halatarnowopolski
  Wyniki spotkań
 


organizator 



patronat techniczny rozgrywek

I kolejka

Czarne Charaktery 2-6 Maxbud

bramki: Piotr Joszko x2, Michał Smaroń x2, Robert Mazurek x2, Daniel Stupak, Wojciech Jaworski

żółte kartki: Marek Anioł x1

Tomi Markt 3-1 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki:Piotr Popiołek, Piotr Ruzik, Gracjan Habdas, Kuba Komko

żółte kartki: Dominik Skóra x1

Malik Przywory 2-5 Krasiejów Grać

bramki: Mateusz Sommer, Krzysztof Suchanek, Marcel Molendowski x2, Mateusz Świerc, Dawid Mikulski, Kuba Mroszczyk,

żółte kartki: Daniel Krupop x1

Smerfy 5-1 Sztajni Team

bramki: Beniamin Glinka x2, Michał Zimon, Łukasz Glinka, Kuba Trytko, Daniel Suchecki.

 

II Kolejka

Sztajni Team 5-1 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki:Mateusz Steinhof x2, Kamil Paź, Paweł Korab, Larys Koźlik, Kuba Komko

 

Maxbud 2-10 Smerfy

bramki: Jakub Labisz, Robert Mazurek, Michał Zimon x4, Maciej Capigax2, Beniamin Glinka x2, Łukasz Glinka, Marcin Orgosz

 

Krasiejów Grać 13-0 Czarne Charaktery

bramki: Edmund Machnik x4, Marcel Molendowski x3, Bartosz Kuczer x2, Markus Salzburg x2, Łukasz Kuczer, Adam Jędrysiak

 

Tomi Markt 8-4 Malik Przywory

bramki: Dawid Pietruniak x2, Piotr Popiołek x2, Jarek Pydych x2, Gracjan Habdas, Piotr Ruzik, Daniel Krupop, Mateusz Sommer, Damian Malik, Jacek Błachut.

III Kolejka

Malik Przywory 5-1 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki: Jacek Błacut x3, Mateusz Sommer, Patryk Hruzik, Kuba Kopacz

Czarne Charaktery 3-3 Tomi Markt

bramki: Marcel Garbas x2, Piotr Joszko, Nazar Hrytsyna x2, Kamil Skóra

Smerfy 3-2 Krasiejów Grać

bramki: Maciej Capiga x2, Beniamin Glinka, Mateusz Świerc, Markus Salzburg

czerwone kartki: Ksawery Jarosiński

Sztajni Team 7-2 Maxbud

bramki: Mateusz Steinhof x4, Paweł Korab, Damian Baron, Adam Matuszek, Dawid Kowalczyk, Robert Mazurek.

IV kolejka

Krasiejów Grać 4-3 Sztajni Team

bramki: Mateusz Świerc x2, Marcel Molendowski, Bartosz Kuczer, Kamil Paź x2, Mateusz Steinhof

żółte kartki: Bartosz Kuczer x1

Maxbud 8-2 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki: Wojciech Jaworski x4, Daniel Stupak x2, Jakub Wacławczyk x2, Dominik Skóra, Szymon Kazimieruk

Tomi Markt 3-8 Smerfy

bramki: Kamil Skóra, Daniel Hartman, Nazar Hrytsyna, Michał Zimon x4, Beniamin Glinka x2, Maciej Capiga x2

Malik Przywory 8-3 Czarne Charaktery

bramki: Tobiasz Swoboda x3, Tomasz Bartek x2, Mateusz Sommer, Piotr Reinert, Jacek Błachut, Mateusz Stanowski x2, Marcel Garbas

 

żółte kartki: Piotr Reinert x1.

