halatarnowopolski
  Wyniki spotkań IX Edycji
 

1 kolejka: 01.12.2018r.

Zip Skład 6-3 Przemytnicy Rzeżuchy

bramki: Jarek Witkowski x2, Sebastian Seniszyn, Jakub Labisz, Mateusz Chruściel, Tomasz Kolanko, Wojciech Iwański x2, Dawid Mazur.

Netogród Opole 4-10 FC Narcos

bramki: Mateusz Łepski x2, Adrian Damstej, Jakub Kozak, Mateusz Weidler x4, Michał Zimon x3, Jakub Wacławczyk x2, Marek Anioł.

Żółte kartki: Mateusz Łepski x1, Łukasz Godlewski x1.

Malik Przywory 4-8 Tomi Markt

bramki: Mateusz Sobirey x2, Patryk Matuszek, Daniel Olechnowicz, Łukasz Małek x4, Piotr Popiołek x2, Piotr Ruzik, Nazar Hrytsyna.

Żółte kartki: Tomasz Michoń x1

2 kolejka: 02.12.2018r.

Tomi Markt 11-3 Przemytnicy Rzeżuchy

bramki: Piotr Ruzik x3, Piotr Popiołek x2, Dawid Pietruniak x2, Nazar Hrytsyna x2, Łukasz Małek, Kamil Skóra, Rafał Staś, Damian Kleemann, Dominik Skóra.

Żółte kartki: Dawid Pietruniak x1

FC Narcos 8-5 Malik Przywory

bramki: Mateusz Weidler x4, Dawid Kowalczyk x2, Michał Zimon, Jakub Wacławczyk, Patryk Matuszek x5.

Zip Skład 3-0 Netogród Opole

bramki: Piotr Maślankiewicz, Tomasz Kolanko, Jarek Witkowski.
Żółte kartki: Tomasz Pasoń x1

3 kolejka: 08.12.2018r.

Zip Skład 4-4 Malik Przywory

bramki: Daniel Stupak x2, Sebastian Seniszyn, Adam Chwastyk, Daniel Krupop x2, Maciej Capiga, Michał Wastag

Netogród Opole 5-2 Przemytnicy Rzeżuchy

bramki: Paweł Korab x4, Jakub Kozak, Maciej Zawadzki x2

żółte kartki: Mateusz Łepski x1

FC Narcos 11-3 Tomi Markt

bramki: Mateusz Weidler x5, Michał Zimon x3, Beniamin Glinka, Dawid Kowalczyk, Marek Anioł, Łukasz Małek x2, Piotr Ruzik

czerwona kartka: Igor Hrytsyna

4 kolejka: 09.12.2018r.

Netogród Opole 1-7 Malik Przywory

Bramki: Paweł Korab, Patryk Matuszek x4, Daniel Krupop x2, Maciej Capiga

FC Narcos 9-4 Przemytnicy Rzeżuchy

bramki: Beniamin Glinka x4, Gracjan Habdas x2, Michał Zimon x2, Marek Anioł, Dominik Skóra x2, Damian Kleemann, Adam Krysiński

Zip Skład 9-1 Tomi Markt

bramki: Daniel Stupak x3, Mateusz Okos x2, Tomasz Kolanko, Piotr Maślankiewicz, Jarosław Witkowski, Mateusz Chruściel, Tomasz Michoń

 

żółte kartki: Dariusz Kochanek x1

5 kolejka: 15.12.208r.

Tomi Markt 7-5 Netogród Opole

bramki: Dawid Pietruniak x4, Łukasz Doliński x2, Kamil Skóra, Paweł Korab x2, Marek Salzburg x2, Tomasz Pasoń

żółte kartki: Wojciech Skolik x1

Malik Przywory 11-4 Przemytnicy Rzeżuchy

bramki:Patryk Matuszek x5, Maciej Capiga x2, Michał Wastag, Mateusz Sobirey, Krzysztof Suchanek, Wojciech Jaworski, Patryk Garwol x2, Dawid Mazur, Maciej Zawadzki

FC Narcos 10-3 Zip Skład

bramki: Beniamin Glinka x3, Michał Zimon x2, Mateusz Weidler x2, Dawid Kowalczyk, Gracjan Habdas, Marek Anioł, Daniel Stupak, Adam Chwastyk, Szymon Lewandowski

żółte kartki: Daniel Stupak x1

6 kolejka: 16.12.2018r.

