

                                                          9. DARIUSZ ZAWALNIAK
                                                        10. PIOTR BIELECKI

BRAMKI: MARCIN RĘKAWEK x3, DARIUSZ ZAWALNIAK x2, DAWID SŁOWIK, TOMASZ DRAPACZ, MATEUSZ WOSZKO, ROBERT ŻURAF
ŻÓŁTE KARTKI: TOMASZ ŁYDKA, KRZYSZTOF BUL


GWIZDKI OPOLE    5-1    KAMEX NAKŁO

                                                          
1. DARIUSZ WARDAK                          1. RAFAŁ BIENIAS
2. WOJCIECH BIAŁOWĄS                     2. KAMIL PATOŁA
3. ARTUR CHUDALA                             3. SEBASTIAN PATOŁA
4. ŁUKASZ SOWADA                             4. MARIUSZ RYCHLIKOWSKI
5. MARCIN BAZAN                                5. ANDRZEJ STĘPIEŃ
6. KRZYSZTOF STĘPIEŃ                        6. MICHAŁ CIASTO
7. PIOTR MARCINISZYN                       7. PAWEŁ KYCIA
8. KRZYSZTOF GLENSK                                

9. BARTOSZ OWSIANY                               
10. THOMAS SUCHANEK


BRAMKI: DARIUSZ WARDAK, ARTUR CHUDALA, ŁUKASZ SOWADA, KRZYSZTOF STĘPIEŃ, THOMAS SUCHANEK, RAFAŁ BIENIAS





Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=