 V kolejka

Czarne Charaktery 3-1 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki: Benedykt Czollek, Michał Deja, Samuel Czollek, Patryk Garwol

Smerfy 3-2 Malik Przywory

bramki: Michał Wastag, Michał Zimon, Łukasz Glinka, Daniel Krupop x2

Sztajni Team 5-4 Tomi Markt

bramki: Mateusz Steinhof x2, Grzegorz Stróżyk, Paweł Korab, Larys Koźlik, Kamil Skóra, Piotr Popiołek, Dariusz Kochanek, Jarek Pydych

zółte kartki: Kamil Skóra x1

Maxbud 4-3 Krasiejów Grać

bramki: Dawid Kowalczyk x2, Daniel Stupak, Wojciech Jaworski, Mateusz Świerc x2, Bartosz Kuczer

VI kolejka

Czarne Charaktery 1-6 Smerfy

bramki: Mateusz Stanowski, Michał Zimon x2, Marcin Długosz, Maciej Capiga, Kuba Tryto, Beniamin Glinka

Malik Przywory 2-4 Sztajni Team

bramki: Tobiasz Swoboda, Tomasz Bartek, Paweł Korab, Grzegorz Stróżyk, Adam Matuszek, Mateusz Sternof

Krasiejów Grać 5-1 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki: Ksawery Jarosiński, Markus Salzburg, Marcel Molendowski, Dawid Makulski, Błażej Konop, Kuba Kopacz

Maxbud 2-2 Tomi Markt

bramki: Daniel Stupak, Wojciech Jaworski, Jarek Pydych, Szymon Lewandowski

VII kolejka

Smerfy 6-0 Polska Myśl Szkoleniowa

bramki: Łukasz Glinka x2, Michał Zimon x2, Beniamin Glinka, Maciej Capigax2

Sztajni Team 11-2 Czarne Charaktery

bramki: Mateusz Steinhof x6, Adam Matuszek x2, Grzegorz Stróżyk x2, Paweł Korab, Piotr Joszko x2

Maxbud 1-4 Malik Przywory

bramki: Daniel Stupak, Mateusz Sommer x3, Tomasz Bartek

Tomi Markt 2-4 Krasiejów Grać

bramki: Paweł Fesser, Piotr Popiołek, Mateusz Świerc x2, Bartosz Kuczer, Marcel Molendowski

VIII kolejka

Sztajni Team 0-5 v.o Smerfy

Polska Myśl Szkoleniowa 6-3 Tomi Markt

bramki: Kuba Kopacz x2, Szymon Kazimieruk, Rafał Staś, Mateusz Dawid, Patryk Garwol, Kamil Skóra, Dariusz Kochanek, Dawid Pietruniak

Krasiejów Grać 4-2 Malik Przywory

bramki: Marcel Molendowski x2, Dawid Makulski, Markus Salzburg, Mateusz Sommer, Adrian Doliński

Maxbud 4-2 Czarne Charaktery

bramki: Mateusz Weidler x2, Dawid Kowalczyk, Krystian Polok, Piotr Joszko, Mateusz Stanowski

IX kolejka

Polska Myśl Szkoleniowa 3-7 Sztajni Team

bramki: Kacper Krysiński, Maciej Wierzbicki, Szymon Kazimieruk, Mateusz Steinof x5, Paweł Korab x2

Smerfy 4-3 Maxbud

bramki: Maciej Capigga x3, Michhał Zimon, Wojeciech Jaworski x2, Sebastian Bryłka

żółte kartki: Dawid Kowalczyk x1

Czarne Charaktery 1-4 Krasiejów Grać

bramki: Benedykt Czollek, Edmund Machnik x2, Marcel Molendowski, Markus Salzburg

Malik Przywory 3-7 Tomi Markt

 

bramki: Zbigniew Kalinowski, Tobiasz Swoboda, Adrian Doliński, Piotr Popiołek x2, Piotr Ruzik x2, Dawid Pietruniak, Szymon Lewandowski, Kamil Skóra

