halatarnowopolski
  Lista zgłoszonych zawodników X Edycji
 


organizator 



patronat techniczny rozgrywek

Czarne Caraktery

1. Daniel Czollek

2.Benedykt Czollek

3. Samuel Czollek

4. Oliver Czech

5. Mateusz Stanowski

6. Rafał Kaczmarczyk

7. Marcin Lewoniowski

8.Denis Kampa

9. Piotr Joszko

10. Michał Deja

11. Mateusz Małacha

12. Marcel Garbas

13. Marcin Grzyszczok


Krasiejów Grać

1. Edmund Machnik

2. Dawid Makulski

3. Adam Jędrysiak

4. Mateusz Świerc

5. Marcel Molendowski

6. Bartosz Kuczer

7. Markus Salzurg

8. Ksawery Jarosiński

9.Jakub Mroszczyk

10. Łukasz Kuczer

11. Szymon Łuczko

12. Błażej Konop

13. Szymon Puzik

14. Dawid Czollek


MaxBud

1.Adam Wrzeciono

2. Marek Anioł

3. Wojciech Jaworski

4. Robert Mazurek

5. Daniel Stupak

6. Michał Smaroń

7. Mateusz Weidler

8. Adam Chwastyk

9. Jakub Labisz

10. Jakub Wacławczyk

11. Dawid Kowalczyk

12. Krystiam Polok

13. Mateusz Passoń

14. Sebastian Bryłka


Sztajni Team

1. Kamil Pietruszka

2. Kamil Paź

3. Łukasz Godlewski

4. Grzegorz Stróżyk

5. Paweł Korab

6. Mateusz Steinhof

7. Kacper Niedzielski

8. Adam Matuszek

9. Larys Koźlik

10. Damian Baron

11. Wojciech Noga

12. Daniel Suchocki

13. Grzegorz Stróżyk

14. Waldemar Świętek

15. Dima Syrydenko

16. Łukasz Włodyka

17. Michał Patola

18. Szymon Mientus

Tomi Markt

1. Tomasz Michoń

2. Piotr Popiołek

3. Piotr Ruzik

4. Łukasz Małek

5. Kamil Skóra

6. Szymon Lewndowski

7. Gracjan Habdas

8. Dawid Pietruniak

9. Jarek Pydych

10. Nazar Hrytsyna

11. Dariusz Kochanek

12. Daniel Hartman

13. Mateusz Patola

14. Paweł Fesser

15. Dariusz Seniszyn

16. Sebastian Seniszyn

17. Michał Galla

Polska Myśl Szkoleniowa

1. Maciej Wierzbicki

2. Kuba Kopacz

3. Szymon Kazimieruk

4. Adam Krysiński

5. Dominik Skóra

6. Paweł Lisek

7. Łukasz Wieszołek

8. Kuba Komko

9. Rafał Staś

10. Maciej Zawadzki

11. Mateusz Dawid

12. Marcin Labisz

13. Patryk Garwol

14. Dawid Mazur

15. Kacper Krysiński

16. Marcel Białowąs


Smerfy

1. Michał Szyguła

2. Maciej Capiga

3. Michał Zimon

4. Marcin Długosz

5. Łukasz Glinka

6. Beniamin Glinka

7. Michał Wastag

8. Kuba Tryto

9. Tadeusz Szyguła

10. Paweł Sawicki

Malik Przywory

1. Rudolf Malik

2. Mateusz Sommer

3. Daniel Skorupa

4. Jacek Błachut

5. Patryk Hruzik

6. Krzysztof Suchanek

7. Adrian Doliński

8 Tobiasz Swoboda

9. Patryk Prusik

10. Tomasz Bartek

11. Piotr Reinert

12. Daniek Krupop

13. Damian Malik

14. Kamil Kuczyński

15. Zbigniew Kalinowski

16. Mateusz Gruchot

17. Damian Kłek

 

18. Dawid Wolny






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=