Przemytnicy Rzeżuchy 5-0 v.o Zip Skład

FC Narcos 9-3 Netogród Opole

bramki: Jakub Wacławczyk x3, Michał Zimon x2, Beniamin Glinka x2, Marek Anioł, Mateusz Weidler, Marek Salzburg x2, Mateusz Snela

Tomi Markt 2-11 Malik Przywory

bramki: Piotr Popiołek, Nazar Hrytsyna, Patryk Matuszek x5, Mateusz Sobirey x4, Krzysztof Malik, Michał Wastag

 

żółte kartki: Patryk Matuszek x1


7 kolejka: 22.12.2018r.

Przemytnicy Rzeżuchy 6-11 Tomi Markt

bramki: Dominik Skóra x3, Patryk Garwol x2, Damian Kleemann, Dawid Pietruniak x4, Piotr Ruzik x3, Nazar Hrytsyna, Kamil Skóra

Czerwona kartka: Igor Hrytsyna

Malik Przywory 4-12 FC Narcos

bramki: Wojciech Jaworski, Patryk Matuszek, Michał Wastag, Maciej Capiga, Mateusz Weidler x6, Gracjan Habdas x2, Beniamin Glinka x2, Michał Zimon, Dawid Kowalczyk,

żółte kartki: Michał Wastag x1, Michał Szyguła x1.

Netogród Opole 7-10 Zip Skład

bramki: Wojciech Skolik x3, Tomasz Pasoń x2, Paweł Korab, Adrian Damstej, Tomasz Kolanko x3, Daniel Stupak x3, Mateusz Chruściel x3, Jarosław Witkowski

 

zółte kartki: Wojciech Skolik x1, Jakub Kozak x1.

8 kolejka: 05.01.2019r.

Malik Przywory 10-2 Zip Skład

Bramki: Krzysztof Malik x4, Mateusz Sobirey x2, Daniel Krupop x2, Patryk Matuszek, Adam Matuszek, Dawid Zoglowek, Dariusz Seniszyn

czerwona kartka: Daniel Stupak.

Przemytnicy Rzeżuchy 2-4 Netogród Opole

bramki:Damian Kleemann, Maciej Zawadzki, Paweł Korab x2, Damian Baron, Mateusz Snela.

FC Narcos 5-3 Tomi Markt

 

bramki: Jakub Wacławczyk x2, Michał Zimon, Dawid Kowalczyk, Mateusz Weidler, Piotr Popiołek, Piotr Ruzik, Kamil Skóra.

9 kolejka: 12.01.2019r.

Malik Przywory 6-7 Netogród Opole

bramki: Mateusz Sobirey x2, Michał Wastag x2, Maciej Capiga, Wojciech Jaworski, Kacper Niedzielski x5, Wojciech Skolik, Paweł Korab.

Przemytnicy Rzeżuchy 2-7 FC Narcos

bramki: Marcin Labisz x2, Marek Anioł x2, Beniamin Glinka x1, Jakub Wacławczyk x2, Dawid Kowalczyk.

Tomi Markt 6-8 Zip Skład

 

bramki: Dawid Pietruniak x5, Łukasz Doliński, Mateusz Chruściel x5, Jarosław Witkowski, Tomasz Kolanko, Piotr Maślankiewicz.


10 kolejka: 19.01.2019r.

Netogród Opole 6-8 Tomi Markt

bramki: Rafał Piechota x2, Paweł Korab x2, Tomasz Pasoń, Marek Salzburg, Piotr Woźniak x2, Dawid Pietruniak x2, Piotr Ruzik x2, Kamil Skóra x2

zółte kartki: Łukasz Godlewski x1

Przemytnicy Rzeżuchy 3-16 Malik Przywory

bramki: Marcin Labisz, Rafał Staś, Marcel Białowąs, Patryk Matuszek x8, Oliwer Matuszek x2, Mateusz Sobirey x2, Adam Matuszek, Wojciech Jaworski, Krzysztof Malik, Krzysztof Suchanek.

Zip Skład 6-4 FC Narcos

bramki: Daniel Stupak x2, Szymon Lewandowski, Jarosław Witkowski, Tomasz Kolanko, Mateusz Chruściel, Dawid Kowalczyk x2, Michał Zimon, Jakub Wacławczyk.

 

Zółte kartki: Piotr Maślankiewicz x1.





patronat techniczny rozgrywek







Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

 
   
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=