X kolejka

Polska Myśl Szkoleniowa 1-4 Malik Przywory

bramki: Kuba Kopacz, Mateusz Sommer x2, Piotr Reinert, Dawid Wolny

Tomi Markt 5-4 Czarne Caraktery

bramki: Dawid Pietruniak x3, Piotr Ruzik, Jarek Pydych, Mateusz Stanowski x2, Marcel Garbas x2

Krasiejów Grać 2-3 Smerfy

bramki: Edmund Machnik, Marcel Molendowski, Michał Zimon, Maciej Capiga, Beniamin Glinka

Maxbud 3-3 Sztajni Team

bramki: Dawid Kowalczyk, Mateusz Weidler, Wojciech Jaworski, Grzegorz Stróżyk, Daniel Suchocki, Damian Baron

XI kolejka

Smerfy 4-3 Tomi Markt

bramki: Michał Zimon x3, Łukasz Glinka, Kamil Skóra, Tomasz Michoń, Paweł Fesser

Sztajni Team 4-4 Krasiejów Grać

bramki: Mateusz Steinof x3, Adam Matuszek, Mateusz Świerc x2, Marcel Molendowski x2

zółte kartki: Kamil Paź x1

Czarne Charaktery 4-8 Malik Przywory

bramki: Mateusz Stanowski x2, Michał Deja, Rafał Kaczmarczyk, Daniel Krupop x2, Zbigniew Kalinowski x2, Adrian Doliński x2, Patryk Hruzik, Krzysztof Suchanek

Polska Myśl Szkoleniowa 2-6 Maxbud

 

bramki: Dominik Skóra, Szymon Kazimieruk, WojciechJaworski x2, Daniel Stupak x2, Marek Anioł, Mateusz Weidler

XII kolejka

Tomi Markt 4-4 Sztajni Team

bramki: Kamil Skóra, Jarek Pydych, Dawid Pietruniak, Michał Galla, Mateusz Steinof x2, Larys Koźlik, Paweł Korab

żółte kartki: Paweł Korab x1

Polska Myśl Szkoleniowa 4-2 Czarne Charaktery

bramki: Patryk Garwol x2, Kuba Kopacz x2, Mateusz Stanowski, Piotr Joszko

Malik Przywory 2-5 Smerfy

bramki: Tomasz Bartek, Krzysztof Suchanek, Maciej Capiga x3, Michał Zimon, Beniamin Glinka

Krasiejów Grać 2-1 Maxbud

 

bramki: Bartosz Kuczer, Mateusz Świerc

XIII kolejka

Maxbud 5-0 v.o Tomi Markt

Polska Myśl Szkoleniowa 1-8 Krasiejów Grać

bramki: Kuba Kopacz, Bartosz Kuczer x3, Błażej Konop x3, Markus Salzburg x2

Sztajni Team 2-3 Malik Przywory

bramki: Kaimil Paź x2, Daniel Krupop x2, Tomasz Bartek

Smerfy 11-1 Czarne Charaktery

bramki: Michał Zimon x5, Beniamin Glinka x3, Janek Ciasto x2, Michał Wastag, Piotr Joszko

XIV kolejka

Polska Myśl Szkoleniowa 4-11 Smerfy

bramki: Patryk Garwol, Szymon Kazimieruk, Kuba Kopacz, Dominik Skóra, Michał Zimon x7, Michał Wastag x2, Janek Ciasto, Beniamin Glinka

Czarne Charaktery 6-12 Sztajni Team

bramki: Marcel Garbas x4, Mateusz Stanowski, Rafał Kaczmarczyk, Mateusz Steinhof x8, Kamil Paź x2, Larys Koźlik x2

Malik Przywory 3-5 Maxbud

bramki: Daniel Skorupa, Tobiasz Swoboda, Piotr Reinert, Daniel Stupak x2, Jakub Labisz x2, Jakub Wacławczyk

 

Tomi Markt 5-0 v.o Krasiejów Grać






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=