halatarnowopolski
  Terminarz spotkań X Edycjii
 


organizator 



patronat techniczny rozgrywek



I kolejka-
30.11.2019r.

 

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Czarne Charaktery

Maxbud

 

16:40

Tomi Markt

Polska Myśl Szkoleniowa

 

17:20

Malik Przywory

Krasiejów Grać

 

18:00

Smerfy

Sztajni Team

 

	II kolejka- 01.12.2019r.	

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Sztajni Team

Polska Myśl Szkoleniowa

 

16:40

Maxbud

Smerfy

 

17:20

Krasiejów Grać

Czarne Charaktery

 

18:00

Tomi Markt

Malik Przywory

 

 

III kolejka- 07.12.2019r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Malik Przywory

Polska Myśl Szkoleniowa

 

16:40

Czarne Charaktery

Tomi Markt

 

17:20

Smerfy

Krasiejów Grać

 

18:00

Sztajni Team

Maxbud

 

	

IV kolejka- 08.12.2019r.	
	

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Krasiejów Grać

Sztajni Team

 

16:40

Maxbud

Polska Myśl Szkoleniowa

 

17:20

Tomi Markt

Smerfy

 

18:00

Malik Przywory

Czarne Charaktery

 

V kolejka- 14.12.2019r.
	

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Czarne Charaktery

Polska Myśl Szkoleniowa

 

16:40

Smerfy

Malik Przywory

 

17:20

Sztajni Team

Tomi Markt

 

18:00

Maxbud

Krasiejów Grać

 

VI kolejka- 15.12.2019r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Czarne Charaktery

Smerfy

 

16:40

Malik Przywory

Sztajni Team

 

17:20

Krasiejów Grać

Polska Myśl Szkoleniowa

 

18:00

Tomi Markt

Maxbud

 

VII kolejka- 21.12.2019r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Smerfy

Polska Myśl Szkoleniowa

 

16:40

Sztajni Team

Czarne Charaktery

 

17:20

Maxbud

Malik Przywory

 

18:00

Krasiejów Grać

Tomi Markt

 

VIII kolejka- 22.12.2019r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Sztajni Team

Smerfy

 

16:40

Polska Myśl Szkoleniowa

Tomi Markt

 

17:20

Krasiejów Grać

Malik Przywory

 

18:00

Maxbud

Czarne Charaktery

 

IX kolejka- 28.12.2019r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Polska Myśl Szkoleniowa

Sztajni Team

 

16:40

Smerfy

Maxbud

 

17:20

Czarne Charaktery

Krasiejów Grać

 

18:00

Malik Przywory

Tomi Markt

 

X kolejka- 04.01.2020r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Polska Myśl Szkoleniowa

Malik Przywory

 

16:40

Tomi Markt

Czarne Charaktery

 

17:20

Krasiejów Grać

Smerfy

 

18:00

Maxbud

Sztajni Team

 

 XI kolejka- 11.01.2020r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Smerfy

Tomi Markt

 

16:40

Sztajni Team

Krasiejów Grać

 

17:20

Czarne Charaktery

Malik Przywory

 

18:00

Polska Myśl Szkoleniowa

Maxbud

 

XII kolejka- 18.01.2020r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Tomi Markt

Sztajni Team

 

16:40

Polska Myśl Szkoleniowa

Czarne Charaktery

 

17:20

Malik Przywory

Smerfy

 

18:00

Krasiejów Grać

Maxbud

 

XIII kolejka- 25.01.2020r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Maxbud

Tomi Markt

 

16:40

Polska Myśl Szkoleniowa

Krasiejów Grać

 

17:20

Sztajni Team

Malik Przywory

 

18:00

Smerfy

Czarne Charaktery

 

XIV kolejka- 26.01.2020r.

Godz.

gospodarz

gość

wynik

16:00

Polska Myśl Szkoleniowa

Smerfy

 

16:40

Czarne Charaktery

Sztajni Team

 

17:20

Malik Przywory

Maxbud

 

18:00

Tomi Markt

Krasiejów Grać

 

 






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=